بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > دیویس کاپ 2015 (Davis Cup)

موضوع بسته شد
 
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-18-2015, 01:37 PM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,848 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نیمه‌پایانی و پلی‌آف مسابقات ملی تنیس 2015 دیویس کاپ در گروه جهانی




i
2015 DAVIS CUP
by BNP Paribas
World Group – Semi-Finals


یاران گرامی همراه، این هفته از روز آدینـه مورخ 27 شهریور الی یک‌شنبه 29 شهریور ماه سال 1394 خورشیدی (برابر با 18 تا 20 ماه سپتامبر 2015 میلادی) شاهد برگزاری دور نیمه پایانی و پلی‌آف گروه جهانی مسابقات تنیس جام دیویس با عنوان Davis Cup World Group Semi-Finals and Play-Offs در اقصی نقاط جهان خواهیم بود. مرحله نیمه‌پایانی و پلی‌آف یک‌صد و چهارمین دوره این رقابت‌های ملی/تیمی تنیس در سال 2015 در مناطق گوناگون جهان طی سه روز آخر هفته تقویم میلادی انجام خواهد شد. در حال حاضر حامی مالی اصلی این مسابقات مجموعه بانک‌داری جهانی BNP Paribas است. شایان ذکر است که دور فینال و پایانی رقابت‌های تنیس ملی Davis Cup امسال طی روزهای 27 تا 29 ماه نوامبر سال 2015 میلادی و پس از برگزاری دورهای مقدماتی و نیمه‌نهایی بین دو تیم برتر جهان انجام خواهد شد.





-----------------------------------------------------------------
وب‌سایت رسمی مسابقات ملی تنیس Davis Cup مردان جهان



مسابقات دیویس کاپ که در سال 1900 بنیان نهاده شده و در حال حاضر 114 ساله شده است، رویداد سطح اول تیمی بین المللی در تنیس آقایان به شمار می‌رود. این مسابقات توسط فدراسیون جهانی تنیس موسوم به ITF برگزار می شود و تیم‌های شرکت کننده در آن، طی مسابقاتی حذفی، با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. سالانه بالغ بر 120 کشور در قالب تیم‌های ملی کشور متبوع، و در گروه‌های متفاوت در مناطق مختلف جهان شرکت می‌کنند. در سال جاری (2014)، 122 کشور مختلف در مسابقات ملی تنیس جام دیویس حضور یافته‌اند. لازم به توضیح است که Davis Cup؛ مسابقات تیمی بین‌المللی دیویس کاپ در تنیس آقایان، معادل مسابقات تنیس Fed Cup/فد کاپ در تنیس خانم‌ها است.







پیشینه مسابقات تنیس جام دیویس:
--------------------------------------

اولین دوره جام دیویس در سال ۱۹۰۰ توسط دوآیت دیویس که خود یک تنیس‌باز بود با مسابقه تیم‌های ایالات متحده آمریکا و بریتانیا برگزار شد. موفق‌ترین تیم در تاریخ این رقابت‌ها ایالات متحده آمریکا با ۳۲ قهرمانی و ۲۹ نایب قهرمانی و دومین تیم موفق نیز استرالیا با ۲۸ قهرمانی و ۱۹ نایب قهرمانی و همچنین ۴ قهرمانی با تیم واحد استرالیا و نیوزیلند با عنوان استرالآسیا بوده‌اند. بریتانیا (آخرین قهرمانی در ۱۹۳۶) و فرانسه با ۹ قهرمانی (آخرین قهرمانی در ۲۰۰۱)، سوئد با ۷ قهرمانی (آخرین قهرمانی در ۱۹۹۸) و اسپانیا با ۵ قهرمانی (آخرین بار در ۲۰۱۱) در رده‌های بعدی قرار دارند.





ساختار مسابقات تنیس جام دیویس:
--------------------------------------

در حالی که کشورهای زیادی هر سال در این مسابقات شرکت می‌کنند اما فقط 16 کشور به گروه‌های اصلی و برتر یعنی World Group صعود می‌کنند. در واقع گروه جهانی بالاترین سطح رقابت‌های فد کاپ است. پس از آن از حیث اهمیت و سطح، دور Play-Off و به همین ترتیب گروه‌های منطقه‌ای در سرتاسر جهان.





گروه برتر که گروه جهانی نام دارد از شانزده تیم تشکیل شده است. تیم جمهوری چک با شکست تیم اسپانیا در فینال سال 2012 قهرمان آخرین دوره این مسابقات است. در این گروه سالانه 16 تیم در 8 سری دیدارهای دور اول به مصاف یکدیگر می روند، هشت تیم برتر در 4 سری دیدارهای یک چهارم نهایی، چهار تیم برتر پس از آن، در 2 مسابقه نیمه نهایی و در نهایت دو تیم پیروز آن دیدارها، در مسابقات فینال به رقابت می پردازند.





هر دور مسابقات از 5 مسابقه تشکیل شده است که معمولا در 3 روز آخر هفته (جمعه، شنبه، یکشنبه) برگزار می شوند. برنده آن تیمی است که بتواند 3 دیدار (یا بیشتر) از 5 مسابقه بین دو کشور را به سود خود به پایان برساند. در روز اول دو مسابقه انفرادی، در روز دوم یک مسابقه دوبل (دو نفره) و در روز آخر دو بازی انفرادی (اما با جایگزینی ضربدری بازیکنان تیم ها) انجام می‌شود. سِت شماری این مسابقات در قالب 3 از 5 ست صورت می گیرد به نحوی که برنده هر مسابقه می‌بایست 3 سِت را از آن خود کند تا پیروز دیدار لقب بگیرد.





اگر بازی در انتهای 4 ست اول به تساوی بی‌انجامد، تای-بریک برنده‌ی
سِت را مشخص خواهد کرد اما اگر بازی به سِت پنجم و سرنوشت ساز کشیده شود، دیگر تای-بریکی در کار نخواهد بود و مانند مسابقات گرند اسلم آزاد استرالیا، آزاد فرانسه/رولند گاروس و ویمبلدون و بر خلاف مسابقات گرند اسلم آزاد امریکا، گِیم‌ها ادامه خواهند یافت تا بالاخره تیمی بتواند دو گیم از حریف جلو افتاده و برنده شود. اگر تیمی قبل از انجام هر پنج دیدار بتواند سه پیروزی کسب کند و دو بازی و یا یک بازی آخر تشریفاتی محسوب شود، آن گاه آن دو یا یک مسابقه به شکل 2 از 3 ست برگزار خواهد شد و در صورت تساوی، در انتهای ست سوم Tie-Break برنده را مشخص خواهد کرد. البته فدراسیون جهانی تنیس در سال 2011 تغییراتی را در نحوه ادامه مسابقات تشریفاتی موسوم به Dead Rubbers اتخاذ کرده که از مصدوم شدن و طولانی شدن بی‌جهت مسابقات تشریفاتی جلوگیری می کند.





سایر تیم‌ها در سه منطقه آمریکا، آسیا-اقیانوسیه و اروپا-آفریقا قرار می‌گیرند که هر یک از چهار گروه تشکیل می‌شود. قهرمان هر گروه پس از انجام دیدارهایش، به گروه بالاتر صعود می‌کند. همچنین تعیین سطح کورت (هارد، خاک رس، چمن و یا کارپت) در دور نخست، نیمه نهایی و پلی آف توسط قرعه و یا تصمیمات فدراسیون جهانی تعیین می‌شود.

یکی از تفاوت‌‌های رده بندی جهانی یا
رنکینگ Davis Cup با رنکینگ ATP یا WTA اینست که قهرمان و نایب قهرمان سال گذشته مسابقات حتی در صورت عدم حضور در صدر جدول رنکینگ، همواره به ترتیب به عنوان Seed نخست و Seed دوم در مسابقات Davis Cup سال آینده قرعه کشی می‌شوند.

پس از هر دور مسابقات دیویس کاپ، امتیازات رنکینگ اعمال می‌شوند و هر نتیجه‌ای که خارج از دوره چهار ساله گرفته شده باشد، از امتیاز کسر خواهد شد. هم زمان، امتیازات همان دور که در سه سال گذشته کسب شده‌اند، طبق جدول زیر کاهش می‌یابند. در نتیجه، در طول چهار سال به عنوان مثال، 100 امتیاز نخست 75، سپس 50 و بعد به 25 تقلیل پیدا می‌کند.

امتیازات ذکر شده در جدول به تیم برنده در هر دور مسابقات تنیس دیویس کاپ اعطا می‌شوند. تیم بازنده به عنوان مثال در دور نخست گروه جهانی، صفر امتیاز دریافت می‌کند. علاوه بر این‌ها، هر کشوری که بتواند تیمی با رده/Rank بالاتر را شکست دهد، بر طبق رده‌ی حریف خود و اعداد ذکر شده در جدول، امتیازی ویژه/Bonus دریافت می‌کند.

یکی دیگر از تفاوت‌های منحصر به فرد این مسابقات اینست که در سه گروه World Group, Group I یا Group II امتیازاتی اضافی/Bonus برای هر تیمی که بتواند تیم مقابل را در خانه حریف شکست دهد، در نظر گرفته می‌شود. اگر یک تیم خانه حریف، برنده به اصطلاح Tie/(حداقل سه پیروزی) شود، به مجموع امتیازاتش که از امتیاز برد + امتیاز ویژه رنکینگ (Win + Ranking bonus) تشکیل شده، امتیاز 25% امتیاز برد در خانه حریف (Away Win Bonus) نیز افزوده می‌شود.

به عنوان شاهد مثال، اگر کشوری 110 امتیاز یک دور مسابقات تنیس دیویس کاپ را کسب کند، برای پیروزی در حداقل 3 دیدار (بردن Tie) ده امتیاز اضافی/Bonus نیز به وی اعطا شده و مجموع 120 امتیاز را کسب می‌کند. حال اگر در خانه حریف موفق به کسب پیروزی شده باشد نیز 25% مجموع یعنی 30 امتیاز به وی افروده شده و امتیاز مجموع تیم را به 150 افزایش می‌دهد.







توضیحات:
----------
- تنها کشورهای برنده امتیارات تصاعدی رنکینگ جدول بالا را دریافت می‌کنند.
- امتیازات اضافی (Bonus/پاداش)، همان‌گونه که در بالا مشخص است، بر طبق این‌که مسابقات در کدامیک از گروه جهانی/World Group، گروه یک/Group I و گروه دو/Group II برگزار شده، تنها در صورت تحمیل شکست بر تیم دارای رده/Rank بالاتر اعطا می‌گردد.
- امتیارات Bonus در گروه‌های سه/Group III و گروه چهار/Groups IV مسابقات دیویس کاپ اعمال نمی‌شوند.
- اگر تعداد تیم‌ها در گروه یک اروپا/افریقا (Europe/Africa Group I) و گروه دو اروپا/افریقا (Europe/Africa Group II) از 16 کشور فراتر رود یا اگر تعداد تیم‌ها در گروه یک و گروه دو آسیا/اقیانوسیه (Asia/Oceania) و گروه‌های قاره‌های امریکا (Americas Groups) از 8 کشور فراتر رود، آن‌گاه 200 امتیاز برای برد در دور نخست، 400 امتیاز برای برد در دور دوم و 600 امتیاز به خاطر برد در دور سوم به تیم‌ها اعطا می‌شود.





در سال گذشته (2014)، تیم سوییس موفق شد در خاک حریف، تیم فرانسه را شکست داده و برای نخستین بار، به مقام قهرمانی رقابت‌های تنیس ملی دیویس کاپ دست یابد.





در حال حاضر از حیث نتیجه‌گیری و کسب رتبه، تیم جمهوری چک (قهرمان سال 2013) با 30700.00 پوئن، بیشترین امتیاز را در جدول Ranking جهانی رده‌بندی مسابقات تنیس دیویس کاپ داراست و در صدر ایستاده است. پس از آن تیم سوییس (قهرمان سال 2014) با 22912.50 امتیاز در رده‌ی دوم، و تیم فرانسه با 14725.00 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفته است. تیم آرژانتین 13871.25 امتیازی چهارم است و تیم صربستان (قهرمان سال 2010) نیز با 12000.00 امتیاز در مقام پنجم این جدول ایستاده است.




PowerVu آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2015, 01:39 PM   #2
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,848 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نیمه‌پایانی و پلی‌آف مسابقات ملی تنیس 2015 دیویس کاپ در گروه جهانی









قرعه‌ی تیم‌ها، شرایط محل برگزاری و نفرات شرکت کننده
در دور نیمه‌پایانی
و پلی-آف گروه جهانی و دیدارهای منطقه‌ای
مسابقات ملّی
تنیس جام Davis Cup 2015 مردان جهان





WORLD GROUP – SEMI-FINALS

دیدارهای دور نیمه‌پایانی گروه جهانی







====================================




___
بریتانیا × استرالیا

محل برگزاری: Emirates Arena, Glasgow, اسکاتلند
نوع سطح: هارد کورت – GreenSet Top – داخل سالن سرپوشیده
Court Pace Rating: Medium slow
نوع توپ: Slazenger Wimbledon Ultra Vis Hydroguard


اعضای تیم بریتانیا
––––––––––––––––
Andy Murray
Kyle Edmund
Jamie Murray
Dominic Inglot

کاپیتان: Leon Smith


اعضای تیم استرالیا
–––––––––––––––

Bernard Tomic
Sam Groth
Thanasi Kokkinakis
Lleyton Hewitt

کاپیتان: Wally Masur




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-




___
بلژیک × آرژانتین

محل برگزاری: Forest National, Brussels, بلژیک
نوع سطح: هارد کورت – GreenSet Grand Prix Cup – داخل سالن
Court Pace Rating: Medium
نوع توپ: Babolat French Open Roland-Garros


اعضای تیم بلژیک
–––––––––––––––

David Goffin
Steve Darcis
Ruben Bemelmans
Kimmer Coppejans

کاپیتان: Johan van Herck


اعضای تیم آرژانتین
–––––––––––––

Leonardo Mayer
Federico Delbonis
Diego Schwartzman
Carlos Berlocq

کاپیتان: Daniel Orsanic





====================================





WORLD GROUP – PLAY-OFFS
دیدارهای دور پلی
-آف گروه جهانی








====================================





___
هندوستان × جمهوری چک

محل برگزاری: R.K. Khanna Tennis Stadium, New Delhi, هندوستان
نوع سطح:هارد کورتRebound Ace – استادیوم روباز
Court Pace Rating: Medium slow
نوع توپ: Wilson US Open Extra Duty


اعضای تیم هندوستان
––––––––––––––––
Somdev Devvarman

Yuki Bhambri
Rohan Bopanna
Leander Paes
کاپیتان: Anand Amritraj


اعضای تیم ج. چک
–––––––––––––––
Jiri Vesely
Lukas Rosol
Adam Pavlasek
Radek Stepanek

کاپیتان: Jaroslav Navratil




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-




___
سوییس × هلند
محل برگزاری: Palexpo, Geneva, سوییس
نوع سطح: هارد کورت – Rebound Aceداخل سالن
نوع توپ: Wilson US Open Extra Duty


اعضای تیم سوییس
––––––––––––––
Roger Federer
Stan Wawrinka
Marco Chiudinelli
Henri Laaksonen

کاپیتان: Severin Luthi


اعضای تیم هلند
–––––––––––––

Thiemo de Bakker
Jesse Huta Galung
Matwe Middelkoop
Jean-Julien Rojer

کاپیتان: Jan Siemerink




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-




___
روسیه × ایتالیا

محل برگزاری: Sports Palace ‘Baikal-Arena’, Irkutsk, روسیه
نوع سطح: هارد کورتRuKortHard Tournament MF – داخل سالن
Court Pace Rating: Medium
نوع توپ: Babolat Team


اعضای تیم روسیه
––––––––––––––––
Teymuraz Gabashvili
Evgeny Donskoy
Konstantin Kravchuk
Andrey Rublev

کاپیتان: Shamil Tarpischev



اعضای تیم ایتالیا
––––––––––––––
Andreas Seppi
Fabio Fognini
Simone Bolelli
Paolo Lorenzi

کاپیتان: Corrado Barazzutti




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-




___
ازبکستان × ا.م.امریکا

محل برگزاری: Olympic Tennis School, Tashkent, ازبکستان
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم رو باز
نوع توپ: Dunlop Fort Elite


اعضای تیم ازبکستان
–––––––––––––

Denis Istomin
Farrukh Dustov
Temur Ismailov
Sanjar Fayziev

کاپیتان: Peter Lebed


اعضای تیم امریکا
–––––––––––––

Jack Sock
Sam Querrey
Steve Johnson
Donald Young

کاپیتان: Jim Courier




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





___
کلمبیا× ژاپـــن

محل برگزاری: Club Campestre, Pereira, کلمبیا
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم رو باز
نوع توپ: Dunlop Fort All Court


اعضای تیم کلمبیا
–––––––––––––

Santiago Giraldo
Alejandro Gonzalez
Juan-Sebastian Cabal
Robert Farah

کاپیتان: Mauricio Hadad


اعضای تیم ژاپـن
–––––––––––––––––

Kei Nishikori
Taro Daniel
Yoshihito Nishioka
Yasutaka Uchiyama

کاپیتان: Minoru Ueda




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-




___
ج. دومنیکن × آلمان فدرال

محل برگزاری: Centro Nacional de Tenis Parque del Este, Santo Domingo, دومنیکن
نوع سطح: هارد کورتPlexipaveاستادیوم رو باز
Court Pace Rating: Medium
نوع توپ: Wilson Championship Extra Duty


اعضای تیم دومنیکن
––––––––––––––

Victor Estrella Burgos
Jose Hernandez-Fernandez
Roberto Cid
Jose Olivares

کاپیتان: Rafael Moreno


اعضای تیم آلمان
–––––––––––––––

Philipp Kohlschreiber
Alexander Zverev
Dustin Brown
Philipp Petzschner

کاپیتان: Michael Kohlmann




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-




___
بــرزیـــل × کروواسی
محل برگزاری
: Costao do Santinho Resort, Florianopolis, برزیل
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم رو باز
نوع توپ: Tretorn Serie+i


اعضای تیم برزیل
–––––––––––––
Thomaz Bellucci
Joao Souza
Marcelo Melo
Bruno Soares

کاپیتان: Joao Zwetsch


اعضای تیم کروواسی
––––––––––––––––
Marin Cilic
Borna Coric
Ivan Dodig
Franko Skugor

کاپیتان: Zeljko Krajan




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-




___
لهستان × اسلوواکی

محل برگزاری: Gdynia Arena, Gdynia, لهستان
نوع سطح: هارد کورت – Rebound Ace – داخل سالن
نوع توپ: Dunlop Fort All Court


اعضای تیم لهستان
–––––––––––––

Jerzy Janowicz
Michal Przysiezny
Lukasz Kubot
Marcin Matkowski

کاپیتان: Radoslaw Szymanik


اعضای تیم اسلوواکی
––––––––––––––

Martin Klizan
Norbert Gombos
Andrej Martin
Igor Zelenay

کاپیتان: Miroslav Mecir




====================================



EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I 1ST ROUND PLAY-OFF
از سری دیدارهای دور نخست پلی
-آف گروه یک منطقه اروپا/افریقا



___
دانمارک × اسپانیا

محل برگزاری: Odense Idrætshal, Odense, دانمارک
نوع سطح: هارد کورت – Plexipaveداخل سالن
نوع توپ: Head ATP


اعضای تیم دانمارک
–––––––––––––
Frederik Nielsen
Mikael Torpegaard
Soren Hess-Olesen
Thomas Kroman

کاپیتان: Kenneth Carlsen




اعضای تیم اسپانیا
––––––––––––––

David Ferrer
Rafael Nadal
Roberto Bautista Agut
Fernando Verdasco

کاپیتان: Conchita Martinez



PowerVu آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2015, 01:59 PM   #3
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,848 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نیمه‌پایانی و پلی‌آف مسابقات ملی تنیس 2015 دیویس کاپ در گروه جهانی



پوشش تلویزیونی دور نیمه‌پایانی و پلی‌آف گروه جهانی
مسابقات تنیس Davis Cup 2015 در مناطق مختلف جهان
(دیدارهایی که در «منطقه‌ی ما» امکان دریافت تصاویر مسابقاتشان وجود دارد)







بریتانیای کبیر × استرالیا
--------------------------

Dubai Sports 1 پخش رایگان
Dubai Sports 4 پخش رایگان

Dubai Sports 1 HD پخش رایگان
TRT3 Spor Türkiye پخش رایگان
TRT Spor HD
Türkiye پخش رایگان
Super Tennis
HD Italia پخش رایگان


i5 Sport Israel
i
5 Plus Israel

NEO Sports India
Sport 2 Hungary / Magyar
Sport Klub SK 1 Hrvatska

Sport Klub SK 1 Srbija
Sport Klub SK 2 Srbija

Sport Klub SK 1 Slovenia
Sport Klub SK HD Srbija


Smart Spor
Smart Spor 2
Smart Spor HD
Smart Spor 2 HD

i5 Sport HD Israel
Silk Sport 2 HD Georgia

BBC TWO U.K. via BFBS


بلژیک × آرژانتین
--------------------
غیر قابل دریافت در آسمان ایران












هندوستان × ج. چک
------------------------
DD Sports India
نیاز به دیـش و L.N.B مخصوص C-Band دارد



سوییس × هلند
---------------------

RSi LA 2
SRF zwei
RTS Deux
RSi LA 2 HD
SRF zwei HD
RTS Deux H
D



روسیه × ایتالیا
----------
---------

Super Tennis HD Italia پخش رایگان



برزیل × کروواسی

----------
---------

HRT-TV 2 / HTV 2
Eutelsat 16A @ 16°E - 10720-H-27500-3/4
سیگنال ضعیف: نیاز به دیـش بزرگ‌تر از 100 دارد.




لهستان × اسلوواکی
-----------------------

CANAL+ Sport France
CANAL+ Sport HD France
CANAL+ Sport 2 HD Polska







پخش مستقیم و رایگان مسابقات از طریق اینترنت
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

(بر روی لینک های زیر کلیک کنید)

StreamHunter
FromSport
JustinTV
ATDHE



PowerVu آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2015, 02:07 PM   #4
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,848 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نیمه‌پایانی و پلی‌آف مسابقات ملی تنیس 2015 دیویس کاپ در گروه جهانی




برنامه زمان‌بندی برگزاری « روز نخست » دور نیمه‌پایانی و پلی‌آف مسابقات گروه جهانی رقابت‌های ملی تنیس Davis Cup 2014 در
روز ناهید شید (آدینـه) مورخ 27 شهریور ماه 1394 به وقت ایران:




(تنها دیدارهایی که بر روی «آسمان ایران» پوشش ماهـواره‌ای دارند)



ORDER OF PLAY - FRIDAY, 18 SEPTEMBER, 2015


Davis Cup 2015 - World Group - Semi-Finals - Day One
i16:30 Andy Murray (GBR) v Thanasi Kokkinakis (AUS)i
i18:30 Daniel Evans (GBR) v Bernard Tomic (AUS)i


Davis Cup 2015 - World Group - Play-Offs - Day One
i15:30 Stan Wawrinka (SUI) v Thiemo de Bakker (NED)i
i17:30 Thomaz Bellucci (BRA) v Mate Delic (CRO)i
i17:30 Michal Przysiezny (POL) v Martin Klizan (SVK)i
i17:30 Roger Federer (SUI) v Jesse Huta Galung (NED)i
i19:30 Joao Souza (BRA) v Borna Coric (CRO)i
i19:30 Jerzy Janowicz (POL) v Norbert Gombos (SVK)i



PowerVu آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-19-2015, 02:06 PM   #5
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,848 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نیمه‌پایانی و پلی‌آف مسابقات ملی تنیس 2015 دیویس کاپ در گروه جهانی




نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز نخست » دیدارها







WORLD GROUP SEMI-FINALS








WORLD GROUP PLAY-OFFS



PowerVu آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-19-2015, 02:08 PM   #6
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,848 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نیمه‌پایانی و پلی‌آف مسابقات ملی تنیس 2015 دیویس کاپ در گروه جهانی




برنامه زمان‌بندی برگزاری « روز دوم » دور نیمه‌پایانی و پلی‌آف مسابقات گروه جهانی رقابت‌های ملی تنیس Davis Cup 2015 در
روز کیوان شید (شنبـه) مورخ 28 شهریور ماه 1394 به وقت ایران:



(تنها دیدارهایی که بر روی « آسمان ایران » پوشش ماهـواره‌ای دارند)


ORDER OF PLAY — SATURDAY, 19 SEPTEMBER, 2015


Davis Cup 2015 — World Group — Semi-Finals — Day Two
i16:30 Dominic Inglot/Jamie Murray (GBR) v Samuel Groth/Lleyton Hewitt (AUS)i

Davis Cup 2015 — World Group — Play-Offs — Day Two

i15:45 Roger Federer/M Chiudinelli (SUI) v M Middelkoop/T de Bakker (NED)i
i15:45 Lukasz Kubot/Marcin Matkowski (POL) v Andrej Martin/Igor Zelenay (SVK)i
i17:30 To be Finished Joao Souza (BRA) v Borna Coric (CRO)i
i19:30 Marcelo Melo/Bruno Soares (BRA) v Ivan Dodig/Franko Skugor (CRO)i



PowerVu آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-20-2015, 01:47 PM   #7
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,848 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نیمه‌پایانی و پلی‌آف مسابقات ملی تنیس 2015 دیویس کاپ در گروه جهانی




نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز دوم » دیدارها







WORLD GROUP SEMI-FINALS








WORLD GROUP PLAY-OFFS



PowerVu آنلاین نیست.  
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-20-2015, 01:49 PM   #8
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,848 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نیمه‌پایانی و پلی‌آف مسابقات ملی تنیس 2015 دیویس کاپ در گروه جهانی




برنامه زمان‌بندی برگزاری « روز سوم/پایانی » دور نیمه‌پایانی و پلی‌آف مسابقات گروه جهانی رقابت‌های ملی تنیس Davis Cup 2015 در
روز مهر شید (یک‌شنبـه) مورخ 29 شهریور ماه 1394 به وقت ایران:



(تنها دیدارهایی که بر روی « آسمان ایران » پوشش ماهـواره‌ای دارند)


ORDER OF PLAY — SUNDAY, 20 SEPTEMBER, 2015


Davis Cup 2015 — World Group — Semi-Finals — Day Three
i16:30 Andy Murray (GBR) v Bernard Tomic (AUS)i
i18:30 Daniel Evans (GBR) v Thanasi Kokkinakis (AUS)i

Davis Cup 2015 — World Group — Play-Offs — Day Three

i14:30 Jerzy Janowicz (POL) v Martin Klizan (SVK)i
i14:30 Roger Federer (SUI) v Thiemo de Bakker (NED)i
i16:30 Michal Przysiezny (POL) v Norbert Gombos (SVK)i
i16:30 Stan Wawrinka (SUI) v Jesse Huta Galung (NED)i
i17:30 Thomaz Bellucci (BRA) v Borna Coric (CRO)i
i19:30 Joao Souza (BRA) v Mate Delic (CRO)i


PowerVu آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد


کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است

انتخاب سریع یک انجمن


اکنون ساعت 10:53 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3 می باشد.


Powered by vBulletin Version 3.8.5
استفاده از مطالب TennisTalkers.com تنها با ذکر منبع بلامانع است