بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز مونته کارلو (Monte-Carlo Rolex Masters)

مسترز مونته کارلو (Monte-Carlo Rolex Masters)

22-29 فروردین - مونته کارلو، موناکو

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-13-2016, 07:05 PM   #21
taban
Senior Member

پستها: 115
سپاس: 13
در 37 پست 55 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گفتگو ؛بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مونته کارلو 2016 (Monte-Carlo Rolex Masters)

نواک باید میباخت تا یه شوک بهش بیاد و بفهمه این هارت کورد نیس خاک هست.. حالا هرچقدر بگیم دیگه فایده نداره حذف شد..
کلا 2016 رو جوکو متوسط شروع کرده اگه خلاقیت و تجربه تو هارت کورد نبود فکر نکنم دو مسترز اول رو تصاحب میکرد
به نظرم تا رولند با همین شیوه بازی کنه (محتاتانه بازی کنه ) همه انرژیشو بذاره واسه رولند.. یه ضعفی که داره زود خسته میشه مثلبازی امروز و همچنین ترسی که از سال های قبل داره..
taban آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما taban به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 04-13-2016, 07:20 PM   #22
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گفتگو ؛بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مونته کارلو 2016 (Monte-Carlo Rolex Masters)

بعد از 3 سال و 24 مسترز جوکو اولین بازیشو باخت و از دو رقابتها حذف شد!! آخرین باخت نواک در این دور از مسترزها به مادرید 2013 برمیگرده که به دیمیتروف باخت و حذف شد. بعد از اونم که دیگه تو مادرید شرکت نکرد.

فک میکنم این چند وقت اخیر نواک یکم دچار غرور شده و کمی از بالا به بقیه تنیسورا نگاه میکنه، این باخت یه تلنگر عالی بود براش که ورزش حرفه ای در این سطح جای شل گرفتن و خوب تمرین نکردن نیست، بدون تمرین و آمادگی نمیتونی بری و همینجور کشکی همه رو ببری. حالا بهتره از این توفیق اجباری که نصیبش شده استفاده کنه و بره دو سه هفته به خوبی تمرین کنه و با آمادگی بهتر برای دو مسترز باقی مونده ی خاک و رولند گاروس آماده بشه. البته اگه رستوران داری اجازه بده!
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2016, 08:07 PM   #23
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نظرات دوستان خوب را خواندم
موافقم و این باخت را به فال نیک میگیرم
و مطمئنم این هشدار به موقع میوه های شیرینی خواهد داشت
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 04-13-2016, 08:32 PM   #24
taban
Senior Member

من از جوکو خوشم میاد بیشتر از ثباتش، تو جوانی هم بازی ثباتش همه رو به فکر فرو برده بود.که نکنه دردسر بشه واسه فدرر و نادال و همینطور هم شد و یه بازیکن مثلا جوکو نمیتونه همه بازیها رو ببره و شکست هم وجود داره.
و اما مونت کارلو... خیلی دوس دارم فدرر قهرمان بشه ولی فکر نکنم از سد نادال بگذره چون خیلی قوی شده.. و تو رولند گاروس زنگ خطریه برای جوکوویچ.
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی taban به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2016, 09:25 PM   #25
zhako
Senior Member

آواتار zhako

پستها: 186
سپاس: 388
در 162 پست 1,248 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجرفدرر.گریگوری دیمیتروف.خوان مارتین دلپوترو

بالاخره یکی پیدا شد وترمز دستی جوکو رو کشید.خیلی مغرور شده بود.زنگ خطر براش به صدا درآمده.دیگه کسی نمیاد به راحتی از جوکو شکست بخوره.از این تورنمنت دیگه شکستهای جوکو شروع میشه مثل شکستهای دیگر تنیسورهای بزرگ.ولی چیزی از ارزشهای جوکو کم نمیشه.چند وقتیه فوق العاده بازی میکرد.بهرحال روزگاره دیگه ...همیشه که نمیشه پیروز شد
zhako آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی zhako به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-14-2016, 10:31 AM   #26
Navidi
Junior Member

پستها: 23
سپاس: 3
در 21 پست 153 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: The Maestro

دوست گرامی آقای محسنیان، درود. من فکر می کنم فرمایش شما خیلی منطقی نیست چون در اینصورت فدرر نباید درباره سطح بازی نادال در خاک رس صحبت کنه چون در فینال رولند گاروس در مقابلش بیگل شد، ماری هم نباید درباره فدرر و سطح بازیش در Hard court صحبت کنه چون دو سال پیش و در مسابقات آخر فصل در لندن بیگل شد. نادال هم نباید در این مورد حرفی از فدرر بزنه چون اون هم توی همین مسابقه های آخر فصل در بازی با فدرر بیگل شد و ...
به نظر من فرمایش شما مستدل نیست و در ضمن شما درباره یک بازیکن معمولی صحبت نمی کنید. درباره بازیکنی صحبت می کنید (سادرلینگ) که به سلطه نادال در خاک رس پایان داد و همیشه تنیسور خوب و قابل احترامی بوده. هیچوقت سوپراستار این ورزش نبوده اما همیشه در استانداردهای بالا بازی کرده و این رو نه فقط در خاک رس بلکه در کورت های متفاوت مثل چمن نشون داده. در ضمن صحبت اون با کلی تعریف از جوکوویچ شروع شد و اینکه در حال حاضر بردنش تقریبا غیر ممکن هست اما "اگر" ضعفی نسبی در بازی نوله باشه این ضعف در خاک رس هست و در این سطح میشه راحت تر اون رو برد.
من برای همه طرفداران منطقی نواک جوکوویچ از جمله شما و behsen عزیز بسیار احترام قائلم و با اینکه هیچ علاقه ای به نوله ندارم اما از اینکه دیروز در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی خیلی منطقی و عالی حرف زد و همنیطور بعد از باختش شکست رو خیلی منطقی قبول کرد لذت بردم. فکر می کنم نواک برای محبوب شدن در همه نقاط دنیا احتیاج داره که همیشه مثل دیروز منطقی باشه و خیلی سریع عصبانی نشه و ...> در انتها باید بگم که همه ما باید در این انجمن با هم دوست باشیم و بحث های سازنده بکنیم و امیدوارم نقل قولی که از سادرلینگ نوشتم شما رو آزرده نکرده باشه. نواک تنیسور بی نظیر و بسیار خوبی هست و باخت هم روی دیگر ورزش هست و من به عنوان طرفدار راجر فدرر به خاطر همه دستاوردهای بی نظیر نواک در دو فصل اخیر کلاهم رو براش بر می دارم. آخر هفته خوبی رو برای شما و همه دوستان آرزو می کنم.
Navidi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Navidi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-14-2016, 12:16 PM   #27
taban
Senior Member

بله نواک بازیکن باهوشیه و قابل احترام واگه دلش میخواد رولند رو تصاحب کنه باید تو همین مسترزهای پیش رو همین روال رو ادامه بده یهنی محتاطانه بازی کنه و خودش رو خسته نکنه بااخره ضعفش تو خاک همینه...
قدیمی 04-14-2016, 02:39 PM   #28
karam
Member

پستها: 31
سپاس: 0
در 17 پست 30 بار سپاسگزاری شده

بايد واقعيت رو پذيرفت كه جوكو ديگه نميتونه مثل ٢٠١٥ باشه اين رو ميشه از بازي با سيمون تو استرليا، بازي با سونگا تو ايندين ولز و بازيهاي ضعيف با سوسا، تيم و گافين تو ميامي هم فهميد به عنوان يه نواكي بايد اعتراف كنم كه روزاي سختي در راهه ولي نميشه گفت كه زود خسته ميشه بيشتر به غرور بيجا بر مي گرده توكل به خدا ببينيم چي ميشه
karam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 04-14-2016, 03:28 PM   #29
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

به نظر من اینکه با یه باخت حالا هر چقدر بد حکم صادر کنیم که نزول یه بازیکن در این سطح کلید خورد و جوکو دیگه کارش تموم شد و این حرفا منطقی نیست. تو ورزش حتی در اوج و در قله هم این باختا وجود داره، ده ها نمونه هم وجود داره، نه فقط تو تنیس، تو تمام ورزش ها. همین نواک حدود یک سال و نیم پیش نتایج نا امید کننده زیادی گرفت، توی مسترز کانادا و سینسیناتی دو بار دورهای سوم رو 2-0 باخت، بعدشم رفت و یو اس به نیشی باخت، توی شانگهایم راحت به فد باخت، ولی دقیقا بعد از شانگهای یه دوره ی استثنایی رو شروع کرد. من فکر نمیکنم مورد عجیب یا خاصی باشه، مگر اینکه توی دو مسترز بعدی هم نواک دچار مشکل بشه و نتونه به فینال و قهرمانی برسه، اون موقع میشه درباره افت و نزول و این چیزا حرف زد و گفت شانسش در گرندها مخصوصا رولند گاروس کمتر از قبل شده. به هر حال من از این به بعد حاضر نیستم یه گرنداسلم رو حتی با 10 مسترز عوض کنم، به خاطر صبر میکنم ببینم در ادامه فصل خاک و به ویژه رولند گاروس چه اتفاقاتی رقم میخوره.
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-14-2016, 06:52 PM   #30
taban
Senior Member

ماری و فدرر و نادال به دور بعد صعود کردند.
میشه بگین نادال با فدرر تو کدوم مرحله به هم میخورن؟ ممنون
کاربر زیر از شما taban به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)