بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس زنان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-18-2010, 01:55 PM   #1
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض می خواهم تنیسور شماره یک جهان باشم

ارغوان رضایی در گفتگو با مهر:

می خواهم تنیسور شماره یک جهان باشم / ایرانی بودن افتخار است

ارغوان رضایی پس از قهرمانی در رقابت های تنیس اوپن اسپانیا گفت اصلی ترین هدف او کسب جایگاه نخست در رده بندی این رشته است و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را به کار می بندد.

به گزارش خبرنگار مهر، ارغوان رضایی تنیسور ایرانی الاصل فرانسه روز یکشنبه موفق شد با برتری مقابل ونوس ویلیامز ، تنیسور شماره دو جهان، به عنوان قهرمانی رقابت های اوپن اسپانیا برسد و جایزه 620 هزار یورویی این رویداد معتبر بین المللی را از آن خود کند.

تنیسور شماره 24 جهان روز سه شنبه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر، اظهار داشت: برای اینکه به عنوان قهرمانی جهان برسم تلاش بی حد و اندازه ای انجام دادم. من روزانه هشت ساعت تمرین می کنم و قصد دارم به تنیسور شماره یک جهان تبدیل شوم.

رضایی ادامه داد: در رقابت های استرالیا و در حالی که می توانستم سرنا ویلیامز، خواهر ونوس، را شکست دهم مقابل او شکست خوردم. من ست اول را 2-6 برنده شدم اما در ست دوم در حالی که 2-5 جلو بودم در نهایت 5-7 باختم و در ست سوم هم 4-6 باختم و قهرمانی را از دست دادم.

این تنیسورایرانی الاصل با بیان اینکه به ایرانی بودن خود افتخار می کند، اظهار داشت: سال گذشته در مصاحبه با رسانه های آمریکایی گفتم که ایرانی بودن لیاقت می خواهد و از اینکه یک ایرانی مسلمان هستم به خودم می بالم. مشروبات الکلی نمی نوشم، گوشت خوک نمی خورم و دروغ نمی گویم. به نظر من هر کسی نمی تواند ایرانی باشد. در خانه هرگز به زبان فرانسه صحبت نمی کنم و فقط به زبان مادری ام تکلم می کنم.

ارغوان رضایی در پایان گفت: من خودم را برای رقابت های رولند گاروس که بزودی آغاز می شو.د، آماده می کنم. پس از این رقابت ها که دو هفته به طول خواهد انجامید به دعوت فدراسیون تنیس ایران به کشورم بازمی گردم تا پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشم. من همواره گردنبندی که نقشه ایران است را بر گردن دارم.
M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-18-2010, 03:53 PM   #2
javi
Senior Member

آواتار javi

پستها: 431
سپاس: 4,906
در 412 پست 2,833 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger federer / Ana Ivanovic

javi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی javi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-18-2010, 05:39 PM   #3
iman1990
Senior Member

آواتار iman1990

پستها: 242
سپاس: 3,513
در 223 پست 1,168 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر کبیر رافائل نادال

بابا ای ول دوست دارم به خاطر دو چیز می خوامت 1- طرز تفکرتو دوست دارم 2 -بازیت جنگندگی لازمو داره
iman1990 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی iman1990 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-18-2010, 06:57 PM   #4
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

ارغوان تو استعداد نامبر وانی رو داری..پس پیش به سوی نامبر وانی ارغوان
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-18-2010, 08:52 PM   #5
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

خیلی دیگه قضیه رو جدی گرفته بزار به نیمه نهائی گرند اسلم برسی بعد کری خونی کن بردن یه تورنمنت Premiere که همچین کار شاقی نیست عزیز من...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-19-2010, 06:09 AM   #6
سلام
Senior Member

آواتار سلام

پستها: 214
سپاس: 5,795
در 209 پست 1,840 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdi24 نمایش پست ها
ارغوان رضایی در گفتگو با مهر:

می خواهم تنیسور شماره یک جهان باشم / ایرانی بودن افتخار است

ارغوان رضایی پس از قهرمانی در رقابت های تنیس اوپن اسپانیا گفت اصلی ترین هدف او کسب جایگاه نخست در رده بندی این رشته است و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را به کار می بندد.

به گزارش خبرنگار مهر، ارغوان رضایی تنیسور ایرانی الاصل فرانسه روز یکشنبه موفق شد با برتری مقابل ونوس ویلیامز ، تنیسور شماره دو جهان، به عنوان قهرمانی رقابت های اوپن اسپانیا برسد و جایزه 620 هزار یورویی این رویداد معتبر بین المللی را از آن خود کند.

تنیسور شماره 24 جهان روز سه شنبه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر، اظهار داشت: برای اینکه به عنوان قهرمانی جهان برسم تلاش بی حد و اندازه ای انجام دادم. من روزانه هشت ساعت تمرین می کنم و قصد دارم به تنیسور شماره یک جهان تبدیل شوم.

رضایی ادامه داد: در رقابت های استرالیا و در حالی که می توانستم سرنا ویلیامز، خواهر ونوس، را شکست دهم مقابل او شکست خوردم. من ست اول را 2-6 برنده شدم اما در ست دوم در حالی که 2-5 جلو بودم در نهایت 5-7 باختم و در ست سوم هم 4-6 باختم و قهرمانی را از دست دادم.

این تنیسورایرانی الاصل با بیان اینکه به ایرانی بودن خود افتخار می کند، اظهار داشت: سال گذشته در مصاحبه با رسانه های آمریکایی گفتم که ایرانی بودن لیاقت می خواهد و از اینکه یک ایرانی مسلمان هستم به خودم می بالم. مشروبات الکلی نمی نوشم، گوشت خوک نمی خورم و دروغ نمی گویم. به نظر من هر کسی نمی تواند ایرانی باشد. در خانه هرگز به زبان فرانسه صحبت نمی کنم و فقط به زبان مادری ام تکلم می کنم.

ارغوان رضایی در پایان گفت: من خودم را برای رقابت های رولند گاروس که بزودی آغاز می شو.د، آماده می کنم. پس از این رقابت ها که دو هفته به طول خواهد انجامید به دعوت فدراسیون تنیس ایران به کشورم بازمی گردم تا پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشم. من همواره گردنبندی که نقشه ایران است را بر گردن دارم.
قبلا هم نظرم اين بود كه كارش درسته ولي استعداد نامبر واني و تو صدر موندن طولاني رو نداره. اولين دليلش هم فيزيك بدنشه.
اصولا تنيس زنان توي اين 10-12 ساله و بعد از ويكاريو، اشتفي، مونيكا، مارتينا و اين اواخر ژوستين شده محله برو بيا.

بنظرم ارغوان يه كمي زياده از حد احساساتي شده و زمان و دوره نامناسبي رو براي اتصال به ايران و ايرانيان انتخاب كرده.

خيلي ها ميگن ياد اون زمانها بخير كه بعد انقلاب اگه نوار گوگوش و هايده ... تو ماشينت بود ترتيبت رو ميدادن، ميگفتن اسلام دين مطلق بودن اخلاقه و 0 و 1 داره. ولي الان ارغوان جون ميره اونجا و راحت بازي ميكنه و راحت هم برميگرده.
من كه اينا رو گناه نمي دونم و حتي معتقدم ارغوان لباسهاش زياده!!!!!
ولي بد زمونه ايه خيلي ها سالهاي نه چندان دور تو آتيش اعتقادات و تفسير و اجراي اون سوختند!!! ولي انگاري الان اوضاع طور ديگه اي شده.
سلام آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی سلام به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-19-2010, 10:50 AM   #7
شایان نادال
Rafa's Fan

آواتار شایان نادال

پستها: 585
سپاس: 6,640
در 579 پست 3,471 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رررررررررررررررررافائل نادال و ایوانویچ و شاراپووا

بابا وقتی رنکت بهتر شد از این حرفا بزن درسته حریفت حرفه ای بوده ولی دلیل نمیشه که همه رو دسته کم بگیری
شایان نادال آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی شایان نادال به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)