بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2017 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

27 دی - 10 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-28-2017, 03:32 PM   #291
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-
پیش فرض پاسخ : گفتگو تبادل نظر و تحلیل پیرامون Australian Open 2017 نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس

سلام دوستان منم فردا رو مرخصی گرفتم وخودمم رو راحت کردم .گوربابای کارمگه چند بار دیگه زندگی میکنیم که برامون این فرصتها پیش بیاد . فارغ از هرنتیجه ای که فردا رقم بخوره خواستم به تمام طرفدارای اسطوره تمام نشدنی خسته نباشید بگم که واقعا ترک نکردن اسطوره توی شرایط سخت ومصدومیت کاربسیاربزرگی بود که اونها انجام دادند . طرفدارهای نادال رو نمیدونم چند سالی بود که ازشون خبری نبود و درعوض طرفدارهای جدید جوکوییچ و ماری پیدا شده بودند.
ولی جالب تر از همینه که تقریبا 95 درصد گرند اسلمهای بدست اومده طی این 12ساله اخیر فقط دردستان فدرر- نادال - جوکوییچ -مورای و وارنیینکا بوده و انگاراین 5 نفر کلاس وسطح بازیشون با بقیه تنیسورهای دنیا فرق میکنه . به امید پیروزی اسطوره .بدرود دوستان
رضا ازآبادان
rezapor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezapor به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-28-2017, 04:13 PM   #292
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : گفتگو تبادل نظر و تحلیل پیرامون Australian Open 2017 نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس

با سلام خدمت همه دوستان چه طرفداران عشقمون راجر و چه طرفداران نادال.اول از همه چیز باید بگم که خیلی خیلی برای هر دو اسطوره خوشحال هستم که بعد از چند دوره مصدومیت و ناکامی و در حالی که هیچ کس حتی خوش بین ترین طرفداران فدرر و نادال فکر نمی کردند که فینال گرنداسلم استرالیا بین این دو اسطوره برگزار بشه ولی هر دو تنیسور با لیاقت تمام به این مرحله رسیدند.واین فینال یک تو دهنی سختیه برای کسانی که این دو تنیسور رو تمام شده می دونستند.دوم اینکه درسته که اگه فدرر در فینال بازی رو به نادال ببازه خیلی ناراحت میشم.ولی مطمئناً اگه راجر در این فینال به نواک یا اندی می باخت خیلی برای من دردآورتر بود تا باخت جلوی نادال.در آخر هم می خواستم بگم که بر خلاف نظر اکثر دوستان که فکر می کنند که راجر شانس چندانی جلوی نادال نداره اتفاقاً من عکس این قضیه رو فکر می کنم.چون به نظر من العان فشار روی نادال بیشتر از فدرر هست چون بیشتر کارشناسان شانس برد رافا رو بیشتر می دونند و این می تونه خودش استرس کشنده ای برای رافا باشه.شما ببینید هم راجر و هم رافا یکی از دلایلی که تا اندازه ای راحت به فینال رسیدند همین کم بودن انتظارات ازشون بود.درست عکس این قضیه برای نواک و اندی بودکه بیشتر فشار رو این دو نفر بود و همه این دو نفر رو شانس های مسلم قهرمانی می دونستند و شاید یکی از مهمترین دلایلی که باعث ناکامی اندی و نواک شد همین انتظارات بالا بود.در فینال هم به نظر من این فشار روی نادال سنگینی می کنه.چون معمولاً رافا در بازیهای رودررو بیشتر راجر رو شکست داده.به نظر من اگه راجر بتونه همون بازی که برابر بردیچ انجام داد جلوی رافا انجام بده شک نکنید رافا هیچ شانسی برای بردن نداره.(به امید یک بازی زیبا هر هر دو اسطئره و البته 18مین گرنداسلم)
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-28-2017, 06:26 PM   #293
key1nadal
Senior Member

پستها: 114
سپاس: 159
در 112 پست 566 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1.رافائل نادال 2.دل پوترو 3.ارغوان رضايي 4.دينارا سافينا

Slm khedmate rofaqa... Kheyli khoshhalam k dobare shahede el classico tennis beyne 2 osture khahim bud. Va ishala uni k haqeshe bebare. Ba inke ye nadalie 2 atisheam vali ino midunam rafa ba vujude rajer shod rafa va rajer ba vujude rafa shod rajer
key1nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-28-2017, 06:57 PM   #294
sorina_1100
Member

آواتار sorina_1100

پستها: 89
سپاس: 41
در 68 پست 309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال کرولاین وزنیاکی

سلاملیکم
بازی دقیقا ساعت چند هست ؟
sorina_1100 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-28-2017, 07:07 PM   #295
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

خواهران ویلیامز، افسانه های تمام نشدنی تاریخ تنیس

یادآوری: در کشوری زندگی میکنیم که زنان حتی اجازه ورود به ورزشگاه ها را ندارند...
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-28-2017, 08:34 PM   #296
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

پستها: 592
سپاس: 2,794
در 585 پست 3,988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: بزرگترین و پر افتخار ترین تنیسور تاریخ *Roger federer*

دیگه چیزی تا فینال افسانه ای نمونده فردا یا بهترین روز زندگی من میشه یا بدترین!! .. من جز قهرمانی هیچ چیز راضیم نمیکنه این گرند برای ماست دلم روشنه فقط از خدا میخوام فردا روز خوب سرویس فدرر باشه که این از همه چیز مهم تره برای بردن نادال.... هر اتفاقی ممکنه بیوفته فدال دیگه فقط امیدوارم پست بعدی که میزارم تبریک برای قهرمانی راجر باشه
pourya RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-28-2017, 09:21 PM   #297
i.emad1990
Senior Member

پستها: 146
سپاس: 5
در 44 پست 93 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Behtarine tarikh bodan be seta grand bishtaro number vani nist recordaye matador inghad ziadan ke beshe azash be onvane behtarin yad kard

با احترام خدمت طرفدارای راجر کبیر اما جنازه نادال به راجر بخوره بازم جنازه نادال برنده میشه اگه جکوویچ نبود الان لااقل رافا ۲۲تا گرند داشت ولی هنوز یادم نمیره ویمبلدون۲۰۰۹که با اینکه حق رادیک بود راجر با خوش شانسی برد هنوز اون فینال گریهام میکنه حتی اخر بازی هوادارای راجرم رادیک رادیک میگفتن ضمنا طرفدارای راجر اینقدر سرعت سرویس بالای راجرو به رخ نکش فرست سرویسای فلت رادیکو یادتون بیارین دیگه از سرعت سرو چیزی نمیگین
i.emad1990 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-28-2017, 09:34 PM   #298
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط i.emad1990 نمایش پست ها
با احترام خدمت طرفدارای راجر کبیر اما جنازه نادال به راجر بخوره بازم جنازه نادال برنده میشه اگه جکوویچ نبود الان لااقل رافا ۲۲تا گرند داشت ولی هنوز یادم نمیره ویمبلدون۲۰۰۹که با اینکه حق رادیک بود راجر با خوش شانسی برد هنوز اون فینال گریهام میکنه حتی اخر بازی هوادارای راجرم رادیک رادیک میگفتن ضمنا طرفدارای راجر اینقدر سرعت سرویس بالای راجرو به رخ نکش فرست سرویسای فلت رادیکو یادتون بیارین دیگه از سرعت سرو چیزی نمیگین
دوست عزيز همين جوكو كه ميگين اگه نبود فدرر بالاي ٢٣ گرند داشت همين راجر نبود رولند ٢٠١١ نواك رافا رو لوله ميكرد يه چيزيو محاسبه كن بعد بگو نبرد جوكو با فد استراليا ٢٠٠٨ ، ٢٠١١، ٢٠١٦ ، يو اس اپن ٢٠١٠ و ١١ ، ١٥ ويمبلدون ٢٠١٤ و ١٥
بازيش با نادال تو گرنداي كه برده ويمبلدون ٢٠١١ ، رولندگاروس ٢٠١٥ استراليا ٢٠١٢ يواس اپن ٢٠١١
يكم بهتره تحقيق كنيد
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-28-2017, 09:44 PM   #299
i.emad1990
Senior Member

بازیکن (های) مورد علاقه: Behtarine tarikh bodan be seta grand bishtaro number vani nist recordaye matador inghad ziadan ke beshe azash be onvane behtarin yad kard

من گفتم اگه نواک نبود من فینالارو حساب کردم شما اگهتو کوارترم به جکو باختین اونو قهرمانی حساب کردین اما رافا کلی فینال به جکو باخت ۳تاش فقط تو سال۲۰۱۱بود
قدیمی 01-28-2017, 09:53 PM   #300
i.emad1990
Senior Member

من احتیاج به تحقیق ندارم دوست عزیز خودم از ۲۰۰۸مسابقاتو میبینم قبلشم پیگیر بودم اما ماهواره نداشتم ضمنا به کوری چشم حسودا فردا اولین تنیسوری میشیم که از هر گرند لااقل۲تا داریم مثل بعضیا نیستیم تو سال۲۰۰۹رقیب اصلیمون مصدوم بشه تا بتونیم رولندگروسو بگیریم و۴گرندو داشته باشیم ما باقدرت تو ویمبلدون ۲۰۰۸رقیب اصلیو بردیم حتی۲۰۰۷هم میتونستیم هر کاری بکنین فردا اسطورتون له میشه
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)