بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-17-2010, 06:34 PM   #11
شایان نادال
Rafa's Fan

آواتار شایان نادال

پستها: 585
سپاس: 6,640
در 579 پست 3,471 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رررررررررررررررررافائل نادال و ایوانویچ و شاراپووا

پس با حرف اقای فدرر تمامی مسترز های سال بی ارزشه
فقط مسترز هایی با ارزش اند که راجر اونارو فتح کرده باشه نادالیا اصلا ناراحت نشن برای تقویت روحیه و ضایع
کردن فدررریا یه نگاه به امضای من بندازن حتما روحیه میگیرن در ضمن اقای فدرر وقتی head to haed خودش و رافا جون رو مساوی کرد از این حرفا بزنه
شایان نادال آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی شایان نادال به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2010, 06:39 PM   #12
Reza23
Rafa's Fan

آواتار Reza23

پستها: 618
سپاس: 3,318
در 604 پست 4,137 بار سپاسگزاری شده

این حرفها گریه بعد از باخته!!
اینجوری مدرن تر از استرالیای 2009 شده!
Reza23 آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Reza23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2010, 06:44 PM   #13
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

جواب قسمت های بالای پستم رو هم بدین بد نیست! اون پول که نباشه نفس کشیدن هم براش مشکل می شه. برای هر انسانی این وسوسه ی دنیوی وجود داره. اون رو بگذارید کنار...

برای اینکه شما انقدر به من بدبین نباشی که من به فدرر اتهام وارد می کنم، ایکاش یه خبرنگار این روزها از فدرر بپرسه آقا جان شما بعد از زدن رکورد هفته های نامبر وانی سمپراس، در تنیس حرفه ای به دنبال چه چیز گمشده ای هنوز هستی که بهش نرسیدی؟ اگر به همه چیز رسیدی که رسیدی، چرا 11 ماه سال رو رنج سفر و سیاحت در دنیای بی ارزش!! رو تحمل می کنی؟ اینجا هست که آقا فدرر غیر از واژه ی مقدس پول هیچ جوابی «نمی تونه» بده!

اگر زنده موندم، من می خوام برای همه تون اثبات کنم که بر خلاف همه ی نام آوران سابق دنیای تنیس که گرند اسلم های زیادی دارند، این آقای فدرر چنان پول و شهرت کورش کرده که اونقدر تو ATP می مونه که بالاخره خود مسئولان ازش خواهش کنند که بره! فکر نکنین که مثل سمپراس مثلاً امروز یا فردا یا یه سال دیگه ول کن معامله هست... نه عزیز من... این اونقدر می مونه توی تور جهانی تا ما از رو بریم!

بعدشم که از تور جهانی بره بدون برو برگرد همون روز اسمش رو توی تور ATP Champions Tour می نویسه! در حالی که مثلاً سمپراس اصلاً در این تور آسان و سودآور شرکت نمی کنه. اما حالا شما بشینین و ببینین این اتفاق در مورد راجر می افته یا نه! چنان رویی از جان مکنرو در پول پرستی کم کنه این راجر که تو تاریخ بنویسند!

فدرر قصد تامین مالی 700 نسل بعد خودش رو داره و من می دونم روزی این رکورد کسب درآمدش از ورزش در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت می شه. شاید من زودتر از اون بمیرم که می میرم اما می دونم که این اتفاق می افته! خدا بیشتر بهش بده ان شالا.

پ.ن: برای دوستانی که نمی دونند عرض می کنم که ATP Champions Tour یه تور متشکل از چندین تورنمنت تنیس در نقاط مختلف جهان برای پیش کسوتان بازنشسته هست. توی Super Tennis گاهی می تونین این مسابقات رو تماشا کنین.

ویرایش توسط PowerVu : 05-17-2010 در ساعت 06:54 PM
PowerVu آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2010, 07:02 PM   #14
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger-federer1 نمایش پست ها
خب شما هم برید پول جمع کنید،اوه اوه یادم رفت تنیسور شما عاشق تنیسه واسه پول بازی نمیکنه

ببین پول مرحله ی آخره!! هر تنیسور TOP SEEDی یه سری مراحل رو برای موفقیت طی می کنه!

اول کسب مسترزها
دوم کسب گرند اسلم ها
سوم زدن رکوردهای دشوار

رافا الان فقط اولی رو گذرونده و یه رکورد توپ درست و حسابی هم داره می زنه. ولی هنوز برای بقیه انگیزه داره چون هنوز به اون ها نرسیده. چون هنوز بهترین ورزشکار اروپا نشده مثلاً.. ببین اینا همه می شه انگیزه ی ادامه ی کار... اگر اینارو زد بله شما می گی دیگه از این به بعد دنبال پوله نادال. اما فدرر الان دیگه کاری واسه کردن نداره توی تور جهانی. به همه ی افتخارات رسیده. پس قبول کن که غیر از پول هیچ چیزی نیست که اون رو در تور جهانی نگه داشته!
اگه بد می گم بگو بد می گی!

PowerVu آنلاین نیست.  
قدیمی 05-17-2010, 07:06 PM   #15
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

پاور جان من باهات مخالفم.
من اصلا فکر نمیکنم راجر حتی یک درصد به خاطر پول بازی کنه. اون الان اینقدر پول داره که اگه تا 7 پشتش هم فقط بخورن تموم نمیشه.
راجر عطش فوقالعاده ای داره که همه رکوردها رو از آن خودش کنه، به نظرم رافا هم این جاه طلبی رو داره، در واقع همه قهرمانها دارن این قضیه رو. منتهی شکل و فرمش فرق داره، راجر با کلمات هم این جاه طلبی رو نشون میده ولی رافا نمیگه ولی داره مثلا تریپ تواضع میاد،
من یادمه رولند 2007 یا 2008 بود که راجر وقتی به رافا باخت تو همون مراسم سرمونی سریع برای ویمبلدون خط و نشون کشید که داستان متفاوتی تو ویمبلدون داریم. رجز رو خوب میاد
Mohammad آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2010, 07:23 PM   #16
navidballack
Roger's Fan

آواتار navidballack

پستها: 89
سپاس: 3,679
در 90 پست 684 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

مثل کسی هست که الان تو دانشگاه مقطع دکترا باشه و بگه مقاطع لیسانس و کارشناسی ارشد هیییییچ اهمیتی ندارند! آخه بابا جان، شما از همین مقاطع سود بردی و به مدارج بالاتر دست پیدا کردی! عجب حرفی می زنین شما! می شه همچین چیزی؟
مثال خوبی زدی
کسی که تو مقطع دکترا هست که دیگه نمیره سر کلاس ارشد بشینه
واقعآ من دنبال همچین مثالی برای اثبات حرفام می گشتم
دستت درد نکنه
navidballack آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی navidballack به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2010, 07:32 PM   #17
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
پاور جان من باهات مخالفم.
من اصلا فکر نمیکنم راجر حتی یک درصد به خاطر پول بازی کنه. اون الان اینقدر پول داره که اگه تا 7 پشتش هم فقط بخورن تموم نمیشه.
راجر عطش فوقالعاده ای داره که همه رکوردها رو از آن خودش کنه، به نظرم رافا هم این جاه طلبی رو داره، در واقع همه قهرمانها دارن این قضیه رو. منتهی شکل و فرمش فرق داره، راجر با کلمات هم این جاه طلبی رو نشون میده ولی رافا نمیگه ولی داره مثلا تریپ تواضع میاد،
من یادمه رولند 2007 یا 2008 بود که راجر وقتی به رافا باخت تو همون مراسم سرمونی سریع برای ویمبلدون خط و نشون کشید که داستان متفاوتی تو ویمبلدون داریم. رجز رو خوب میاد

خب اینم یه نوع برداشت هست. اما من جور دیگری فدرر و نادال رو شناخته ام:

در مورد فدرر آخه دیگه آنچنان رکوردهایی نمونده که بزنه! نکنه می خواد رکورد بالای 24 گرنداسلم خانم Margaret Court رو که در دوران قرون وسطی زده رو بزنه! در مورد پول هم به نظر من کسی که ببینه اون همه پول می تونه دربیاره اونم به راحتی دیگه ول کن قضیه نمی شه. بحث 7 نسل بعدش که تامین هستند هم نیست. مثلا الان بیل گیتس ثروتمندترین هست و میلیون سال نوری خانواده ش تامین هستند. اما آیا این باعث شده دیگه کسب درآمد نکنه؟
اگر قصدش مثلاً برای رکورد زنی بود فدرر حتما از همین دوران مثلاً می گم، می رفت تو نخ بازی های دوبل چون هم خیلی مدت بازیهاش کوتاهه، هم برای او که به همه ی مهارت های تنیس وارده کار دشواری نیست، هم با مدت کمی تمرین می تونه خیلی مقام دوبل بیاره. اما نه ... به نظرم کفه ی حرص پول در این برهه از زندگی فدرر بیشتر سنگینی می کنه تا قصد رکوردزنی های بیشتر چون اون مهم ها رو زده و الباقی دیگه رکوردهای متفرقه هستند.

در مورد رافا باور کن رافا Humbleتر از این حرفاست که حرص بزنه برای رکورد زنی. چرا دوست داره رکورد بزنه اما نه مثل حرصی که راجر می زنه که مثلاً تعداد Aceهاش رو از کارلوویچ هم بالاتر ببره!!!!!! در مورد نادال برعکس من فکر کنم با این مصدومیت هاش و ناپرهیزی هاش به خودش داره کم کم آسیب می زنه و عمر بودنش در دنیای حرفه ای رو یواش یواش کوتاه می کنه. البته خدا اون روز رو نیاره اما رافا بالا تنه ی سنگینی داره نسبت به فدرر و زانوهاش وزن زیادی رو برای حرکت های انفجاریش باید تحمل کنند.

حرف تو حرف اومد به کجاها رسیدم...

PowerVu آنلاین نیست.  
قدیمی 05-17-2010, 07:37 PM   #18
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

نقل قول:
نوشته اصلی توسط navidballack نمایش پست ها
مثال خوبی زدی
کسی که تو مقطع دکترا هست که دیگه نمیره سر کلاس ارشد بشینه
واقعآ من دنبال همچین مثالی برای اثبات حرفام می گشتم
دستت درد نکنه

من می گم کسی که تو مقطع دکترا داره تحصیل می کنه، می تونه بیاد و بگه لیسانس و فوق لیسانس در ارتقای تحصیلی و مدرکی من هیـــــــچ تاثیری نداشته اند؟؟!؟!! من دارم اینو می گم شما چی ورداشتی نوشتی؟!

نه دیگه شما اصرار داری خودتو بزنی به اون کوچه. منم مخلصت هستم. شما درست می گی.

ویرایش توسط PowerVu : 05-17-2010 در ساعت 07:41 PM
PowerVu آنلاین نیست.  
قدیمی 05-17-2010, 08:31 PM   #19
navidballack
Roger's Fan

آواتار navidballack

پستها: 89
سپاس: 3,679
در 90 پست 684 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER

اتفاقآ شما داری خودتو به کوچه علی چپ می زنی
راجر کی گفته این تورنومنت براش هیچ تاثیری نداشته
گفته که این باخت براش اهمیتی نداشته چون هدف اصلیش بالاتر از بردن مسترزه
مسلمآ راجر از شرکت توی مادرید هدفی داشته و اون هم رسیدن به آمادگی لازم در فاصله یک هفته به شروع
رولند گاروسه
حالا شما می خوای قبول کن و قبول نکن
راجر با درک درست نسبت به شرایط بازی ها و نزدیکی اون ها به گرند اسلم ها نحوه بازیش هم تغییر می کنه و به مرور بهتر میشه و خودش رو برای بردن گرند اسلم آماده می کنه
اگه این طور نبود که راجر با بقیه تنیسور ها فرقی نداشت بالاخره یه چیزی باید اسطوره رو از بقیه متمایز کنه
navidballack آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی navidballack به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2010, 09:13 PM   #20
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

ولی پاور عزیز من که فکر نمیکنم راجر به خاطر پول میاد تنیس بازی کنه.درسته همه پول رو دوست دارن ولی باور کن اونهم یه سقفی داره.سیر میشی ازش...
به نظر من دلیل اصلی که راجر هنوز بازی میکنه عشق به تنیس هست.شما تا حالا راکت دست گرفتی ؟
برو یه بار تو زمین بازی کن معتادش میشی مگه ول کن تنیس میشی؟ راجر که هزاران تماشاگر برای هر point ی که بدست میاره فریاد میکشن.می دونی خداحافظی برای یک تنیسور چقدر سخته ؟ اغاسی رو یادت رفته که برگشت...

یکی از دلیل های دیگه که راجر تا چندین سال دیگه بازی میکنه اینه که میخواد چند گرند دیگه بگیره که فاصله ش رو بیشتر کنه که هیچکی نتونه رکوردش رو بزنه.یعنی برای فدرر همه چی گرند اسلمهاشه .نمی بینی چطوری توی گرند ها بازی میکنه !!!
Fakhruddin آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)