بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

7-20 تیر - لندن، انگلیس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-09-2016, 11:39 PM   #161
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : دیدگاه‌ها پیرامون مسابقات تنیس Wimbledon 2016 سومین گرند اسلم سال

سرنا ویلیامز اگه تو ایران یا بقیه کشورهای اسلامی به دنیا میومد، 16 سالگی شوهرش میدادن، از 18 سالگی شروع به زاییدن میکرد و الان هم تو 34 سالگی مشغول تر و خشک کردن بچه ها و رُفت و روب آشپزخونه بود. ولی دست تقدیر باعث شد به صورت نامشروع(!)* تو آمریکا به دنیا بیاد تا امروز با قهرمانی در مسابقات ویمبلدون به پر افتخار ترین زن تاریخ تنیس تبدیل بشه و کل دنیا براش دست بزنن، 2 میلیون پوندم بزنه به جیب که از شیر مادر حلال تره براش. سرنا های ما هم هنوز درگیر ورود به استادیوم های ورزشی ان.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koto نمایش پست ها
سلام

اون دوستمون نوشتن سرنای دوست داشتنی.والا من اطمینان دارم که حتی اونایی که طرفداره بازیش هستن
چندان علاقمند شخصیتش نیستن.جدای از اینها بنظر من سرنا با خودشرینی دوست داره خودشو تو دل مردم
جا کنه که ملت بیشتر ازش متنفر میشن. خیلی ها مشهور میشن ولی محبوبیت بین مردم اصلا چیزی نیست که بشه بخری.مثلا راجر فدرر واقعا تو بین مردم محبوبه بخاطر خیلی فاکتورهایی که اون داره و بقیه ندارن.
تنیس زنان کلا تعطیله.اصلا تنیس نیست که, بیشتر شبیه خاله بازیه.قدیمیهاش چند تا قشنگ بازی میکردن ولی الان
حیفه برا دیدنش وقت بزاری..
دوست گرامی شما آزادید از طرف خودتون صحبت کنید، فالگیر نیستید که ذهن دیگران رو بخونید. اتفاقا سرنا ورزشکار بسیار با اخلاق و خویشتن داریه، این رو توی دو فینالی که همین امسال باخت نشون داد. من که طرفدار بازیش هستم بیشتر از اون شخصیتش رو دوست دارم.

تنیس زنان خاله بازیه؟ باز خوبه دکتر بازی نیست

*کلمه ی نامشروع طعنه ایست به این بیلبورد سخیف و فرومایه ای که شهرداری تهران درباره ی مردم آمریکا در سطح شهر نصب کرده

ویرایش توسط behsen : 07-10-2016 در ساعت 09:12 AM
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-10-2016, 07:10 AM   #162
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

پستها: 103
سپاس: 170
در 61 پست 147 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : دیدگاه‌ها پیرامون مسابقات تنیس Wimbledon 2016 سومین گرند اسلم سال

نقل قول:
سلام

اون دوستمون نوشتن سرنای دوست داشتنی.والا من اطمینان دارم که حتی اونایی که طرفداره بازیش هستن
چندان علاقمند شخصیتش نیستن.جدای از اینها بنظر من سرنا با خودشرینی دوست داره خودشو تو دل مردم
جا کنه که ملت بیشتر ازش متنفر میشن. خیلی ها مشهور میشن ولی محبوبیت بین مردم اصلا چیزی نیست که بشه بخری.مثلا راجر فدرر واقعا تو بین مردم محبوبه بخاطر خیلی فاکتورهایی که اون داره و بقیه ندارن.
تنیس زنان کلا تعطیله.اصلا تنیس نیست که, بیشتر شبیه خاله بازیه.قدیمیهاش چند تا قشنگ بازی میکردن ولی الان
حیفه برا دیدنش وقت بزاری.
با اون دوستمون موافقم.تنیس اندی و نواک واقعا خشک و مکانیکیه.جذابیتی نداره.نسل قدیم دوره فدرر نادال
نلبندیان فررو رادیک و... یه چیز دیگه بود.فوق العاده زیبا و رویایی.
بنظر من عوامل طبیعی و غیر طبیعی تو این قضیه ها مثل دستکاری توپ و زمین راکت
خیلی تاثیرگذاره.همیشه افرادی هستن که دوست دارن نتایج مطابق میلشون پیش بره.بنگاههای
شرطبندی و مافیا صددرصد تو این قضیه ها تاثیرگذاره.بازیهای امروز تنیس با بازیهای ده سال پیش خیلی فرق میکنه.
و از وقتی که ارتباطات و نت وسیعتر شد و بنگاههای شرطبندی زیادتر شدن برای اینکه نتایج عجیب و غریب رقم بخوره
باید دستکاری در همه عوامل کنن.
درکل اشتباهات فاحش تو تنیس زنان خیلی بیشتر بود و تو این مسابقات سطحش بالا نبود.
ehsm آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما ehsm به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-10-2016, 07:33 AM   #163
archi
Senior Member

پستها: 301
سپاس: 311
در 294 پست 1,412 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andre agassi - Monica Seles - Arthur Ashe - Rafael Nadal -Maria Sharapova - Roger Federer - Billie Jean King - Maureen Connolly - Bryan Brothers - Bjorn Borg - Mansour Bahrami - Justine Henin - Mats Wilander - Jack Sock - Serena Williams - Martina Hingis

سپاسگزارم شیر دختر کامپتون ، به هنگام و بایسته بود ...

هرگز این جمله را یادم نمیره ، اگر اشتباه نکنم ششم مارچ 2014 که اشاره کردی : ´Monica Seles is my favorite player, my inspiration´

archi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی archi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-10-2016, 07:48 AM   #164
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
سلام

حیفه برا دیدنش وقت بزاری.
با اون دوستمون موافقم.تنیس اندی و نواک واقعا خشک و مکانیکیه.جذابیتی نداره.نسل قدیم دوره فدرر نادال
نلبندیان فررو رادیک و... یه چیز دیگه بود.فوق العاده زیبا و رویایی.
بنظر من عوامل طبیعی و غیر طبیعی تو این قضیه ها مثل دستکاری توپ و زمین راکت
خیلی تاثیرگذاره.همیشه افرادی هستن که دوست دارن نتایج مطابق میلشون پیش بره.بنگاههای
شرطبندی و مافیا صددرصد تو این قضیه ها تاثیرگذاره.بازیهای امروز تنیس با بازیهای ده سال پیش خیلی فرق میکنه.
و از وقتی که ارتباطات و نت وسیعتر شد و بنگاههای شرطبندی زیادتر شدن برای اینکه نتایج عجیب و غریب رقم بخوره
باید دستکاری در همه عوامل کنن.
البته حسادت سرنا را نسبت به ماريا نميشه منكر شد . ماريا هم زيباست هم در بحث تجاري و بيزينس نامبر وان زنان تنيس دنياست. در صورتي كه سرنا از هر دو اين فاكتورها بي بهره است در مسابقات رو در رو كاملا مشخصه سر پوينتهاي حساس توي صورت ماريا Come on ميگه . بعضي از جاها هم كاملا نقش بازي مي كنه واقعا دوست داره خودشو خوب جلوه بده . اما خوب تماشاچيا ساده نيستن كه سريع متوجه ميشن و ميفهمن داره نقش بازي مي كنه . شايد هم خوشحال ترين فرد روي زمين بعد از دوپينگي دراومدن شاراپوا همين سرناي نازنين باشه.
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-10-2016, 07:56 AM   #165
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
سرنا ویلیامز اگه تو ایران یا بقیه کشورهای اسلامی به دنیا میومد، 16 سالگی شوهرش میدادن، از 18 سالگی شروع به زاییدن میکرد و الان هم تو 34 سالگی مشغول تر و خشک کردن بچه ها و رُفت و روب آشپزخونه بود. ولی دست تقدیر باعث شد به صورت نامشروع(!) تو آمریکا به دنیا بیاد تا امروز با قهرمانی در مسابقات ویمبلدون به پر افتخار ترین زن تاریخ تنیس تبدیل بشه و کل دنیا براش دست بزنن، 2 میلیون پوندم بزنه به جیب که از شیر مادر حلال تره براش. سرنا های ما هم هنوز درگیر ورود به استادیوم های ورزشی ان.
تنیس زنان خاله بازیه؟ باز خوبه دکتر بازی نیست
دوست عزیز
راستش امروز دیگه مشروع بودن و نامشروع بود تولد یه نفر در جوامع پیشرفته نکته ی منفی یا مثتبی تلقی نمی شه و خوشبختانه از اون حد فراتر رفتن که فردی رو که هیچ نقشی در انتخاب پدر یا مادرش نداشته به خاطر اینکه پدر و مادرش با هم رسماً ازدواج نکردن مقصر بدونه و تعجب می کنم که اصلاً چه لزومی داشت اون مشروع بودن یا نبودن سرنا مطرح بشه.
با این وجود، چیزی که گفتین اشتباهه، و بعد از تولد ونوس ویلیامز، پدر و مادرش (ریچارد و اوراسین) در سال 1980 با هم ازدواج می کنن و پس از 22 سال در سال 2002 طلاق می گیرن. به همین خاطر سرنا که در سال 1981 به دنیا اومده فرزند نامشروع به حساب نمیاد.
باز هم تاکید می کنم که مشروع بودن یا نامشروع بودن نه امتیازه و نه عیب ولی اگه چیزی می گین لطفاً قبلش تحقیق کنین که اطلاعات غلط ندین.

از طرف دیگه چیزی که مورد مقایسه ی سرنا و دخترهای ایرانی گفتین تا حد زیادی می تونه درست باشه ولی استعداد سرنا ممکن بود توی همون آمریکا هم هدر بره و شاید اگه علاقه ی پدرشون به تنیس و همچنین تماشای اون پیروزی ویرجینا روزیچی نبود الان سرنا هم به همون شغل معادل ایرانیش مشغول بود.
ماجرای اون پیروزی ویرجینیا روزیچی هم اینه که یه روز ریچارد به گفته ی خودش در حال تماشای تنیس بوده و می بینه که برنده ی اون فینال ویرجینیا روزیچی یه چک به مبلغ 40 هزار دلار می گیره، در حالیکه درآمد یک سال ریچارد حدود 50 هزارتا بوده. اون هم وقتی می بینه که در عرض یه هفته می شه همچین پولی رو درآورد تصمیم می گیره که بچه هاش رو تنیس باز کنه. اون موقع توی یه محله ی فقیر نشین لس آنجلس به نام کامپتون زندگی می کردن و ریچارد و ااوراسین به بچه ها توی زمین تنیس های همگانی تنیس یاد می دادن تا اینکه ریک مسی که یه مربی معروف تنیسه بهشون پیشنهاد می ده که بیان فلوریدا تا به طور رایگان به سرنا و ونوس آموزش بده.
همه ی این ها رو گفتم تا به اون شبکه ای از روابط و حمایت هایی که باعث شده ونوس و سرنا به جایگاه فعلیشون برسن اشاره کنم. ولی قدم اول رو پدر سرنا برداشت و اگه این کار رو نمی کرد دختراش الان این جایگاه و ثروت رو نداشتن.

mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-10-2016, 08:49 AM   #166
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

دوست عزیز
راستش امروز دیگه مشروع بودن و نامشروع بود تولد یه نفر در جوامع پیشرفته نکته ی منفی یا مثتبی تلقی نمی شه و خوشبختانه از اون حد فراتر رفتن که فردی رو که هیچ نقشی در انتخاب پدر یا مادرش نداشته به خاطر اینکه پدر و مادرش با هم رسماً ازدواج نکردن مقصر بدونه و تعجب می کنم که اصلاً چه لزومی داشت اون مشروع بودن یا نبودن سرنا مطرح بشه.
با این وجود، چیزی که گفتین اشتباهه، و بعد از تولد ونوس ویلیامز، پدر و مادرش (ریچارد و اوراسین) در سال 1980 با هم ازدواج می کنن و پس از 22 سال در سال 2002 طلاق می گیرن. به همین خاطر سرنا که در سال 1981 به دنیا اومده فرزند نامشروع به حساب نمیاد.
باز هم تاکید می کنم که مشروع بودن یا نامشروع بودن نه امتیازه و نه عیب ولی اگه چیزی می گین لطفاً قبلش تحقیق کنین که اطلاعات غلط ندین.

عزیزم شما مثل اینکه در جریان موضوع نیستید. بیلبوردهای احمقانه ی شهرداری تهران که این روزها خبرساز شده و طوفانی از واکنش کاربران در شبکه های اجتماعی رو به همراه داشته

اون قسمت از پست بنده طعنه ای بود به این سطح از فرومایگی و بیشعوری در کشور خودمون!

البته این بار دومه که پستهای طعنه آمیز بنده چنین مشکلی رو به وجود آورده و انگار باید این رویه رو متوقف کنم! هرچند اون علامت تعجب در پرانتز باید کمی شما رو به فکر فرو میبرد که حتما یه داستانی پشت اون کلمه ی عجیب هست!

ویرایش توسط behsen : 07-10-2016 در ساعت 09:27 AM
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-10-2016, 11:14 AM   #167
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

پيش درآمدي بر بازي فينال ويمبلدون 2016

در فینال صد و سی مین دوره تنیس ویمبلدون در بخش مردان، اندی ماری اسکاتلندی به مصاف میلوش رائونیچ کانادایی می رود.
بازی به مانند تمام فینال ها در سنتر کورت برگزار خواهد شد. این دو تنیسور با هم ۳ سال اختلاف سنی دارند و ماری بزرگ تر است. ماری رنک ۲ جهان است و رائونیچ در جایگاه ۷ این رده بندی قرار دارد. ۹ بار هم پیش از این باهم بازی کرده اند که ماری ۶ بار برده است و رائونیچ ۲۶ ساله ۳ بار. هر دو ورزشکار نیز راست دست هستند. آخرین بازی این دو باهم نیز به حدود ۱ ماه پیش و تنیس کوئینز لندن باز می گردد که ماری در فینال آن تورنمنت با حساب ۲ بر ۱ رائونیچ را شکست داد. رائونیچ در ۱۰ بازی گذشته اش تنها یک بار باخته است و آن هم به ماری بوده است. ماری اما در ده بازی گذشته بدون شکست بوده است. اندی ماری سه بازی نسبتاً سخت را در سه مرحله آخر تنیس ویمبلدون داشت. او به ترتیب نیک کیریوس، ویلفرد سونگا و توماس بردیچ را شکست داد. رائونیچ هم که در نیمه نهایی راجر فدرر را حذف کرد.
ماری در ۴ تورنمنت قبلی که در آن حضور داشته است ۲ قهرمانی به دست آورده است. او در تنیس کوئینز و مسترز رم قهرمان شده است. ماری ۴۰ بار در گرند اسلم ها شرکت کرده است و ۲ بار قهرمان شده است. در سال ۲۰۱۳ نیز تنها قهرمانی اش در تنیس ویمبلدون را در خانه جشن گرفت. سال قبل از آن نیز اولین بار قهرمان گرند اسلم شده بود. او در یو اس اوپن این مقام را کسب کرد. در همان سال ۲۰۱۲ به فینال تنیس ویمبلدون هم رسیده بود اما در فینال مغلوب راجر فدرر شده بود. درصد پیروزی های او در گرند اسلم ۸۰٫۸۸ است. رائونیچ از سال ۲۰۱۰ در گرند اسلم ها شرکت کرده است و تا به حال قهرمان نشده است. بهترین عنوان او در تنیس ویمبلدون رسیدن به نیمه نهایی در سال ۲۰۱۴ بوده است.

منبع تنيس نيوز
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg Untitled20.jpg (33.0 کیلو بایت, 48 نمایش)
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-10-2016, 12:06 PM   #168
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

کربر بعد از شکست برابر سرنا ویلیامز با خبرنگاران صحبت کرد.
طرفداری- انجلیک کربر در بازی فینال رقابت های تنیس ویمبلدون با نتیجه 2-0 مغلوب سرنا ویلیامز شد و نتوانست خاطره خوش رقابت های اوپن استرالیا را تکرار کند.

به گزارش tennisworldusa، تنیسور آلمانی بعد از بازی گفت:

مطمئناً ناامید هستم، اما در عین حال می دانم که فینال خوبی بازی کردم. امروز در برابر یک سرنای بسیار قدرتمند شکست خوردم. این کمی احساسم را بهتر می کند، اینکه می دانم او بازی را برد نه اینکه من آن را واگذار کردم، چون او خیلی خوب بازی کرد.
تفاوت این بازی با فینال استرالیا:

در واقع امروز فقط سرو هایش بهتر بود. روی چمن سرویس ها کمی عجیب ترند چون برگشت دادن آنها سخت تر است.فکر می کنم این تنها تفاوت با فینال استرالیا بود.
دنبال کردن راه سرنا:

فکر می کردم دنبال کردن او سخت خواهد بود. من راه خودم را می روم. برای من عالی بود که در دومین فینال گرند اسلم خود باشم. حالا می دانم چطور باید به چنین جایی برسم. از استرالیا و از این تورنمنت تجربه خوبی دارم. فکر می کنم در مسیر خوبی قرار دارم و بهتر و بهتر خواهم شد. امیدورام به فینال های بیشتری برسم و گرند اسلم های بیشتری ببرم.
کربر هفته آینده به تنیسور شماره 2 دنیا بدل خواهد شد، آیا فکر می کند می تواند روزی نفر اول دنیا شود؟

باید دید. اما فکر می کنم هنوز راهی طولانی است. البته یکی از اهدافم شماره یک شدن در دنیاست. اما به آن فکر نمی کنم. به بهتر شدن تنیسم و کسب تجربه فکر می کنم. حالا می دانم چطور با فشار رسیدن به فینال یک تورنمنت و قهرمانی در آن کنار بیایم. فکر می کنم این برای من مهمترین چیز است.

گزارش بولتیری از بازی بزرگ نیمه نهایی را می خوانید.
طرفداری- دیروز در مرحله نیمه نهایی رقابت های تنیس ویمبلدون سرانجام میلوش رائونیچ کانادایی دست به آن کار بزرگ زد و با حذف راجر فدرر خودش را به فینال اولین گرند اسلم دوران حرفه ای خود رساند.

............................................................................
نیک بولتیری در ایندیپندنت در تحلیل بازی نوشت:

رائونیچ چند سالی بود که به در می کوبید، بازیکن کانادایی بالاخره به این نتیجه رسید که بهترین راه وارد شدن نابود کردن در است. جان مک انرو به او گفته بود همه چیز را در برابر فدرر بیرون بریزد و او هم همین کار را کرد. تاثیر مک انرو واضح بود: رائونیچ بیشتر به سوی تور می آید، با اعتماد به نفس بیشتر والی می زند و توپ های بیشتری را در جریان بازی نگه می دارد. حتی به نظر از خودش بیشتر لذت می برد. در گذشته تشخیص اینکه در زمین چه احساسی دارد سخت بود، اما اینکه احساساتش را بیشتر ابراز می کند را دوست دارم. حتی فکر می کنم لبخند او را هم دیدم.
در مورد فدرر، فکر می کنم پاهایش در پایان کم آوردند و دو بازی پنج سته اثر خودش را گذاشت. تلاشی باورنکردنی داشت اما در نهایت سن و سالش او را اسیر کرد. آن دو دابل فالت پیاپی در پایان ست چهارم نشانه واضحی از خستگی بود. سرویس نیروی زیادی از پاها می گیرد، فکر می کنم مرد بزرگ انرژی اش ته کشید.
با این حال رائونیچ در فینال کار سختی در پیش دارد. اندی ماری در نیمه نهایی برابر توماس بردیچ استثنایی بود. حرکتش فوق العاده بود و تقریباً هر ضربه بردیچ را بر می گرداند. فکر می کنم ماری توپ های بیشتری از فدرر به سمت رائونیچ خواهد زد.

میلوش رائونیچ از تاریخ سازی اش می گوید.
طرفداری- میلوش رائونیچ، تنیسور 25 ساله کانادایی امروز توانست با پیروزی برابر اسطوره تاریخ تنیس راجر فدرر تاریخ سازی کند و به اولین فینال گرند اسلم در دوران حرفه ای خود برسد.

وی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت:

احساس فوق العاده ای است. از جنبه های بسیار متعدد. آنچه که دو سال پیش اینجا اتفاق افتاد ناامید کننده بود. امروز در بخش های بسیاری از بازی به تقلا افتادم. در پایان ست چهارم [فدرر] کمی به من فضا داد و نهایت استفاده را از آن بردم. امروز های کار های زیادی را خوب انجام دادم. رویکردم من را در بازی نگه داشت و فکر می کنم تفاوت بزرگ این بود. امروز خیلی فریاد می زدم اما تمام مدت مثبت بودم و به دنبال راه حل می گشتم.
اهمیت این موفقیت برای تنیس کانادا:

برای من احساس خاصی دارد اما فکر می کنم برای تنیس کانادا هم اتفاق خاصی است. فقط هم من نیستم. بازیکنان دیگر و در بخش جونیور امید و آینده مثبت زیادی برای تنیس کانادا وجود دارد. خوشحالم که نماینده این مجموعه بوده ام و به این موفقیت رسیده ام اما هنوز کارم تمام نشده است.
راجر فدرر:

او پرافتخار ترین بازیکن تنیس است و بیش از هر کس دیگری به موفقیت رسیده است. امروز من با راجر حال حاضر بازی کردم نه با آنچه در سال های گذشته بوده. سعی کردم خیلی وقت صرف فکر کردن به او نکنم. من همیشه اول نگران خودم هستم.
تاثیر جان مک انرو:

او خیلی من کمک کرده است که بفهمم دنبال چه می گردم. چه با صحبت کردن و چه با آزمون و خطا و این بزرگترین ابزار من در طول این تورنمنت بوده است.
اندی ماری:

اندی یکی از سختکوش ترین بازیکنان دنیاست. او سعی می کند شما را محبور به انجام کار های مختلف کند. با توپ های آرام یا تند، سعی می کند بازی شما را خراب کند. فکر می کنم هدف من این است که بر اساس سبک بازی خودم پیش بروم و تردید نکنم.

...................................................................

کرایچک درباره فینال امروز ویمبلدون صحبت کرده است.
طرفداری- میلوش رائونیچ امروز در دیدار پایانی رقابت های تنیس ویمبلدون به دیدار اندی ماری بریتانیایی خواهد رفت. ریچارد کرایچک معتقد است رائونیچ روز فاتح این تورنمنت خواهد شد.

به گزارش tennisworldusa، کرایچک که خود سابقه قهرمانی در ویمبلدون را دارد درباره ماری می گوید:

در دو سه ماه گذشته ماری فوق العاده بوده است. کمی در برابر جو ویلفرد سونگا به دست انداز افتاد اما او خیلی خوب است. در نیمه نهایی از نظر روانی خیلی قوی بود و تمرکزش را حفظ کرده بود. رائونیچ باید برای قهرمانی تلاش کند چون ماری چیزی به او هدیه نخواهد کرد.
کرایچک فکر می کند رائونیچ قهرمانی سال های آینده ویمبلدون خواهد بود:

اگر امسال قهرمان نشود تا دو سال آینده آن را خواهد برد. برای چهار پنج سال آینده او یکی از مدعیان این تورنمنت خواهد بود.

..................................................................

فدرر در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.
طرفداری- در اولین بازی از مرحله نیمه نهایی رقابت های تنیس ویمبلدون راجر فدرر سوئیسی به مصاف میلوش رائونیچ از کانادا رفت و در یک رقابت سخت 3-2 مغلوب تنیسور شماره هفت دنیا شد.

میلوش رائونیچ:

در ست چهارم فرصت هایی داشتم اما او در سرویس ها و فورهند ها خوب بود و نتیجه همیشه در چند ضربه مشخص می شود. در بریزبان هم همینطور بازی می کرد. وقتی در پاریس هم من را شکست داد همینطور بود. تفاوتی نمی بینم، فقط شاید امروز به باور رسیده بود و در طی دو سه سال گذشته به عنوان یک بازیکن به تکامل رسیده است.
ست چهارم بازی:

از دست خودم ناراحت و عصبانی هستم نباید می گذاشتم از آن ست بیرون بیاید. در نهایت پیروزی [در آن ست] را خودش به دست آورد اما من هم خیلی کمکش کردم که به بازی برگردد.
قهرمانی در ویمبلدون:

بله پیروزی در این تورنمنت یک رویاست اما فقط برای شفاف سازی می گویم هشتیمن قهرمانی ام تنها دلیلی نیست که تنیس بازی می کنم و اگر نه می رفتم در محفظه یخ و تا سال دیگر بیرون نمی آمدم (خنده خبرنگاران). ما معمولاً سالی 60 بازی انجام می دهیم و همه دنیا را سفر می کنیم و سعی می کنیم به دیگر چیز ها هم دست پیدا کنیم؛ می دانم ویمبلدون مهم است اما نه به مهمی همه چیز.
آینده؟

امیدوارم به سنتر کورت برگردم.

منبع:طرفداری
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-10-2016, 12:17 PM   #169
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

با احترام به نظرات تمامی دوستان موافق و مخالف
به نظرم مثل روز روشنه تفاوت سطح و کلاس تنیس زنان و مردان و البته در اغلب ورزشهای دیگه
......
فکر میکنم بازی امروز بسیار زیبا تماشاگرپسند نزدیک و طولانی باشه
ازش لذت ببرید
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-10-2016, 07:30 PM   #170
نشاط
Banned Users

پستها: 87
سپاس: 190
در 66 پست 161 بار سپاسگزاری شده

تبریک به اندی ماری سختکوش که با یک قرعه سخت قدم به قدم اومد و به حقش هم رسید باز هم تبریک به ماری که از ناکامیهای متعدد در فینالها سرخورده نشد و بالاخره سومین گرندش را تصاحب کرد حالا باز هم بیگ فور را داریم که البته بیشتر از همیشه توسط قدیمی ترها و نسل جوان به چالش کشیده میشن و کار آسونی نخواهند داشت برای استمرارشون
یک تبریک ویژه هم به راونیک دوست داشتنی که سه صفر باخت اما بازی را تقدیم نکرد جنگید اما فقط در یک بازی نزدیک زورش به ماری نرسید به هر حال این اولین فینال راونیک بود در مقابل دوازدهمین اندی ماری
نشاط آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی نشاط به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)