بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-15-2010, 11:14 PM   #1
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض نادال: من بهترين ورزشكار اسپانيا نيستم

يك ورزشكار زن را انتخاب كنيد
نادال: من بهترين ورزشكار اسپانيا نيستم
خبرگزاري فارس: قهرمان تنيس جهان گفت: با توجه به پتانسيل بالاي ورزش اسپانيا بسيار گستاخانه است اگر بگويم بهترين ورزشكار اسپانيا هستم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، رافائل نادال كه به رغم مصدوميت شديد در بازو و پاي راست پس از دو سال تلاش بي وقفه و عجيب بار ديگر به رتبه اول تنيس جهان بازگشته، در آستانه انتخاب بهترين ورزشكار سال اسپانيا اظهار داشت: در فوتبال قهرمان جهان شده‌ايم، در اتومبيل‌راني آلونسو را داريم، پل گاسول در بسكتبال افتخار اسپانيا محسوب مي‌شود، در ورزش‌هاي زمستاني درخششي تاريخي رقم خورده و اسپانيا به وسيله ورزش به جهان معرفي شده است، در چنين شرايطي هرگز به خود اجازه نمي‌دهم حتي براي يك لحظه به عنوان بهترين ورزشكار كشور معرفي شوم.
وي افزود: قهرماني در بيش از 14 جايزه بزرگ جهان كار كوچكي نيست اما در مقايسه يا كار بزرگي كه ساير هموطنان من در رشته‌هاي ديگر انجام داده‌اند هيچ ارزشي ندارد و از مقامات برگزار كننده چننين مراسمي مي‌خواهم به احترام بانوان ورزشكار اسپانيا اين ورزشكار سال حتما يك خانم باشد.
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-15-2010, 11:19 PM   #2
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

فدات بشم رافای متواضع من
برای همین حرفهای دوست داشتنیت، که در اونها تواضع و خشوع و افتادگی و خاکی بودن هستش که عاااااشقِ تَم

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-16-2010, 07:48 AM   #3
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad_Joulaei نمایش پست ها
يك ورزشكار زن را انتخاب كنيد
نادال: من بهترين ورزشكار اسپانيا نيستم
خبرگزاري فارس: قهرمان تنيس جهان گفت: با توجه به پتانسيل بالاي ورزش اسپانيا بسيار گستاخانه است اگر بگويم بهترين ورزشكار اسپانيا هستم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، رافائل نادال كه به رغم مصدوميت شديد در بازو و پاي راست پس از دو سال تلاش بي وقفه و عجيب بار ديگر به رتبه اول تنيس جهان بازگشته، در آستانه انتخاب بهترين ورزشكار سال اسپانيا اظهار داشت: در فوتبال قهرمان جهان شده‌ايم، در اتومبيل‌راني آلونسو را داريم، پل گاسول در بسكتبال افتخار اسپانيا محسوب مي‌شود، در ورزش‌هاي زمستاني درخششي تاريخي رقم خورده و اسپانيا به وسيله ورزش به جهان معرفي شده است، در چنين شرايطي هرگز به خود اجازه نمي‌دهم حتي براي يك لحظه به عنوان بهترين ورزشكار كشور معرفي شوم.
وي افزود: قهرماني در بيش از 14 جايزه بزرگ جهان كار كوچكي نيست اما در مقايسه يا كار بزرگي كه ساير هموطنان من در رشته‌هاي ديگر انجام داده‌اند هيچ ارزشي ندارد و از مقامات برگزار كننده چننين مراسمي مي‌خواهم به احترام بانوان ورزشكار اسپانيا اين ورزشكار سال حتما يك خانم باشد.
پس از دو سال؟ تا اونجا که من یادم میاد رافا بعد از ویمبلدون 2009 از رنک 1 اومد پائین قبل از ویمبلدون 2010 اومد دوباره یک، دو سال شد؟
بازو؟ بازوش هم پارسال مصدوم بود؟
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-16-2010, 12:36 PM   #4
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

اينا تعارفه. من خودم شخصا طرفدار نادال نيستم و در تنيس مردان راجرو به سايرين ترجيح مي دم. اما اينبار بايد اعتراف كنم نادال بدون شك بهترين ورزشكار اسپانياست. به نظر من نبايد يك فوتباليستو انتخاب كنند چون اولا فوتبال يه ورزش گروهيه و اگر اسپانيا قهرمان جام جهاني شد به لطف 22 نفر بود. نه يه نفر. از طرفي در بسكتبالم همين شرايطه. ورزش هاي زمستاني هم به دليل اينكه چندان در تمام دنيا مطرح نيستند و فقط در چند كشور اروپايي بهشون پرداخته مي شه قهرمان شدن انقدر ها هم كار بزرگي نيست. در ضمن نادال به تنهايي 3 تا از 4 تا گرند اسلم هاي تنيسو برده در ضمن چندينو چند مسترز رو هم در امسال مال خودش كرد. از نظر اخلاقيم ما تو اين مدتي كه تنيس مي بينيم هنوز هيچ حركت غير ورزشي از نادال نديديم.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-16-2010, 02:12 PM   #5
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss_maestro نمایش پست ها
اينا تعارفه. من خودم شخصا طرفدار نادال نيستم و در تنيس مردان راجرو به سايرين ترجيح مي دم. اما اينبار بايد اعتراف كنم نادال بدون شك بهترين ورزشكار اسپانياست. به نظر من نبايد يك فوتباليستو انتخاب كنند چون اولا فوتبال يه ورزش گروهيه و اگر اسپانيا قهرمان جام جهاني شد به لطف 22 نفر بود. نه يه نفر. از طرفي در بسكتبالم همين شرايطه. ورزش هاي زمستاني هم به دليل اينكه چندان در تمام دنيا مطرح نيستند و فقط در چند كشور اروپايي بهشون پرداخته مي شه قهرمان شدن انقدر ها هم كار بزرگي نيست. در ضمن نادال به تنهايي 3 تا از 4 تا گرند اسلم هاي تنيسو برده در ضمن چندينو چند مسترز رو هم در امسال مال خودش كرد. از نظر اخلاقيم ما تو اين مدتي كه تنيس مي بينيم هنوز هيچ حركت غير ورزشي از نادال نديديم.

هيچ حركتي ازش سر نميزنه نادال لايقش بوده كه صاحب 9 گراند اسلم و ... شده!!!!
همچنين راجر!!!
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-16-2010, 09:16 PM   #6
pasia
Roger's Fan

پستها: 200
سپاس: 2,228
در 192 پست 884 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نادال این روزا خوب اعلامیه مستکبر کش صادر میکنه ها!
pasia آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pasia به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2010, 04:06 PM   #7
شایان نادال
Rafa's Fan

آواتار شایان نادال

پستها: 585
سپاس: 6,640
در 579 پست 3,471 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رررررررررررررررررافائل نادال و ایوانویچ و شاراپووا

افرین به رافا این مغرور نبودنت منو اینقدر شگفت زده کرده با این حرفات که از راجر بهتر نیستی و بهترین ورزشکار اسپانیا هم نیستی به همه نشون دادی که مغرور نیستی دمت داغ
شایان نادال آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی شایان نادال به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-19-2010, 01:19 PM   #8
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

پستها: 240
سپاس: 3,084
در 235 پست 1,511 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال

بابا یکی بیاد منو فدای رافا کنه.چقدر تواضع چقدر فروتنی...
Lily Nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-19-2010, 02:03 PM   #9
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

اتفاقا هستی
تو ورزشکارای اسپانیا فقط کاسیاس قابل مقایسه با رافا هست
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)