بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > گفتگو

گفتگو

بحث و گفتگوي عمومي پيرامون تنيس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-22-2010, 05:38 PM   #51
nahid
Member

آواتار nahid

پستها: 40
سپاس: 95
در 39 پست 247 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal David Nalbandian

nahid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nahid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-22-2010, 06:20 PM   #52
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nahid نمایش پست ها
virtua tennis2009 خیلی عالیه در مورد ولو شدن بگم که اگه به توپ برسی این اتفاق نمیافته.واین طبیه اگه به توپ نرسی پاهات خم بشه.در ضمن بگم که تنیس که مثل فوتبال نیست که هر سال جدیدش رو بسازن .باید با همون بازیکنهای قدیمی بسازی.چند سال باید صبر کنی جدیدش رو بسازن
بله مطمئنن اگه به توپ برسیم این اتفاق نمیفته ولی شما اگه بازی تاپ اسپین(هر ورژنی)بکنید،میبینید گیم پلی 2بازی چه تفاوتی داره و تاپ اسپین چقدر برتره،هم از لحاظ تعداد تنیسور،استادیوم،گیم پلی و ... چیزای دیگه
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2010, 10:30 AM   #53
pasia
Roger's Fan

پستها: 200
سپاس: 2,228
در 192 پست 884 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

Top Spin 4 سال آینده برای X360,PS3وPC
2Kاز بازی Top Spin 4 برای عرضه در سال 2011 رو نمایی کرد.
نسخه سوم بازی در سال 2008 برای کنسول ها عرضه شد که رافائل نادال در آن به صورت انحصاری در نسخه Ps3 وجود داشت. در این شماره نیز آندره آغاسی به صورت انحصاری برای بازی کنانی که نسخه کنسولی را پیش خرید کنند وجود خواهد داشت.منبع:بازیسنتر
پ.نC بازا بشکن بزنن که میتونن از شر VT خلاص بشن. جایی خوندم که اغاسی گفته از این که ایرانی هستم متاسفمحقیقت داره؟
pasia آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pasia به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2010, 12:06 AM   #54
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض بحث راجع به بازي virtua tennis ‎2009

دوستان درسته كه مدت زياديه از انتشار اين بازي مي گذره اما به نظر من اين بازي يه چيز فوق العادست واقعا حس بازي كردن با ستارگان بزرگ رو در اين بازي شما مي تونيد حس كنيد. جزييات فوق العاده دقيق تنظيم شده. هر ستاره اي فرم مخصوص خودشو داره. من خودم هر شب اين بازي رو 2 ساعت بازي مي كنم اما بازم ازش سير نمي شم. دوستان مي تونن در اينجا راجع به اين بازي نظر بدن. من خودم يه مشكل دارم اونم اينه كه نمي دونم قسمت جام ديويس اين بازي كجاست? در اين بازي شما قادريد در جام ديويس هم مسابقه بديد اما من نمي دونم كجاش مي شه ديويس بازي كرد اگر كسي از دوستان مي دونه بگه لطفا.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2010, 12:14 AM   #55
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

يه بار در مورده اين بازي يكم صحبت شد
http://tennistalkers.com/showthread.php?t=2695
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2010, 03:35 AM   #56
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

شما حتماً گیم های زیر رو تا حالا تجربه نکردین. Virtua Tennis 2009 جلوی این ها جذاب نیست:

Smash Court Tennis for Xbox 360
Top Spin 3 for PlayStation 3
Grand Slam Tennis for Wii

تازه Virtua Tennis 2009 نسبت به نسخه 3 خیلی افت کرده. مخصوصاً رنگ پوست بازیکنا که انگار همه شون به جزام مبتلا هستند و کورت های خیلی کثیف که مثلاً خواستند محل فرود آمدن توپ ها رو بر روی کورت واقعی جلوه بدن اما گند زده اند. یا مثلاً حرکت هزاران ابر در بالای زمین برای واقعی نشان دادن آب و هوا که در این مورد هم حسابی افتضاح به بار آورده اند چون اونقدر
تعداد این ابرهای عبوری زیاد هستند که رسماً حواس بازیکن رو پرت می کنن و بنده که نزدیک 10 ساله که با تنیس مانوس هستم نه در واقعیت (بازی در زیر آسمان ایران) و نه در تصاویر تلویزیونی حتی در ویمبلدون انقدر عبور ابرها و سایه ایجاد شده توسط اون ها رو ندیده ام!!!! در ضمن خیلی از ضربات اصلاً حتی شباهت به واقعیت هم ندارند، مثلاً لاب ارسالی از طرف حریف که جلوی تور به راحتی میشه باهاش یه Smash قوی زد رو به شکلی تهوع آور میزنه، گویی طرف فلجه!! و به هیچ وجه لذت تجربه "نزدیک به واقعیت" رو هم به انسان نمی ده!

مهم تر از همه این ها، بعضی از این گیم ها، اصولاً ایراد قضاوت و داوری دارند. مثلاً نمیشه سرویس خارج رو چلنج داد! یا مثلاً اگر توپ در سرویس به تور بخوره ولی در سرویس باکس فرود بیاد "باید" سرویس تکرار بشه اما در این ها این سرویس رو میسوزونه و اگر این اتفاق در سرویس دوم بیفته، امتیاز به حریف واگذار می شه! از این موارد خیلی زیاده!!

تا کنون هیچ گیمی که واقعاً تنیس رو شبیه سازی کنه نساخته اند با اینکه از لحاظ گرافیکی از بسکتبال یا فوتبال یا اتومبیل سواری بسیار طراحی ش کمتر وقت از کمپانی ها می گیره اما متاسفانه کمپانی های معظم این کار پا پیش نمی گذارند و همونطور که تنیس در ایران غریبه، گیم ش هم در دنیای بازی های کامپیوتری غریبه!

ویرچوآ تنیس جدید هم که در راهه فقط یک سوء استفاده از محیط سه بعدی هست که به وسیله اون سازندگان پولی به جیب بزنند، وگرنه هیچ چیز جدیدی در نسخه سه بعدی ش نیست! فقط به جای دنبال کردن بازیکن توسط دوربین، توپ دنبال می شه!

من اگر میتونستم صدایم رو به رافا برسونم، حتماً ازش خواهش می کردم که در پایان تورنمنت ژاپن که با قهرمانی نادال به اتمام رسید، با استفاده از میکروفن و با صدای بلند در هنگام مراسم دریافت جام، از ژاپنی ها که خدای طراحی و تولید بازی های کامپیوتری هستند بخواد که برای معرفی بیشتر تنیس و ایجاد علاقه به تمام جهان، به صورت حرفه ای وارد این مقوله بشن.

الان هر سال چندین کمپانی بازی های فوتبالی مثل PES یا FIFA رو می سازن اگر چه تغییرات آنچنانی هم ندارند ولی هیچ وقت این سرمایه گذاری رو برای تنیس نمی کنند! اگر به خاطر ترس از فروش پایین باشه، باید بدونند که سخت در اشتباهند! اگر گیم "خوب" تنیس ساخته بشه، میلیونی فروش خواهد کرد. بدون شک!

ویرایش توسط PowerVu : 10-15-2010 در ساعت 03:46 AM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2010, 11:13 AM   #57
Ehsλn
Roger's Fan

آواتار Ehsλn

پستها: 298
سپاس: 2,824
در 298 پست 2,751 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.Federer
پیش فرض تصاویر بازی Top Spin 4

سلام

این بازی در سال 2011 برای کنسول های x360, ps3 و pc عرضه خواهد شد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

بزرگتر

بزرگتر

بزرگتر
Ehsλn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ehsλn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2010, 01:42 PM   #58
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

کاملا با حرف پاور موافقم.هنوز هیچ بازی خوبی واسه تنیس ساخته نشده.
البته منظورم از گرافیک و چهره بازیکنا نیست.اونا رو خوب روش کار میکنن.منظورم حرکاتشونه.اصلا با تنیس واقعی زمین تا اسمون فرق دارن.خیلی بد طراحی میشه.

من یه بازی تنیس رو بازی کردم , گرافیکش اصلا خوب نیست و بازیکنا معروف هم توش نیستا ولی حرکات تو زمینشون واقعا به بازی تنیس خیلی شباهت داره.اسمش tennis elbow هستش!از اینجا دانلود کنین.
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-22-2011, 10:08 AM   #59
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

Top Spin 4 متفاوت تر از هميشه...
خدايش خيلي متفاوت تر هست...عكساشو ببينيد تو فيس بوكش...من كه بازيش نكردم اما از عكسا و ويدئوهاش ميشه فهميد جالب شده..البته در مورد گيم پليش بايد خودمون بازي كنيم تا بدونيم چون گيم پلي مهمتر از همه چي هست...
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-22-2011, 10:12 AM   #60
Ehsλn
Roger's Fan

آواتار Ehsλn

پستها: 298
سپاس: 2,824
در 298 پست 2,751 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger-Federer1 نمایش پست ها
Top Spin 4 متفاوت تر از هميشه...
خدايش خيلي متفاوت تر هست...عكساشو ببينيد تو فيس بوكش...من كه بازيش نكردم اما از عكسا و ويدئوهاش ميشه فهميد جالب شده..البته در مورد گيم پليش بايد خودمون بازي كنيم تا بدونيم چون گيم پلي مهمتر از همه چي هست...
پس از مدت‌ها دوری از بازی و تحمل رنج فراق بالاخره امروز بازی به دستم رسید!
اول از همه بگم که نظر مثبتی که درباره‌ی بازی داشتم، تقریباً به بار نشست و حدوداً همونطوری که فکر می‌کردم بازی از آب دراومده.
شاید بشه برترین شبیه‌ ساز تنیس تاحالا دونستش.
انیمیشن ‌ها تقریباً بهتر از قبل شدن و رفتار تماشاگرا و بازیکنا نسبتاً قابل قبول هستن.
مخصوصاً توی لحظات حساس که هیجان به اوج خودش می‌رسه حرکات تماشاچیا میتونه خیلی جذاب باشه.
قسمت Career‌ که پیشرفتای زیادی داشته و شاید گسترده ترین Mode‌ توی بازیای تنیس باشه.
هنوزم اون حس "شبیه ساز"‌ توی بازی وجود داره ولی اینبار بهش کمی سمت و سوق داده شده و سر و سامون داره. به نظرم بهتر از سه تا تاپ اسپین قبلیه.
اینکه رافا توی نسخه‌ی 360 وجود داره خیلی خوبه، رقابت خوبی بین رافا و راجر هستش.
استادای قدیمی هم که هستن و منّت بر سرمون می‌گذارن. مثل بوریس بکر، بژوقن بورگ، آغاسی (که البته علاقه‌ی چندانی بهش ندارم) و ...
بین خانم ها هم که ونوس و ماریا و آنا و بقیه به خوبی می‌درخشن. استایل هر کدوم از بازیکنا هم سعی شده مثل خودشون در بیاد، که بدم نیست البته.
آکادمی هم اولاش یه کم روند رشد سریعی داره و راحت تره ولی توی مراحل بالاتر وقتی باید توانایی ها رو با هم اجرا کرد نسبتاً خوب کار شده.
زمین‌ها در نوع خودشون قشنگ طراحی شدن ولی مشکلی که هست نبودن ویمبلدون و دابلین واقعاً غیر قابل چشم پوشیه.
صدا گذاری بد نیست، منتها بعد از یه مدت کمی تکراری به نظر میان.
خوبیش اینه که قبل از بردن Match Point یه چیزایی وجود داره و کارایی انجام گرفته! برخلاف VT !
به شخصه در کل دوست داشتمش.
به دوستان علاقه مند هم توصیه می‌کنمش.
ـــــــــــــ
موفق باشید.
Ehsλn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ehsλn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)