بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > راجر فدرر (Roger Federer)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-02-2011, 11:53 AM   #1
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Cool ضربه استثنایی و زیبای راجر از زمین تمرینی به داخل ماشین مرسدس

باز هم یک ضربه استثنایی از اسطوره تنیس دنیا

یک ضربه زیبا و قشنگ از راجر که از زمین تمرینی توپ رو داخل ماشین میندازه...حتما ببینید خیلی قشنگه...سقف ماشین بازه،راجر از زمین تمرینش توپو به داخل اون میندازه و آخرش...(خودتون ببینید که چه میشه)

We caught Roger Federer having a little fun playing a prank on his coach by serving tennis balls into his new Mercedes-Benz CLS...

دانلود ضربه استثنایی راجر با لینک مستقیم

لینک دوم(تا لود شدن ویدئو کمی صبر کنید...)

• فرمت ویدئو FLV است.
  • حجم فایل 8 مگابایت است.
  • بوسیله برنامه IDM می توانید لینک دوم رو دانلود کنید...پس از باز شدن صفحه بالای ویدئو علامت دانلود نمایان می شود و با کلیک کردن روی آن می توانید آن را دانلود کنید.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2011, 12:56 PM   #2
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad Reza نمایش پست ها
باز هم یک ضربه استثنایی از اسطوره تنیس دنیا

یک ضربه زیبا و قشنگ از راجر که از زمین تمرینی توپ رو داخل ماشین میندازه...حتما ببینید خیلی قشنگه...سقف ماشین بازه،راجر از زمین تمرینش توپو به داخل اون میندازه و آخرش...(خودتون ببینید که چه میشه)
ا
ای بابا شماها چقد غلو میکنید در حق این راجر این که تابلوه صحنه سازیه توپا اونور ماشین دارن میوفتن نه داخل ماشین او صحنه هم که از نزدیک فیلم گرفته اون همون توپی نیست که راجر میزنه یه توپ دیگست، این همه توپ چجوری روی صندلی راننده جمع شده که تا درو باز کرد همه توپا ریختن بیرون در صورتی که سان روف وسط دو صندلیه؟؟
با فرض اینکه اینقدر راجر توپ انداخته توی ماشین که دوتا صندلی پرشدن تاحدی که تا درو باز کرد همه ریختن بیرون حداقل 200 تا توپ باید داخل ماشین باشه اگر راجر از هر 3تا توپ دوتاشو ریخته داخل ماشین یعنی 300 ضربه زده واقعا اینقدر بیکار بوده؟؟ پس همین کارا رو کرده که هی به این و اون میبازه

ممدرضا تو دیگه چرا گول این فیلم سازی هارو میخوری تو که کارت اینه از همه ما بهتر این چیزارو بلدی
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2011, 12:59 PM   #3
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

پستها: 592
سپاس: 2,794
در 585 پست 3,988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: بزرگترین و پر افتخار ترین تنیسور تاریخ *Roger federer*

اخرش واسه جالب شدنش بود ولی اولاش صحنه سازی نبود
pourya RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2011, 01:11 PM   #4
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hatam نمایش پست ها
ای بابا شماها چقد غلو میکنید در حق این راجر این که تابلوه صحنه سازیه توپا اونور ماشین دارن میوفتن نه داخل ماشین او صحنه هم که از نزدیک فیلم گرفته اون همون توپی نیست که راجر میزنه یه توپ دیگست، این همه توپ چجوری روی صندلی راننده جمع شده که تا درو باز کرد همه توپا ریختن بیرون در صورتی که سان روف وسط دو صندلیه؟؟
با فرض اینکه اینقدر راجر توپ انداخته توی ماشین که دوتا صندلی پرشدن تاحدی که تا درو باز کرد همه ریختن بیرون حداقل 200 تا توپ باید داخل ماشین باشه اگر راجر از هر 3تا توپ دوتاشو ریخته داخل ماشین یعنی 300 ضربه زده واقعا اینقدر بیکار بوده؟؟ پس همین کارا رو کرده که هی به این و اون میبازه

ممدرضا تو دیگه چرا گول این فیلم سازی هارو میخوری تو که کارت اینه از همه ما بهتر این چیزارو بلدی
غلو میکنیدنکنیم!واقعیته همه دارن با چشم خودشون میبینن!!! وای دیگه چرا اینقدر تعصبی هستید شما...صحنه سازیهخب برادر من اگه توپا اونور ماشین بیفتن Bouns میشه دوباره بالا میاد چرا نمیاد! نه خدایش اون توپ همون توپی نیست که راجر میزنه!پس چه توپیه با این ارتفاع!شاید از هلی کوپتر یکی انداخته خب هر کی هم زده واقعا چه هدفی داشته چرا اینقدر کورکورانه به ویدئو نگاه میکنید!چرا یه بار نمیگید باریکلا راجر! بر حسب که تمام توپ ها الکیه ولی اون توپ که از نزدیک فیلم گرفتن یعنی کسی دیگه زده...این همه توپ که تو تمرین بود زیاد بود دیگه ولی من نمیگم همش راجر زده داخل ماشین شاید خیلیاش رفتن ریختن تو ماشین...
من خودم زیاد به ویدئو فکر کردم و دیدم چند صحنه ای که راجر توپو زد کاملا درست بود...کاملا.
من گول نمیخورم حاتم جون این واقعیته شما هر کاری راجر کنه میگین صحنه سازیه...
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2011, 01:15 PM   #5
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Thumbs down

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hatam نمایش پست ها
با فرض اینکه اینقدر راجر توپ انداخته توی ماشین که دوتا صندلی پرشدن تاحدی که تا درو باز کرد همه ریختن بیرون حداقل 200 تا توپ باید داخل ماشین باشه اگر راجر از هر 3تا توپ دوتاشو ریخته داخل ماشین یعنی 300 ضربه زده واقعا اینقدر بیکار بوده؟؟
پس همین کارا رو کرده که هی به این و اون میبازه

اینو که دیگه واسه جذاب تر شدن ویدئو گذاشتن لازم به کالبد شکافی نیست. در ضمن فکر نکردی چرا واسه ساختن این قبیل ویدئو ها سراغ رافا نمیرن ؟ چون کسی باورش نمیشه
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2011, 01:28 PM   #6
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

من نمیدونم، جدی میگم، واقعا نمیدونم این بابا چرا هی میخواد بگه من دستم ژوسته؟ چرا واقعا؟ بگم جانی مک بیاد؟ بگم؟
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2011, 01:57 PM   #7
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
من نمیدونم، جدی میگم، واقعا نمیدونم این بابا چرا هی میخواد بگه من دستم ژوسته؟ چرا واقعا؟ بگم جانی مک بیاد؟ بگم؟
اگه این آقای به اصطلاح نادال و مک انرو از این کارا بلد بودن تا حالا 2000 بار این کارو انجام میدادن

حسودیتون میشه ما تاچمون خیلی بالاس؟

البته نه که هیچی حالیشون نباشه ها ! شما الان برو به رافا بگو 25 تا توپ بگیره تو دستش و پاش میتونه!
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2011, 02:22 PM   #8
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad Reza نمایش پست ها
غلو میکنیدنکنیم!واقعیته همه دارن با چشم خودشون میبینن!!! وای دیگه چرا اینقدر تعصبی هستید شما...صحنه سازیهخب برادر من اگه توپا اونور ماشین بیفتن Bouns میشه دوباره بالا میاد چرا نمیاد! نه خدایش اون توپ همون توپی نیست که راجر میزنه!پس چه توپیه با این ارتفاع!شاید از هلی کوپتر یکی انداخته خب هر کی هم زده واقعا چه هدفی داشته چرا اینقدر کورکورانه به ویدئو نگاه میکنید!چرا یه بار نمیگید باریکلا راجر! بر حسب که تمام توپ ها الکیه ولی اون توپ که از نزدیک فیلم گرفتن یعنی کسی دیگه زده...این همه توپ که تو تمرین بود زیاد بود دیگه ولی من نمیگم همش راجر زده داخل ماشین شاید خیلیاش رفتن ریختن تو ماشین...
دوست عزیز لطفا از کوره در نرو

اتفاقا این نشون میده که شما راجریا بسیار تعصبی هستید نه ما به این دلیل که صحنه سازی به این واضحی رو میگید واقعیه

اولا: زاویه دوربین بالای ماشین جوریه که راحت از بالای دوربین میشه یه توپ رو داخل ماشین انداخت
ثانیا: شما این رو از راجر بپرس که از اینکه این همه توپ رو داخل ماشین انداخته چه هدفی داشته؟ میخواسته چی بگه؟ اگه جنبه طنز داشته باشه که نمیشه گفت کلیپ واقعیه و اگه جنبه واقعی داشته باشه پس اون صحنه سازی که ماشین رو پر از توپ میکنن هم باید واقعی باشه این یه دور باطله عزیز من
ثالثا: اتفاقا ما نه فقط به راجر به هرکس دیگه ایی که یه حرکت تکنیکی رو انجام بده باریکلا میگیم منتهی به تنیسورای داخل کورت باید باریکلا گفت نه به این صحنه سازی ها درضمن وقتی هدف صحنه سازی باشه مشکل
Bouns توپ رو راحت میشه حل کرد شما وقتی تصور کنی سازندگان این کلیپ سه نفرن یعنی دو نفر داخل فیلم با فیلمبردار خوب طبیعیه این ذهنیت پیش میاد که کلیپ واقعیه ولی افرادی که این کلیپ رو ساختن بیشتر از سه نفرن

Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2011, 03:02 PM   #9
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

محمد رضا خیلی جالب بود. دمت گرم.
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2011, 04:09 PM   #10
mh_nik
Senior Member

آواتار mh_nik

پستها: 1,158
سپاس: 15,076
در 1,159 پست 8,472 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ... *Roger Federer*... _samprass _andre agassi _andy murray Nalbandian_

Roger-Federer-Mercedes-Benz-VIRAL-Tennis-balls-into-car.jpg

به نظر من کار خیلی خیلی سخت و غیر ممکنی نیست اون هم برای تنیسور فوق العاده حرفه ای مثل فدرر.
همچین بعضیا میگن صحنه سازیه که انگار احتمال رفتن توپ از فاصله ی نه چندان دور از سان روف داخل ماشین صفر هست.حتی من هم که این کار رو تمرین کنم شاید بتونم از 5 تا توپ یکیش رو مثل راجر بزنم! (البته تعریف از خود نشه ها!).
و اون صحنه ای که دوربین کنار ماشین بود, و سقف ماشین و جلوتر از آن راجر رو نشون میداد وقتی راجر توپ رو پرتاب میکنه توپ هنگام رفتن داخل ماشین( اگر صحنه را خودتان آهسته تر کنید) میبینید که توپ به صورت حرکت پرتابه ای (با همان زاویه ای که راجر توپ رو پرتاب میکنه) میره داخل ماشین که باعث میشه توپ به لبه ی سان روف ماشین برخورد کنه (یعنی اگر توپ به لبه ی سان روف ماشین برخورد نمیکرد یعنی این ضربه بدون شک از راجر نبوده ) حالا شاید بگید که :"خب توپ رو یکی دیگه از بالا جوری پرتاب کرده که به لبه سان روف بخوره و بره داخل ماشین..." ولی در جواب باید بگم که شما اگر در لحظه ی فرود توپ به داخل ماشین صحنه رو (pause(stop کنید میبنید یه مسیر زرد رنگی (وقتی صحنه ایستاده) نمایان میشه که نشون میده توپ بدون شک از طرف راجر میاد.... حتمآ امتحان کنید تا مطمئن شوید.
همچنین من صحنه های مشابه همین و باور نکردنی تر از این رو هم بارها دیدم شما هم دیدید مثلآ اخبار خودمون همین چند هفته پیش پسر بسکتبالیستی رو نشون میداد که توپ رو از فاصله های بسیار دور , خیلی راحت داخل سبد مینداخت و یا اون شخصی که اجسام حلق ای و بشقاب مانندی رو به صورت دقیق به هر هدفی میزد(حتی هدفهای متحرک) و.....

باز هم میخواین باور کنین میخواین باور نکنید. راجر تواناییهای خیلی بزرگتر از اینها داره ولی رو نمیکنه , میخواد ریا نشه!

ویرایش توسط mh_nik : 06-02-2011 در ساعت 04:26 PM
mh_nik آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mh_nik به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
راجر فدرر،ضربه استثنایی،زمین تمرینی،مرسدس بنز

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)