بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز مادرید (Mutua Madrid Open)

مسترز مادرید (Mutua Madrid Open)

14-20 اردیبهشت - مادرید، اسپانیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-07-2015, 04:19 PM   #31
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مادرید 2015 (Mutua Madrid Open)

شما بفرمایید کی گفته انتقاد نکنید کی گفته کری نخونید چرا اینقدر روی صحبتتون اصرار میکنید یه مقدار به حرف بقیه گوش نمیکنید هم من و هم راجریون بارها شده از راجر انتقاد کردیم و از نادال و جوکوویچ تعریف کردیم.

کری خوندن با از صبح تا شب مسخره کردن تنیسورهای دیگه فرق داره تا حالا نشده این کاربرا یبار بحث فنی کنن. خیلی از دوستان بارها تلاش کردن فروم رو به حال عادی برگردونن همین امسال بارها قبل و بعد از بازیها اونها رو تحلیل میکردن ولی یه عده ای از کاربرا دوباره سایت رو بهم ریختن.

سوالم اینه میشه بگید کاربرایی به قول شما برای تنیس میان توی سایت تا حالا چند بار شده بحث فنی کنن؟
کار درست رو کاربرایی میکنن که فروم رو بحال خودش رها کردن چون حرف زدن با این دسته از کاربرا هیچ فایده ای نداره.

ویرایش توسط sina1993 : 05-07-2015 در ساعت 04:30 PM
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2015, 04:24 PM   #32
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
در تمام فرومهای خارجی هواداران ورزشکاران مختلف برای هم کری می‌خوانند و دیگری را نقد

می‌کنند، اما در این‌جا به خاطر تفکرات "زنگ زده‌ی" عده‌ای بت پرست، یک سری چیزها مقدس و غیر

قابل نقد هستند که من اصلاً به چنین چیزی اعتقاد ندارم.

این افراد رادیکال (امت دولت اسلامی داعش شاخه‌ی فدرر)، به معنای حقیقی کلمه، فاز و مرحله‌ی

ذوب شدگی رو رد کرده‌اند و برخی از اون‌ها جداً به مدیکال تایم اوت همیشگی نیاز مبرم دارند.

به حد کافی اختناق و سرکوب و خفقان در کشور وجود داره، خواهشاً این چند دقیقه ای که ما

برای «تنیس» و نه بازیکن ایکس و ایگرگ میایم به سایت رو کوفتمون نکنید.

سایت فالس نیوز و رجا نیوز و تسنیم و ... بهترین جا برای شماست. به آن‌جا تشریف ببرید. در زیر

خبرهای این سایت‌ها، کامنت‌های امثال خودتان را می‌بینید که عده‌ای فدایی و جان بر کف و کفن

پوش هستند.
رزومه شما سياهه . اينجا دم از آزادي بيان نزن اومدي باز دوباره آتش زير خاكستر رو شعله ور كني فقط گفتم تا بقيه بدونن شما با دعوا و يقه گرفتن هاي ديگر كاربرا كيف مي كني . حرفات خيلي تابلوست، بوي نفاق و توطئه ميده
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-07-2015, 04:45 PM   #33
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezaomo نمایش پست ها
رزومه شما سياهه . اينجا دم از آزادي بيان نزن اومدي باز دوباره آتش زير خاكستر رو شعله ور كني فقط گفتم تا بقيه بدونن شما با دعوا و يقه گرفتن هاي ديگر كاربرا كيف مي كني . حرفات خيلي تابلوست، بوي نفاق و توطئه ميده
رزومه من سياه نيست.سياه تفكرات انحصارطلبانه تو و امثال تو هستش.

يادت مياد كه منو در "بیدادگاهی محاکمه و اخراج کردند، که شباهت‌های فراوانی به دادگاه انقلاب و

شرع خلخالی و محمدی گیلانی داشت و چنین تفکراتی بر آنان حاکم بود و البته هنوز هم هست."

الان چرا به خاطر دو کلمه G..a..y یا علی دایی باید یکی از سرمایه‌های فروم محروم باشند؟ الان

فرض کنید، روزی یک میلیارد بار کسی به من بگه دل پوترو هم علی

دایی هست و هم گی. با این‌که هیچ کس به اندازه‌ی بنده حقیر، عاشق دل پوترو

نیست و با باختهاش، میگرن نمی‌گیره، اما من نه تنها تکفیرش نمی‌کنم و مهدور الدم

نمی‌پندارمش، بلکه تازه به خاطر این sense of humor، باهاش می‌خندم. چقدر باید ظرفیت این

افراد پایین باشه و چقدر می‌تونن سنگ‌دل باشند که زیرآب دوستی که ماه‌ها و سال‌ها

هم‌کلامشان بوده را به خاطر همین دو کلمه بزنند، تا هیچ صدایی به غیر از مدح و ثنای قبله‌ی

عالمشان بلند نشود. مدیریت محترم هم که انگار نه انگار تحت قیمومیت ایشان دارد چنین

بی‌مروتی‌هایی در فرومشان اتفاق می‌افتد.

هنوز یادم نرفته که به خاطر نقد حاکمیت و ادیان ابراهیمی چگونه دادگاه تفتیش عقاید گالیله

برای من تشکیل دادند و با فریب و نیرنگ و به اسم مقدسات، گوهر ارزشمند آزادی بیان، که باید

سرلوحه‌ی فروم باشد را سر بریدند که آقا چرا به اعتقادات ما توهین می‌کنی؟!! (اعتقاداتی که

{شما بخوانید خرافاتی که} همانند افیون توده‌ها، یک مملکت 80 میلیونی را رسماً به خاک سیاه

نشانده و از عرش به فرش که چه عرض کنم، بلکه به چاه فاضلاب کشانده!) کار تا جایی بالا گرفته

که دیگر این مردم خرافاتی، یک مکعب پنجره‌ای فلزی که پشت یک تریلی کِشنده است و هنوز در

جایی به نام آستانه‌ی مبارکه‌ی امامزاده «سید بیژن» نصب نشده را، در خیابان دنبال کرده،

پرستش می‎کنند و دستمال‌ها و شال‌گردن‌ها و البسه خود را با مالش به آن مثلاً تبرک می‌نمایند

و بدان دخیل می‌بندند!!! یا در نجف و کربلا به گردن خود زنجیر فلزی می‌بندند و عو عو کنان همانند

هاپو ها، خود را به زمین می‌مالند و سر به آسمان فریاد می‌زنند من کلب (سگ) علی (ع) یا

عباس و حسین (ع) هستم. (ویدیوهایش در اینترنت موجوده.)

لابد اين

تخته سنگ هم تا به حال از مقدسات شده که نباید کسی بهش توهین کنه یا بهش

دست بزنه.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2015, 05:58 PM   #34
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده

خدایا به خاطر بلایی که سر این سایت و دوستیهامون اومده بخندم یا گریه کنم ؟؟؟
یه عزیزی منتظره تا راجر ببازه بیاد اینجا و با تحقیر و توهین روی اعصاب هواداراش رژه برگزار کنه و بعد هم مدعی بشه تحقیر و توهین کجا بود ؟ کمی جنبه داشته باشید ، من دارم بر اساس واقعیت حرف میزنم ، نظرات من رو بخونید شاید درهای حقیقت بر روی شما باز بشه و رستگار شوید .
دوست عزیز به قول novak djokovich نازنین شما صرفاً هیتر راجری و نه طرفدار جوکر ، چراکه از باخت راجر به مراتب بیشتر از قهرمانی جوکر خوشحال میشی .
دوست عزیز بپذیرید که بخش اعظم این بهم ریختگی سایت محصول رفتار و گفتار شما و اون آقایی است که با شما جنگ لفظی داره و متاسفانه همه جور الفاظ نامناسب رو بدون در نظر گرفتن این نکته که دخترانی مثل من هم کاربر این فروم هستن استفاده میکنه ، واقعاً چه لذتی میبرید از توهین و تمسخر دیگران و بازیکن محبوبشون ؟ در ناراحت کردن دیگران اساساً لذتی هست ؟ بعید می دونم .

بزرگواری که هنوز تکلیفش با خودش مشخص نیست که طرفدار رافا است یا نواک و یا دلپوترو ، مترصده که بگی نون از گندم و ایشون بفرمایند که تقصیر ذوب شدگان فدرری است .
دوست گرامی دوستان من که طرفدار راجر هستند نه بت می پرستند ، نه عقاید زنگ زده دارند و نه راجر رو غیر قابل نقد میدونند .
پر واضح است که رادیکال بودن با تفکرات دولت اسلامی شام و عراق برای هیچکدام از دوستای گلم مصداق نداره ولی اگه کمی کوشش و البته دقت بفرمایید شاید این صفات را در خود و یا هم مسلکانتون پیدا کنید .

واقعاً این فروم تا قبل از شروع سال جدید میلادی چه وضعیتی داشت ؟ غیر از بحث فنی و بعضاً کل کل با رعایت احترام متقابل اتفاق دیگه ای میوفتاد اینجا ؟؟
دوستان عزیز و نازنینم مرتضی ، شهاب ، محمد جواد ، افشین ، پیمان ، اهورا ، بابک ، مهدی ، سامان ، محمود و خیلی های دیگه الان کجا هستند ؟ چرا دیگه سری به سایت نمیزنند و اگر هم میان دیگه مثل سابق فعالیتی ندارند ؟ بهتر نیست به جای دادن نسبتهای ناروا به همدیگه کمی تحمل و سعه صدرمون رو بالا ببریم ؟ باور کنید خیلی راحت میشه بحث فنی و کل کل کرد ولی احترام همدیگر رو هم نگه داشت . امیدوارم همه دوستان و بیشتر از همه خودم در رفتار و گفتارمون تجدید نظر کنیم تا دوباره فضای دوستانه بر سایت حکمفرما بشه و دوستان با دانشمون هم برگردند و با نظرات زیباشون هممون رو بهره مند سازند .
با عرض پوزش از همه به خاطر سخن فرسایی
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2015, 06:04 PM   #35
delpotro
Senior Member

بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

من تكليفم با خودم مشخصه.من طرفدار دل پوترو هستم و از رافا نادال-جوكوويچ-سونگا و برديچ

حمايت مي كنم.

چه آنکس که در برابر فدرر به برد رسد ، البته در قلب من به مهر سزد.

اگر شما داعش نبوديد و سعه صدر و تحمل داشتيد، اين همه دگرانديشان و طرفداران ساير

تنيسورها رو اخراج نمي كرديد.

نمونشم كه گفتم. به فدرر گفته بود علي دايي . اخراج شد.

ضمنا كم شدن فعاليت دوستان در سايت به دليل وجود گروه هايي به نام تنيس تاكرز در اپليكيشن هاي ارتباطي تلفن همراه هست.

خيلي از دوستاني كه نام برديد در اون گروها فعالانه مشغول بحث و تبادل نظر هستن.

ویرایش توسط delpotro : 05-07-2015 در ساعت 06:11 PM
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2015, 06:32 PM   #36
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده

شما طی نیم ساعت گذشته با همه توان و آنچه در چنته داشتید به عقاید دیگران حمله کرده با توهین کردن اونها رو هم ردیف حیوانات قرار دادید . من اصلاً آدم مذهبی نیستم ولی آزادی بیانی که شما ازش دم میزنید و اونو به حق گمشده این فروم میدونید به شما حق توهین به عقاید و مقدسات دیگران رو ولو به زعم شما خرافات باشه نمیده .
واقعاً جای تعجب و حیرته که شما چطور عقاید دیگران رو مسخره و خرافات میپندارید و دیدگاه خودتون رو برتر قرار میدهید .
در خصوص اون آقایی که با الفاظی که شما مجدداً چندبار تکرارش کردید به راجر توهین کرد عرض کنم ایشان رو هیات نظارت بن کرد و حکم به اخراجشون داد ، از ترکیب شورای نظارت هم حتماً اطلاع دارید و من دیگه توضیح واضحات نمیدم فقط یادآوری کنم که یکی از اعضای هیات نظارت آقا محمودی است که هم نظر اون اقای اخراج شده است ولی ایشون هم نتونست چشم بر روی توهینهای وقیحانه دوستش به راجر ببنده .
یه سوال دارم از محضرتون و اون اینکه تا به حال شده کسی اون مدلی به رافا توهین کنه از سمت راجریها ؟ رافایی که به خاطر حرکاتی که داخل کورت انجام میده کاملاً مستعده که آدمهای مغرض و مریض این حرکات رو دستمایه توهین و تمسخر قرار بدن ولی این اتفاق نیفتاده که اگر این اتفاق افتاده بود اونوقت میدیدیم که دوستان چطوری موضع میگرفتند و الان شما استفاده از اون واژه مشمئز کننده که به قصد تحقیر راجر بیان شد رو یک مسئله پیش پا افتاده قلمداد نمیکردید .
دوست گرامی بهتره وقتی قراره از رافا و هوادارانش دفاع کنید اولاً با الفاظ بازی نکنید و ثانیاً چیزی نگید که مجبور باشید اصول خودتون رو هم لگد مال کنید .
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2015, 06:45 PM   #37
delpotro
Senior Member

*برتراند راسل : «من دین را به دیده یک بیماری و منشأ رنج‌های بی‌شمار می‌نگرم.»

الان اين سخن از نظر شما توهين به عقايد ديگرانه. ولي آزادي بيان اين اجازه رو به راسل داده كه نظرشو بيان كنه.

همين طور افراد زير:

* اسکار وایلد : «مذاهب خواهند مرد وقتی‌که واقعیت آن‌ها برملا شود.»

* کارل مارکس : «مذهب، آه ِ شکسته در گلوی محرومان رنج‌دیده و ریشخند دنیای سنگ‌دلی است که زائیدهٔ روح بی‌جان شرایط اجتماعی می‌باشد. دین افیون ملت‌ها است.»

* کارل مارکس : «حماقت انسان دين را آورد و دين حماقت انسان را جاودانه كرد.»

* فردريش انگلس : «دين ناشي از عقل محدود و قاصر بشري است.»

*چارلز داروین : «من تحت هیچ شرایطی نمی‌توانم بپذیرم که فردی- هرکه می خواهد باشد- آرزو کند که تعالیم دین مسیح واقعی باشد؛ اگر چنین آرزویی به حقیقت بپیوندد، آیات انجیل مبین این است که بی‌ایمان‌ها، که من پدر، برادر و بیشتر دوستانم را جزو این گروه می‌دانم، به عذاب جاودانی گرفتار خواهند شد. این آموزشی است نفرت‌انگیز.»

*برتراند راسل : «من دین را به دیده یک بیماری و منشأ رنج‌های بی‌شمار می‌نگرم.»

* لنین - سوسیالیسم و مذهب : «مذهب به‌مثابه یوغی ذهنی است که توده‌های زحمت کش را در همه‌جا به‌قبول یک زندگی فقیرانه و منزوی محکوم و مورد تعدی و استثمار دیگران قرار می‌دهد. [...] دین، افیون ملت هاست. مذهب همانند مسکری مجازی است که برده‌گان ِ سرمایه، در نیمه راه تحقق حیثیت انسانی و یک زندگی شرافتمندانه، می‌نوشند.»

* برتراند راسل : «مذهب، بیش از هرچیز متکی به ترس بوده و بر مبنای ترس استوار است.»

* پیتر اوستینف : «مذهب شاهکار خدا است ولی شیطان آن‌را کامل کرده است.»

* فریدریش نیچه : «عیسی به‌عنوان روشن‌بینی غیب‌گوی معرفی می‌شود که اگر در روزگار ما متولد می‌شد جایش گوشه دارالمجانین و تیمارستان‌ها بود.»

* محمد زکریای رازی : «ادیان و مذاهب علت اساسی جنگ‌ها و مخالفت با اندیشه‌های فلسفی و تحقیقات علمی هستند. کتاب‌هایی که به نام مقدس آسمانی معروف‌اند، کتب خالی از ارزش و اعتبارند و آثار کسانی از قدما مانند افلاطون و ارسطو و سقراط خدمت مهم‌تر و مفید‌تری به بشر کرده ‌است.»

* فریدریش کبیر : «اگر کلیهٔ مذاهب را عمیقأ بررسی نمائیم خواهیم دید که ساختار همگی آن‌ها بر اساس افکاری کم و بیش متضاد که در افسانه‌ها به چشم می خورد، بنا شده است؛ باور کردنی نیست اگر انسانی باعقل سالم و نگاهی انتقادی به‌آن ها بنگرد و به‌نادرستی آن‌ها پی‌نبرد.»

* هاینریش فن کلایست : «به‌وظایف خود عمل کن: این جمله حاوی مفاد آموزشی تمام مذاهب است.»

* آرتور چارلز کلارک : «تمدن و مذهب، یکدیگر را متقابلأ حذف می‌کنند.»

* ناپلئون بناپارت : «دین بهترین وسیله ‌است برای ساکت نگه‌داشتن مردم.»

* ماکس مولر : «کسی که فقط یک دین را می‌شناسد دین دار نیست.»

* هرمان کستن : «گناه، حاصل تفکرات مذهبی است، تقصیر، از مقوله اخلاقیات است.»

* اسکار وایلد : «مذاهب خواهند مرد وقتی‌که واقعیت آن‌ها برملا شود.»

* استیون واینبرگ : «مذهب توهینی به حرمت بشریت است. انسان‌های نیکوکار به‌عمل خیر خود و شیطان‌صفتان به زشتکاری خود ادامه می‌دهند، خواه متدین خواه مرتد. اما انسان نیک برای ریاکار شدن، نیاز به دین دارد.»

* مائو تسه تونگ : «مذهب زهر است»

* رالف والدو امرسون : «مذهبی که از علم و دانش می‌ترسد، آبروی خدا را می‌برد و دست به‌خودکشی می‌زند.»

* امانوئل کانت : «مذهبی که به‌عقلانیت اعلان جنگ کند در نهایت شکست خورده است.»

* كارل ماركس،(نقل به معنی از "در آمدی بر نقد فلسفه حق هگل") : «مذهب، انسان را نمی سازد؛ انسان مذهب را می سازد. مذهب ساخته انسانی است كه در شرایط و جامعه معینی می زیست. دین در واقع تئوری عام، دائره المعارف، معیارهای اخلاقی و بطور كل منطق آن جامعه معین به زبانی عامیانه است. محصولات تئوریك جامعه و اشكالی كه آگاهی (شعور) بخود می گیرد (در شكل مذهب، فلسفه، اخلاقیات وغیره) همه از مناسبات تولیدی و اجتماعی میان انسانها سرچشمه گرفته است.»

* یوهان ولفگانگ گوته : «هرکه صاحب علم و هنر است، دین هم دارد؛ هرکه فاقد آن دو باشد، مذهبی است.»

* ولتر : «هراسناکترین چیز برای دین و انسان دین خو، منطق و عقل سلیم است»

* ولاديمير لنين : «هر نظم اجتماعی ارتجاعی به دو چیز نیاز دارد: جلاد و روحانی!»

* ولتر : "اولين روحانی جهان اولین شيادی بود که به اولین ابله رسيد."

يک فيلسوف تابحال هرگز يک روحاني را نکشته است، در حاليکه روحانيون فلاسفه زيادی را کشته اند.
“دنيس ديروت”
دين، افساري است که به گردن تان مي اندازند، تا خوب سواری دهيد، و هرگز پياده نمي شوند، باشد که رستگار شويد…
“کائوچيو”
يكي از بزرگترين تراژدي هاي بشريت اين است كه اخلاقيات بوسيله دين دزديده شده است.
” آرتور سي كلارك”
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2015, 07:20 PM   #38
delpotro
Senior Member

روژين جان

من از شما با این همه افتضاحات و دزد‌ی‌های صدها هزار میلیاردی "هنوز" در زیر علم «احمدی نژاد» سینه

می‌زنيد و معتقديد این بدبختی‌های گریبان‌گیر ملت، به خاطر نبود آن پاسدار هزار تیر ساکن نارمک! است و اگر

او به قول خودش «رجعت» کند و باز گردد، این ویرانه تبدیل به گلستان خواهد شد!!! ، انتظار ندارم بفهميد

آزادي بيان يعني چي.
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2015, 07:51 PM   #39
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده

عقل این اجازه رو نمیده به خاطر اینکه عقاید بقیه رو قبول ندارید حتی اگه کاملا اشتباه باشن اون عقاید رو مسخره کنید عقل میگه با اوردن دلیل منطقی اونا رو رد کنید.
میگید راجریون دوست دارن سایت تک صداییه باشه منکرش نمیشم ولی با عرض معذرت بنظرم اینجوری که شما میگید هم نیست بیشتر کاربرا از تک صدایی خوششون نمیاد

چرا موقعی که از نادال و جوکوویچ تعریف میشه حتی زمانی که با خود راجر بازی دارن وقتی کاربری با دلایل فنی نشون میده کفه ترازو به نفع اونا سنگینی میکنه باز هم راجریون از پستها تشکر میکنن؟ این نشون نمیده تعداد زیادیشون بیشتر از راجر به تنیس و بحثهای فنی علاقه دارن؟

ببخشید ولی آخرش جواب پست قبلی من رو ندادید.
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2015, 08:09 PM   #40
delpotro
Senior Member

در مورد بخش اول پستت که لیستی از سخنان بزرگان که نظرشونو در مورد دین بیان کردن گذاشتم.

از نظر شما به عقاید دیگران توهین کردن و مسخره کردن.اما از نظر دموکراسی و آزادی بیان اینطور نبوده.چون هیچ کدوم از این فلاسفه به زندان نرفتن و یا به جرم محاربه اعدام نشدن.

در مورد بخش دوم هم مخالفم. اعضای دولت اسلامی داعش شاخه فدرر دوس دارن هیچ کدوم از تنبسورای تاپ ۱۰ وجود نداشته باشن تا آقاشون به درو کردن گرنداسلم ها بپردازن.

در مورد پست قبلیت من ایرادی در پست های

دوستانی که ازشون انتقاد دارید نمیبینم.

هر چیزی رو میتوان مسخره کرد و به طنز گرفت.

حتی مقدسات را.

رجوع شود به همبستگی جهانی در محکومیت حمله به نشریه شارلی ابدو.

مسخره کردن یه تنیسور که دیگه موردی نداره.

ظرفیت داشته باشید.برید ببینید در بریتانیا چطور

نخست وزیر رو در برنامه های طنز مسخره میکنند.

جنبه و ظرفیت رو بالاتر ببریم بد نیس

ویرایش توسط delpotro : 05-07-2015 در ساعت 08:20 PM
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)