بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس زنان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-06-2011, 10:59 AM   #1
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Exclamation من مستحق شماره 1 جهان هستم

کارولین وزنیاکی شماره یک تنیس زنان در مورد انتقاداتی که نسبت به او شده است;که چرا تا حالا گرند اسلمی بدست نیآورده و او را مستحق شماره 1 بودن نمی دانند، او از خود دفاع کرده و گفته:
من فصل گذشته بازی های بزرگی کردم(سخنان او در بازی های نمایشی هنک کنگ)...من 6 تورنمنت را قهرمان شدم.من با بسیاری از بازیکنان تاپ جهان بازی کردم و من احساس می کنم که مث من حق دارن که شماره 1 شوند...
You don't get the No. 1 ranking just because you are lucky or because one player is not playing

Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-06-2011, 11:19 AM   #2
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

اين حرفا از شماره يك جهان بعيده. راجر و نادال با اون همه عظمتي كه دارند و بر كسي پوشيده نيست هنوز يكبار نيومدن اينجوري از خودشون تعريف كنن.در ضمن اين قسمت حرفش خيلي خنده دار (من با بسیاری از بازیکنان تاپ جهان بازی کردم) اين يعني چي؟ كسي كه شماره يك بايد بتونه تنيسور هاي تاپ ديگرو شكست بده ايشون يه جوري حرف مي زنن انگار با رنك 100 اومده تنيسور هاي تاپو برده.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-06-2011, 11:36 AM   #3
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

وزنیاکی در سال 2010 هشتاد و دو بازی انجام داد..
زووناروا 68 بازی. کلایسترز فقط 47 بازی. سرنا و وینس ویلیامز هم 29 و 46 بازی انجام دادند.

در واقع وزنیاکی هر هفته داشت بازی می کرد. در تورنمنت های زیادی شرکت کرد و امتیاز جمع کرد.

به زودی شماره یک رو به کلایسترز واگذار می کنه. شک ندارم.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-06-2011, 12:06 PM   #4
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

میدونم کسی زیاد از سرنا خوشش نمیاد ولی مستحق نامبر وان سرنا هست .بازی سرنا خیلی Agressive هست وهمین باعث قدرتش در بازی شده اگه سرنا با وزنیاکی بازی کنه معلوم میشه کی مستحقه!(البته مصدومیتش خیلی به ضررش شده)
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-06-2011, 02:55 PM   #5
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
وزنیاکی در سال 2010 هشتاد و دو بازی انجام داد..
زووناروا 68 بازی. کلایسترز فقط 47 بازی. سرنا و وینس ویلیامز هم 29 و 46 بازی انجام دادند.

در واقع وزنیاکی هر هفته داشت بازی می کرد. در تورنمنت های زیادی شرکت کرد و امتیاز جمع کرد.

به زودی شماره یک رو به کلایسترز واگذار می کنه. شک ندارم.
منم موافقم واقعا بازي كلايسترز خيلي بهتر از وزنياكيه و مطمئنا در سال جديد نامبر واني رو از كارولاين ميگيره و اگه سرنا هم بياد وزنياكي بايد به فكر رتبه سوم به يعد باشه .
اين نوع حرف زدن .اسه كسي كه #1 اصلا جالب نيست در ضمن اين ديگه چه عكسيه گذاشتين !!!
FaRzIn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-06-2011, 03:17 PM   #6
delpotro
Senior Member

بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

خوبه فقط سه ماهه که نفر اوله. اگر جای راجر یا سمپراس بود چه کار می کرد؟
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-06-2011, 03:21 PM   #7
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

اولین چیزی که یک بازیکن در سطح قهرمانی به خصوص شماره 1 جهان باید داشته باشه..سر به زیری هست اما این بازیکنای جدید( به قول معروف تازه به دوران رسیده) به محض اینکه تقی به توقی میخوره جو میگیرتشون فکر میکنن خبریه!
خبر ندارن هرچی از این حرفا بیشتر بزنن محبوبیتشون کمتر میشه..شبیه کاری که جوکویچ و خانواده محترمش در سال 2008 انجام دادن و بدون شک خیلی برای خودشون دشمن تراشیدن . یکیش خود من
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-06-2011, 03:42 PM   #8
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

کرولاین دختر مغروری نیست و این حرفا همش سو برداشت هست، طی ماههای اخیر حرفهای زیادی زده شده که بخاطر غیبت سرنا یا افول ونوس و هنین یا نبود رقیب بزرگی کرولاین نامبر وان شده اونم در حالی که هنوز گرند اسلمی نبرده!!

منظور کرولاین این بوده که فقط بخاطر غیبت یا افت بازیکنا شماره یک نشده که حقیقت هم داره، کرولاین در طول فصل جزو مستمر ترین و Consistent ترین بازیکنا بوده و شماره یک شدنش اتفاقی و شانسکی نبوده... چیزی که به عقیده ی من برای یلنا یانکوویچ یا دینارا سافینا بود و شایستگی چندانی در شماره یک شدن نداشتند!
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-06-2011, 06:30 PM   #9
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

مقصر اصلی مطبوعات و مصاحبه گرانی هستن که به محض اینکه فرصت پیدا میکنن بازیکنی زیر فشار بزارن بدون رحم این کارو انجام میدن!
کلا کار افرادی شبیه مفسران مصاحبه گران و به قول معروف Expert های تنیس اینه ..به محض اینکه یکی استعداد خوبی داره اونو خدا میکنن بعد که به بالای بالا رسید...سخت تلاش میکنن که بکوبنش زمین.
کاری به اینکه وازنیاکی مغرور هست یا نه نداریم اما متاسفانه اکثر بازیکنان در تور تنیس حد و اندازه های خودشون رو نمیشناسن و اگرم روزی نامبر 1 شن اخلاقشون اصلا در حد شماره 1 جهان نیست..مگر اینکه خودشونو عوض کنن
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-06-2011, 07:02 PM   #10
delpotro
Senior Member

نه. من اشتباه کردم. من متن این مصاحبه رو به انگلیسی دیده بودم قبل از بازی نمایشی اش با کیم این مصاحبه

انجام شده . امروز که این تاپیک زده شد من فکر کردم مصاحبه دیگری هم انجام داده که این طور نیست.

توی مصاحبه ازش پرسیدن با این که هیچ گرند اسلمی نبردی شماره یک هستی. در مورد گرند اسلم نبردنت و

انتقاداتی که به این خاطر ازت میشه چه نظری داری؟

گفته درسته که هیچ گرند اسلمی نبردم اما مستحق رسیدن به شماره یک بودم به خاطر تلاش زیادی که کردم

معذرت میخوام که اشتباه قضاوت کردم.
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)