بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-20-2016, 09:04 AM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation راجر فدرر از مسابقات آزاد فرانسه 2016 رولند گاروس کناره‌گیری کرد: توقف رکورد 65 حضور متوالی در گرند اسلم‌ها

راجر فدرر از مسابقات آزاد فرانسه 2016 رولند گاروس کناره‌گیری کرد:
توقف رکورد 65 مرتبه حضور متوالی اسطوره سوییسی در گرند اسلم‌ها

راجر فدرر دارنده بیشترین عناوین گرند اسلم در تاریخ و شماره سه فعلی دنیای تنیس از مسابقات تنیس آزاد سال جاری فرانسه کناره گیری کرد. دلیل این تصمیم بهتر نشدن کمر او اعلام شده که در تمرینات آمادگی برای مسابقات تنیس آزاد مادرید آسیب دیده بود.

بدین ترتیب رکورد حضور راجر فدرر در ۶۵ گرند اسلم متوالی پس از اینکه این تنیسور ۳۴ ساله اعلام کرد در رقابت های رولند گاروس امسال شرکت نمی کند متوقف می شود.

برنده ۱۷ گرند اسلم در صفحه شخصی خودش در فیسبوک نوشته که از نظر بدنی ۱۰۰ درصد آماده نیست و نمی خواهد با حضور در رولند گاروس ریسک کند.

فدرر ۳۴ ساله مسابقات تنیس مسترز مادرید را هم به دلیل آسیب دیدگی در ناحیه کمر از دست داد.

او پیش از این، در تورنمنت تنیس مسترز رم ایتالیا شرکت کرد اما در مسابقه دوم با شکست مقابل دومینیک تیم اتریشی از ادامه تورنمنت بازماند.

ستاره ۳۴ ساله که در سال 2016 پس از باخت در نیمه پایانی به دلیل بروز مصدومیت و انجام یک جراحی زانو بعد از رقابت های اوپن استرالیا فصل موفقی نداشته و با موانعی دست و پنجه نرم می کرده است، به علت مصدومیت قادر به شرکت در بازی های فرانسه نخواهند بود تا به این ترتیب، رکورد ۶۵ حضور پیاپی در گرند اسلم ها پایان بپذیرد.

مرد شماره سه تنیس جهان در توضیح دلیل کناره گیری از مسابقات فرانسه گفت: "وضعیت آسیب دیدگیم به طور مداوم در حال بهبود بوده است اما هنوز کاملاً خوب نشده‌ام."

راجرر فدرر در صفحه فیس‌بوک خود نوشت که به سختی این تصمیم را گرفته است ولی باید اعلام کند که شرکت در مسابقات اُپن فرانسه برای او ریسکی بی جهت است.

او افزود که ترجیح می‌دهد استراحت طولانی‌تری داشته باشد تا بتواند از بقیه فرصت‌های بازی‌اش تا پایان فصل بهتر استفاده کند.

"فکر می‌کنم با شرکت در مسابفات پیش از بهبودی کامل بیش از اندازه خطر می‌کنم."

او در ادامه با توضیح اینکه کناره‌گیری از این مسابقات کار آسانی نبود گفت: "برای اطمینان از اینکه در ادامه فصل قادر به بازی باشم و برای کمک به طولانی‌تر کردن عمر حرفه‌ایم این تصمیم را گرفتم."

اظهارات راجر فدرر در صفحه رسمی خود در فیس بوک:

« باید با تاسف اعلام کنم که تصمیم گرفته ام امسال در اوپن فرانسه شرکت نکنم. به طور کلی آمادگی ام رو به رشد بوده است اما آمادگی 100% ندارم و فکر می کنم با شرکت در بازی ها ریسکی بی جهت خواهم کرد. تصمیم آسانی نبود اما باید مطمئن می شدم که باقی فصل را می توانم بازی کنم و ادامه حرفه ام را به خطر نمی اندازم. مثل همیشه با انگیزه و مشتاق هستم و هدفم رسیدن به بالاترین سطح آمادگی قبل از آغاز فصل چمن در مسابقات جهانی ATP است. برای هوادارانم در پاریس ناراحتم، اما خیلی مشتاقم که در سال 2017 به رولند گاروس بازگردم. »

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2016, 11:38 AM   #2
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : راجر فدرر از مسابقات آزاد فرانسه 2016 رولند گاروس کناره‌گیری کرد: توقف رکورد 65 حضور متوالی در گرند اسلم‌ها

اگر راجر در ویمبلدون و نادال در رولند گاورس امسال قهرمان نشوند . من به شخصه اعتقاد دارم کار گرفتن گرند سالم برای این دو نفر تمام شده است . گرفتن مسترز هم درد.ی برای طرفداران این دو اسطوره دوا نمی کنه
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-20-2016, 01:22 PM   #3
beeroz
Roger's Fan

آواتار beeroz

پستها: 173
سپاس: 3,913
در 131 پست 969 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.federer t.hass g.dimitrof s.lisicky s.wawrinka kh.delpotro s.cristea
پیش فرض پاسخ : راجر فدرر از مسابقات آزاد فرانسه 2016 رولند گاروس کناره‌گیری کرد: توقف رکورد 65 حضور متوالی در گرند اسلم‌ها

بدون حضور راج صفا و هيجان مسابقات خوابيد
beeroz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی beeroz به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)