بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-01-2013, 03:29 AM   #41
Amirhosein
Roger's Fan

آواتار Amirhosein

پستها: 181
سپاس: 1,540
در 180 پست 543 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer - Pete Sampras

Roger Federer

Amirhosein آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Amirhosein به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-01-2013, 08:10 AM   #42
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

در یک جامعه آزاد ما میتونیم نظرات دیگران رو به نقد بکشیم، تشکر و اعتراض به تشکر هم مثل همینه. دوستانی که به تشکرشون اعتراض میکنم، دوستان من هستند، نظرشون برام مهم هست، مثل شما که کورمال کورمال دنبال کل و کل و وای الان یه فدرری پست زد، آرمان های راجریم به خطر افتاد، باید مصلت رو فدای حقیقت کنیم، نیستم که. واقعا ناراحت میشم بابک از بعضی از پست های شما که یک نتیجه گیری ساده منطقی توش نبود بهتر بگم افتضاح بود تشکر میکنه، ما مثل شما اتفاقا خودی و نا خودی نمیکنیم، مثل آقای دیگتون، دشمن دشمن نمیکنیم و دائما درحل خطکشی نیستیم که وای اگه من از یه نادالی تو یه بحث تشکر کنم دشمن سوءاستفاده میکنه.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-01-2013, 08:24 AM   #43
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
در یک جامعه آزاد ما میتونیم نظرات دیگران رو به نقد بکشیم، تشکر و اعتراض به تشکر هم مثل همینه. دوستانی که به تشکرشون اعتراض میکنم، دوستان من هستند، نظرشون برام مهم هست، مثل شما که کورمال کورمال دنبال کل و کل و وای الان یه فدرری پست زد، آرمان های راجریم به خطر افتاد، باید مصلت رو فدای حقیقت کنیم، نیستم که. واقعا ناراحت میشم بابک از بعضی از پست های شما که یک نتیجه گیری ساده منطقی توش نبود بهتر بگم افتضاح بود تشکر میکنه، ما مثل شما اتفاقا خودی و نا خودی نمیکنیم، مثل آقای دیگتون، دشمن دشمن نمیکنیم و دائما درحل خطکشی نیستیم که وای اگه من از یه نادالی تو یه بحث تشکر کنم دشمن سوءاستفاده میکنه.

بله ديگه جامعه آزاد اونه كه همه مثل شما فكر كنن
و اگه غير اين بود "كورمال بوده و مصلحت فداي حقيقت شده و منطقي نبوده"
واقعا عجيبه كه فقط خودت رو منطق صحيح ميدوني و به ديگران لقب و افتضاح ميدي و حتي يك ثانيه هم فكر نميكني خودت داري اشتباه ميكني
هرچند همين پست تاييدي بود بر پست هاي قبلي من ...
در ضمن من نه ناراحت ميشم از تشكر ديگران بر پست هاي ديگه و نه اينكه رانتي دارم ميدم يا سودي واسه ديگران داره كه بيان پست من رو تشكر كنن ازش
و اين جسارت و جرات را دارم كه جايي اشتباه كنم بيام بگم اشتباه كردم ...
اتفاقا من هميشه ميگم مديران در تشكر كردن هميشه مراعات كنن چون كاربران تازه سايت فكر نكن اينجا گروهكي هست و بدونن همه ما باهم دوست هستيم
اما نگو همه اين تفكر ها از شما يي كه پدر معنوي سايت هستي هم گفته ميشه چه توقعي از ديگران و تازه واردين داشته باشيم ما ..
حالا كه شما اسم آوردي منم اسم ميارم
بابك ، نيما ، افشين ، اهورا ، بهنام ، پيمان ، پويا و ... نه نيازي به تشكر كردن از پست هاي من دارند و نه من از اينكه تشكر نكنن ناراحت ميشم يا حتي حق ناراحت شدن دارم
و حتي از همه پست هاي شما هم تشكر كنن من حق ناراحتي ندارم چون نظر شخصي بوده و نه در دوستي من با اين عزيزان تغييري ايجاد ميشه

اتفاقا كسي دنبال خط كش و خط كشي هست شما هستي از يه طرف دنبال آزادي از يه طرف چيزي كه ناراحتت ميكنه رو ميخواي ممنوع يا محدود كني
عجيبه
ديگه هم لازم نميدونم اين بحث رو ادامه بدم چون به اندازه كافي حرف زدم در اين مورد

حرف آخر :
به قول ابن يمين :
آن کس که بداند و بداند که بداند ---- اسب خرد از گنبد گردون بجهاند
آن کس که بداند و نداند که بداند ---- آگاه نمایید که بس خفته نماند
آن کس که نداند و بداند که نداند ---- لنگان خرک خویش به منزل برساند
آن کس که نداند و نداند که نداند ---- در جهل مرکب ابدالدهر بماند

ویرایش توسط msh13792 : 08-01-2013 در ساعت 08:35 AM
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-01-2013, 09:02 AM   #44
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

باز حرف خودت رو میزنی! آخرشم که قهر کردی!
خب شما مدلت اینطوریه ناراحت نمیشی، ولی من ضمن به رسمیت شمردن حق تشکر هر کسی، میتونم ناراحت بشم، نمیتونم؟؟ مگه چیزی رو زور کردم؟ ای بابا!! از خیلی قبل هم حتی قبل از این فروم، نسبت به این مسئله اعتراض داشتم و هنوز هم دارم. به رسمیت شناختن حق اعتراض و نقد اتفاقا یکی از دستاوردهای جامعه آزاده که شگفتا شما چه تعبیرهای عجیب غریبی ازش میکنید!!! شگفتا! انگار چماق برداشتم رفتم بالا سر باب الفروم میگم چرا تشکر کردی؟!! یعنیا!!! معنی آزادی رو ماشاله هرجور دلت بخواد تعبیر میکنی اونم در شرایط مختلف هی متناسب با موضع خودت تغییرش میدی.
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-01-2013, 09:07 AM   #45
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

ضمنا شما نمیتونی منکر همه چی بشی.
مگه من گفتم چرا شما طرفدار راجر فدرری و مثلا باید طرفدار نادال باشی که میگی من هر کسی رو که مثل خودم فکر میکنه میگم درست فک میکنه.
دوست گرامی، شما وقتی فدرر فحش بده، میگی فحش نیست، حریف رو با توپ نشونه بگیره، بگی ایراد نیست، با داور اونطوری صحبت کنه بگی باکی نیست و ... اصن دیگه اصولی میزاری حول اون بحث کنیم؟
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-01-2013, 10:57 AM   #46
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Paymaan نمایش پست ها

آخه چرا الکی حرف میزنین! همین مصاحبه فدرر بعد از باختش مقابل نادال در رم رو بخون ببین فدرر چطور تمجید کرده.

ازین که راجر جایزه اخلاق هم دِرو میکنه ناراحتید ؟ به قول حضرت آقا خب به درک که ناراحتید !
خب این هم طرز حرف زدن ذوب شده ی سایت!
شوما که ید طولایی در توهین و تمسخر رافا داری
چه بحثی باهات بکنم آخه!
اون بازی که نزدیک بود رافا بیگلش کنه، تو بازی یک طرفه انتظار داری بیاد باز ب بد بودن خودش ربط بده
مسابقات خیلی مهم تری از این بوده که ممد جون خوب آمارشو داره
من هیچ ناراحتی از بردن این جایزه توسط راجر ندارم، جایزه ی تمپلتون رو هم(که تعمدا 1.5 میلیون دلاره تا بیشتر از نوبل باشه) خلقت گرا ها میبرن، مگه چه ارزشی جز تبلیغ کاذب داره
جایزه، اخلاق و شخصیت ی بازیکن رو نمیسازه، این خود شخص و رفتارشه که در بین مردم شناخته میشه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط msh13792 نمایش پست ها

بقيه رو به اندازه كافي در موردش حرف زدم و دليل و برهان براي اونايي بخوان واقعيت رو ببيند آوردم

فقط من واسم سواله چرا شما با كسي كه تشكر ميكنه مشكل دارين ، چون خلاف نظر شماست
همه چي رو زير سوال ميبريد
اين رفتار متناقضي هست با صحبتي كه ميكنيد و دم از آزادي و آزادگي زدن اما حتي اجازه تشكر رو نميدين و برچسب ميزنين به ديگران ...

بايد به فكر يه دكتر خوب باشم واسه اين همه شاخي كه از اين حرفا من در آوردم

ما که جز بزرگنمایی بردن این جایزه دلیل و برهانی ندیدیم
حضور من در اینجا فقط ب خاطر روشنگری در این مورد خاص بود
وگرنه کسی در GOAT بودن راجر فدرر شکی نداره
ما فقط خواستیم بگیم آیا کسی جز راجر فدرر مستحق بردن این جایزه نبوده!!!
ب قدری جو سایت رو مسموم کردید که حتی نمیشه در مورد میزان شایستگی بردن یک جایزه نه چندان مهم توسط جناب راجر بحث کرد!
شانس آوردیم صاحب فروم رافایی هستش
وگرنه خیلی وقت پیش ما رو از فروم مینداختید بیرون
و اینجا صرفا بساط مداحی راه مینداختید
چه ربطی داره من که ادعای آزادی نکردم
ما کارمون روشنگریه همین
ی عزیزی ادعای عدم سرسپردگی کرده بود
ی مثال کوچیک زدم که ایشون ببینه سرسپردگی چیه
در این ثنکس ها چیزی جز پیروی کورکورانه و سرشار از تعصب چیزی نمیشه دید!
میخوای کل راجریا عضو شده رو صدا کن بیان برات ثنکس بزنن
اتفاق ما خوشحال میشیم از سیل مدعیان خردورزی که بیشتر حرف میزنن تا عمل!
سرسپردگی خودتونو بیشتر نشون بدید باعث خرسندی ماست

ویرایش توسط Rafa : 08-01-2013 در ساعت 12:13 PM
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-01-2013, 03:34 PM   #47
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

تشکر کردن که کاملا سلیقه ای هست و به کسی مربوط نیست که چطور از اون دکمه تشکر استفاده کنه
اما داشتن تشکر زیاد بر روی یه پست نشون دهنده درست بودن یا مفید بودن پست نیست.

یه نکته هم بگم که دلیل بعضی از تشکر های من از مهرداد به دلیل این هست که با صحبتهاش مبنی بر رفتار های جکوویچ موافقم و در مورد اون جایزه استفان نه.چون 8 سال دریافت این جایزه کاملا غیرمنطقی بوده و نشون میده بیشتر یه جایزه نمایشی هست تا کارشناسی شده.معمولا جوایز اخلاق رو سعی میکنن به افراد متفاوت بدن تا حداقل تبلیغی باشه برای رفتار مناسب و این که یک نفر 8 سال این جایزه رو دریافت کنه حتی اگر بهترین اخلاق رو هم داشته باشه باز قابل هضم نیست برای یک جایزه اخلاق !! مقایسه اش با رولند های رافا هم قیاس خیلی خوبی نیست چون اون یک جایزه اکتسابی هست و استفان یک جایزه انتخابی.

ویرایش توسط moris : 08-01-2013 در ساعت 03:39 PM
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-01-2013, 09:40 PM   #48
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

پستها: 273
سپاس: 4,241
در 274 پست 2,487 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
محمد یه حرف اشتباه می زنه، بعضی راجریون میان دلیلایی میارن که نصفشون درسته، نصفشون اشتباه. جواب حرف غیرمنطقیو که با حرف غیرمنطقی نمی دن. لطفا بعد از نوشتن پستتون و قبل از زدن "ارسال پاسخ" جای خودتونو با اونی که دارین جوابشو میدین عوض کنید و فرض کنید طرفدار تنیسور اون هستید. اونوقت اگه منطقی باشید اشتباها رو می بینید.

نقل قول:
اینکه کسی بخواد حرف بزنه بگیم تو اندازه اون نیستی حرف نزن که به طور قطع کرامت انسانی رو زیر سوال بردیم، همه ما مجازیم درباره راجر که هیچ، پیغمبرهای از دید بسیاری آسمانی و خود خدا هم اظهار نظر کنیم.
نظرات پدر نواک هرچند به نظر تند میرسه و درجاهایی خالی از اغراق نیست اما خالی از حقیقت هم نیست.
من خودم به عنوان طرفدار رافا از قیافه ی عبوسش بعد از باخت به نوله ناراحت میشدم و معتقدم نوله بعد از باخت به رافا خیلی مهربانتر و گرمتر برخورد میکنه. البته این مسئله نمیتونه چیزی رو 100در100 ثابت کنه و گواه این بشه که در پشت صحنه هم رافا با نواک گرم برخورد نمیکرده!
در مورد راجر هم حرف زیادی ندارم نظراتم رو بارها در موردش مطرح کردم، اینکه بگیم فلانی اینقدر جایزه اخلاق مافیایی رو برده، نشان از اوج سرسپردگی ما داره،فقط یک بار فکر کنید چرا مثلا داوید فرر حتی نباید یه بار این جایزه رو ببره؟ اما باز هم زیر سوال بردن بعد شخصیتی راجر در همه ابعاد واقعا مسخرست! اینکه فدرر در خارج زمین فرد اخلاق گرایی هست، خانواده داره، کارهای خیر زیادی میکنه و ... هم بر کسی پوشیده نیست.

درسته در جواب هر حرفی در رابطه با اخلاق نمی شه استناد کرد به چند جایزه. ولی یکم بی انصافی نمی کنی؟ هرچند من اون موقعی که جایزه می برده راجرو نمی شناختم و اخلاقشو ندیدم. ولی یعنی همشون، یا بیشترشون الکی بودن؟ اگه منظورت 2 یا 3تاش بوده که بد بیان کردی و آدم اشتباه برداشت می کنه. اگه هم منظورت اکثرشون بوده که خیلی بی انصافی . من نمی دونم دقیقا از کیا رای گیری می کنن. ولی کسایین که باهاش بازی کردن و اخلاقشو از نزدیک دیدن. تازه آدم وقتی تو اوج باشه مسلما خوش اخلاق تره. از طرفی هم بداخلاقیاش بیشتر به چشم میاد. بخاطر همین شاید بشه مثلا 2 سالی که تو اوج نبوده یا خوش برخورد نبوده رو بگیم بهش دادن و به قول خودت مافیایی بوده . این رو هم درنظر بگیر که ظاهر آدم روی پرستیژ و شخصیتش (یا حداقل شخصیتی که مردم تو ذهنشون می سازن) تاثیر داره.
تقصیری نداره. خدا اینجوری آفریدش که تیپش از نظر اکثر مردم سنگین و متشخصه. قیافه عبوس و شکوندن راکت از نظر زشتی عمل پایین تر از بقیه (بی احترامی یا داد زدن سر حریف، داور یا مردم) هست. چون به کسی بی احترامی نکردی و ممکنه علت عبوس بودن یا شکوندن راکت ناراضی بودن آدم از عملکرد خودش باشه. واسه خودمون پیش اومده که تو زمین گاهی از عملکرد بد خودمون داد زدیم یا حتی تو دلمون به خودمون فحش دادیم.

نقل قول:

اينكه يك نفر به انتخاب ديگران به عنوان جايزه اخلاق ميگيره و چندين سال پياپي دليل بر مافياي بودن اون نيست
مثل اينكه بگم من خوب نادال هم هشت سال قهرمان فرانسه شده چرا مثلا داويد فرر حتي نبايد يه بار اين جايزه رو ببره؟

خوب يكي بهتر بوده يكي نبوده خيلي واضح هست دركش هم سخت نيست
نظرات شما در مورد اسطوره راجر در امضا معجول شما مشخص هست
در مورد رفتار بازيكن هم اينكه بازيكن بعد از باخت بياد بگه الهي قربونت برم كه منو بردي يا رفتار گرم به نظر من جز دغل بازي چيزي نيست وگرنه تنيسور نيومده بازيكنه كه ببازه بعد خوشحال هم بشه پس رفتار راجر و رافا در زمين خيلي هم خوب است
اما ادا در آوردن، دلقك بازي، فحش دادن به تماشاگران و ... كارايي هست كه خيلي سخيف هست و از يه بازيكن تراز 10 جهان هم قابل قبول نيست چه برسه مرد ! به اصطلاح شماره يك جهان
چرا بازيكناني مثل اندي راديك با اينكه شوخ طبع بود اينقدر مخالف ندارند چون رفتار و دليلش خيلي مشخص هست يكي براي مسخره كردن ادا درمياره اما يكي شوخ طبع هست و به دل مينشيه رفتار و صحبت هاش
به قول لسان الغيب حضرت حافظ :
ساغر ما که حریفان دگر می‌نوشند --- ما تحمل نکنیم ار تو روا می‌داری
ای مگس حضرت سیمرغ نه جولانگه توست ---- عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری
تو به تقصیر خود افتادی از این در محروم ---- از که می‌نالی و فریاد چرا می‌داری

مقایسه رولندهای رافا با جایزه اخلاق فدرر زیاد منطقی نیست. چون امکان مافیایی بودن و دست های پشته پرده در جایزه بیشتر از رولنده. چون شما داری بازیو می بینی. تلاش بازیکن، و بدست آوردن اون جامو می بینی. هر چند وجود دست های پشت پرده در یک تورنمنت یا قهرمانی کسی غیرممکن نیست. ولی این هم دلیل نمی شه بگیم مثلا فدرر حقش نبوده و اطلاعاتی که ATP درباره رای گیری (افرادی که رای میدن، نامزدها و ...) میده الکیه. با احتمالات میشه مثلا گرندای فدرر، نادال یا نوله یا هر کس دیگه ای رو زیر سوال برد (مثال زدم. نه بیاید بگید کدوماشونو میشه زیرسوال برد؟ بیا بگو و ...). اگه آدم بخواد احتمالاتو درنظر بگیره، هر روز اینجا جنگ و دعوا میشه.
کسی نگفت قربون صدقه بره. یه حد وسطی هم وجود داره. اگه نادال به فدرر ببازه و از فدرر تشکر کنه داره بهش احترام می ذاره. یعنی اگه مثلا نادال بدجور ببازه و بعد از بازی که داره میره دست بده یه توهینی هم بکنه (از لب خونیش بفهمی ) یا اصلا دست نده نشان از صداقته طرفه؟ آدم هر موقعی هر احساسی داشت که نباید بروز بده. بهتره آدم خوش رو باشه. اگه مثلا یه لب خندی رو لب داشته باشی، یا عبوس نباشی دلیل بر شاد بودن نیست. از روی ظاهر نمی شه درباره درون قضاوت کرد. خیلیا معمولا خندونن ولی هیچ کس نمی دونه تو دلش چه خبره. شاید تو بدترین اوضاع باشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
آخه این چه ربطی ب اون داره
رولند بردن رافا چه ربطی ب جایزه ی اخلاق دادن داره
مسائل بی ربط رو با هم قاطی نکنید
دو حالت وجود داره یا نمره میگیری یا نمره بهت میدن
من وقتی تلاشمو میکنم و نمره ی قبولی میگیرم و ب حق خودم میرسم شایستگی خودمو نشون دادم
وقتی معلم ارفاق میکنه و نمره میده بهم دیگه کار شاخی نکردم
رولند بردن رافا هم مثل نمره گرفتن میمونه و جایزه ی کذایی اخلاق دادن هم مثل ارفاق و قبولی با نمره ی اضافی میمونه
رافا رولند میگیره ب راجر اخلاق میدن
n ساله دارن ب جناب راجر خان جایزه ی نمایشی اخلاق رو میدن، کسی نیست بگه آقا اینو رو چه حسابی میدین، چه فاکتوری رو در نظر میگیرین که فقط ب ایشون جایزه میدین، اگه بحث موفقیت و پر طرفداری رو در نظر میگیرین که خب اسم جایزه ی رو عوض کنین، وگرنه اخلاق ربطی ب میزان موفقیت و طرفداری که معمولا از موفقیت نشأت میگیره نداره
بنظرم که فقط ب خاطر "اسم" بودن راجر جایزه دادن این سالا
هیچکدوم از بیگ 4 شایستگی بردن این جایزه رو نداشتن این سالا

امثال داوود و دل پوترو خیلی مستحق تر بودن ب بردنش
رافا هم تو زمین مسابقه مغرور هست، ولی میزانش فرسنگ ها کمتر از راجره
رافا هم وقتی میبازه خیلی ناراحت میشه و من هم دوست ندارم معمولا برخوردش رو با بازیکنای دیگه جلوی تور
در مورد نواک هم چیزی نمیشه گفت 50-50 ئه
رفتارش این سال ها ب گونه ای بوده که نمیشه با اطمینان تشخیص داد آیا ایشون واقعا از ته قلب با خوشرویی برخورد میکنه یا فیکه این کارش
اتفاقا رافا کار خوبی کرده جواب داده،بسیار هم مودبانه و بدون هیچ گونه توهین و حتی کمترین کنایه ای گفته از پسرت بپرس
این اظهار نظر ها رو بی جواب بذاری فک میکنن از موضع ضعف بوده
أجرکم عند الخرد
دقیقا کاری که مهرداد کرد داری انجام میدی. اون یه مقایسه اشتباه کرد، تو هم همینطور. این که کی بهش جایزه رو میده مشخصه. اول پستم گفتم. ATP که سایت درپیتی نیست. نحوه رای گیری و فاکتورها مشخصه. احتمالات زیاده. نمی شه با توجه به احتمالات قضاوت کرد. مسلما وقتی موفقیتت زیاد باشه و به مراتب هم طرفدارات بیشتر بشه، توی خوش اخلاق بودنت تاثیر زیادی می ذاره. بخاطر همین اون سال هایی که تو اوج بود پشت سر هم جایزه می برد و حقش هم بود (شاید غیر از 2 مورد). چه چیزی بهتر از اینکه از خودت و عمکردت راضی باشی. بیگ 4 چون فشار بیشتری روشون هست و چیزای بیشتری واسه از دست دادن دارن و انتظارات از اون ها بیشتره، بهتره یکی از اون ها جایزه رو بگیره. یا حتی یکی از بیگ 2.
عبوس بودن نادال بعد از باخت (غیراز ناراحتی) می تونه نشان از غرورش هم باشه. نگید اگه فدرر اینطور بود اینو نمی گفتیم.
قرار نیست هر خنده ای از ته قلب باشه. از جیبش که نمی خواد پول بده. خوشرویی آدمو زیبا می کنه و شخصیت خوش اخلاقی تو ذهن ما می سازه. مثلا اگه بعد از باخت یه تشکر بکنه ازش یعنی قلبا از باختش خوشحاله که داره تشکر می کنه. نه. داره احترام می ذاره.

نقل قول:

واقعا آدم يه چيزايي ميبينه و ميشنوه كه شاخ در حد گوزن در مياره!
مگه يه نفر مياد انتخاب ميكنه راجر رو ! راي گيري ميدوني چيه؟!

اتفاقا ميدوني كي مياد انتخابش ميكنه؟!
همون بازيكني كه ازش باخته و هموني كه ازش برده
همون بازيكني كه از نزديك داخل و خارج كورت راجر رو ديده
نه من و شمايي كه از تلويزيون داريم ميبينيم
يعني اونا اشتباه ميكنن و شما درست ميگي ؟!!!

من نمي دونم چرا هي ميگين راجر مغرور هست
مگه مغرور بودن چيز بدي هست؟! كسي توانايش بالا نسبت به خودش اعتماد و اطمينان داره حالا واسه شما خوش نيست كه نميشه برچسب زد به فرد
در مورد رفتار آخر بازي راجر هم هميشه خوب بوده بعد از باخت ها
و خوب بودن : خنديدا و قربونش رفتن نيست ..
اينكه بياي مسخره كني و ادا دربياري فرسنگ ها با غرور تفاوت داره
جالبه مغروري يا بده يا خوب اگه بده واسه رافا خوب ميشه اما واسه راجر سنگش زياد ميكنين كه بگين بده
و من الله توفيق
بچه 5 ساله می دونه رای گیری چیه. مگه میشه کسی تو این سن ندونه؟ غیرمستقیم بی احترامی کردی

نقل قول:
شما که طرفدار راجری نه تنیس بد نیست حداقل یه چهار تا سرچ بزنی و ببینی این مسئله حرف خیلی هاست و ابهام آمیزه.
اولا اینطور نیست که هر بازیکنی به هر کی دلش خواست رای بده، هر ساله یک سری نامزد معرفی میشه که معلوم نیست چه جوری انتخاب میشن این نامزدها!! بعد رای گیری میکنن و باز معلوم نیست دقیقا از چه بازیکنایی رای جمع میکنن و ...

دوست گرامی، حل شده در عشق راجر، چرا از سال 2004 به بعد این جایزه فقط بین رنک یک و دو تقسیم شده؟ یعنی واقعا هیچ کی تو این همه تنیس باز تو این سالها صلاحیتش بیشتر نبوده حداقل یه بار؟ نه نبوده؟

شما که با قصد تحقیر حرکات طنز نوله رو تعبیر به دلقک بازی میکنی و میگی بده، شما متر و معیاری میگی بده؟
سال 2009 راجر تو فینال یو اس اپن با داور با اون وضع حرف زد، قبلش تو مایمی راکت شکوند بعد آخرشم جایزه اخلاق رو برد، یعنی واقعا کسی شایسته تر نبود؟

ای بابا، بسته دیگه، ذوب شدگی هم حدی داره به خرد قسم!!
چجوری حرف زد مگه. من حرفاشونو نفهمیدم. ولی از نظر ظاهری مشکل نداشت. یعنی حق نداره دستاشو حرکت بده. یه بحث معمولی بود بین داور و بازیکن. مثل بازی نادال و بردیچ در لندن 2010.

نقل قول:
حداقل پست اول منو درست بخون بعد بیا بگو من فقط نکات منفی رو میبینم، آخه به چه اصولی پایبندی که بشه باهات بحث کرد؟
یعنی پستت پره از مغالطه که نمیدونم کودمش رو جواب بدم، چی میگی مهرداد؟ دارودسته چشم بسته تشکر کن هم که براهن! از چی تشکر میکنید؟ الان میان میگن ببخشید از تو اجازه نگرفتیم

من میگم، ابهام برای خیلی ها هست، میگه به تایید شما باید برسه!!
این همه از بازی راجر تعریف کن، از اخلاق مداریش خارج کورت، میگه فقط بدی های راجر رو میبینی!
میگم جایزه اخلاق میگه کارهای خیر کرده، عمو جون اون جایزش فرق داره، برو اول سرچ کن!
من میگم بهش به قصد تحقیر میگی دلقک و کارشو بی شخصیتی میدونی، میگه خودش گذاشته!!!

دریغ از یه نتیجه گیری ساده در حد 2 2 تا 4تا!!!
من شناختی از مهرداد ندارم. اینجوری که گفتی یعنی مهرداد ارزش بحث کردن نداره. به نظر من اینقدر که فکر می کنی آدم غیرمنطقی نیست.
من واسم پیش میاد که مثلا چند دقیقه سر تشکر زدن فکر می کنم و چند روز بعد از تکر زدن میرم ورش میدارم یا برعکسش. یعنی می گم بعضی وقتا خودمم اشتباه می کنم. ولی در کل هر پستی که توهین توش نباشه و به نظرم درست باشه (یا به حقیقت نزدیک باشه) و با سلیقه و علایق من جوردربیاد تشکر می کنم. حالا یه تضاد کوچیک با نظرم باشه یا یه بی احترامی کوچولو (که اگه نباشه بهتره) باشه هم تشکر می کنم. نه حرفای تو باعث میشه توی تشکرام تجدید نظر کنم، نه فدرری بودن کسی باعث میشه چشم بسته تشکر کنم. یه جوکوویچی هم بیاد ضعف فدررو مودبانه و منطقی بگه هم تشکر می کنم. فدرری بودن طرف بی تاثیر نیست و معمولا پستایی که هیچی جز اسمایلی واسه فدرر توشون نیست هم تشکر میکنم که چون هیچ حرفی توش زده نشده تشکرش اهمیتی نداره. ولی باعث نمی شه از منطق و ادب بگذرم. درستشم همینه به نظرم. خودت میگی آزادی هست و منم مثل بقیه نظرمو میگم. خب گفتن نظر یعنی اینکه نظرتو 1بار یا 2بار بگی. دیگه وقتی می دونی نظرت پذیرفته نیست یا حداقل مخالف زیاد داره و ممکنه باعث بحث بشه و چندباره بیای بگی، این گفتن نظر نیست. تحمیل نظره. درکل به نظرم یکم زیاد رو تشکرا حساسی. اگه منظورت با مدیراس (که فکر کنم همینطور باشه) که باید بین خودتون حل بشه نه تو تاپیک.

نقل قول:

دقيقا ميدونستم همينو ميگي
اتفاقا صبح اومد پستت ديدم اول كلامي از خوبي هاي راجر نگفته بودي
اما بعد ديدي عههه خيلي بد شد كه اومدي واسه همين كه در ادامه كسي گير داد بياي بگي ببينيد من خردم در حد هيمالياست و شما كف دريا يه خط هم برخلاف ميلت تعريف كردي
جالب تر هم اينه مياي به ما ميگي ما كه ميدونيم راجر خوبه ،به خودت بگو

اول سراچم رو كردم و بالاتر گذاشتم شما بهتره درست نگاه كني

بابا باشه قبول تو خردت در حد هيماليا منم ساحل دريا
يعني تو همه جا خرد محور هستي ها نه اينكه نباشي بر منكرش لعنت اما نميدونم چي داره اين راجركه تا اسمش مياد
مثل ساعت شني از همون طرف كه اسم راجر مياد از سمت مقابل خرد تو هم بيرون ميره
نمی گفتی بهتر بود. چون جنبه تمسخر داره و خودت می دونی

نقل قول:
جناب اگه ب نقل قولی که شوما آوردی باشه، رافا باید خیلی بیشتر از راجر این جایزه رو برده باشه،اتفاقا من که اسمی از رافا نبردم،شوما پستا رو نمیخونی میای همینجوری ی چیزی از خودت در کنی، گفتم که بیگ 4 شایستگی اینو ندارن
ولی با نقل قول شوما، باور کن رافا بیشتر مستحقه
میخوای شاخ در بیار هم خودت میدونی با شلوغ کاری و گنده کاری نمیتونی حقیقت رو وارونه جلوه بدی
حداقل رافا تو زمین شات آپ نمیگه و بازیکن حریف رو ب قصد زدن با توپ نشونه نمیگیره!
باز هم آف کورت رفتار رافا بهتر از راجره البته اینو نسبی میگم
بازیکنایی هستن که رفتارشون خیلی بهتر از این دو باشه
ولی این دو نفر بیشتر زیر ذره بینن
معمولا آدمای بزرگ و موفق فروتن و متواضع میشن،ولی راجر خان مثال نقضه!
رافا همیشه و در همه حال ب تمجید راجر میپردازه
ولی تا حالا چند بار شده راجر واقعا از رافا تعریف کنه
فوق فوقش گفته رقابت ما جذابه و بازی با رافا رو دوس دارم
معمولا باختش جلو رافا رو ب بد بودن خودش ربط میده
راستی بابی جان شوما که ادعای عدم سرسپردگی داری
سرسپردگی این ثنکس هاییه که چشم بسته زیر پست ایشون زده شده
آره ما سرسپرده نیستیم!
ایشون پست خالی هم در میکرد یا ی راجریه دیگه همین قد ثنکس زیرش ثبت میشد
آره اینا سرسپردگیه
من ی سوال دارم، شوماهایی که ادعای خردورزی در تنیس رو دارین!
آیا همه ی این سال ها فقط حق راجر فدرر بوده که این جایزه رو ببره؟!!!!!!!!!

یعنی بعضی از نادالیون هم با این حرفت مخالفن. خیلی عجیبه که اینو میگی. منظورت که آف کورت نیست. چون تو اون زمینه که راجر بهتره. هر چند بطور قطع نگفتی و گفتی رافا نسبتا بهتره
که این یه مقداری سلیقه ایه (چون زیاد با هم فرقی ندارن). اما اگه منظورت تو زمینه که قبول دارم بعضی وقتا رافا بهتره و بر خلاف خوشحالیش که خوب بروز می ده، در مواقع عصبانیت و ناراحتی خیلی خوب خودشو کنترل می کنه. البته رافا خودش گفته که کلا واسه وسایلش ارزش زیادی قائله و بخاطر همین هیچ وقت مثلا راکتشو زمین نمی زنه. درمورد بطری های آبش هم این موضوع دیده میشه . ولی اگه فدرر اینطوریه که میگی پس نوله، ماری یا رادیک دیگه چین. گفتن "مثال نقض" واسه فدرر دیگه بی انصافیه. خونسردی فدرر وقتی تو بازی خراب می کنه رو همه می دونن. فکر نکنم اگه فدرر اینطور که میگی بود نادال باهاش صمیمی میشد. فدرر و نادال جزء خوش اخلاق ترین ها هستن.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Paymaan نمایش پست ها
"ولی تا حالا چند بار شده راجر واقعا از رافا تعریف کنه
فوق فوقش گفته رقابت ما جذابه و بازی با رافا رو دوس دارم
معمولا باختش جلو رافا رو ب بد بودن خودش ربط میده"

آخه چرا الکی حرف میزنین! همین مصاحبه فدرر بعد از باختش مقابل نادال در رم رو بخون ببین فدرر چطور تمجید کرده.

"رولند بردن رافا هم مثل نمره گرفتن میمونه و جایزه ی کذایی اخلاق دادن هم مثل ارفاق و قبولی با نمره ی اضافی میمونه"

اگر نادال هم n بار جایزه اخلاق رو میبرد این حرف رو میزدی ؟ گر چه جمله ـت مغالطه ای بیش نیست چون این دو موضوع هیچ ربطی به هم ندارن .

ازین که راجر جایزه اخلاق هم دِرو میکنه ناراحتید ؟ به قول حضرت آقا خب به درک که ناراحتید !
چرا پیمان؟ واقعا دوست نداشتم از پستت انتقاد کنم. ولی در حق بقیه بی انصافی میشد. حالا درسته ذوب شده ترینی. ولی به پای من که نمی رسی. من تو مرحله تبخیرم. ولی طوری حرف نمی زنم که اگه راجر بشنوه ناراحت بشه. مطمئن باش دوست نداره ببینه طرفداراش با طرفدارای رافا اینجوری حرف می زنن و رافا هم همینطور. دوست ندارن طرفداراشون تو سروکله هم بزنن و به هم بی احترامی کنن. ارزش حرف اشتباهی که محترمانه گفته میشه، بیشتر از حرف درستیه که با بی احترامی همراهه.

نقل قول:
همه ما تنیسی هستیم و درواقع این سایت یه جامعس و باید سعی کنیم همه با هم دوست باشیم. من سعی می کنم تا جایی که می تونم از همه انتقاد کنم (منطقی و محترمانه) و اشتباهاتو بگم. تا اختلاف نظرهایی که سرشون بحثه یا توجیه بشن، یا برسه به اختلاف سلیقه، و یا در نهایت برسه به غیرمنطقی بودن حداقل یکی از طرفین. به قول خودت آزادی هست. هر کسی هم می تونه از من انتقاد (منط...) کنه. معصوم که نیستم. همه رو مخاطب قرار نده. نگفتن این کلمه "بعضی" خیلی جاها باعث بحث و بی احترامی به بعضیا میشه. یعنی همه راجریون کورمال کورمال ...؟
درباره بابک حرفت اشتباه نیست. به نظر من و خیلیای دیگه مدیران باید یکم مراعات کنن تو تشکر زدن. باید یه قانونی واسه تشکر زدن مدیرا بذارین . ولی
من مهدی (mspayam) رو خیلی دوست دارم. حرف غیرمنطقی یا بی احترامی هم ازش کم دیدم. فکر نکنم اینطور که می گید باشه. یعنی از چه نظر افتضاح بود. نادالو برده بود زیرسوال؟ بی احترامی کرده بود؟ یعنی حرفش که غیرمنطقی بود هیچ، کلا چرت و پرت (برداشت من از مفهوم افتضاح برای یک پست) گفته بود؟ حداقل شما که مدیری دیگه ...

نقل قول:
باز حرف خودت رو میزنی! آخرشم که قهر کردی!
خب شما مدلت اینطوریه ناراحت نمیشی، ولی من ضمن به رسمیت شمردن حق تشکر هر کسی، میتونم ناراحت بشم، نمیتونم؟؟ مگه چیزی رو زور کردم؟ای بابا!! از خیلی قبل هم حتی قبل از این فروم، نسبت به این مسئله اعتراض داشتم و هنوز هم دارم. به رسمیت شناختن حق اعتراض و نقد اتفاقا یکی از دستاوردهای جامعه آزاده که شگفتا شما چه تعبیرهای عجیب غریبی ازش میکنید!!! شگفتا! انگار چماق برداشتم رفتم بالا سر باب الفروم میگم چرا تشکر کردی؟!! یعنیا!!! معنی آزادی رو ماشاله هرجور دلت بخواد تعبیر میکنی اونم در شرایط مختلف هی متناسب با موضع خودت تغییرش میدی.
کسی نگفت حق نداری ناراحت شی. ولی ناراحتیتو هی نگو. مثلا من وقتی ببینم یکی هی توهین می کنه و بهش یکی 2بار تذکر دادم گوش نداده، دیگه کاریش ندارم. چون می دونم شعور نداره. شما هم اگه با تشکر همه مشکل داری، خب یکی بخاطر فدرری بودن تشکر می کنه، یکی بخاطر رفاقت، یکی احترام براش مهم نیست، یکی منطق، یکیم هر دوتاش واسش مهم نیست، یکیم کلا تشکر واسش ارزشی نداره و همینجوری هر پستی دید یه تشکر می زنه. خب چجوری می خوای این همه آدمو اصلاح کنی؟ هر کسی یجوریه. یه مثال اغراق آمیز می زنم. تشکر کردن از یه پستی که مثلا فحش توشه دلیل بر این نیست که تشکرکننده هم فحش داده. یعنی باهاش موافقه و پاش برسه فحش میده. شخصیت خودشو نشون میده فقط و ما هم دیگه می شناسیمش. از رو همین تشکرا میشه تا حدی به شخصیت افراد پی برد. اوناییم که اصلا تشکر نمی کنن کاریشون نداریم هرچند زیاد خوشم نمیاد از اینجور آدما. ولی اونایی که منطقی و واقع بینن حقیقتو می بینن. حالا اگه منظورت با بابی یا چند نفر مشخص هست، خب بین خودتون مسئله رو حل کنید نه تو تاپیک مثلا حمله پدر جوکوویچ. یا اصلا یه تاپیک بزن "بحث درمورد تشکرهای بی مورد" ولی هی ناراحتیتو تو فروم مطرح نکن.
ما کاری به زور نداریم. چماق و زور و این مسائل که ظلمه. خودتم می دونی که گفتی. ولی به عنوان لطف تلقی نمی شه. اگه مخاطبت کل سایته، گفتم که وقتی نظر یا ناراحتیو با اینکه می دونی پذیرفته نیست و مخالف زیاد داره چند بار بگی یعنی داری نظرتو تحمیل می کنی. با زور فرقی نداره. اگه منظورت با عده ای مشخصه، خب کاری بکن که مفید باشه. یه نتیجه ای داشته باشه. اینکه هی ناراحتیتو (نسبت به چند نفر) هی تو تاپیکای مختلف بگی فقط اوضاع رو بدتر میکنه. مثلا یه روز و ساعتیو مشخص کن با کسایی که این مشکلو داری باهاشون، با مثلا 1 یا چند نفر دیگه که جفتتون قبولش دارین. تو اون ساعت تو چت باکس جلسه بگیرین . دارم راه حل می دم بلکه مشکل حل شه.

نقل قول:
ضمنا شما نمیتونی منکر همه چی بشی.
مگه من گفتم چرا شما طرفدار راجر فدرری و مثلا باید طرفدار نادال باشی که میگی من هر کسی رو که مثل خودم فکر میکنه میگم درست فک میکنه.
دوست گرامی، شما وقتی فدرر فحش بده، میگی فحش نیست، حریف رو با توپ نشونه بگیره، بگی ایراد نیست، با داور اونطوری صحبت کنه بگی باکی نیست و ... اصن دیگه اصولی میزاری حول اون بحث کنیم؟

فحش بدتر از بی احترامیه و فرق داره. فدرر با اون شات آپ بی احترامی کرد.
ولی گویا چندین بار این کارو کرده بود. اگه هم اینطور نبوده، فدرر فقط اون شخص مخاطبش بوده نه کل جمعیت. نمی گفت بهتر بود. ولی توی اون فشار بازی اگه رافا هم اینکارو می کرد شاید اولش قبول نمی کردم. ولی اگه همین جوابی که به تو میدمو کسی بهم می داد قبول می کردم و بهش حق می دادم. البته نمی دونستم شات آپ نمی شه خفه شو . فکر کنم معادلش بشه حرف نزن. درباره اون که با توپ سرجیو خواسته بزنه من فقط ست اولو دیدم و چون مهمون داشتیم و ساعت 11 خواست سریال ببینه داشتم آتیش می گرفتم که نمی تونستم ببینم . در هر صورت نمی دونم چجوری بوده. اگه از عمد این کارو کرده کارش خوب نبوده. البته اگه می خواست بزنش فکر کنم انقدر محکم می زد که نتونه جاخالی بده. ولی در هر صورت ناراحتیشو باید جور دیگه ای خالی می کرد. مثلا رو راکت . کارش خوب نبود و بحثیم توش نیست. درباره صحبتش با داور تو 2009 هم که بالاتر گفتم .

نقل قول:
ما که جز بزرگنمایی بردن این جایزه دلیل و برهانی ندیدیم
حضور من در اینجا فقط ب خاطر روشنگری در این مورد خاص بود
وگرنه کسی در GOAT بودن راجر فدرر شکی نداره
ما فقط خواستیم بگیم آیا کسی جز راجر فدرر مستحق بردن این جایزه نبوده!!!
ب قدری جو سایت رو مسموم کردید که حتی نمیشه در مورد میزان شایستگی بردن یک جایزه نه چندان مهم توسط جناب راجر بحث کرد!
شانس آوردیم صاحب فروم رافایی هستش
وگرنه خیلی وقت پیش ما رو از فروم مینداختید بیرون
و اینجا صرفا بساط مداحی راه مینداختید
چه ربطی داره من که ادعای آزادی نکردم
ما کارمون روشنگریه همین
ی عزیزی ادعای عدم سرسپردگی کرده بود
ی مثال کوچیک زدم که ایشون ببینه سرسپردگی چیه
در این ثنکس ها چیزی جز پیروی کورکورانه و سرشار از تعصب چیزی نمیشه دید!
میخوای کل راجریا عضو شده رو صدا کن بیان برات ثنکس بزنن
اتفاق ما خوشحال میشیم از سیل مدعیان خردورزی که بیشتر حرف میزنن تا عمل!

سرسپردگی خودتونو بیشتر نشون بدید باعث خرسندی ماست
درباره جایزه و این که چندتاش حقش بوده بالاتر توضیح دادم.
سرسپردگی که شوخی بود. ولی مجتبی واقعا خوشحال میشی ببینی همه از خردورزی فقط گفتن کلمشو بلدن؟ یا اینکه طرفدارای راجرو اینطوری ببینی خوشحال میشی؟ در هر 2 صورت خوشحالی نداره. باید ناراحتم بشی؛ که ببینی تو جامعه (یا حداقل جامعه تنیس) اینطور آدمایی هستن. باید اصلاح کنیم. فرهنگ سازی کنیم. اخلاق و احترامو به دیگران یادآوری کنیم (چون همه بلدن. ولی عمل نمی کنن).

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
تشکر کردن که کاملا سلیقه ای هست و به کسی مربوط نیست که چطور از اون دکمه تشکر استفاده کنه
اما داشتن تشکر زیاد بر روی یه پست نشون دهنده درست بودن یا مفید بودن پست نیست.

یه نکته هم بگم که دلیل بعضی از تشکر های من از مهرداد به دلیل این هست که با صحبتهاش مبنی بر رفتار های جکوویچ موافقم و در مورد اون جایزه استفان نه.چون 8 سال دریافت این جایزه کاملا غیرمنطقی بوده و نشون میده بیشتر یه جایزه نمایشی هست تا کارشناسی شده.معمولا جوایز اخلاق رو سعی میکنن به افراد متفاوت بدن تا حداقل تبلیغی باشه برای رفتار مناسب و این که یک نفر 8 سال این جایزه رو دریافت کنه حتی اگر بهترین اخلاق رو هم داشته باشه باز قابل هضم نیست برای یک جایزه اخلاق !! مقایسه اش با رولند های رافا هم قیاس خیلی خوبی نیست چون اون یک جایزه اکتسابی هست و استفان یک جایزه انتخابی.
انقدرم که میگی غیرمنطقی نیست. یعنی راجر بداخلاقه؟ کلمه جالبی گفتی. نمایشی. شاید اینطوری باشه (البته 2 یا 3تاشون). نمایشی جایگزین خوبی واسه مافیاییه. مافیایی خیلی میبره زیر سوال .

خب. دوستان انتقادات بنده حقیر به پایان رسید . خیلی از چیزایی که گفتم هممون می دونستیم. ولی بهشون توجه نمی کنیم. از دوستان خواهشی دارم. قبل از زدن "ارسال پاسخ" فکر کنن طرف که دارن جوابشو میدن الان جلوشونه و پست خودشونو خطاب به مانیتور کامپیوتر بلند بخونن. اینطوری جاهایی که باید اصلاح بشه بیشتر به نظر میاد. همچنین در مقابل پست همدیگه، از جمله همین پست، جبهه نگیرید. داریم با هم بحث می کنیم. دعوا نداریم که بیایم به هم بی احترامی کنیم. من عددی نیستم که بخوام نصیحت کنم. ولی 3 چیزو همیشه و همه جا یادتون باشه: احترام، احترام، احترام.
اگه در حق کسی ظلم، یا بی احترامی کردم ببخشید. من از مدیرای سایت هم انتقاد کردم. چون اون ها هم انسانن و ممکنه اشتباه کنن. همونطور که فدرری یا نادالی بودن یه نفر تاثیر چندانی در تشکر زدنم نداره و نمی تونه توجیه حرفای اشتباه باشه، مدیر و عضو 1 ماهه هم تاثیری در صحبت کردنم نداره و مدیر بودن یه نفر نمی تونه اشتباهاتش رو توجیه کنه. خیلی ببخشید که طولانی شد. مخلص همه بچه های بااخلاق.
بدرود.

پ.ن: جمعه تقریبا از ساعت 4 نیستم تا شب یا فردا صبحش. اگه دیر جواب دادم ببخشید.

ویرایش توسط Mahrooz RF : 08-01-2013 در ساعت 10:20 PM
Mahrooz RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahrooz RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-01-2013, 11:03 PM   #49
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

مهروز جان تبریک میگم
شما تونستید رکورد بیشترین نقل قول در یک پست رو در سایت به دست بیارید.
ممنون از سعی و کوشش شما در این امر مهم.
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-02-2013, 12:49 AM   #50
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقد شما در مورد استفاده از کلمه "مافیا" رو میپذریم، بهتر بود از عبارت "پر ابهام" استفاده میکردم و قضاوت قطعی نمیکردم.

با سپاس
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)