بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

8-21 شهریور - نیویورک، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-09-2010, 06:40 PM   #511
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

عيد فطر عيد عرباست چيش به ما. با اين حال عيد فطر رو به دوستان روزه دار تبريگ مي گم اميدوارم دعا هاشون در اين ماه مبارك مورد قبول قرار گرفته باشه.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2010, 06:41 PM   #512
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

بروبچ عیدتون مبارک!!!بزن پیک اول و به سلامتی تمام بروبچ تنیس تاکرز(فکر بد نکنیدا)امیدوارم نماز روزه هاتون مورد قبول حق واقع شده باشه..این روزا با بازی های قشنگ راجر حال و روزمون خیلی خوبه!در مورد تبانی فکر کنم بعضی دوستان زیادی دیگه غلو آمیز جلوه دادند!تو سطح حرفه ای شرط بندی خیلی کم و به جرات میگم اصلا نیست!افتخار گرفتن یک تایتل حتی 250 برای هر تنیسوری افتخار بزرگیست!امسال دیگه باید فینال راجر-نادال ببینیم!چه فینالی بشه!خب معلومه راجر میبره دیگه!اما مهمتر از همه خود راجره که مث خودش هیچ کس نبوده و نیست و نخواهد بود
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2010, 07:00 PM   #513
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

به همه دوستانی که اتهام کثیف تبانی رو مطرح کردند. واقعاً دست شما درد نکنه. خدا میدونه الان دارم گریه میکنم. واقعا نمیدونم چی باید به شما بگم. فقط به همین حد بسنده می کنم که تنیس، ورزشی که من عاشقشم و باهاش زندگی میکنم جای این کثافت کاریها نیست. این وصله ها به این ورزش نمی چسبه. تنیس پاک ترین رشه ورزشی دنیاست. این گفته من تنها نیست، خودتون می دونین که چنین چیزی در این ورزش تقریبا امکان اتفاق افتادنش 0 درصد هم کمتره!

نه فدرر نه نادال و نه هیچ تنیسور مطرح یا Minor دیگری با تبانی نمی تونه در دنیای تنیس بمونه. هرگز!

واقعاً که خیلی بی انصافی کردین و این مطالب رو نوشتین. اشک تو چشمام هست و خون تو دلم.

به جای استقبال از رویارویی احتمالی فدرر، نادال چه فکرهای کثیفی رو به ذهنتون راه دادید!

امیدوارم با دقت نظر بیشتر در تک تک بازی ها و زحمتی که همه تنیسورها برای پیروزی می کشند، این دید منفی و ذهنیت بسیار غلط از وجودتون پاک بشه.

خیلی ناراحتم خیلی!!

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2010, 07:16 PM   #514
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss_maestro نمایش پست ها
دوستان اينا كي بودن در تيم راجر نشسته بودند. چقدر ادم جمع كرده بود. يكيش باباش بود يكيش مامانش بود يكيش ميركا بود يكيش پاول بود. بقيه كي بودن? خواهر راجرم بود من تا حالا قيافه خواهر راجرو نديدم خيلي دوست دارم ببينم چه شكليه.

دوست عزیز چطور نشناختین؟

این خانم Gwen Stefani خواننده مشهور امریکایی هستند دیگه. من و خواهرم عاشقش هستیم. اون آقا هم Gavin Rossdale همسر خانم Stefani هستند که ایشون هم خواننده هستند. خانم Stefani خواننده گروه راک No Doubt's هم هستند.

خوش به حال فدرر و میرکا. من خیلی ایشون رو دوست دارم و اکثراً وقتی راجر در امریکا هست به تماشای بازی هاش میآن.

=================

================

====================

==============

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2010, 07:17 PM   #515
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

ورداسکو هم 1000 بار با رافا بازی کنه 950 بار به رافا میبازه
دقیقا عین رادیک که نمیتونه فدررو ببره اینم نمیتونه
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2010, 08:06 PM   #516
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

به همه دوستانی که اتهام کثیف تبانی رو مطرح کردند. واقعاً دست شما درد نکنه. خدا میدونه الان دارم گریه میکنم. واقعا نمیدونم چی باید به شما بگم. فقط به همین حد بسنده می کنم که تنیس، ورزشی که من عاشقشم و باهاش زندگی میکنم جای این کثافت کاریها نیست. این وصله ها به این ورزش نمی چسبه. تنیس پاک ترین رشه ورزشی دنیاست. این گفته من تنها نیست، خودتون می دونین که چنین چیزی در این ورزش تقریبا امکان اتفاق افتادنش 0 درصد هم کمتره!

نه فدرر نه نادال و نه هیچ تنیسور مطرح یا Minor دیگری با تبانی نمی تونه در دنیای تنیس بمونه. هرگز!

واقعاً که خیلی بی انصافی کردین و این مطالب رو نوشتین. اشک تو چشمام هست و خون تو دلم.

به جای استقبال از رویارویی احتمالی فدرر، نادال چه فکرهای کثیفی رو به ذهنتون راه دادید!

امیدوارم با دقت نظر بیشتر در تک تک بازی ها و زحمتی که همه تنیسورها برای پیروزی می کشند، این دید منفی و ذهنیت بسیار غلط از وجودتون پاک بشه.

خیلی ناراحتم خیلی!!

کاملا با حرفای پاور عزیز موافقم!یعنی چی که تبانی کرده!اول نمیخواستم چیزی بگم ولی دیدم دیگه خیلی حرفای عجیبی زده شده خواستم بگم که تمام تنیسور های ATP شخصیت بالایی دارن از اون جوون 18ساله ای که میاد لوبیچیچ رو شکست میده تا اندی رادیکی که تو دور اول حذف میشه!!!رادیک تو فینال های مختلفی با راجر بازی داشته!ما نمیتونیم بگیم بیشتر فینالایی که باخته تبانی بوده!این که نشد حرف..به نظر من بدست اوردن یک تایتل ارزشش بیشتر از پول هست برای تنیسورها!حالا بازی ورداسکو-فرر کجاش تبانی بود!مگه میشه افتخار رسیدن به کوارتر گرند اسلم و بزاری کنار بخاطر مشتی پول!
من با خشی موافقم!ورداسکو واقعا توان برد نادال رو نداره!نمونش فینال امسال که دیدید با چه اقتداری اون و شکست داد..حالا ما مثال میزنیم امشب ورداسکو2-0 جلو افتاد!فقط یک ست برای رسیدن به فینال میخواد!فینال یک گرنداسلم!افتخاری بزرگ!بعدش نادال بازی رو 3-2 ببره!بعدش حتما دوستان میگن تبانی کرده!مگه میشه همچین چیزی!تنیسور ها بعضی وقتها اونقدر فشار روشونه که وقتی اروری میکنن راکت خودشون و به زمین میکوبند(حتما میگید اینم فیلمشونه)نه دوستان من تنیس یکی از ورزشهایی است که در هر تورنمنتش هر بازیکنی هر بازی رو ببره براش افتخاره!
من امیدوارم امشب نادال ببره و بتونه بیاد فینال و از اونطرف راجر نواک رو شکست بده!بدجور استرس دارم..به نظر من رویارویی این دو تنیسور بزرگ برای من جذابتر از فینال جام جهانی فوتبال هست!
به امید موفقیت راجر عزیز
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2010, 09:13 PM   #517
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

پستها: 592
سپاس: 2,794
در 585 پست 3,988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: بزرگترین و پر افتخار ترین تنیسور تاریخ *Roger federer*

امشب ورداسکو نادال رو شکست میده تا به همه ثابت کنه که تو تنیس تبانی وجود نداره.!
pourya RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2010, 09:17 PM   #518
سلام
Senior Member

آواتار سلام

پستها: 214
سپاس: 5,795
در 209 پست 1,840 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

خیلی ناراحتم خیلی!!

دوست عزیز احساسات پاکت قابل تقدیره

من تازه مطالب رو خوندم.

بنظرم بحث تبانی ورداسکو و نادال و تنیسورهای حرفه ای تو گرانداسلم های مهم خیلی مضحکه و با هیچ منطقی سازگار نیست.

ولی بحث تبانی در ورزش تنیس و شرط بندی های اون مدت هاست رایج و شایع است، مخصوصا اینکه نمره بندی ها و پوینت و گیم و ست و بازی خیلی متنوع است.

واقعیت رو نمی شه فراموش کرد، بحث تبانی و انواع تبانی ها توی تنیس اینجا نیست، وگرنه می شد برات حدود 100 تا مثال مختلف و حالات متنوع تبانی رو حتی برای تنیسورهای حرفه ای (البته غیر از گرانداسلم ها و مسترزها) میشه مثال زد.

من عاشق تنیسم چه دیدنش چه بازی کزدنش و چه بحث و تبادل نظر درباره تنیس. ولی اینو فراموش نکنید تنیس جز ورزش هاییه که اصلا در این زمینه پاک نیست.
تنیس مثل خیلی از ورزش های دیگه گرفتار تبانی در شرط بندی هاست (چه شما دوست عزیز خون گریه کنی یا نکنی)

ولی با اطمینان بالایی میشه گفت راجر ونادال و خیلی دیگه از حرفه ای ها از این قضیه مبرا هستند و درآمدشون از این راه نیست.

موفق باشید

سلام آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی سلام به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2010, 10:23 PM   #519
ramin67
Novak's Fan

پستها: 16
سپاس: 17
در 14 پست 52 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic

خدا کنه نادال بیاد فینال، حداقل فینال رو بتونم از TVE ببینم.
ramin67 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ramin67 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2010, 10:32 PM   #520
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

من پیشنهاد می کنم که دوستان برن Rulebook فدراسیون جهانی تنیس مردان ATP رو مطالعه کنن، بخصوص بخش The Code ماده ی 8.05 رو بخونید تا الکی تنیس رو به داشتن این فضای کثیف و دور از روح جوانمردانه متهم نکنید...

من هم قبلا گفتم که شرط بندی و دوپینگ هست ولی باور کنید خیلی مقامات تنیس و بازیکنان رو دست کم گرفتید و خیال می کنید اینقدر هر کی به هرکیه که همه دنبال تبانی هستن!!!

خب عزیز من اصل تنیس به گرند اسلم و مسترزه! این تورنمنت ها هستن که ممکنه تو شرط بندی سود کلانی داشته باشن، وقتی یه طرفدار فدرر میاد برای لوث کردن بردهای رافا این بحث رو پیش میکشه اگه یه طرفدار دیگر ساده انگار خود فدرر این بحث ها رو جدی بگیره خب خود فدرر هم زیر سوال میره خواه ناخواه!!

پس برای کوچک جلوه دادن برد های رافا دنبال بهونه های دیگری بگردید...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
یو اس اپن، راجر فدرر، US Open، گرنداسلم آخر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)