بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > رافائل نادال (Rafa Nadal)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-14-2011, 01:05 PM   #1
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Post Biofile ماتادور اسپانیایی; رافائل نادال

هم اکنون مرد شماره یک تنیس دنیا،دارنده مدال انفرادی المپیک،قهرمانی در هر 4 گرند اسلم،قهرمانی در دیویس کاپ...

الهام تنیس: هنگامی که 12-10 ساله بودم شروع به بازی کردم،شاید در یک لحظه من فکر کردم که می توانم حرفه ای شوم.شما هرگز نمی فهمید که چقدر سخت است یک بازیکن حرفه ای شوید.پس تنها کاری من باید انجام میدادم این بود که تلاش کنم بهترین باشم و این کار را کردم.

انگیزه کنونی: برای من خیلی آسان است.همیشه یک نفر در مقابل من قرار می گیرید که در همه چیز بهتر از من هست..هر وقت من راجر را جلو خودم میبینم،بکهند،فورهند و سرویس بهتر!من این را باور دارم.

قهرمانان دوران بچگی: من هیچ الگویی یا قهرمانی را نداشتم،هیچ چیز!اما داشتن بازیکنی چون مویا در مایورکا برای من خیلی مهم بود.من فرصت داشتم که در اکثر اوقات با او تمرین کنم که این به من خیلی کمک کرد.و داشتن یک سبک نزدیک به شما که برای من خیلی مهم بود.

سرگرمی/علاقمندی ها: من ماهیگیری را دوست دارم،نه ماهیگیری واقعی،یک ماهیگیری که در صلح آرامش در دریا انجام دهم..این خیلی متفاوت است!من دوست دارم با دوستان باشم،به ساحل بروم،سینما برم،فوتبال و گلف بازی کنم.

موسیقی مورد علاقه: Bryan Adams،Bon Jov،Shakira،David Bisbal، خیلی دوست دارم خواننده های اسپانیایی را گوش دهم،Mana.

خاطره ای قدیمی از تنیس: تمرین هفته یک یا دوبار،چهار ساعت تمرین!

غذای مورد علاقه: زیتون،استیک،پاستا،ماهی

غلات مورد علاقه صبحانه: Frosted Flakes in hot chocolate

طعم مورد علاقه بستنی: وانیلی

بیش از حد در نظر گرفتن احساسات: بازی با یک انگیزه باور نکردنی!کمی عصبی هستم اما خوب است.

اولین شغل:تنیس

اولین اتومبیل: Kia Sportage

اتومبیل الان : Kia Aston Martin DBS

بزرگترین لحظه ورزشی: چند لحظه مهم در زندگی من هست،که احتمالا اولین آن رولند گاروس بود،قهرمانی در دیویس کاپ و اولین قهرمانی در ویمبی!مدال طلای المپیک 2008 و زمانی که توانستم قهرمان یو اس اپن شوم!

دردناک ترین لحظه تنیس: من نمیدانم،زمانی که من سه ماه مصدوم بودم و مونت کارلو،رم،هامبورگ،پاریس و ویمبلدون را از دست دادم!

نزدیک ترین دوستان تنیسی: همه بازیکنان اسپانیایی،من رابطه خوبی با تمام بازیکنان دارم..کارلوس مویا.من برای مدت طولانی با او هستم..من او را کامل خوب میدانم و او نیز همچنین،او شخصیت بزرگی خارج از تنیس نیز هست..یکی از بهترین بازیکنان جهان هست..

جالب ترین بازیکن که با او مواجه شده ای: نمیدانم!!!

سخت ترین رقبا: همه بازیکنان،همه آنها خوب بازی میکنند!

تورنمنت مورد علاقه: من بسیاری از تورنمنت ها را دوست دارم! من نمی توانم یکی را اسم بیاورم.

رویای دوران کودکی: من نیز مانند بسیاری دوست داشتم فوتبالیست شوم!اما رویای من در تنیس اول این بود که نامبر 1بشم و توانستم!

ورزشکاران مورد علاقه که دوست داری بازی آنها را ببینی: رونالدو،هانری،زیدان،لمپارد،رونالدینهو،باشگاه فوتبال بارسلونا که برای مدت طولانی من از آن حمایت میکنم،بسکتبال؟پل گاسل که در لوس آنجلس بازی میکند،تنیس؟راجر فدرر،او خیلی زیبا بازی میکند، او می تواند تمام شوت ها را بزند،من او را دوست دارم..و هیویت،از آنجا که من طرز فکر او را دوست دارم..Fred Couples من با او ملاقات داشتم او خیلی خوب است!

مکان برای تعطیلات: مایورکا

خنده دار ترین خاطره تنیس: من نمیدانم چرا که لحظات خنده دار زیادی داشتم..این لحظات خیلی خوب است.

تجربه المپیک پکن: برای اولین بار بود که در المپیک شرکت می کردم،من با بازیکنان زیادی ملاقات کردم! این تجربه فوق العاده ای بود..و اینکه در یک روستا با دوستان زیادی باشی خیلی زیباست.

به جز تنیس دوست داشتی در چه ورزشی باشی: برای من فوتبال،قبل از اینکه تنیس را شروع کنم من سه سال بازی می کردم!خانواده من این کار من را متوقف کرد چرا که میخواستند درس بخوانم،پس من شروع به خواندن کردم..سپس تنیس و فوتبال!این غیر ممکن است که من هر دوی آن را انجام دهم بنابراین تنیس را انتخاب کردم.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-14-2011, 04:36 PM   #2
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

نادال از بارسلونا حمایت می کنه؟
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-14-2011, 05:21 PM   #3
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

رافا تا وقتی عموش تو بارسا بوده طرفدار بارسا بوده و از اون ببعد طرفدار رئال و مایورکاس!! حتی تو رئال سهامم داره احتمالا منظور مترجم حمایت میکردم بوده نوشته حمایت میکنم!!
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-14-2011, 05:47 PM   #4
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
رافا تا وقتی عموش تو بارسا بوده طرفدار بارسا بوده و از اون ببعد طرفدار رئال و مایورکاس!! حتی تو رئال سهامم داره احتمالا منظور مترجم حمایت میکردم بوده نوشته حمایت میکنم!!
حق با شماست کورش جان...اشتباه شد.
"باشگاه فوتبال بارسلونا که برای مدت طولانی من از آن حمایت میکردم" این جمله صحیح هست.
ممنون
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
رافائل نادال،تنیس،بیوگرافی،ماتادور،گرند اسلم

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)