بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما راجر فدرر در چند گرنداسلم از 3گرنداسلم باقي مانده قهرمان ميشه؟
هيچ گرنداسلمي 6 20.69%
يك گرنداسلم 6 20.69%
دو گرنداسلم 10 34.48%
سه گرنداسلم 7 24.14%
رأی دهندگان: 29. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-13-2010, 11:25 AM   #21
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima_masiha نمایش پست ها
میدونم چه فشاری رو داری تحمل میکنی
ولی
اینو به همون قدرت جونتون توضیح بدید. بقیه دلیل وجود این نظر سنجی رو مطلع هستن!

ما به توهم خودمون ادامه میدیم و گرنداسلما رو میشماریم. شما هم به کار خودتون برسید.

ایشالله وقتی رافا رسید به سن فدرر طوری نشه که فقط به فکر تورنمنتای 250 امتیازی باشید!!

بارها گفته شده این وضعیت رو موقعی درک میکنید که تو شرایطش قرار بگیرید ولی کو گوش شنوا؟! آخه توهم هم حدی داره دیگه!!!

راجب رولند هم صحبت زیاد شده ولی خب باز پیش کشیدی! اگه راجر میگفت از شکست نادال ناراحت شدم تغییری تو رفتار شما ایجاد میشد!؟! مسلما نه، پس خودتو با این حرفا گول نزن دیگه،

رولندگاروس 2009 یه تورنمنت سنگین و بیادماندنی برای راجر و طرفداراش بود و با این حرفای 100 من یه غاز ارزشش کم نمیشه کسی که آماده تر بود اومد بالا.

شما بیدار باشی برای ما کافیه
من که تقریبا نفهمیدم شما چی گفتی تو این پست.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط msh13792 نمایش پست ها
اتفاقا دقيقا واسه پستي كه پاور زد زدم
من نميدونم چرا اينطوري فكر ميكنين
در مورد راجر من هيچ وقت نگفتم واسه مسترز تلاش نميكنه خودش هميچين حرفي نزده
تلاشش رو ميكنه اما چون مسترز ها 3گيم بازيه شايد تمركز كافي رو نميتونه داشته باشه و از دست ميده (نظر منه) اما گرنداسلم ها رو اينطوري نيست
فكر ميكني اگه با داويدنكو تو يه مسترز مسابقه داشت همون اتفاق استراليا ميفتاد؟
نه ، تو استراليا ميدونست هنوز خيلي وقت داره و حتي اگه گيم 2 رو هم ميداد باز ميتونست برگرده به بازي
در مورد تاپيك نادال به گفته‌ي همه نادال سلطان خاكه پس خيلي قشنگه كه نظر سنجي بشه كه ببينيم چقدر تعصبي برخورد ميكنيم نسبت به تنيسور مورد علاقمون و اون تاپيك واسه همون دليل زده شد،كه بعد از پايان فصل خاك بشينيم با خودمون فكر كنيم كه آيا متعصب بودم يا خير
من دقيقا حرفي كه فكر ميكنم رو ميزنم و كسي رو نميخوام بپيچونم همينطور كه تو تاپيك نادال من بفكرم رسيد هيچ تورنمنت اما خيلي دور از واقعيت بود و اضافه نكردم كه دوستان گفتن باشه و اضافه كرديم
راجر ميدوني چرا اسطورست چون ثبات داره فكر كردي اين كم چيزيه شايد نادال تو بازي هاي رو در رو بهتر باشه اما قدرتش رو تقسيم نكرده يجا خوبه يجا بد بخاطر همين توي خاك تمام انرژي و قدرتش رو ميزاره هر ساله و بعد از اون مثل پارسال با مصدوميت مواجه ميشه
مصدوم شدن نشونيه قدرته؟ اينكه فدرر چنديدن نيمه نهايي و فينال گرنداسلم پي در پي شركت كرده و مصدوميتي نداشته نشانه از ضعفه يا قدرت و برنامه ريزي؟
بد نيست يكم هم شما خوب فكر كنين و فقط بر آن نشين كه جوابي بدين كه كم نيارين
من رو تا حدي شناختين و همه پستام معلومه و مشخص
آره وقتي فدرر 4سال تو فينال گرنداسلم نميتونه نادال رو ببره بايد هم خوشحال بشه
چون به هر حال يه انسانه و از نظر روحي فشار روش بوده كه باز هم با نادال فينال رو برگزار كنه
فكر كردي چرا گفته كه نادال واسه من بزرگترين رقيبه چون باز هم تو خاك ممكنه باهاش مشكل داشته باشه بيشتر از جاهايه ديگه و اين استرس زاست و حالا مگه بازي هاش رو ساده برد بازي با دلپورتو هم خيلي سخت بود واسش
اين از نظرعلمي عجيب نيست نميدونم چرا ناراحت مشين
بده كه احساس واقعيش رو بگه بايد دروغ بگه كه آره من ناراحتم نادال نرسيد كه كسي خوشش بياد اين اتفاقا يه كوئن مثبت كه ميدونسته ممكنه انتقاد بشه اما واقعيت احساسش رو گفته.
خواب خرگوشي ؟
چي بگم واسه اين جمله آخر
يعني اينكه نادال تو چند هفته اينقدر به خودش فشار بياره كه مصدوميتش اينقدر وخيم بشه و نتونه فصل رو چندين ماه ادامه بده اسمش كيفيت بالاي بازيه؟
اينكه خودتو به آب و آتش بزني كه ببري و بعد مصدوم بشي كيفيت بالاي بازيه؟
نميدونم كي تو خوابه مني كه ميگم فدرر با برنامه ريزي داره چندين ساله با ثبات قدم تمام ركورد ها رو ميزنه يا شمايي كه ميگي نادال مصدوم بوده و شكست خورده، واقعا كي؟

رهرو آن نيست كه گهي تند و گهي خسته رود
رهرو آنست كه اهسته و پيوسته رود
اولا من اصلا از زدن اون تاپیک ناراحت نشدم، هیچ اعتراضی به زدن تاپیک نداشتم، یه چیزیه طبیعیه وقتی فصل خاک شروع بشه همچین سوالی پرسیده بشه، ولی حالا الان چه موقعی که نیازی به تاپیک در مورد تعداد بردهای گرنداسلم فدرر زده بشه؟! اوله فصله؟! در آستانه یک گرنداسلمه؟
البته اینکه من بگم رافا در صد در صد تورنمنتهایی خاک اروپا قهرمان میشه، زیاد بیراه نیست، سالهای قبل مثلا همین 2007 تورنمنتهای منتهی به رولند رو نگاه کن، 4 قهرمانی یک نایب قهرمانی، و بقیه سالها مثلا 2008 ، 4 قهرمانی یه دونه رم که یادتونه کف پاش تاول داشت ولی با این حال بازی کرد و به فررو باخت و حذف شد.
حالا اصلا باز اینا جه ربطی به حرفایی که من زدم داره نمیدونم، حرف من واضح بود، در مورد نیت شما برای زدن این تاپیک گفتم، و شاهدش هم پستهای خودتونه:

نقل قول:
3-با توجه به سطح دو تنیسور باید این نظر سنجی راجع به فدرر در گرنداسلمها صورت بگیره
نقل قول:
ميدونين چيه واسه اسطوره اول هر سال بايد تاپيك بزنيم و بزنيم كه :
اسطوره چند گرنداسلم از 4گرنداسلم رو خواهد برد؟
سطح دو تنیس باز؟! اسطوره؟!
اینجا کره خاکیه زمین، از رو ابرها بیاید پائین و بقیه راه رو با هم بریم؟! این چه جور اسطوره ای که سطحش خیلی بالاست ولی اینهمه با رافا باخته؟!! این اسطورست که به قول خودتون به داوی میبازه که تو فینال به رافا نخوره؟!
هدفتون چیه تحقیر رافا؟
کی اینجا واقع بینه؟!
پاور چی گفته بود؟ گفت از این تاپیکها برای راجر هم بزنید، و شما براومدید گفتید با توجه به سطح و فلان باید برای فدرر در مورد گرنداسلمها رو بزنیم، این یعنی چی؟
بعدش هم به دروغ به خاطر پاور پستی زدید در مورد گرنداسلمهای راجر که نه الان اول فصله نه گرنداسلمی هست؟! پاور گفت در مورد گرنداسلم بزنید؟!
فقط با خودتون رو راست باشید.

باز بدون هیچ ارتباطی درباره برنامه رافا حرف زدید که مجبورم جواب بدم، در صورتی که هیچ اطلاعی از چرایی و چگونگی مصدومیتهای رافا ندارید، رافا اگه دوبل شرکت میکرد، هیچ ربطی به مصدومیت نداره، تنیس بازها معمولا روزی دو جلسه تمرین میکنن، رافا در این دو مسترز اینطوری گفت که به جای اینکه خودم تمرین کنم، هم میام یه تفریحی میکنم، هم در شرایط مسابقه هستم و هم بازی روی تورم رو قوی میکنم، بازی دوبل خیلی کم فشار جسمانی وارد میکنه، اگه من ناراحتم بودم چرا شرکت میکنه به خاظر بهم خوردن تمرکزش بودم نه چیز دیگه.
چرا دوست داریم در مورد چیزی که تخصص نداریم از راه دور اظهار نظر کنیم، کی گفته رافا چون زیاد تورنمنت خاک قهرمان شده مصدوم میشه، به گفته ها خیلی ها این تقیصه در زانوی رافا مادر زادیه و کاریش هم نمیتونه بکنه، در همیشه در سالهای دورتر هم از ناحیه مشکل داشه، این همه بازیکن که خیلی خشن میدوند مثل اندی موری ولی همچین مصدومت مزمنی هرگز پیدا نکرند،
علی ای الحال باز هم ربط مصدومیت رافا به اون چیزایی که من گفتم رو نمیفهمم و لزوم طرحش در این تاپیک رو نمیدونم.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 11:32 AM   #22
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

پاور جان از این که لحظاط بسیار شیرینی رو در ساعت استراحتم ( بین دو کلاس بسیار مزخرفی که امروز دارم ) فراهم کردی بسی سپاسگزارم .

====----====

فکر کنم این بحث چندین بار پیش اومده و خیلی حرفا زده شده . هیچ کس نمیگه فدرر قصد بردن یا قهرمانی رو نداره . مثلا پارسال توی تورنمنت میامی از ناراحتی راکت خودش رو شکوند . که نشون میداد خیلی هم براش مهمه که قهرمان بشه .
همون طور که پارسال مسترز مادرید و سین سیناتی رو برد . پر واضحه که دوست داره قهرمان شه ولی با توجه به سن و سالش نمیتونه تمام تورنمنت ها رو با انرژی کامل بازی کنه
پاور خان شما میتونی بری و نتایج فدرر رو در سالهای ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷ ببینی . بسیاری از تورنمنت ها رو شرکت میکرد و بسیاری از اون ها رو هم فتح میکرد . فرق الان با اون موقع اینه که دیگه تواناییه اینکه همه ی سال رو با اون قدرت کار کنه نداره . از شرایط بدن خودش آگاهه و به قول خودش به سیگنالهای بدنش گوش میده . اون قدر به خودش فشار نمیاره که مثل زانوی رافا از دست بره !
به هر حال نتایج فدرر و افتخارات فدرر و احترامی برای همه ی تنیس دوستان داره نشون از بزرگی فدرر داره و تفسیر عجیب و غریب شما خدشه ای به فدرر وارد نمیکنه و به قول سعید شما ۳۰۰٪ به هدفتون نمیرسید . لااقل در مورد من
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 11:44 AM   #23
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeedzr نمایش پست ها
از تعداد غلطهای نوشتاری معلومه که این پست رو با چه حالتی زدی

این کاری که گفتی،از هر کسی بر میاد جز مهرداد

اینکه کیفیت بازی راجر در مسترزها معمولا پایین تره فکر نکنم بر کسی پوشیده باشه
حالا دلیل این موضوع چی هست،هر کس میتونه تفسیر خودش رو داشته باشه

در ضمن،مگه تا حالا کم مسترز برده؟ چند نفر بیشتر از او بردن؟

مطمئن باشید اگه سطح واقعی تنیسش رو ارائه بده میتونه چندتایی مسترز هم هر ساله ببره،شاید یکی از دلایل نشون ندادن این سطح،همون خواستن باشه و انگیزه

تو ایندین ولز هم به فرض که مچ پوینت رو میگرفت،ولی بازم در مراحل بعدی حذف میشد به احتمال زیاد

تو بازل هم 100% میخواست برنده بشه،ولی روز خوبش نبود و نواک هم به اوج رسیده بود که فکر کنم پاریس رو هم برد.

واقعا موندم که چقدر تو فرنچ پارسال به شما فشار اومد،اندکی از این فشار رو در ست ست دیدیم،ولی خیلی از اون رو پنهان کردین
نمیدونم راجر باید در فرنچ پارسال چکار میکرد که نکرد

لابد میخوای مثه ما ایرانیهای دو رو بیاد بگه من از حذف رافا خیلی ناراحتم و دیگه قهرمانی رو نمیخوام؟!

همین الان نوشتن پستم رو متوقف کردم و مصاحبه راجر بعد از بازی با هاس رو دوباره دیدم،نه نشانی از خوشحالی در چهره اش بود،نه حرفی بر این مبنا زد

گفت کسانی که در اون سمت قرعه هستن باید خوشحال باشن و البته که راجر هم با سیاسته

----------------------------------------------------------------

خوب،کسی شک داره که راجر مرد گرند اسلمهاست؟!
آمار گویای همه چیز هست

ادیت:
مثل این میمونه که به رئال مادرید خرده بگیری که شما که بیشترین عنوان قهرمانی رو در لیگ قهرمانان و لالیگا دارید،چرا جام حذفی رو کمتر از 2 تیم دیگه گرفتین؟
واقعا که اصلا تیم نیستین

----------------------------------------------------------------

کوالیتی و روند بردن جام؟

من نمیدونم چرا شما یه چیزهایی میگید که اصلا ربطی به حرفای من نداره، من نگفتم چند تا مسترز برده یا نبرده، من میگم شما باختهاش در مسترزها رو نه به خاطر نتونستن خودش و به چیزهای دیگه ربط میدید، تنک کرد فلان کرد، دیگه واسه مسترز انگیزه نداره، یعنی چی؟ یعنی تا مچ پوینت رسیدن انگیزه داره بقیش رو نداره؟! البته همتون نه اکثرتون.
همین که میگید مطمئن باشید اگه سطح تنیسش رو تو مسترز نشون بده فلان میکنه، آخر توهین به حریفاشه که بردنش.
بسه بابا
اینکه با توجه به سطحش باید در مورد گرنداسلم نظر سنجی گذاشت یعنی چی؟
یعنی اون تورنمنتهای مزخرفه، فقط در طول فصل آقای راجر رو باید در 4 گرنداسلم به بوته نظر سنجی کشید؟!
بسه بابا ...
کسی منکر قدرت فدرر نیست، اما با این دیده که چشما رو ببنیدم و هی اسطوره اسطوره بگیم و تنیس باز مورد علاقمون رو فرشته بی نقص بدونیم، و رقیب اصلیش رو هم سطح خودش ندونیم و تمسخرش کنیم، آخر نگاه تعصبی به قضیه ست.

اولا راجر به موقعش دو رو هست، تازه اولش میگی روراسته، آخرش میشه با سیاست؟! کدومش بالاخره؟
همین نمونه ای که الان گفتید در همون تورنمنت مصاحبه رو ببین گفته کسایی که در سمت راف هستند باید خوشحال بشن، حالا به مصاحبه های راجر در همین استرالیا امسال رجوع کنید که بحث اون قضیه میاد وسط و نقاب از چهره برمیداره، رو راست؟ داری شوخی میکنی؟

من منکر قدرت فدرر در گرنداسلمها نیستم، به همون دلیلی که خوشد میگه بست آو تری و بست آو فایو، ولی موفقیتشو علاوه بر توان بالای خودش به کمبود طرفیت حریفاش در گرنداسلمها هم میدونم...
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 12:02 PM   #24
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima_masiha نمایش پست ها
ضمنا اگه رنکینگ atp رو دیده باشی جلوی اسم فدرر نوشته 19 تورنمنت، جلوی رافا 18 و مورای 17 !!!

میدونی اینا یعنی چی؟! این چه سوالیه معلومه که نمیدونی

دنیای عجیبی داری واسه خودت!
دوست عزیز قبل از اینکه پست کس دیگه ای رو به استهزا بگیری، سعی کن در مورد اون مقوله خودت اطلاعات کافی داشته باشی. یه نگاه به بریک دون تیبل رنکینگ راجر بنداز و زیرو پوینتر ها رو ملاحظه بکن ، یه 19 اون وسط دیدی زود دویدی اومدی نوشتی؟ باریکلا چه پسری!
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 02:19 PM   #25
Saeedzr
Roger's Fan

آواتار Saeedzr

پستها: 476
سپاس: 14,095
در 475 پست 3,759 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: هر چی کلنجار رفتم دیدم فقط به راجر میتونم فکر کنم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
من نمیدونم چرا شما یه چیزهایی میگید که اصلا ربطی به حرفای من نداره، من نگفتم چند تا مسترز برده یا نبرده، من میگم شما باختهاش در مسترزها رو نه به خاطر نتونستن خودش و به چیزهای دیگه ربط میدید، تنک کرد فلان کرد، دیگه واسه مسترز انگیزه نداره، یعنی چی؟ یعنی تا مچ پوینت رسیدن انگیزه داره بقیش رو نداره؟! البته همتون نه اکثرتون.
همین که میگید مطمئن باشید اگه سطح تنیسش رو تو مسترز نشون بده فلان میکنه، آخر توهین به حریفاشه که بردنش.
بسه بابا
یعنی اون تورنمنتهای مزخرفه، فقط در طول فصل آقای راجر رو باید در 4 گرنداسلم به بوته نظر سنجی کشید؟!
بسه بابا ...
کسی منکر قدرت فدرر نیست، اما با این دیده که چشما رو ببنیدم و هی اسطوره اسطوره بگیم و تنیس باز مورد علاقمون رو فرشته بی نقص بدونیم، و رقیب اصلیش رو هم سطح خودش ندونیم و تمسخرش کنیم، آخر نگاه تعصبی به قضیه ست.

اولا راجر به موقعش دو رو هست، تازه اولش میگی روراسته، آخرش میشه با سیاست؟! کدومش بالاخره؟
همین نمونه ای که الان گفتید در همون تورنمنت مصاحبه رو ببین گفته کسایی که در سمت راف هستند باید خوشحال بشن، حالا به مصاحبه های راجر در همین استرالیا امسال رجوع کنید که بحث اون قضیه میاد وسط و نقاب از چهره برمیداره، رو راست؟ داری شوخی میکنی؟

من منکر قدرت فدرر در گرنداسلمها نیستم، به همون دلیلی که خوشد میگه بست آو تری و بست آو فایو، ولی موفقیتشو علاوه بر توان بالای خودش به کمبود طرفیت حریفاش در گرنداسلمها هم میدونم...
اتفاقا من باید این سوال رو از تو بپرسم

من که اومدم تک تک موارد رو برات توضیح دادم،این تویی که خیلی وقتا پاسخ سوالاتی که من تو پستام میگم رو نمیدی

با سیاست بودن چه تناقضی با یک رو بودن داره؟

تویی که حرفای من رو نمیفهمی،من گفتم مچ پوینت رو مخصوصا نگرفت؟ گفتم اون لحظه انگیزه اش کم شد؟
حتی نظرم این بود که اگه بازی با بگ رو هم میبرد،در مراحل بعدی حذف میشد

اینکه انگیزه اش کمه،چیزی هست که شما نمیتونید درکش کنید،باور کنید درکش سخته،مگه چند تا اسطوره مثل راجر وجود داره که خودش و طرفدارانش بخوان در همچین موقعیتی قرار بگیرن؟
پس سعی در درکش هم نکنید

اگه راجر بالاترین سطح تنیسش رو ارائه بده،کوالیتی حریفانش اصلا مهم نیست،حالا اگه این رو توهینی بزرگ میبینی،اعتراف میکنم دارم توهین میکنم.
حالا ممکنه یکی بیاد بزنه بازی رو به هر نحوی خراب کنه که ثباتی نخواهد داشت

اتفاقا منم به مهرداد گفتم چرا تاپیک زده،چون معتقد بودم موقع اش نیست
و اتفاقا به همین دلیل کاملا واضحه که به خاطر حرف قدرت زده
از توهمات خودتون بیرون بیایید،فکر میکنید همه چی و همه کس جمع شده علیه شما

مسلما مسئله بست او فایو بودن خیلی تاثیر داره،کسی این رو نفی کرده؟
ولی این که تنها فاکتور نیست،هست؟
فاکتورهای دیگه شاید اهمیت کمتری داشته باشن،ولی به هر حال درصدی رو شامل میشن،یکیش همین انگیزه هست که از درک شما به دوره
Saeedzr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Saeedzr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 03:31 PM   #26
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

چرا بحث رو مي پيچونين :
آنچه گذشت :
خيلي سادت جناب پاور در تاپيك نادال منرو مخاطب قرار دادند كه چرا واسه فدرر نزاشتين گفتم اين واسه اينكه من كپي برداري از atp كردم ولي ايشون ادامه داد كه ما مدير فدرري داريم و مي خوايم نادال رو تخريب كنيم و نادال مصدوميت داره و بعدم كه ابعاد شخصيتي فدرر را واسمون نمايان كردند (احتمالا با کشف الکشوف)
خيلي سادست اين قضيه من دقيقا در جوابشون گفتم اينطوري نبوده و نادال داره به خودش فشار مياره(كه عرض كردين از بچگي مصدوم بوده كه من نميدونستم) و فدرر اين كار رو نميكنه و آهسته و پيوسته ميره كه باز در اصل مطلب تفاوتي ايجاد نميكنه اين آقا (نادال) اگه از مادرزادي هم اينطوريه نبايد فشاري مضاعف در زمان كم بياره كه مصدوميت هاي طولاني پيدا كنه (نظر منه) اما واسه خاطر همين در (بخوانيد dor) هاي پاور كه از كلام خارج ميكنن تاپيك زدم فدرر چكار ميكنه كه باز به اين متهم شدم كه نادال رو ميخوام كوچيك كنم
ادامه داستان :
آخه عزيزم چرا شما به همه مشكوكين كه همه دنيا عليه نادال شده و تو جملات ما دنبال چيزي ميگردن (ياد مثلث برنامه شيشه اي كه مهران مديري بود افتادم البته نقل به مضمون ميكنم كه ميگفت من 2تا ليوان آب كه ميزارم روي ميز فرداش ميبينم تو سايت ها كلي مطلب زدن كه آقا اين منظور يا فلان منظور داشته در صورتي كه ما يادمون رفته بود اين ليوان ها رو برداريم از صحنه) حالا هم نقل شماست ما ميگيم نادال چكار ميكنه تو خاك يكي مياد ميگه ميخواي نادال رو خراب كني ميگيم خوب فدرر چكار ميكنه باز مياين ميگين نادال ....
از نظر من اين بحث تمام شدست
به قول سعید شما ۳۰۰٪ به هدفتون نمیرسید . لااقل در مورد منم
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 05:57 PM   #27
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
بسه بابا
بسه بابا ...

این حرف دیگه واقعا خجالت آوره
اصلا گیریم که شما درست میگی و فدرر فقط توی 4 تا تورنمنت خوب بازی میکنه
خب همه هم همین کار رو بکنن و نامبر وان بشن ، نه 6 سال فقط 1 سال کامل این کار رو بکنن، همون کاری که تنیسورتون از انجام دادنش عاجز موند و بعد از 11 ماه دوباره سقوط کرد
راجر فدرر اشکال داره یا نداره به خودش مربوطه و ما داریم در مورد تنیس صحبت میکنیم ، و پر واضحه که بهترین تاریخه و از نظر بسیاری کامل ترین و زیبا ترین تنیس رو ارائه میده .
تو میخوای بگی که باخت فدرر در مسترزها بخاطر عدم تواناییشه ولی بحث رو به این جا میکشونی که راجر فقط توی 4 تا تورنمنت شرکت میکنه و میخوای وسط یه بحث دیگه سم پاشی کنی ، کاری که همیشه انجام دادی ، درست مثل کاری که تو ست ست کردی ، و بعد از قهرمانی راجر اومدی و گفتی چرا راجر اسم رافا رو نیوورد
جمع بندی : راجر فقط 4 تا تورنمنت رو میتونه خوب بازی کنه ، ما که مشکلی نداریم ، 16 تا اسلم برده ، نامبر وان هم که هست ، مسترز ها رو هم که یکی دیگه ببره با اگسی برابر میشه . حالا اگه شما مشکل خاصی با این موضوع داری ، یا ناراحت میشی که راجر فقط با بازی توی 4 تا تورنمنت نامبر وان میشه و رافا با بازی توی 20 تورنمنت نامبر 4 میشه ، میتونی این موضوع رو با تونی یا خود رافا در میون بذاری تا اونا هم کاری مشابه کار فدرر بکنن شاید فرجی بشه و دوباره نامبر وانی رو پس بگیره !

ویرایش توسط Afshin : 04-13-2010 در ساعت 06:29 PM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 06:32 PM   #28
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

تو اين تايپك ثبات بحثي وجود نداره و همه در مورد بحث هاي متفاوتي صحبت ميكنن.راجر باز هم ميگم كه براي مسترز تلاش ميكنه..برنامه او براي امسال بهترين برنامه است.روجر سنش بالا رفته انتظار داريد در همه مسترز ها با فشار بالا بازي كنه!اون مطمئنن تلاش خودش و ميكنه تا بتونه بهترين عملكرد و داشته باشه.شما اگه در هر مسترز بعد از شكست روجر صورت او رو ببينيد معلومه كه ميخواد گريه كنه ولي جلو خودش و ميگيره و ناراحتي در ميميك روجر نمايانه.حالا ما باز بحث ميكنيم روجر فقط تو 4گرنداسلم موفقه و مسترز ضعيفه..روجر دو چهره داره و روجر شخصيت مخربيه!
بابا رافا شما 23سال سن داره،روجر ما 28 سال سن..افتخارات روجر كجا رافا كجا!!معلومه با خيال راحت تر بازي ميكنه،معلومه رافا روش فشاره،اگه اين تورنمنت و نبره رافا فلان ميشه اگه اون و نبره واويلا ميشه اگه رولند و نگيره ديگه هيچ!!!ولي روجر چي اگه ببازه چيزي از ارزش هاش كم نميشه،همون قدر كه احترام داشته واسش باقي ميمونه.
بعضي وقتا يه جملاتي ميبينم از بعضي بچه ها كه تعجبم ميگيره!بعضي ها ديگه ميان سبك بازي راجر،قهرماني هاي راجر،سرويس،فورهند و بكهند و... او رو زير سوال ميبرن. آخه بيايم انصاف داشته باشيم..بابا راجر شخصيت بزرگيه،اگه واسه بعضي ايراني هاي تو اين سايت اينجور نيست ولي واسه اكثر مردم جهان اينجوره.
من نميگم نادال شخصيت بدي داره و بد بازي ميكنه و فلان..ميگم رافا نادال روش فشاره،شرايط راجر و نداره..ممكنه با باختش تو هر تورنمنتي تخريب بشه.بايد تلاشش و بيشتر بكنه نه به هر قيمتي..نه طوري كه فشار بياد رو زانوش و بدتر از قبل بشه.بياد 3تا تورنمنت هاي خاكي رو بگيره و بعدش مث سال قبل مصدوم بشه.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 07:08 PM   #29
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

خیلی عذرخواهی میکنم که اینو میگم، ولی متاسفم اصلا شما موضوع رو نمیگیرید،
اخه چی بگم، شما همه مصاحبه های اسطورتون رو نمیخونید فقط میاید هی حرف میزنید، بسه خستم کردید،
یا یه ذره آبجکتیو حرف بزنید یا نزنید، وقت منم نگرید ترم 11 ی.

اهان من نمفهم انگیره نداشتن یعنی چی، تو میفهمی؟ اقا من از خودم حرف نمیزنم مصاحبه های خودش رو میخونم، اگه من بحث بست او فایو رو میگم، از خودم نمیگم، از رو مصاحبه هاش میگم، اهان یادم نبود شما اصلا مصاحبه نمیخونید، فقط میای اره برقیت رو روشن میکنی 20 خط کرپ پر میکنی میری.
حرفی باقی نمیمونه وقتی جوری از بنی بشر تعریف میکنی که تو گویی داری از یه موجود فرازمینی حرف میزنی، اگه فلان کنه، هیچ کس فلانم نمیشه و ....
در فقر لاجیکی که اسیرش هستید و تا با این دید به تنیس نگاه نمیکنید که بقیه تنیس بازها هم آدم هستند و همونطور که اونا میبازن راجر هم میتونه به دلایلی کاملا تنیسی ببازه نه چیز دیگه
نقل قول:
اگه راجر بالاترین سطح تنیسش رو ارائه بده،کوالیتی حریفانش اصلا مهم نیست،حالا اگه این رو توهینی بزرگ میبینی،اعتراف میکنم دارم توهین میکنم.
این حرفا واقعا خنده داره، آدم یاد مدح مداح ها میوفته، بابا یه ذره به جای کل کل بشینید تنیس نگاه کنید، بیاد رو زمین، واقع بین باشید، بزرگ شید
توصیه میکنم تنیس نگاه نکنید وقتتون رو بیخودی تلف میکنید، بعدا سر خورده میشید.
...........................................................................................................................

مهرداد جان تکرار واضحات نمیکنم، همونطور که خودتون تو پستهایی که نقل قول کردم گفته بودید، قصد و غرضتون رو نشون دادید نیازی به توضیح اضافه نیست، وقتی خودتون میگید با توجه به سطح دو تنیس باز باید فلان کنیم؟ شما بگو من کجای لیوان رو نگاه کنم؟! شما چیزی تو لیوان بریز بنده فقط همون رو میبینم، تشتتون خیلی وقته از بوم افتاده، محتوایی توش نمونده.

تکرار میکنم، تاپیک اول شما کاملا جالب و منطقی بود، بنده در مورد خودم حرف میزنم، هیچ ایرادی بهش نداشتم، این تاپیک شما در آستانه یه مسترز کاملا غیر منطقی بود، خب اگه میخواستی بزنی چرا نزدی راجر به نظر شما چندتا مسترز میبره؟ چرا گرنداسلم؟

دعوت میکنم شما رو با هم رو راست باشیم.

نقل قول:
اصلا گیریم که شما درست میگی و فدرر فقط توی 4 تا تورنمنت خوب بازی میکنه
افشین جان بابا اول پستها رو بخون بعدا جواب بده باشه عزیزم؟

من غلط بکنم راجر فقط 4 تا رو خوب بازی میکنه بقیه رو نه، دقیقا دارم برعکس میگم،
حرف من یه چیز بود که خیلی واضحه، نیاید وقتی راجر میبازه بگید راجر خودش نخواست ببره، انگیزه نداره، نیاید موقع مسترز درباره گرنداسلم نظرسنجی بزارید به این دلیل که که راجر سطحش از مسترز بالاتره. آخه یعنی چی؟

واضح تر بلد نیستم به خرد!
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 07:30 PM   #30
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

نقل قول:
مهرداد جان تکرار واضحات نمیکنم، همونطور که خودتون تو پستهایی که نقل قول کردم گفته بودید، قصد و غرضتون رو نشون دادید نیازی به توضیح اضافه نیست، وقتی خودتون میگید با توجه به سطح دو تنیس باز باید فلان کنیم؟ شما بگو من کجای لیوان رو نگاه کنم؟! شما چیزی تو لیوان بریز بنده فقط همون رو میبینم، تشتتون خیلی وقته از بوم افتاده، محتوایی توش نمونده.

تکرار میکنم، تاپیک اول شما کاملا جالب و منطقی بود، بنده در مورد خودم حرف میزنم، هیچ ایرادی بهش نداشتم، این تاپیک شما در آستانه یه مسترز کاملا غیر منطقی بود، خب اگه میخواستی بزنی چرا نزدی راجر به نظر شما چندتا مسترز میبره؟ چرا گرنداسلم؟

دعوت میکنم شما رو با هم رو راست باشیم.
من رو راستم با همه بازم ميگم و مشخص هم هست چرا تاپيك رو زدم بخاطر صحبت هاي آقاي پاور بود و نه تخريب نادال
وقي ايشون اينطوري صحبت ميكنه من لازم بود كه جوابي بدم كه در حد همون باشه
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)