بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

4-17 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان US Open 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 14 8.48%
رافائل نادال 57 34.55%
اندی ماری 1 0.61%
داوید فرر 1 0.61%
توماس بردیک 0 0%
خوان مارتین دلپوترو 1 0.61%
راجر فدرر 91 55.15%
رأی دهندگان: 165. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-24-2013, 12:52 PM   #31
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

خب انصافا قرعه نسبتا خوبی واس راجر بود فقط نادال سمتشه که دیگه خدایش خیلی امادست اما به نسبت بقیه جدول شرایط راجر خوبه البته قرعه فررم خوبه.بنظرم قرعه نادال سخته و راه دشوارتریو برای رسیدن به یک چهارم داره.امیدوارم راجر در شرایط خوبش باشه چون میتونه با این قرعه تا فینال بره فقط نادال حریفش میشه اونم خیلی سختو نزدیک.در مجموع راجر قهرمان امسال یو اس اپن خواهد بود 99 درصد.خوش بینانه هم نیستش دو هفته دیگه راجر 18 گرندشو بالا میبره تا اینقدر نگین کجای رنکینگین مثلا با این کار راجریا تحقیر میشن شما بزرگ میشین؟یادتون رفتش سال پیش ویمبی رو برد نواک اماده رو بیگل کرد و .....
توی همین سینسی دیدین چطور راجر به پرو پای بهترین رافا پیچید یا یو اس اپن 2010 و خصوصا 2011 که نواک خیلی اماده رو چطور به چالش کشید اونم توی 30سالگی.سال پیشم بنظرم اگه بازی با فیش برگزار میشد راجر میتونست بردیچو ببره اما از کوران بازی دور بود حالا کاری ندارم ولی زشته مسخره کردنو کوچیک کردن حریفان .
احترامم خوب چیزی والله.به امید قهرمانی یگانه تاریخ ساز تنیس.
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 01:03 PM   #32
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mjrs نمایش پست ها
اتفاقا قانون جدید که متاسفانه اصلا اجرا نمیشه، یکی از مناسب ترین قوانین تنیسه که خیلی وقت پیش ها باید وضع میشد. در واقع این قانون، احترام به تماشاگران تنیس و همینطور خود تنیسورها هست. واسم عجیبه که چرا داورها جرات دادن اخطار دوم رو به بازیکن هایی امثال نواک و نادال ندارند. نواک خیلی وقت ها پیش میاد 20 تا 25 ثانیه قبل سرویس، فقط توپ رو میکوبه رو زمین که به نظر میاد واسه ریکور کردن خودشه، همچنین نادال که از انگشت کردن و با موهاش ور رفتن و ... رو انجام میده و در حالت میانگین زمان بین سرویس هاش 28 ثانیه به بالا هست.
خود من که بعضی وقت ها تو خونه بازی نادال رو میبینم، بابام هم تک و توک نگاه میکنه و میگه این چرا اینقدر وقت تلف می کنه! شما خودت رو نگاه نکن ذوب شده نادال هستی، واسه تماشاگر بی طرف تنیس هم اینکار رو اعصابه، چه برسه به تماشاگران حریف مقابل نادال!
متاسفانه داورها وقتی اخطار اول رو به بازیکن هایی مثل نادال میدن، شاکی میشن و حالت طلبکارانه میگن "چی میگی بابا؟"! همین تو سینسیناتی بازی راجر و نادال، نادال میانگین تایم بین پوینتش 28 بود! وقتی داور تذکر اول رو داد، توپ جمع کن رو نشون داد و گفت تقصیر اینه!
دیدیم که تا آخر بازی هم نادال زودتر سرویس نزد، اما اخطار دوم رو هم نگرفت.

اگه اشتباه نکنم در قانون جدید، در گرنداسلم ها تایم بین پوینت ها به 20 ثانیه کاهش پیدا کرده و امیدوارم داورها هم از امثال نادال و عمو تونی(بعد بازی بلایی سر داور میاره!) و ... نترسن و تایم لیمیت رو با چند ثانیه ارفاق هم که شده اجرا کنن.

.
تماشاگری که میره تنیس نگاه میکنه یا از TV نگاه میکنه نباید انتظار داشته باشه بازی 1 ساعته تموم بشه.تو تنیس محدودیت زمانی از ابتدا آنچنان معنی نداشته که الان دارن روش گیر میدن.

همونطور هم که ابتدای سال گفتم هیچ داوری نمیتونه اونطور که باید و شاید این قانون رو اجرا کنه مخصوصا رو بیگ 4 !!! همین اخطاری هم که میدن کلی رو اعصابه بازیکن میرن.

شما هم حواست باشه آقای خودتون هست که جیش داره و میخواد بازی زود تموم بشه.پوینت قبلی رو نگرفته تاس کرده !!!!!

در مورد سینسی هم رافا موقع اخطار چیزی خاصی نگفتی و اشاره کرد که باید توپ رو اول بگیرم یا نه.اما اواسط بازی بعد از اخطار بود که به داور اشاره کرد که توپ بهم نمیدن.که مشخص هم بود که توپ سمت بال کیدزهای نادال کم بود و توپها سمت فدرر بود.
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 01:34 PM   #33
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
خب باید خداحافظی میکرد تا اینطوری نشه
خداحافظی تو اوج بهتره
طبق این منطق شما و پست های قبلیتون همین رافا باید تا الان 60 بار خداحافظی می کرد !!!
nima.a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima.a به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 01:48 PM   #34
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نتیجه نظرسنجی توییتر یو اس اوپن در مورد بهترین draw تا این لحظه:

moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 01:49 PM   #35
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima.a نمایش پست ها
طبق این منطق شما و پست های قبلیتون همین رافا باید تا الان 60 بار خداحافظی می کرد !!!
رافا رنک 7 نرفته
اون موقع هم که اومد رنک 5 مصدوم بود بازی نمیکرد
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 02:51 PM   #36
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

آهاي نادالي ها با شما هستم ، آره با شما
رافا اگر اين فصل ، يك فصل رويايي براش بوده و جامها را يكي پس از ديگري درو كرده و مي كنه ، بايد خيلي مواظب باشه تا فصل بعد هم اين جامها را درو كنه ، و گرنه خودش درو ميشه . و اما سال 2014 ميتونه براي راجر يك فصل رويايي باشه و امتيازات و جام هايي كه از دست داده توي فصل جديد به دست بياره و بره جزء 3 تاي اول با 33 سال سن كه اين هم واسه خودش يك ركوردي جاودانه است و اميدوارم اين آتش زير خاكستر، فصل جديد مثل اين عكس فوران كنه . ايشالله.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg آتشفشان.jpg (35.2 کیلو بایت, 132 نمایش)

ویرایش توسط rezaomo : 08-24-2013 در ساعت 03:22 PM
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 03:34 PM   #37
hoomanjian
Senior Member

پستها: 153
سپاس: 14
در 138 پست 347 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFAEL NADAL ANA IVANOVIC

من نمي دونم اين دوستمون روي چه حسابي ميگه فدرر 99 درصد قهرمانه. توي ويمبلدون امسال گفتم اگه فدرر قهرمان بشه به همه ي اونايي كه گفتن فدرر قهرمان ميشه نفري 20000 تومن مي دم . الان هم اينو دوباره واسه يو اس اپن ميگم. اگه فدرر امسال قهرمان بشه به همه اونايي كه ميگن قهرمان ميشه نفري 50 هزار تومن ميدم. مرده و قولش. اخه شماها با چه عقل و منطقي ميگيد اين بابا قهرمان ميشه. فدرر 3 ساعت سرپا وايسه خيليه
hoomanjian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hoomanjian به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 04:12 PM   #38
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hoomanjian نمایش پست ها
من نمي دونم اين دوستمون روي چه حسابي ميگه فدرر 99 درصد قهرمانه. توي ويمبلدون امسال گفتم اگه فدرر قهرمان بشه به همه ي اونايي كه گفتن فدرر قهرمان ميشه نفري 20000 تومن مي دم . الان هم اينو دوباره واسه يو اس اپن ميگم. اگه فدرر امسال قهرمان بشه به همه اونايي كه ميگن قهرمان ميشه نفري 50 هزار تومن ميدم. مرده و قولش. اخه شماها با چه عقل و منطقي ميگيد اين بابا قهرمان ميشه. فدرر 3 ساعت سرپا وايسه خيليه
دوست عزيز ، من طرفدار فدرر هستم توي نظر سنجي هم به فدرر راي دادم ، اگر فدرر قهرمان شد بهت شماره كارت مي دم ، اين حرفي كه زدي عمل كن،اگر نادال قهرمان شد ، من 20 هزار تومن مي ريزم توي كارتت ، پيام خصوصي بده . اوكي
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 4564-9.jpg (32.3 کیلو بایت, 118 نمایش)
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 04:20 PM   #39
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hoomanjian نمایش پست ها
دوست گرامی من نمیگم راجرقهرمانه ولی امید بهش داریم چون سنش 32 ساله انتظار زیاد نداریم ازش.
ولی 3 ساعت سرپارو باید بگم تعصبت منطقتو زیرسوال برد,هیچ وقت به نادال توهین نکردم چون بزرگه و قابل احترام ولی دوستان نادالی طوری راجرو به تمصخرگرفتن انگار 4 ساله قبله هردو تو اوج باشن نه دوست گرامی میدان برای شما ماهم نظراتمونو میزاریم برای روزی که نادا 32 سال شد.
راجر 31 سالگی با بدترین شرایط و درد کمر اومد قهرمان ویمبلی شد ببینیم نادال تو 31 سالگی چیکارمیکنه.
من تا قبل سینسیناتی اصلا امیدی به راجر نداشتم ولی بعد بازیش تو این تور با نادال و دیدیم که چجوری نادال فوق آمادرو به چالش کشید خیلی امیدوار شدیم بهش.
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 04:32 PM   #40
mjrs
Senior Member

آواتار mjrs

پستها: 129
سپاس: 1,721
در 127 پست 1,045 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره راجر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
تماشاگری که میره تنیس نگاه میکنه یا از TV نگاه میکنه نباید انتظار داشته باشه بازی 1 ساعته تموم بشه.تو تنیس محدودیت زمانی از ابتدا آنچنان معنی نداشته که الان دارن روش گیر میدن.

همونطور هم که ابتدای سال گفتم هیچ داوری نمیتونه اونطور که باید و شاید این قانون رو اجرا کنه مخصوصا رو بیگ 4 !!! همین اخطاری هم که میدن کلی رو اعصابه بازیکن میرن.

شما هم حواست باشه آقای خودتون هست که جیش داره و میخواد بازی زود تموم بشه.پوینت قبلی رو نگرفته تاس کرده !!!!!

در مورد سینسی هم رافا موقع اخطار چیزی خاصی نگفتی و اشاره کرد که باید توپ رو اول بگیرم یا نه.اما اواسط بازی بعد از اخطار بود که به داور اشاره کرد که توپ بهم نمیدن.که مشخص هم بود که توپ سمت بال کیدزهای نادال کم بود و توپها سمت فدرر بود.
عرض کردم برادر، محدودیت زمانی برای شمای نوعی که ذوب شده نادال هستی معنی نداره، راستش ما آنچنان علاقه ای نداریم که بین هر پوینت، 30 ثانیه انواع و اقسام کارای جالبی که نادال انجام میده رو نگاه کنیم. مطمئنا واسه تماشاگر بی طرف تنیس که اومده تنیس نگاه کنه هم اصلا خوشایند نیست.
در مورد داورا که من هم نظرم رو گفتم، امیدوارم جراتش رو پیدا کنن داورا، یه دو تا اخطار دوم رو پوینت های حساس بگیرن حساب کار دستشون میاد، البته آقای شما بعید نیست قهر کنه و یه دفعه بگه "من دیگه بازی نمی کنم!" و بره بشینه تو جایگاهش، نمونش WTF 2011 یا 2010 یادم نیست.
این قسمت حرفت هم کاملا بی ربطه و جوابی ندارم!
در مورد سینسی هم کاملا درست میگید، توپا کلا دست توپ جمع کنای سمت فدرر بود، احتکار کرده بودن توپها رو، وگرنه میانگین تایم بین پوینت نادال 15 ثانیه به پایین بود!

به هرحال امیدوارم قانون 20 ثانیه، به استثنای یعد پوینت هایی که رالی طولانی دارند، به دقت اجرا شه

.
mjrs آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mjrs به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)