بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسترز سینسیناتی (Cincinnati Masters)

مسترز سینسیناتی (Cincinnati Masters)

25-31 مرداد - سینسیناتی، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-23-2010, 10:32 AM   #211
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

PowerVu انقدر صغری کبری چیدن نداره که. من فقط گفتم این حرفی که یک نفر باید برای جوانمردی به یکی ببازه غلطه.

نقل قول:
شما نمی دونی ماردی فیش خودش رو با چه «جون کندنی» به این مرحله رسونده چون به بقیه ی بازیکن ها که توجه ندارین
از کجا می دانید . . . . شما همیشه انقدر راحت درباره دیگران اضهار نظر می کنین؟
نقل قول:
فقط منتظر می مونین تا فدرر به میدان بره و تصورتون این هست که همه تنیسورها مثل فدرر همیشه در حال استراحت هستند.
بازم بالایی
نقل قول:
اما اگر اون مطلب رو خوب می خوندین
شما پست من رو خوب نخوندین !
نقل قول:
ما حق نداریم تلاش و زحمت یه تنیسور رقیب فدرر رو بستاییم؟
شما از فیش تمجید نکردین بلکه گفتین ای کاش فدرر جوانمرد بود و می باخت!
نقل قول:
شما نترس! اون جام و اون مقام حدود چند ساعت پیش به فدرر رسیده و اگر سنگ از آسمون هم بباره دیگه کس دیگری نمی تونه مالک اون جام و اون پول هنگفت Prize Money و هدیه های مالی اسپانسرهای متمولی مثل Olympus بشه. همه ش رسید به فدرر شما که تو عمرش تا حالا هیچ مقام و جایزه ای نبرده و در حسرت این یکی بود که شما براش سینه چاک کردین که نکنه کسی ازش پس بگیره! من به شما تضمین کتبی می دم. مطمئن باشید این جام مال فدرر شده!
نگران نباش من نمی ترسم! راستی همه طرفداران نادال مثل شما فقط بلدن استهزا کنن؟ (البته که نه!)
نقل قول:
شما فقط مو به مو نوشته ها رو می گردین ببینین کدوم کلمه ش رو می شه بهش گیر بدین اون رو در می آرین! مهم نیست که یه طومار مطلب دیگه نوشته شده باشه. فقط دنبال این جور چیزها هستین.
لطفا از ذهن من حکم صادر نکنین!
نقل قول:
ببینین می شه از این موضوع هم یه دعوا درست کنین و کفن بپوشین برای فدرر؟!
شما اصلا حرف من رو تفهمیدی. اصلا فدرر به جهنم. من دارم می گم حرف بی ربط زدین. به فدرر و نادال هم ربطی نداره

*/ در ضمن هر جوابی به این پست داده بشه من دیگه این ماجرا رو دنبال نمی کنم. بابت این دو پستم از همه عذر میخوام. والسلام /*
nima.a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima.a به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 10:47 AM   #212
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

اگه بخوایم به آمار بازی راجر دقت کنیم میبینیم که:
راجر خوب ایس زده11ایس راجر مقابل 17تای فیش!واقعا هر دو تنیسور خوب سرویس زدن و به همین علت بود که هیچ کدوم بریک نمیشدن!این میتونه واسه هر 2تنیسور خبر خوبی باشه..فیش 3دابل فولت داشت که فکر کنم هر 3تاش تو ست اول بود،بعد از ست اول دیگه نداشت؛راجر خوب بود یه دونه بیشتر نداشت..هرطور به آمار نگاه میکنم میبینم برتری با راجر بوده نه فیش!
Total Points Won,Total Return Points Won,Total Service Points Won کامل راجر برتر بوده..
نکته ای که دیشب دیدم این بود که راجر سرویس دومم بد نزد؛خیلی خوب روش کار کرده بود،واقعا با یه اعتماد به نفس خاصی میزد..فقط ریترن ها سرویس خیلی بد ظاهر میشد!یعنی بعضی از توپ هایی که ریترن دادنشون کار حضرت فیله ریترن میکرد ولی بعضی توپ ها رو به راحتی به تور میزد!ولی در کل بازی خوبی بود..راجر تاکتیک های مختلفی رو در بازی ارائه داد..باید یکم رو بکهندهاش کار کنه..هر کی میگه راه راجر برای فینال آسون بوده اشتباه میکنه!چرا آسون بوده!؟مصدوم شده که شده،اینم بخشی از تنیسه دیگه،تازه باگداتیس اگه بد بود نادال و شکست نمیداد!!!فیش بزرگان زیادی رو شکست داد،موری.رادیک پس سخته شکست دادن فیش که راجر اینکار و کرد!
حالا این قهرمانی دیگه به خاطره ها میپیوندد و حال باید آماده یو اس اپن باشیم..
Come On Roger
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 10:57 AM   #213
farhad10
Member

پستها: 86
سپاس: 874
در 75 پست 593 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط love_u_rf نمایش پست ها
مگه اولین بازی از راجر بود که میبینی که به این بازی میگی عالی
با سلام

دوست عزيزم بنده بازي هاي قبل راجر را هم ديده ام ولي به نظر ميرسد كه شما بازي هاي قبل راجر را در طي اين مدت اخير نديده ايد!!؟
راجري كه متاسفانه توي اين مدت اخير اكثر فورهنداش ارور بود و بكنهد هاش هم به در و ديوار ميخورد يا به تور، حالا ديشب با اين بازي كه كرد بايد هم بگيم عالي بود!!
ديشب هم فورهنداش خيلي خوب بود و هم بكهنداش و سرويسش هم كه فوق العاده بود و حركتاي هجومي روي تور هم نتايجش رو اخر بازي مشاهده كرديد بعلاوه وينر هايي كه زده بود!!
به نظر من راجر نسبت به بازي هاي قبل خودش ديشب عالي بود و درسته كه هنوز به اون شرايط رويايي خودش نرسيده اما با اين بازي هايي كه داريم ميبينيم روز به روز داره نزديك ميشه.

موفق باشيد
در پناه حق.
farhad10 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی farhad10 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 11:00 AM   #214
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

همونطور که حدس می زدم فدرر با اقتدار قهرمان این مسترز شد. به همه ی هوادارای خوبش تبریک عرض می کنم. واقعاً بازی فدرر، پس از ویمبی و استخدام مربی کهنه کار جدیدش، جون تازه ای گرفته و من در این تورنمنت خیلی ضربات و استراتژی های جدید از فدرر دیدم که از مرور تمرین های کارساز و همچنین نبوغ همیشگی سرشار و آمادگی مثال زدنی ش سرچشمه می گیره.

با توجه به افت اکثر متخصصان هارد کورت و اوج گرفتن مقتدرانه ی فدرر من پیش بینی می کنم یو اس اوپن امسال رو فدرر خواهد برد! گرچه به عنوان یه عاشق رافا، باورش برام خیلی سخته اما عملکرد ضعیف اکثر تنیسورهای متخصص هارد کورت در این مدت، این واقعیت تلخ رو برام ترسیم کرده!

اما در مورد ماردی فیش، خیلی دلم براش سوخت، چون ::من:: می دونم که از ابتدای این فصل، با رنک حدود ،100 چه زحمت طاقت فرسایی رو متحمل شد تا به این مرحله رسید. از مسابقات کوئینز انگلستان استارت موفقیت های
امسال ماردی در بخش انفرادی زده شد و بعد از حضور در فینال اونجا، در دو تورنمنت آتلانتا و نیوپورت قهرمان شد و در این بین در بخش دوبل هم، توفیق در خور توجهی داشت، به خصوص در کسب قهرمانی تورنمنت سن خوزه و علی الخصوص بازی های 500 امتیازی واشینگتن.

یعنی برای یه بازیکن که رده اش نزدیک 100 شده بود، این عملکرد در سال 2010 فوق تصور بوده و هست و ایکاش جوانمردی در تنیس معنا می داشت [فدرر بهش رحم می کرد] تا موفقیت های ماردی با قهرمانی اولین مسترز در طول عمر ورزشیش تکمیل می شد، اما چه می شه کرد که آماده ترین تنیسور هارد کورت به پستش خورد. صد افسوس...

حرفات کاملا درسته. این خیلی خوبه که طرفدار های نادال وقتی راجر خوب بازی می کنه از بازیش تعریف کنند و برالعکس طرفدار های راجرم باید همینکارو بکنند. اما اینکه راجر باید بهش رحم می کرد کمی بی معنی بود. رحم کردن مال جنگو خون ریزی نه مال ورزش و مسابقه. فیش در این راه زحمت زیادی کشید و تنیسور های بزرگی مانند رادیک.ماری و ورداسکو رو حذف کرد ولی دیگه در مقابل راجر کم اورد.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 11:23 AM   #215
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

پاور جون باز ملت رو سر کار گذاشتی
این کاربران جدیدالتأسیس احتمالا خبر ندارن!
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 11:39 AM   #216
nahid
Member

آواتار nahid

پستها: 40
سپاس: 95
در 39 پست 247 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal David Nalbandian

این فدرر ول کن نیست تا کلکسیون گلدون و دیس و سماور خودشو تکمیل نکنه دست بردار قضیه نیست.با این وضعیت روحیه ای عالی برای us open گرفت .نادال که در هارد کورت ضعیفه وامتحانشو تو این دو تا مسدرز پس داد .موری هم که بدنش کشش قهرمانی گرند اسلم رو نداره.با این حساب us امسال بازم مال فدرره.به طرفداران فدرر توصیه میکنم اصلا قصه نخورن ونگران نباشن وفقط به این فکر کنن که امسال راجر تو عکس با جام us خوش تیپ می افته یا نه

ویرایش توسط nahid : 08-23-2010 در ساعت 11:55 AM
nahid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nahid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 11:58 AM   #217
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

ببخشید که با تاخیر تبریک میگم، این اینترنت ما قطع بود. به هر حال تبریک میگم به دوستان راجری.
این الجزیر ه ای ها مسخره کردن ما رو؟ چرا عادل از این خط گزارش میکنه اون یکی از اون خط؟ مگه بیمارید؟ بشینید کنار هم خب. واقعا کار از این عجیب تر میشه؟
بازی خوبی نبود کلا، من خوشم نیومد، نکته عجیبش اول در مورد فیشه که از اولین بازیش تو این تورنمنت اصلا شبیه گذشته بازی نمیکرد، یعنی از بیسلاین کاملا Passive بازی میکنه و اکثر توپها رو به وسط زمین میزد (مایل به بکهند راجر) و خیلی کم پیش میومد برای وینر زدن ضربه ای بزنه.
راجر هم نسبت به بازی قبلیش بدتر بازی کرد و به نظر من یه ذره Tentative بود.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 02:01 PM   #218
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova
Talking

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger-federer1 نمایش پست ها
هر کی میگه راه راجر برای فینال آسون بوده اشتباه میکنه!چرا آسون بوده!؟مصدوم شده که شده،اینم بخشی از تنیسه دیگه،تازه باگداتیس اگه بد بود نادال و شکست نمیداد!!!فیش بزرگان زیادی رو شکست داد،موری.رادیک پس سخته شکست دادن فیش که راجر اینکار و کرد!
Come On Roger
درود، دوست عزیز ، خب بخشی از تنیس که هست ولی اونی که میگه راهش آسون بوده اشتباه نمیکنه! آسون بوده دیگه ! فرض کن شما میخوای تنیس بازی کنی ! حریفات بیان کنار بکشن و شما با کمترین تایم آن کورت برین دور های بعدی، خب آسونه دیگه!وقتی کلی انرژی میتونی برا بازیای بعدیت سیو کنی، این که دیگه خیلی واضحه
بگداتیس که خیلی بد بود، اگه بد نبود که براحتی تو دو ست بازی رو وا نمیداد!!! غیر از اینه؟!!! البته من بازی رو ندیدم ، ولی اصلا انتظار اون نتیجه رو نداشتم !!!
29 درصد سرویس اول، واقعا خسته نباشی بر عکس جلوی رافا هی چپ و راست ایس بزن!
حریفای قدری که به راجر خوردن، کچلنکو و فیش بودن!
البته اگه دقت کرده باشین ست سوم فیش زیر 40 درصد سرویس اول زده بود و راجر 75 درصد!
اگه فیش سرویس اول رو خوب زده بود، بازی باز به تایبریک کشیده میشد و امکان هر اتفاقی بود! با این حال و نمایش ضعیف فیش در ست سوم اختلافشون فقط یه بریک بود!
من هم برا فیش ناراحت شدم، بیچاره نزدیک بود تو عمرش یدونه مسترز ببره!
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 02:36 PM   #219
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
درود، دوست عزیز ، خب بخشی از تنیس که هست ولی اونی که میگه راهش آسون بوده اشتباه نمیکنه! آسون بوده دیگه ! فرض کن شما میخوای تنیس بازی کنی ! حریفات بیان کنار بکشن و شما با کمترین تایم آن کورت برین دور های بعدی، خب آسونه دیگه!وقتی کلی انرژی میتونی برا بازیای بعدیت سیو کنی، این که دیگه خیلی واضحه
بگداتیس که خیلی بد بود، اگه بد نبود که براحتی تو دو ست بازی رو وا نمیداد!!! غیر از اینه؟!!! البته من بازی رو ندیدم ، ولی اصلا انتظار اون نتیجه رو نداشتم !!!
29 درصد سرویس اول، واقعا خسته نباشی بر عکس جلوی رافا هی چپ و راست ایس بزن!
حریفای قدری که به راجر خوردن، کچلنکو و فیش بودن!
البته اگه دقت کرده باشین ست سوم فیش زیر 40 درصد سرویس اول زده بود و راجر 75 درصد!
اگه فیش سرویس اول رو خوب زده بود، بازی باز به تایبریک کشیده میشد و امکان هر اتفاقی بود! با این حال و نمایش ضعیف فیش در ست سوم اختلافشون فقط یه بریک بود!
من هم برا فیش ناراحت شدم، بیچاره نزدیک بود تو عمرش یدونه مسترز ببره!
درود به تو محمد جواد عزیز...شما درست میفرمایید دوست عزیز..کلا راجر همیشه شانس داره..کلا این سینسیناتی مال راجر نبود..
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 02:58 PM   #220
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

همونطور که حدس می زدم فدرر با اقتدار قهرمان این مسترز شد. به همه ی هوادارای خوبش تبریک عرض می کنم. واقعاً بازی فدرر، پس از ویمبی و استخدام مربی کهنه کار جدیدش، جون تازه ای گرفته و من در این تورنمنت خیلی ضربات و استراتژی های جدید از فدرر دیدم که از مرور تمرین های کارساز و همچنین نبوغ همیشگی سرشار و آمادگی مثال زدنی ش سرچشمه می گیره.

با توجه به افت اکثر متخصصان هارد کورت
و اوج گرفتن مقتدرانه ی فدرر من پیش بینی می کنم یو اس اوپن امسال رو فدرر خواهد برد! گرچه به عنوان یه عاشق رافا، باورش برام خیلی سخته اما عملکرد ضعیف اکثر تنیسورهای متخصص هارد کورت در این مدت، این واقعیت تلخ رو برام ترسیم کرده!

اما در مورد ماردی فیش، خیلی دلم براش سوخت، چون ::من:: می دونم که از ابتدای این فصل، با رنک حدود ،100 چه زحمت طاقت فرسایی رو متحمل شد تا به این مرحله رسید. از مسابقات کوئینز انگلستان استارت موفقیت های
امسال ماردی در بخش انفرادی زده شد و بعد از حضور در فینال اونجا، در دو تورنمنت آتلانتا و نیوپورت قهرمان شد و در این بین در بخش دوبل هم، توفیق در خور توجهی داشت، به خصوص در کسب قهرمانی تورنمنت سن خوزه و علی الخصوص بازی های 500 امتیازی واشینگتن.

یعنی برای یه بازیکن که رده اش نزدیک 100 شده بود، این عملکرد در سال 2010 فوق تصور بوده و هست و ایکاش جوانمردی در تنیس معنا می داشت [فدرر بهش رحم می کرد] تا موفقیت های ماردی با قهرمانی اولین مسترز در طول عمر ورزشیش تکمیل می شد، اما چه می شه کرد که آماده ترین تنیسور هارد کورت به پستش خورد. صد افسوس...

معلوم نيست راجر چي به حال و روزت اورده كه اين حرفا رو ميزني!!!!اين حرفا از شما بعيده و در شان شما نيست!!!!من فكر ديگه اي راجب شما ميكردم!!!!مگه تو دنياي حرفه اي تنيس كسي به كس ديگه رحم ميكنه!!!!!متخصصاي هارد اماده نبودن!!!!!
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
، رافائل نادال , مسترز، سینسیناتی، هارد کورت، راجر فدرر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)