بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2017 > تورنمنت‌های پیشین (زنان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

7-21 خرداد - پاریس، فرانسه

پاسخ
 
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-28-2017, 07:33 AM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,829 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس





i2017 French Open





با فرا رسیدن نقطه اوج و پایانی فصل خاک رس مسابقات تنیس، طی دو هفته آینده از 28 ماه مه لغایت 11 ماه ژوئن سال 2017 میلادی (هفتم لغایت 21 خرداد ماه سال 1396 خورشیدی) شاهد برگزاری 116مین دوره مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس، موسوم به French Open (به فرانسوی: Les internationaux de France de Roland-Garros یا Tournoi de Roland-Garros) بر روی زمین‌های خاک رس Clay Court روباز مجموعه Stade Roland Garros واقع در منطقه XVIe در نزدیکی Paris، پایتخت کشور فرانسه خواهیم بود.
به دلیل بزرگداشت فداکاری‌های خلبان 29 ساله جان‌باخته فرانسوی در جنگ جهانی اول، مسابقات به نام او «رولند گاروس» آذین شده است.





مسابقات در مجموعه گسترده رولند گاروس که شامل 20 کورت (زمین تنیس) و چندین زمین تمرین است برگزار می‌شود که سه کورت اصلی آن به ترتیب با نام‌های Court Philippe Chatrier، Court Suzanne Lenglen و Court 1 شناخته می‌شوند.




------------------------------------------------------------------------------
وب‌سایت رسمی ‌مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس (French Open)








تورنمنت تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه طبق سنوات گذشته، در شانزده رده‌ی مختلف خانم‌ها و آقایان برگزار می‌شود. پنج رده اصلی مسابقات شامل دوبل خانم‌ها، دوبل آقایان، دوبل ترکیبی، انفرادی خانم‌ها و انفرادی آقایان است. اما در کنار آن‌ها، برای تنیس‌بازان زیر 18 سال، چهار رده‌ی Juniors دوبل دختران، دوبل پسران، انفرادی دختران و انفرادی پسران (در دسته Grade A) نیز برگزار می‌شود. همچنین مسابقات تنیس با ویلچر برای چهار رده‌ی دوبل خانم‌ها، دوبل آقایان، انفرادی خانم‌ها و انفرادی آقایان (زیر مجموعه NEC Tour) در مسابقات گرند اسلم آزاد فرانسه برگزار خواهند شد.





رولند گاروس، مهم‌ترین تورنمنت بر روی سطح خاک رس در طول فصل مسابقات تنیس است و به عنوان دومین گرند اسلم سال، در کنار چهار گرند اسلم آزاد استرالیا، آزاد امریکا و ویمبلدون قرار دارد. مسابقات آزاد فرانسه، تنها گرند اسلمی‌ است که بر روی سطح خاک رس برگزار می‌شود و با برگزاری آن، فصل اروپایی خاک رس که در طول فصل بهار قرار گرفته، به پایان می‌رسد. به دلیل ماهیت سطح کند خاک رس و همچنین برگزاری سه از پنج Set (در بخش انفرادی آقایان) مسابقات که در Set پنجم و سرنوشت‌ساز قانون Tie-Break اجرا نمی‌شود، به رولند گاروس، لقب دشوار‌ترین، طاقت فرساترین و فیزیکی‌ترین تورنمنت تنیس در جهان را نیز داده‌اند.





تاریخچه مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه
–––––––––––––––––––––––––––––––––––
پیشینه این مسابقات به دهه آخر قرن نوزدهم میلادی باز می‌گردد. در سال 1891 میلادی، این مسابقات (به فرانسوی: Championnat de France / به انگلیسی: French Championships) به صورت تورنمنتی ملی-کشوری برگزار می‌شد که تنها تنیس‌بازانی که عضو باشگاه‌های تنیس فرانسه بودند، اجازه شرکت در آن را داشتند. سال 1897 میلادی، نخستین دوره‌ای بود که خانم‌ها اجازه شرکت در این تورنمنت را پیدا کردند. همچنین تا سال 1924 «قانون اجازه شرکت «تنها» اعضای باشگاه‌های فرانسوی» در این مسابقات اجرا می‌شد.





تا به حال چهار مکان مختلف میزبان مسابقات رولند گاروس بوده‌اند:
  • Île de Puteaux در Puteaux بر روی سطحی از ماسه و شن که بر روی بستری از خرده سنگ و خرده آجر قرار داشت
  • در باشگاه Racing Club de France واقع در Bois de Boulogne شهر پاریس بر روی سطح خاک رس
  • برای یک سال در 1909، در Société Athlétique de la Villa Primrose واقع در Bordeaux بر روی سطح خاک رس
  • باشگاه Tennis Club de Paris در Auteuil پاریس و بر روی سطح خاک رس




تورنمنتی دیگر با نام World Hard Court Championships طی سال‌های 1912 تا 1914 و سپس در 1920، 1921 و 1923 بر روی سطح خاک رس در Stade Français واقع در Saint-Cloud و همچنین طی سال 1922 در Brussels / بروکسل بلژیک برگزار شد که به دلیل باز بودن درهایش بر روی تنیس‌بازان بین‌المللی، به عنوان پیشرو و منادی مسابقات آزاد فرانسه از آن یاد می‌شود.





از قهرمانان این تورنمنت در آن سال‌ها که شماره یک جهان نیز بودند می‌توان به Tony Wilding نیوزیلندی (1913 و 1914) و Bill Tilden امریکایی (1921)، اشاره کرد. شایان ذکر است که در سال 1924 به دلیل برگزاری مسابقات تنیس المپیک پاریس (Paris Olympic Games)، تورنمنت World Hard Court Championships برگزار نشد.





در سال 1925 شرکت در مسابقات تنیس قهرمانی فرانسه برای تمام ورزشکاران آماتور از اقصی نقاط جهان آزاد و ممکن شد. این تورنمنت در 1925 و 1927 بر روی خاک رس و Stade Français واقع در Saint-Cloud (محل پیشین برگزاری World Hardcourt Championships) برگزار شد. در سال 1926 این رویداد، بر روی سطح خاک رس و به میزبانی باشگاه Racing Club de France پاریس (محل پیشین برگزاری مسابقات تنیس انحصاری اعضای باشگاه‌های فرانسوی) برگزار شد. از سال 1928 به این سو و با افتتاح استادیوم رولند گاروس، این مسابقات همه ساله برگزار شده است.





پس از فتح جام دیویس کاپ در خاک امریکا به سال 1927 توسط چهار تفنگدار فرانسوی (René Lacoste, Jean Borotra, Henri Cochet و Jacques Brugnon)، فرانسوی‌ها تصمیم گرفتند برای دفاع از عنوان قهرمانی در استادیومی جدید واقع در Porte d’Auteuil به سال 1928، میزبان باشند.
بدین منظور مسئولین Stade de France به مقامات تنیس آن کشور، واگذاری مساحت سه هکتار زمین را به شرطی پیشنهاد دادند که پس از جان باختن خلبان جوان فرانسوی در جنگ جهانی اول، نام استادیوم جدید، Roland Garros باشد. استادیوم جدید Stade de Roland Garros و کورت مرکزی‌اش با عنوان Court Philippe Chatrier بالاخره میزبان نبرد Davis Cup آن سال شد.





طی سال‌های 1946 و 1947 مسابقات تنیس French Championships پس از مسابقات تنیس ویمبلدون، به عنوان سومین گرند اسلم فصل برگزار شد. در سال 1968 و آغاز دوران Open Era مسابقات French Championships، نخستین گرند اسلمی بود که مجوز رقابت هم تنیس‌بازان حرفه‌ای و هم ورزشکاران آماتور را صادر کرد.





از سال 1981 به آن سو، جوایز جدیدی در این گرند اسلم تنیس اهدا شده است:
  • Prix Orange (به تنیس‌بازی که برترین خلاق ورزشی و حس همکاری با اصحاب رسانه را داشته باشد.)
  • Prix Citron (به تنیس‌بازی که رفتار و شخصیتی استوار و قوی داشته باشد.)
  • Prix Bourgeon (به شگفتی‌سازترین تنیس‌بازی که در رولند گاروس بدرخشد.)





یکی دیگر از نوآوری‌های تازه این گرند اسلم از سال 2006، آغاز تورنمنت از روز یک‌شنبه و برگزاری دوازده مسابقه انفرادی در سه کورت اصلی طی روز نخست است. همچنین در شب افتتاحیه این مسابقات، نمایشگاه سنتی Benny Berthet برگزار می‌گردد که عواید حاصل از آن، صرف امور خیریه و مؤسسات مختلف خیریه می‌شود.





در ماه مارس سال 2007 میلادی اعلام شد که از این پس و برای نخستین بار مبلغ جوایز نقدی در تمام مراحل مسابقات رولند گاروس به شکل یکسان بین خانم‌ها و آقایان ورزشکار توزیع خواهد شد. همچنین در سال 2010 اعلام شد که به منظور حفظ طراوت و تازگی مسابقات آزاد فرانسه، محل برگزاری تورنمنت در آینده از رولند گاروس به مکانی دیگر منتقل خواهد شد.





مشخصات منحصر به فرد سطح خاک رس
––––––––––––––––––––––––––––––
زمین‌های خاک رس از سرعت توپ می‌کاهند و پس از برخورد توپ با زمین، در مقایسه با زمین‌های چمن و هارد، Bounce (ارتفاع و اوج‌گیری) بیشتری ایجاد می‌کنند. به همین دلیل، کورت‌های خاک رس، تنیس‌بازانی که شیوه بازی‌شان وابسته به سرویس است و آن‌هایی که از سبک Serve-and-Volley استفاده می‌کنند را تا حدودی خلع سلاح می‌کند که این مشخصه، تسلط بازیکنان وابسته به سرویس را در Clay Court دشوار می‌سازد. به عنوان نمونه، Pete Sampras بازیکنی که همواره با سرویس‌های سهمگین‌ش معروف بود، هرگز موفق به فتح گرند اسلم آزاد فرانسه یا حتی صعود به دیدار پایانی نشد.





شماری از تنیس‌بازانی که چندین بار برنده‌ی گرند اسلم‌های آزاد استرالیا و امریکا و ویمبلدون شد‌ه‌اند؛ همانند John McEnroe, Venus Williams, Stefan Edberg, Boris Becker, Martina Hingis و Lindsay Davenport، هرگز موفق به فتح گرند اسلم آزاد فرانسه نشدند. به عنوان نمونه، Andy Roddick که تا چند سال پیش، رکورد دار سریع‌ترین ضربه سرویس در تاریخچه‌ی ورزش حرفه‌ای تنیس با سرعت 249 کیلومتر در ساعت بود، در تمام سه گرند اسلم دیگر، حداقل موفق به حضور در دور نیمه‌پایانی شده است، اما در گرند اسلم آزاد فرانسه، هرگز نتوانست از دور چهارم عبور کند.





از سوی دیگر، تنیس‌بازانی همچون آقایان Björn Borg, Ivan Lendl, Rafael Nadal و Mats Wilander و همچنین خانم Justine Henin که سبک بازی‌شان هماهنگی بیشتری با سطوح کُندتر داشته، موفقیت‌های چشم‌گیری بر روی این سطح خاص داشته‌اند. در دوران Open Era تنها مردان تنیس‌بازی که موفق به فتح هم گرند اسلم ویمبلدون (بر روی چمن که سریع‌تر است) و هم رولند گاروس (بر روی خاک رس با سطح کُند) شده‌اند عبارتند از Rod Laver, Jan Kodeš, Björn Borg, Andre Agassi, Roger Federer و Rafael Nadal اسپانیایی.





رکوردهای مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه (پس از آغاز دوران Open Era)
  • بیشترین عناوین قهرمانی در بخش انفرادی آقایان: 9 دوره توسط Rafael Nadal
  • بیشترین عناوین پیاپی قهرمانی در بخش انفرادی آقایان: 5 دوره توسط Rafael Nadal و Björn Borg
  • بیشترین عناوین قهرمانی در بخش دوبل آقایان: 3 دوره توسط Paul Haarhuis، Yevgeny Kafelnikov و Leander Paes
  • بیشترین عناوین قهرمانی در بخش انفرادی خانم‎ها: 7 دوره توسط Chris Evert
  • بیشترین عناوین پیاپی قهرمانی در بخش انفرادی خانم‌ها: 3 دوره توسط Monica Seles و Justine Henin
  • بیشترین عناوین قهرمانی در بخش دوبل خانم‌ها: 7 دوره توسط Martina Navratilova
  • بیشترین عناوین پیاپی قهرمانی در بخش دوبل خانم‌ها: 5 دوره توسط Martina Navratilova و Gigi Fernández
  • بیشترین عناوین قهرمانی در بخش دوبل ترکیبی: 3 دوره توسط Françoise Durr
  • بیشترین عناوین قهرمانی در مجموع بخش‌های انفرادی، دوبل و دوبل ترکیبی: 11 دوره توسط Martina Navratilova
  • جوان‌ترین خانم قهرمان: Monica Seles یوگوسلاو (با 16 سال و 6 ماه سن)
  • جوان‌ترین آقای قهرمان: Michael Chang امریکایی (با 17 سال و 3 ماه سن)
  • مسن‌ترین خانم قهرمان: Chris Evert امریکایی (با 31 سال و 6 ماه سن)
  • مسن‌ترین آقای قهرمان: Andrés Gimeno اسپانیایی (با 34 سال و 10 ماه سن)





جا‌به‌جایی و توسعه مساحت و امکانات محل برگزاری
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
فدراسیون تنیس فرانسه Fédération Française de Tennis - FFT در سال 2009 به این نتیجه رسید که امکانات و تجهیزات مکان فعلی برگزاری مسابقات تنیس آزاد فرانسه در مقایسه با سه گرند اسلم دیگر کافی نیستند. به همین دلیل به Marc Mimram؛ طراح و آرشیتکت فرانسوی (طراح پل پیاده‌رو Passerelle des Deux Rives بر فراز رودخانه Rhine River در Strasbourg) مأموریت داده شد تا طرحی جامع و توسعه محور برای Stade Roland Garros آماده کند.





با تجهیزات کنونی قرار بود میزان نور پروژکتورها در شب افزایش یابد و سقفی برای استادیوم روباز Court Philippe Chatrier در نظر گرفته شود. همچنین قرار بود در نزدیکی منطقه تفریحی وابسته به شهرداری Georges Hébert واقع در شرق رولند گاروس در منطقه Porte d'Auteuil استادیوم چهارمی با سقف متحرک و ظرفیت 14,600 صندلی در کنار دو کورت کوچک‌تر با گنجایش‌های 1,500 و 750 نفر احداث شود.





در سال 2010 و با مخالفت شورای شهر پاریس با این تغییرات، فدراسیون تنیس فرانسه FFT اعلام کرد که در پی انتقال کامل مسابقات آزاد فرانسه به مکانی کاملاً جدید و مجهز به 55 کورت تنیس در خارج از محدوده‌ی شهر پاریس است. سه مکان برای این منظور در نظر گرفته شده بودند. این سه مکان عبارت بودند از: Marne-la-Vallée (محل پر رفت و آمد Euro Disney)، حومه شمالی شهر پاریس با عنوان Gonesse و همچنین یک پایگاه نظامی تخلیه شده در نزدیکی Versailles.





در میان اتهام‌هایی همچون بلوف زدن که به سوی فدراسیون تنیس فرانسه نشانه رفته بودند، سخن‌گویی از سوی مقامات بالا اعلام کرد که فضای رولند گاروس، کمتر از نصف فضای دیگر گرند اسلم‌هاست. با این بیانیه، تنها دو انتخاب برای فدراسیون تنیس فرانسه (FFT) باقی ماندند: توسعه تجهیزات و امکانات فعلی و یا جابه‌جایی و تغییر مکان تورنمنت.






سر انجام در ماه فوریه سال 2011 میلادی، تصمیم گرفته شد که مسابقات آزاد فرانسه در مکان فعلی خود (در نزدیکی Porte d'Auteuil) باقی بماند اما تا سال 2016 در آن بازسازی‌ها و اصلاحاتی اساسی صورت گیرد. طبق این تغییرات، کورت شماره یک ویران خواهد شد و به جای آن دو کورت جدید و تازه احداث می‌گردند. به علاوه، سقفی متحرک بر روی کورت Philippe Chatrier ساخته و نصب خواهد شد. همچنین وسعت این مجموعه به میزان شصت درصد (60%) افزایش فیزیکی پیدا خواهد کرد.



رافائل نادال با نه دوره قهرمانی رکورد دار تمام ادوار گرند اسلم آزاد فرانسه است
او همچنین رکورد حضور در هشت فینال پیاپی و 31 پیروزی پی در پی را در اختیار دارد


توپ جمع‌کن‌ها (Ball Boys and Ball Girls)
–––––––––––––––––––––––––––––––
همه ساله، تعداد 250 توپ‌جمع‌کن (به فرانسوی ramasseurs de balles) دختر و پسر 12 تا 16 ساله با پیراهن‌ها و شورت‌های با فرم یک‌سان، به برگزاری بهتر مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه کمک می‌کنند. این 250 دختر و پسر علاقه‌مند از میان 2500 متقاضی و پس از مراحل مختلف انتخابی و گزینشی، از اقصی نقاط کشور فرانسه برگزیده می‌شوند. طی مراحل آماده‌سازی این نوجوانان در هفته‌های منتهی به آغاز مسابقات رولند گاروس، مسئولین این طرح، جلسات مختلف آموزشی و تمرینی را به منظور اطمینان از عملکرد صحیح و کم اشتباه این نوجوانان تدارک می‌بینند. پس از این دوره‌ها، اطمینان حاصل می‌شود، زمانی که توپ‌جمع‌کن‌ها در مقابل دیدگان هزاران تماشاگر پا به زمین مسابقات تنیس حرفه‌ای می‌گذارند، قدرت و همچنین آمادگی عملکرد سریع و مناسب لازم را به صورت کامل پیدا کرده‌اند.







نتایج دیدارهای فینال سال‌های اخیر رده دوبل بانوان در مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه




نتایج دیدارهای فینال سال‌های اخیر رده دوبل ترکیبی در مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه




نتایج دیدارهای فینال سال‌های اخیر رده دوبل آقایان در مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه




نتایج دیدارهای فینال سال‌های اخیر رده انفرادی بانوان در مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه




نتایج دیدارهای فینال سال‌های اخیر رده انفرادی آقایان در مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه




استفاده از مطالب آماده شده برای این سایت، بدون ذکر «منبع: تنیس تاکرز» مجاز نیست!


PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-28-2017, 07:34 AM   #2
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,829 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس








نتایج به دست آمده طی فینال دیدارهای رده‌های اصلی مسابقات در سال گذشته






قهرمانان سال گذشته رده‌های اصلی مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه


بخش دوبل خانم‌ها

––––––––––––––––
قهرمانان: Caroline Garcia از فرانسه و Kristina Mladenovic از فرانسه (چپ)
با غلبه بر Ekaterina Makarova
از روسیه و Elena Vesnina از روسیه
طی سه
Set با نتیجه پایانی 6–3, 2–6, 6–4




بخش دوبل آقایان
–––––––––––––––
قهرمانان: Feliciano López از اسپانیا و Marc López از اسپانیا (چپ)
با غلبه بر Mike Bryan و Bob Bryan از امریکا
طی سه Set با نتیجه پایانی 6–4, 6–7(6–8), 6–3i




بخش دوبل ترکیبی
––––––––––––––––
قهرمانان: Martina Hingis از سوییس و Leander Paes از هندوستان (چپ)
با غلبه بر Sania Mirza از هندوستان و Ivan Dodig از کروواسی
طی سه Set با نتیجه پایانی 4–6, 6–4, [10–8]i




بخش انفرادی خانم‌ها
––––––––––––––––––
قهرمان: Garbiñe Muguruza از اسپانیا
با غلبه بر Serena Williamsاز امریکا

طی دو Set با نتیجه پایانی 7–5, 6–4




بخش انفرادی آقایان
–––––––––––––––––
قهرمان: Novak Djokovic از صربستان
با غلبه بر Andy Murray از بریتانیای کبیر

طی چهار Set با نتیجه پایانی 3–6, 6–1, 6–2, 6–4




جدول تقسیم جوایز نقدی به تفکیک رده‌ها و مراحل مختلف مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه

در سال 2016، مبلغ جوایز نقدی مسابقات بیش از چهار میلیون یورو افزایش داشت و به مبلغ 32,017,500 میلیون یورو رسید (حدود 14 درصد رشد). قرار است مجموع جوایز نقدی تا سال 2019 به میزان ده میلیون دیگر افزایش پیدا کند و به عدد 43 میلیون یورو برسد.

قهرمان در هر دو بخش انفرادی خانم‌ها و آقایان جایزه‌ای نقدی معادل €2,100,000 یورو دریافت می‌کند که به نسبت سال 2016 به میزان 100 هزار یورو افزایش داشته است.

همچنین جایزه نقدی گرند اسلم US Open تا سال 2017 به مبلغ $50 میلیون دلار خواهد رسید. شایان ذکر است که مبلغ کلی جایزه نقدی در ویمبلدون 2012 بالغ بر 16 میلیون پوند انگلیس (معادل $24.61 میلیون دلار امریکا) بوده است.



جدول تقسیم امتیازات رنکینگ به تفکیک بخش‌ها و مراحل مختلف مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه










Seedـهای برتر مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه 2015 در بخش دوبل خانم‌ها




راه‌یافتگان به جدول اصلی مسابقات با استفاده از Wild Card بخش دوبل خانم‌ها




Seedـهای برتر مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه 2017 در بخش انفرادی خانم‌ها




راه‌یافتگان به جدول اصلی مسابقات با استفاده از Wild Card بخش انفرادی خانم‌ها




راه‌یافتگان به جدول اصلی مسابقات با صعود از دور Qualifying بخش انفرادی خانم‌ها




خانم‌های تنیس‌بازی که تاکنون از شرکت در رقابت‌های امسال تورنمنت انصراف داده‌اند









Seedـهای برتر مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه 2017 در بخش دوبل آقایان




راه‌یافتگان به جدول اصلی مسابقات با استفاده از Wild Card بخش دوبل آقایان




Seedـهای برتر مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه 2017 در بخش انفرادی آقایان





راه‌یافتگان به جدول اصلی مسابقات با استفاده از Wild Card بخش انفرادی آقایان




راه‌یافتگان به جدول اصلی مسابقات با صعود از دور Qualifying بخش انفرادی آقایان




آقایان تنیس‌بازی که تاکنون از شرکت در رقابت‌های امسال تورنمنت انصراف داده‌اند




Lucky Loser
Andrey Rublev از روسیه







به پیوست:
جدول‌های قرعه‌کشی رده‌های اصلی دوبل و انفرادی خانم‌ها و آقایان در مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه
فایل های پیوست شده
نوع فایل: pdf French Open 2017 Roland Garros Women's Singles Championship.pdf (112.9 کیلو بایت, 8 نمایش)
نوع فایل: pdf French Open 2017 Roland Garros Men's Singles Championship.pdf (112.6 کیلو بایت, 13 نمایش)
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-28-2017, 07:36 AM   #3
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,829 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس








پوشش تلویزیونی مسابقات تنیس گرند اسلم
French Open
رولند گاروس در سال 2017





ESPN2 Caribbean پخش رایگان
Telstar 12 @ 15°W – 12610-V-7551-3/4
(
با وارد کردن کد زیر در بخش بیس)
in BISS: AB 72 DD FA C7 FB 39 FB
S.I.D
(Hex)= 0386 / P.M.T (Hex) ID= 0020





RTRS Srbija پخش رایگان
Eutelsat 16A @ 16°E — 11262-H-30000-2/3
فرکانس نسخه رایگان: قابل دریافت در شمال غرب کشور

نسبت تصویری/Aspect Ratio این کانال به صورت 4:3 مربع
انتخاب مسابقات برای پخش: به صورت محدود و گزینشی



هنگام کپی مطالب، لطفاً «منبع: تنیس تاکرز» را درج بفرمایید


Eurosport / ESP Int'l
Hot Bird @ 13°E - 11240-V-27500-3/4
Hot Bird @ 13°E - 12188-V-DVB/S2-8PSK-27500-3/4
Amos 3 @ 4°W - 10723-V-DVB/S2-8PSK-30000-2/3



Eurosport 2 / ESP 2 Int'l
Hot Bird @ 13°E 11240-V-27500-3/4


France 3

Hotbird @ 13°E – 11681-H-DVB/S2-8PSK-27500-3/4



France 4
Hotbird @ 13°E 11681-H-DVB/S2-8PSK-27500-3/4


La Deux RTBF
Hotbird @ 13°E 10930-H-DVB/S2-8PSK-30000-2/3
تمرکز روی مسابقات تنیس‌بازان کشور بلژیک


HRT 2 / HTV-2
Eutelsat 16°E – 10720-H-27500-3/4
قابل دریافت در شمال غرب کشور
تمرکز اصلی روی مسابقات کرووات‌ها



SLO-TV 2
Eutelsat 16°E – 10720-H-27500-3/4
Eutelsat 16°E – 11221-H-30000-3/4
قابل دریافت در شمال غرب کشور
تمرکز روی مسابقات تنیس‌بازان اسلوونی



RTRS Srbija
Eutelsat 16A @ 16°E — 11324-V-30000-3/4


ITV4 U.K. via BFBS Sport

Eutelsat 10A @ 10°E — 11221-V-DVB-S2/QPSK-30000-5/6







کانال های HD
=========


TV Varzish HD Tajikistanپخش رایگان
زبان گزارش: پارسی با لهجه شیرین دری/تاجیکی

YahSat @ 52.5°E — 11785-H-DVB-S2/8PSK-27500-5/6
NSS-12 @ 57°E — 11565-H-DVB-S2/8PSK-10740-3/4
تنها تک دیدار پایانی رده انفرادی آقایان


SRF zwei HD پخش رایگان
RTS Deux HD
پخش رایگان
قابل بازگشایی بدون نیاز به اینترنت روی برخی مارک‌ها
از جمله تمام مدل‌های HD کمپانی گلوبال مثل استارمکس
و استرانگ HD و کارت DVB و اکس کروزر (Avant و جدیدتر)
در صورت فعال کردن Patch دستگاه و نصب آخرین نرم افزار
روی enigma2 و محصولات Fortis: با نصب Emulator مخصوص
ا
ولویت پخش مسابقات سوییسی‌ها: واورینکا/باچینسکی/گولبیچ/ووگله
Hotbird @ 13°E — 10971-H-DVB-S2/8PSK-29700-2/3



SRF info HD پخش رایگان
RSi LA 2 HD پخش رایگان
قابل بازگشایی بدون نیاز به اینترنت روی برخی مارک‌ها
از جمله تمام مدل‌های HD کمپانی گلوبال مثل استارمکس
و استرانگ HD و کارت DVB و اکس کروزر (Avant و جدیدتر)
در صورت فعال کردن Patch دستگاه و نصب آخرین نرم افزار
روی Enigma2 و محصولات Fortis: با نصب Emulator مخصوص

اولویت پخش مسابقات سوییسی‌ها: واورینکا/باچینسکی/گولبیچ/ووگله
Hotbird @ 13°E — 11526-H-DVB-S2/8PSK-29700-2/3


Tenis Premium 1 HD Polska
Hotbird @ 13°E – 12284-H-DVB/S2-8PSK-27500-3/4
پخش اختصاصی 24 ساعته و بدون تبلیغات هر چهار گرند اسلم
باز شدن این کانال را از فروشنده‌ی اکانت CCcam خود بخواهید



Tenis Premium 2 HD Polska
Hotbird @ 13°E – 12264-V-DVB/S2-8PSK-27500-3/4
پخش اختصاصی 24 ساعته و بدون تبلیغات هر چهار گرند اسلم
باز شدن این کانال را از فروشنده‌ی اکانت CCcam خود بخواهید



Eurosport 360 HD 2 Deutschland
Astra 1M @ 19.2°E 11992-H-DVB/S2-QPSK-27500-9/10
پخش کامل و بدون وقفه مسابقات کورت سوزان لانگلن


Eurosport 360 HD 7 Deutschland
Astra 1M @ 19.2°E - 11797-H-DVB/S2-QPSK-27500-9/10

پخش کامل و بدون وقفه مسابقات کورت شماره 14


Eurosport HD / ESP HD Int'l
Hot Bird @ 13°E
10911-V-DVB/S2-8PSK-27500-3/4
Hot Bird @ 13°E
11278-V-DVB/S2-8PSK-27500-3/4


Eurosport 2 HD

Hot Bird @ 13°E
11284-H-DVB/S2-8PSK-27500-3/4


France 2 HD
Hotbird @ 13°E – 11681-H-DVB/S2-8PSK-27500-3/4


Star Sports Select 1 HD India
AsiaSat 5 @ 100.5°E – 12522-V-DVB-S2/8PSK-40700-2/3

تنها با اکانت For-Ever محصولات H.265 جدید StarMax


Star Sports Select 2 HD India
AsiaSat 5 @ 100.5°E – 12702-V-DVB-S2/8PSK-40700-2/3

تنها با اکانت For-Ever محصولات
H.265 جدید StarMax


beIN Sports 9HD
Badr @ 26°E – 11585-V-DVB-S2/8PSK-27500-2/3
Nilesat @ 7°W – 12476-V-DVB-S2/8PSK-27500-2/3



beIN Sports 10HD

Badr @ 26°E – 11623-V-DVB-S2/8PSK-27500-2/3
Nilesat @ 7°W – 12245-V-DVB-S2/8PSK-27500-2/3



beIN Sports 12HD EN
Badr @ 26°E – 11642-H-DVB-S2/8PSK-27500-2/3
Nilesat @ 7°W – 10853-H-DVB-S2/8PSK-27500-2/3









پخش مستقیم و رایگان مسابقات از طریق اینترنت
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

(بر روی لینک های زیر کلیک کنید)

StreamHunter
Stream2Watch
CricFree.TV
FromSport

JustinTV

ATDHE



استفاده از مطالب آماده شده برای این سایت، بدون ذکر «منبع: تنیس تاکرز» مجاز نیست!



PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-28-2017, 07:39 AM   #4
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,829 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس




برنامه زمانی
انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز نخست » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2017 French Open در روز مهر شید (یک‌شنبـه) مورخ هفتم خرداد ماه 1396 به وقت ایران:





Roland Garros 2017 Schedule of Play
Day One: Sunday, 28th of May, 2017
Revised Order of Play: Court Change


Philippe-Chatrier Court — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Julia Boserup (USA) vs Petra Kvitova (CZE)[15]i
Women's Singles - First Round
Angelique Kerber (GER)[1] vs Ekaterina Makarova (RUS)i
Men's Singles - First Round
Stephane Robert (FRA) vs Grigor Dimitrov (BUL)[11]i
Men's Singles - First Round
Lucas Pouille (FRA)[16] vs Julien Benneteau (FRA)i


Suzanne-Lenglen Court — From 1:30 PM IRDT
Men's Singles - First Round
Horacio Zeballos (ARG) vs Adrian Mannarino (FRA)i
Women's Singles - First Round
Christina McHale (USA) vs Svetlana Kuznetsova (RUS)[8]i
Men's Singles - First Round
Dominic Thiem (AUT)[6] vs Bernard Tomic (AUS)i
Women's Singles - First Round
Venus Williams (USA)[10] vs Qiang Wang (CHN)i


Court 1 — From 1:30 PM IRDT
Men's Singles - First Round
Guillermo Garcia-Lopez (ESP) vs Gilles Muller (LUX)[26]i
Men's Singles - First Round
Marco Trungelliti (ARG) vs Quentin Halys (FRA)i
Women's Singles - First Round
Camila Giorgi (ITA) vs Oceane Dodin (FRA)i
Women's Singles - First Round
Lara Arruabarrena (ESP) vs Dominika Cibulkova (SVK)[6]i


Court 2 — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Monica Puig (PUR) vs Roberta Vinci (ITA)[31]i
Men's Singles - First Round
Benjamin Bonzi (FRA) vs Daniil Medvedev (RUS)i
Men's Singles - First Round
Tommy Robredo (ESP) vs Daniel Evans (GBR)i
Women's Singles - First Round
Viktorija Golubic (SUI) vs Aliaksandra Sasnovich (BLR)i


Court 3 — From 1:30 PM IRDT
Men's Singles - First Round
Marius Copil (ROU) vs Albert Ramos-Vinolas (ESP)[19]i
Men's Singles - First Round
Ivo Karlovic (CRO)[23] vs Stefanos Tsitsipas (GRE)i
Women's Singles - First Round
Mirjana Lucic-Baroni (CRO)[22] vs Cagla Buyukakcay (TUR)i
Women's Singles - First Round
Bethanie Mattek-Sands (USA) vs Evgeniya Rodina (RUS)i


Court 6 — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Louisa Chirico (USA) vs Jelena Ostapenko (LAT)i
Men's Singles - First Round
Taro Daniel (JPN) vs Jerzy Janowicz (POL)i
Women's Singles - First Round
Amanda Anisimova (USA) vs Kurumi Nara (JPN)i
Men's Singles - First Round
Yuichi Sugita (JPN) vs Steve Johnson (USA)[25]i


Court 14 — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Madison Brengle (USA) vs Julia Goerges (GER)i
Men's Singles - First Round
Pablo Carreno Busta (ESP)[20] vs Florian Mayer (GER)i
Women's Singles - First Round
Lesia Tsurenko (UKR) vs Kateryna Kozlova (UKR)i
Men's Singles - First Round
Robin Haase (NED) vs Alex De Minaur (AUS)i


Court 17 — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Timea Bacsinszky (SUI)[30] vs Sara Sorribes Tormo (ESP)i
Women's Singles - First Round
Marina Erakovic (NZL) vs Shelby Rogers (USA)i
Men's Singles - First Round
Mikhail Kukushkin (KAZ) vs Tennys Sandgren (USA)i
Men's Singles - First Round
Thomaz Bellucci (BRA) vs Dusan Lajovic (SRB)i





PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-29-2017, 07:18 AM   #5
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,829 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس




برنامه زمانی
انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز دوم » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2017 French Open در روز مه شید (دوشنبـه) مورخ هشتم خرداد ماه 1396 به وقت ایران:





Roland Garros 2017 Schedule of Play
Day Two: Monday, 29th of May, 2017
Revised Order of Play: Court Change


Philippe-Chatrier Court — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Garbiñe Muguruza (ESP)[4] vs. Francesca Schiavone (ITA)i
Men's Singles - First Round
Marcel Granollers (ESP) vs. Novak Djokovic (SRB)[2]i
Women's Singles - First Round
Jennifer Brady (USA) vs. Kristina Mladenovic (FRA)[13]i
Men's Singles - First Round
Alexander Zverev (GER)[9] vs. Fernando Verdasco (ESP)i


Suzanne-Lenglen Court — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Caroline Wozniacki (DEN)[11] vs. Jaimee Fourlis (AUS)i
Men's Singles - First Round
Benoit Paire (FRA) vs. Rafael Nadal (ESP)[4]i
Women's Singles - First Round
Saisai Zheng (CHN) vs. Karolina Pliskova (CZE)[2]i
Men's Singles - First Round
Richard Gasquet (FRA)[24] vs. Arthur De Greef (BEL)i


Court 1 — From 1:30 PM IRDT
Men's Singles - First Round
Gilles Simon (FRA)[31] vs. Nikoloz Basilashvili (GEO)i
Men's Singles - First Round
Paul-Henri Mathieu (FRA) vs. David Goffin (BEL)[10]i
Women's Singles - First Round
Samantha Stosur (AUS)[23] vs. Kristina Kucova (SVK)i
Women's Singles - First Round
Irina Khromacheva (RUS) vs. Pauline Parmentier (FRA)i


Court 2 — From 1:30 PM IRDT
Men's Singles - First Round
Milos Raonic (CAN)[5] vs. Steve Darcis (BEL)i
Women's Singles - First Round
Ajla Tomljanovic (AUS) vs. Kiki Bertens (NED)[18]i
Men's Singles - First Round
Ernests Gulbis (LAT) vs. Marin Cilic (CRO)[7]i
Women's Singles - First Round
Alizé Lim (FRA) vs. Magda Linette (POL)i


Court 3 — From 1:30 PM IRDT
Men's Singles - First Round
Aljaz Bedene (GBR) vs. Ryan Harrison (USA)i
Women's Singles - First Round
Elise Mertens (BEL) vs. Daria Gavrilova (AUS)[24]i
Women's Singles - First Round
Sara Errani (ITA) vs. Misaki Doi (JPN)i
Men's Singles - First Round
Pierre-Hugues Herbert (FRA) vs. Jared Donaldson (USA)i


Court 4 — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Anett Kontaveit (EST) vs. Monica Niculescu (ROU)i
Women's Singles - First Round
Catherine Bellis (USA) vs. Quirine Lemoine (NED)i
Men's Singles - First Round
Konstantin Kravchuk (RUS) vs. Federico Delbonis (ARG)i
Women's Singles - First Round
Varvara Lepchenko (USA) vs. Andrea Petkovic (GER)i


Court 5 — From 1:30 PM IRDT
Men's Singles - First Round
Viktor Troicki (SRB) vs. Evgeny Donskoy (RUS)i
Men's Singles - First Round
Rogerio Dutra Silva (BRA) vs. Mikhail Youzhny (RUS)i
Women's Singles - First Round
Lauren Davis (USA)[25] vs. Carina Witthoeft (GER)i


Court 6 — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Myrtille Georges (FRA) vs. Yulia Putintseva (KAZ)[27]i
Men's Singles - First Round
Simone Bolelli (ITA) vs. Nicolas Mahut (FRA)i
Men's Singles - First Round
Maxime Hamou (FRA) vs. Pablo Cuevas (URU)[22]i
Women's Singles - First Round
Elena Vesnina (RUS)[14] vs. Beatriz Haddad Maia (BRA)i


Court 8 — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Jelena Jankovic (SRB) vs. Richel Hogenkamp (NED)i
Women's Singles - First Round
Johanna Larsson (SWE) vs. Natalia Vikhlyantseva (RUS)i
Men's Singles - First Round
Santiago Giraldo (COL) vs. Andreas Seppi (ITA)i
Women's Singles - First Round
Mariana Duque-Marino (COL) vs. Irina-Camelia Begu (ROU)i


Court 10 — From 1:30 PM IRDT
Men's Singles - First Round
Yen-Hsun Lu (TPE) vs. Sergiy Stakhovsky (UKR)i
Women's Singles - First Round
Danka Kovinic (MNE) vs. Ana Konjuh (CRO)[29]i
Men's Singles - First Round
Teymuraz Gabashvili (RUS) vs. Victor Estrella Burgos (DOM)i


Court 14 — From 1:30 PM IRDT
Men's Singles - First Round
Jack Sock (USA)[14] vs. Jiri Vesely (CZE)i
Men's Singles - First Round
Mathias Bourgue (FRA) vs. Borna Coric (CRO)i
Women's Singles - First Round
Kirsten Flipkens (BEL) vs. Mandy Minella (LUX)i
Women's Singles - First Round
Magdalena Rybarikova (SVK) vs. Coco Vandeweghe (USA)[19]i


Court 15 — From 1:30 PM IRDT
Men's Singles - First Round
Andrey Rublev (RUS) vs. Diego Schwartzman (ARG)i
Women's Singles - First Round
Ekaterina Alexandrova (RUS) vs. Katerina Siniakova (CZE)i
Men's Singles - First Round
Damir Dzumhur (BIH) vs. Nicolas Kicker (ARG)i


Court 16 — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Shuai Zhang (CHN)[32] vs. Donna Vekic (CRO)i
Men's Singles - First Round
Mischa Zverev (GER)[32] vs. Stefano Napolitano (ITA)i
Women's Singles - First Round
Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[16] vs. Patricia Maria Tig (ROU)i
Men's Singles - First Round
Frances Tiafoe (USA) vs. Fabio Fognini (ITA)[28]i


Court 17 — From 1:30 PM IRDT
Men's Singles - First Round
John Millman (AUS) vs. Roberto Bautista Agut (ESP)[17]i
Women's Singles - First Round
Francoise Abanda (CAN) vs. Tessah Andrianjafitrimo (FRA)i
Men's Singles - First Round
David Ferrer (ESP)[30] vs. Donald Young (USA)i
Women's Singles - First Round
Veronica Cepede Royg (PAR) vs. Lucie Safarova (CZE)i


Court 18 — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Ons Jabeur (TUN) vs. Ana Bogdan (ROU)i
Men's Singles - First Round
Joao Sousa (POR) vs. Janko Tipsarevic (SRB)i
Men's Singles - First Round
Feliciano Lopez (ESP) vs. Bjorn Fratangelo (USA)i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-30-2017, 07:17 AM   #6
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,829 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس




برنامه زمانی
انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز سوم » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2017 French Open در روز بهرام شید (سه‌شنبـه) مورخ نهم خرداد ماه 1396 به وقت ایران:





Roland Garros 2017 Schedule of Play
Day Three: Tuesday, 30th of May, 2017
Revised Order of Play: Court Change


Philippe-Chatrier Court — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Johanna Konta (GBR)[7] vs. Su-Wei Hsieh (TPE)i
Men's Singles - First Round
Alexander Zverev (GER)[9] vs. Fernando Verdasco (ESP) To Finish 4-6 6-3
Men's Singles - First Round
Andy Murray (GBR)[1] vs. Andrey Kuznetsov (RUS)i
Men's Singles - First Round
Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[12] vs. Renzo Olivo (ARG)i
Women's Singles - First Round
Jana Cepelova (SVK) vs. Simona Halep (ROU)[3]i


Suzanne-Lenglen Court — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Elina Svitolina (UKR)[5] vs. Yaroslava Shvedova (KAZ)i
Men's Singles - First Round
Stan Wawrinka (SUI)[3] vs. Jozef Kovalik (SVK)i
Women's Singles - First Round
Nao Hibino (JPN) vs. Caroline Garcia (FRA)[28]i
Men's Singles - First Round
Dustin Brown (GER) vs. Gael Monfils (FRA)[15]i


Court 1 — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Alizé Cornet (FRA) vs. Timea Babos (HUN)i
Men's Singles - First Round
Thanasi Kokkinakis (AUS) vs. Kei Nishikori (JPN)[8]i
Men's Singles - First Round
Jan-Lennard Struff (GER) vs. Tomas Berdych (CZE)[13]i
Women's Singles - First Round
Fiona Ferro (FRA) vs. Agnieszka Radwanska (POL)[9]i


Court 2 — From 1:30 PM IRDT
Men's Singles - First Round
Philipp Kohlschreiber (GER) vs. Nick Kyrgios (AUS)[18]i
Women's Singles - First Round
Ashleigh Barty (AUS) vs. Madison Keys (USA)[12]i
Men's Singles - First Round
Radu Albot (MDA) vs. Jeremy Chardy (FRA)i
Women's Singles - First Round
Risa Ozaki (JPN) vs. Eugenie Bouchard (CAN)i


Court 3 — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Miyu Kato (JPN) vs. Taylor Townsend (USA)i
Men's Singles - First Round
Sam Querrey (USA)[27] vs. Hyeon Chung (KOR)i
Women's Singles - First Round
Naomi Osaka (JPN) vs. Alison Van Uytvanck (BEL)i
Men's Singles - First Round
John Isner (USA)[21] vs. Jordan Thompson (AUS)i


Court 4 — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Mona Barthel (GER) vs. Tsvetana Pironkova (BUL)i
Men's Doubles - First Round
Jamie Murray (GBR)[5]/Bruno Soares (BRA)[5] vs.Janko Tipsarevic (SRB)/Viktor Troicki (SRB)i
Men's Doubles - First Round
Diego Schwartzman (ARG)/Frances Tiafoe (USA) vs. Ryan Harrison (USA)/Michael Venus (NZL)i
Men's Singles - First Round
Paolo Lorenzi (ITA) vs. Ricardas Berankis (LTU)i


Court 5 — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Sorana Cirstea (ROU) vs. Shuai Peng (CHN)i
Men's Doubles - First Round
Roman Jebavy (CZE)/Jiri Vesely (CZE) vs. Gregoire Barrere (FRA)/Albano Olivetti (FRA)i
Men's Singles - First Round
Karen Khachanov (RUS) vs. Nicolas Jarry (CHI)i
Women's Singles - First Round
Ying-Ying Duan (CHN) vs. Tatjana Maria (GER)i


Court 6 — From 1:30 PM IRDT
Men's Singles - First Round
Guido Pella (ARG) vs. Juan Martin Del Potro (ARG)[29]i
Men's Singles - First Round
Marcos Baghdatis (CYP) vs. Nicolas Almagro (ESP)i
Women's Singles - First Round
Marketa Vondrousova (CZE) vs. Amandine Hesse (FRA)i
Women's Singles - First Round
Anastasija Sevastova (LAT)[17] vs. Annika Beck (GER)i


Court 8 — From 1:30 PM IRDT
Men's Singles - First Round
Ernesto Escobedo (USA) vs. Denis Istomin (UZB)i
Men's Doubles - First Round
Henri Kontinen (FIN)[1]/John Peers (AUS)[1] vs. David Marrero (ESP)/Tommy Robredo (ESP)i
Men's Doubles - First Round
Treat Huey (PHI)/Denis Istomin (UZB) vs. Robin Haase (NED)/Dominic Inglot (GBR)i


Court 10 — From 1:30 PM IRDT
Men's Singles - First Round
Alexandr Dolgopolov (UKR) vs. Carlos Berlocq (ARG)i
Men's Doubles - First Round
Quentin Halys (FRA)/Adrian Mannarino (FRA) vs. Max Mirnyi (BLR)/Mikhail Youzhny (RUS)i
Men's Doubles - First Round
Victor Estrella Burgos (DOM)/Bernard Tomic (AUS) vs.Julian Knowle (AUT)/Florian Mayer (GER)i
Men's Doubles - First Round
Jean-Julien Rojer (NED)[11]/Horia Tecau (ROU)[11] vs. Thomaz Bellucci (BRA)/Carlos Berlocq (ARG)i


Court 14 — From 1:30 PM IRDT
Men's Singles - First Round
Laurent Lokoli (FRA) vs. Martin Klizan (SVK)i
Women's Singles - First Round
Barbora Strycova (CZE)[20] vs. Alison Riske (USA)i
Men's Singles - First Round
Kyle Edmund (GBR) vs. Gastao Elias (POR)i
Women's Singles - First Round
Chloe Paquet (FRA) vs. Kristyna Pliskova (CZE)i


Court 16 — From 1:30 PM IRDT
Men's Doubles - First Round
Raven Klaasen (RSA)[8]/Rajeev Ram (USA)[8] vs. Kenny De Schepper (FRA)/Vincent Millot (FRA)i
Men's Singles - First Round
Kevin Anderson (RSA) vs. Malek Jaziri (TUN)i
Men's Doubles - First Round
Julio Peralta (CHI)/Horacio Zeballos (ARG) vs. Feliciano Lopez (ESP)[6]/Marc Lopez (ESP)[6]i
Women's Singles - First Round
Daria Kasatkina (RUS)[26] vs. Yanina Wickmayer (BEL)i


Court 17 — From 1:30 PM IRDT
Women's Singles - First Round
Maria Sakkari (GRE) vs. Carla Suarez Navarro (ESP)[21]i
Women's Singles - First Round
Kateryna Bondarenko (UKR) vs. Petra Martic (CRO)i
Men's Doubles - First Round
Fabrice Martin (FRA)[14]/Daniel Nestor (CAN)[14] vs. Santiago Gonzalez (MEX)/Donald Young (USA)i
Men's Singles - First Round
Thiago Monteiro (BRA) vs. Alexandre Muller (FRA)i


Court 18 — From 1:30 PM IRDT
Men's Doubles - First Round
Andres Molteni (ARG)/Adil Shamasdin (CAN) vs. Facundo Bagnis (ARG)/Albert Ramos-Vinolas (ESP)i
Men's Doubles - First Round
James Cerretani (USA)/Daniil Medvedev (RUS) vs. Juan Sebastian Cabal (COL)[16]/Robert Farah (COL)[16]i
Men's Doubles - First Round
Andre Begemann (GER)/Philipp Oswald (AUT) vs. Nikoloz Basilashvili (GEO)/Matt Reid (AUS)i
Men's Doubles - First Round
Jonathan Erlich (ISR)/Andre Sa (BRA) vs. Martin Klizan (SVK)/Joao Sousa (POR)i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-31-2017, 07:03 AM   #7
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,829 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس




برنامه زمانی
انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز چهارم » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2017 French Open در روز تیر شید (چهارشنبـه) مورخ دهم خرداد ماه 1396 به وقت ایران:





Roland Garros 2017 – Schedule of Play
Day Four: Wednesday, 31st of May, 2017
Revised Order of Play: Court Change


Philippe-Chatrier Court — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Venus Williams (USA)[10] vs. Kurumi Nara (JPN)i
Not Before 3:00 PM IRDT
MEN'S SINGLES - First Round
Renzo Olivo (ARG) vs. Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[12] To Finish 7-5 6-4 6-7(6) 5-4
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Garbiñe Muguruza (ESP)[4] vs. Anett Kontaveit (EST)i
MEN'S SINGLES - Second Round
Robin Haase (NED) vs. Rafael Nadal (ESP)[4]i
MEN'S SINGLES - Second Round
Lucas Pouille (FRA)[16] vs. Thomaz Bellucci (BRA)i


Suzanne-Lenglen Court — From 1:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - Second Round
Dominic Thiem (AUT)[6] vs. Simone Bolelli (ITA)i
MEN'S SINGLES - Second Round
Joao Sousa (POR) vs. Novak Djokovic (SRB)[2]i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Sara Errani (ITA) vs. Kristina Mladenovic (FRA)[13]i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Ons Jabeur (TUN) vs. Dominika Cibulkova (SVK)[6]i


Court 1 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Bethanie Mattek-Sands (USA) vs. Petra Kvitova (CZE)[15]i
MEN'S SINGLES - Second Round
Tommy Robredo (ESP) vs. Grigor Dimitrov (BUL)[11]i
MEN'S SINGLES - Second Round
Milos Raonic (CAN)[5] vs. Rogerio Dutra Silva (BRA)i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Oceane Dodin (FRA) vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)[8]i


Court 2 — From 1:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - Second Round
Sergiy Stakhovsky (UKR) vs. David Goffin (BEL)[10]i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Catherine Bellis (USA) vs. Kiki Bertens (NED)[18]i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Caroline Wozniacki (DEN)[11] vs. Francoise Abanda (CAN)i
MEN'S SINGLES - Second Round
Benjamin Bonzi (FRA) vs. Albert Ramos-Vinolas (ESP)[19]i


Court 3 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Samantha Stosur (AUS)[23] vs. Kirsten Flipkens (BEL)i
MEN'S SINGLES - Second Round
Ivo Karlovic (CRO)[23] vs. Horacio Zeballos (ARG)i
MEN'S DOUBLES - First Round
Nick Kyrgios (AUS)/Jordan Thompson (AUS) vs. Pierre-Hugues Herbert (FRA)[2]/Nicolas Mahut (FRA)[2]i
MEN'S SINGLES - Second Round
Jiri Vesely (CZE) vs. Aljaz Bedene (GBR)i


Court 4 — From 1:30 PM IRDT
MIXED DOUBLES - First Round
Yung-Jan Chan (TPE)[1]/John Peers (AUS)[1] vs. Abigail Spears (USA)/Juan Sebastian Cabal (COL)i
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Daria Gavrilova (AUS)/Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) vs. Sania Mirza (IND)[4]/Yaroslava Shvedova (KAZ)[4]i
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Audrey Albie (FRA)/Harmony Tan (FRA) vs. Pauline Parmentier (FRA)/Yanina Wickmayer (BEL)i
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Jana Cepelova (SVK)/Su-Wei Hsieh (TPE) vs. Kurumi Nara (JPN)/Risa Ozaki (JPN)i
MEN'S DOUBLES - First Round
Constant Lestienne (FRA)/Corentin Moutet (FRA) vs. Dustin Brown (GER)/Yen-Hsun Lu (TPE)i


Court 5 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Lyudmyla Kichenok (UKR)/Nadiia Kichenok (UKR) vs. Ana Konjuh (CRO)/Magda Linette (POL)i
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Nao Hibino (JPN)/Alicja Rosolska (POL) vs. Jelena Jankovic (SRB)/Coco Vandeweghe (USA)i
MEN'S DOUBLES - First Round
Steve Darcis (BEL)/Benoit Paire (FRA) vs. Mikhail Elgin (RUS)/Karen Khachanov (RUS)i
MEN'S DOUBLES - First Round
Jan-Lennard Struff (GER)/Mischa Zverev (GER) vs. Gregoire Jacq (FRA)/Hugo Nys (FRA)i
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Lucie Hradecka (CZE)[6]/Katerina Siniakova (CZE)[6] vs. Lauren Davis (USA)/Nicole Melichar (USA)i


Court 6 — From 1:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - Second Round
Borna Coric (CRO) vs. Steve Johnson (USA)[25]i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Richel Hogenkamp (NED) vs. Elise Mertens (BEL)i
MEN'S SINGLES - Second Round
Pablo Carreno Busta (ESP)[20] vs. Taro Daniel (JPN)i
MEN'S DOUBLES - First Round
Philipp Petzschner (GER)/Alexander Peya (AUT) vs. Bob Bryan (USA)[3]/Mike Bryan (USA)[3]i


Court 8 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Marine Partaud (FRA)/Virginie Razzano (FRA) vs. Ashleigh Barty (AUS)/Casey Dellacqua (AUS)i
MEN'S SINGLES - Second Round
Stefano Napolitano (ITA) vs. Diego Schwartzman (ARG)i
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Tessah Andrianjafitrimo (FRA)/Amandine Hesse (FRA) vs. Timea Babos (HUN)[5]/Andrea Hlavackova (CZE)[5]i
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Annika Beck (GER)/Renata Voracova (CZE) vs. Hao-Ching Chan (TPE)[12]/Barbora Krejcikova (CZE)[12]i
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Natela Dzalamidze (RUS)/Veronika Kudermetova (RUS) vs. Aleksandra Krunic (SRB)/Ajla Tomljanovic (AUS)i


Court 10 — From 1:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - First Round
Marcin Matkowski (POL)[12]/Edouard Roger-Vasselin (FRA)[12] vs. Nicholas Monroe (USA)/Artem Sitak (NZL)i
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Andreja Klepac (SLO)[15]/María José Martinez Sanchez (ESP)[15] vs. Sorana Cirstea (ROU)/Donna Vekic (CRO)i
MEN'S DOUBLES - First Round
Lukasz Kubot (POL)[4]/Marcelo Melo (BRA)[4] vs. Julien Benneteau (FRA)/Jeremy Chardy (FRA)i
MEN'S DOUBLES - First Round
Ernesto Escobedo (USA)/Sam Querrey (USA) vs. Simone Bolelli (ITA)/Fabio Fognini (ITA)i
MEN'S DOUBLES - First Round
Marcus Daniell (NZL)/Marcelo Demoliner (BRA) vs. Ivan Dodig (CRO)[7]/Marcel Granollers (ESP)[7]i


Court 14 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Johanna Larsson (SWE) vs. Yulia Putintseva (KAZ)[27]i
MEN'S SINGLES - Second Round
Nikoloz Basilashvili (GEO) vs. Viktor Troicki (SRB)i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Timea Bacsinszky (SUI)[30] vs. Madison Brengle (USA)i
MEN'S SINGLES - Second Round
Mikhail Kukushkin (KAZ) vs. Roberto Bautista Agut (ESP)[17]i


Court 15 — From 1:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - First Round
Wesley Koolhof (NED)/Matwe Middelkoop (NED) vs. Malek Jaziri (TUN)/Andreas Seppi (ITA)i
MEN'S DOUBLES - First Round
Florin Mergea (ROU)[13]/Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK)[13] vs. Fernando Verdasco (ESP)/Nenad Zimonjic (SRB)i
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Varvara Lepchenko (USA)/Evgeniya Rodina (RUS) vs. Ying-Ying Duan (CHN)/Shuai Peng (CHN)i
MEN'S DOUBLES - First Round
Nicolas Almagro (ESP)/Steve Johnson (USA) vs. Purav Raja (IND)/Divij Sharan (IND)i
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Mirjana Lucic-Baroni (CRO)/Andrea Petkovic (GER) vs. María Irigoyen (ARG)/Demi Schuurs (NED)i


Court 16 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Ekaterina Makarova (RUS) vs. Lesia Tsurenko (UKR)i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Cagla Buyukakcay (TUR) vs. Shelby Rogers (USA)i
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Fiona Ferro (FRA)/Margot Yerolymos (FRA) vs. Ekaterina Makarova (RUS)[2]/Elena Vesnina (RUS)[2]i
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Anna-Lena Groenefeld (GER)[11]/Kveta Peschke (CZE)[11] vs. Myrtille Georges (FRA)/Chloe Paquet (FRA)i
MEN'S DOUBLES - First Round
Jonathan Eysseric (FRA)/Tristan Lamasine (FRA) vs. Oliver Marach (AUT)[15]/Mate Pavic (CRO)[15]i


Court 17 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Jelena Ostapenko (LAT) vs. Monica Puig (PUR)i
MEN'S DOUBLES - First Round
Mathias Bourgue (FRA)/Paul-Henri Mathieu (FRA) vs. Rohan Bopanna (IND)[9]/Pablo Cuevas (URU)[9]i
MEN'S SINGLES - Second Round
Marco Trungelliti (ARG) vs. Guillermo Garcia-Lopez (ESP)i
WOMEN'S SINGLES - Second Round
Shuai Zhang (CHN)[32] vs. Aliaksandra Sasnovich (BLR)i


Court 18 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Mona Barthel (GER)/Carina Witthoeft (GER) vs. Darija Jurak (CRO)[17]/Anastasia Rodionova (AUS)[17]i
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Eri Hozumi (JPN)[18]/Miyu Kato (JPN)[18] vs. Asia Muhammad (USA)/Taylor Townsend (USA)i
MEN'S DOUBLES - First Round
Scott Lipsky (USA)/Leander Paes (IND) vs. Radu Albot (MDA)/Hyeon Chung (KOR)i
WOMEN'S DOUBLES - First Round
Raluca Olaru (ROU)/Olga Savchuk (UKR) vs. Mandy Minella (LUX)/Anastasija Sevastova (LAT)i
MEN'S DOUBLES - First Round
Brian Baker (USA)/Nikola Mektic (CRO) vs. Sam Groth (AUS)/Robert Lindstedt (SWE)i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2017, 07:04 AM   #8
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,829 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس




برنامه زمانی
انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز پنجـم » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2017 French Open در روز اورمزد شید (پنج‌شنبـه) مورخ 11 خرداد ماه 1396 به وقت ایران:





Roland Garros 2017 — Schedule of Play
Day Five: Thursday, 1st of June, 2017
Revised Order of Play: Court Change


Philippe-Chatrier Court — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Barbora Strycova (CZE)[20] vs. Alizé Cornet (FRA)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Stan Wawrinka (SUI)[3] vs. Alexandr Dolgopolov (UKR)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Thiago Monteiro (BRA) vs. Gael Monfils (FRA)[15]i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Ekaterina Alexandrova (RUS) vs. Karolina Pliskova (CZE)[2]i


Suzanne-Lenglen Court — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Alison Van Uytvanck (BEL) vs. Agnieszka Radwanska (POL)[9]i
MEN’S SINGLES – Second Round
Andy Murray (GBR)[1] vs. Martin Klizan (SVK)i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Tatjana Maria (GER) vs. Simona Halep (ROU)[3]i
MEN’S SINGLES – Second Round
Richard Gasquet (FRA)[24] vs. Victor Estrella Burgos (DOM)i


Court 1 — From 1:30 PM IRDT
MEN’S SINGLES – Second Round
Konstantin Kravchuk (RUS) vs. Marin Cilic (CRO)[7]i
MEN’S SINGLES – Second Round
Jeremy Chardy (FRA) vs. Kei Nishikori (JPN)[8]i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Chloe Paquet (FRA) vs. Caroline Garcia (FRA)[28]i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Carina Witthoeft (GER) vs. Pauline Parmentier (FRA)i


Court 2 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Elina Svitolina (UKR)[5] vs. Tsvetana Pironkova (BUL)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Nicolas Almagro (ESP) vs. Juan Martin Del Potro (ARG)[29]i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Anastasija Sevastova (LAT)[17] vs. Eugenie Bouchard (CAN)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Fernando Verdasco (ESP) vs. Pierre-Hugues Herbert (FRA)i


Court 3 — From 1:30 PM IRDT
MEN’S SINGLES – Second Round
David Ferrer (ESP)[30] vs. Feliciano Lopez (ESP)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Kevin Anderson (RSA) vs. Nick Kyrgios (AUS)[18]i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Sorana Cirstea (ROU) vs. Carla Suarez Navarro (ESP)[21]i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Petra Martic (CRO) vs. Madison Keys (USA)[12]i


Court 4 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Chia-Jung Chuang (TPE)/Misaki Doi (JPN) vs. Chen Liang (CHN)/Qiang Wang (CHN)i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Kateryna Bondarenko (UKR)/Lesia Tsurenko (UKR) vs. Viktorija Golubic (SUI)/Kristyna Pliskova (CZE)i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Daria Kasatkina (RUS)/Irina Khromacheva (RUS) vs. Raquel Atawo (USA)[10]/Jelena Ostapenko (LAT)[10]i
MIXED DOUBLES – First Round
Myrtille Georges (FRA)/Geoffrey Blancaneaux (FRA) vs. Elina Svitolina (UKR)/Artem Sitak (NZL)i
MIXED DOUBLES – First Round
Raquel Atawo (USA)/Treat Huey (PHI) vs. Andrea Hlavackova (CZE)[3]/Edouard Roger-Vasselin (FRA)[3]i


Court 5 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Shuko Aoyama (JPN)/Zhaoxuan Yang (CHN) vs. Alla Kudryavtseva (RUS)/Alexandra Panova (RUS)i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Giulia Morlet (FRA)/Diane Parry (FRA) vs. Kiki Bertens (NED)[13]/Johanna Larsson (SWE)[13]i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Gabriela Dabrowski (CAN)[9]/Yifan Xu (CHN)[9] vs. Samantha Stosur (AUS)/Shuai Zhang (CHN)i
MEN’S DOUBLES – First Round
Rogerio Dutra Silva (BRA)/Paolo Lorenzi (ITA) vs. Pablo Carreno Busta (ESP)[10]/Guillermo Garcia-Lopez (ESP)[10]i
MIXED DOUBLES – First Round
Gabriela Dabrowski (CAN)[7]/Rohan Bopanna (IND)[7] vs. Jessica Moore (AUS)/Matt Reid (AUS)i


Court 6 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Daria Kasatkina (RUS)[26] vs. Marketa Vondrousova (CZE)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Karen Khachanov (RUS) vs. Tomas Berdych (CZE)[13]i
MEN’S SINGLES – Second Round
Renzo Olivo (ARG) vs. Kyle Edmund (GBR)i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[16] vs. Veronica Cepede Royg (PAR)i


Court 8 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Xenia Knoll (SUI)/Nina Stojanovic (SRB) vs. Irina-Camelia Begu (ROU)/Saisai Zheng (CHN)i
MEN’S DOUBLES – Second Round
Jean-Julien Rojer (NED)[11]/Horia Tecau (ROU)[11] vs. Constant Lestienne (FRA)/Corentin Moutet (FRA)i
MEN’S DOUBLES – Second Round
Raven Klaasen (RSA)[8]/Rajeev Ram (USA)[8] vs. Roman Jebavy (CZE)/Jiri Vesely (CZE)i
MIXED DOUBLES – First Round
Alla Kudryavtseva (RUS)/Daniel Nestor (CAN) vs. Hao-Ching Chan (TPE)[6]/Jean-Julien Rojer (NED)[6]i
MIXED DOUBLES – First Round
Virginie Razzano (FRA)/Vincent Millot (FRA) vs. Casey Dellacqua (AUS)/Rajeev Ram (USA)i


Court 10 — From 1:30 PM IRDT
MEN’S DOUBLES – Second Round
Andre Begemann (GER)/Philipp Oswald (AUT) vs. Julio Peralta (CHI)/Horacio Zeballos (ARG)i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Yulia Putintseva (KAZ)/Natalia Vikhlyantseva (RUS) vs. Kirsten Flipkens (BEL)/Francesca Schiavone (ITA)i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Bethanie Mattek-Sands (USA)[1]/Lucie Safarova (CZE)[1] vs. Alizé Cornet (FRA)/Elise Mertens (BEL)i
MIXED DOUBLES – First Round
Anna-Lena Groenefeld (GER)/Robert Farah (COL) vs. Christina McHale (USA)/Brian Baker (USA)i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Abigail Spears (USA)[8]/Katarina Srebotnik (SLO)[8] vs. Lara Arruabarrena (ESP)/Arantxa Parra Santonja (ESP)i


Court 14 — From 1:30 PM IRDT
MEN’S SINGLES – Second Round
John Isner (USA)[21] vs. Paolo Lorenzi (ITA)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Hyeon Chung (KOR) vs. Denis Istomin (UZB)i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Shelby Rogers (USA)/Heather Watson (GBR) vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)[14]/Kristina Mladenovic (FRA)[14]i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Yung-Jan Chan (TPE)[3]/Martina Hingis (SUI)[3] vs. Naomi Broady (GBR)/Maria Sanchez (USA)i


Court 16 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Manon Arcangioli (FRA)/Alizé Lim (FRA) vs. Jennifer Brady (USA)/Alison Riske (USA)i
MEN’S DOUBLES – Second Round
Marcin Matkowski (POL)[12]/Edouard Roger-Vasselin (FRA)[12] vs. Andres Molteni (ARG)/Adil Shamasdin (CAN)i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Elena Vesnina (RUS)[14] vs. Varvara Lepchenko (USA)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Nicolas Kicker (ARG) vs. Pablo Cuevas (URU)[22]i


Court 17 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Magda Linette (POL) vs. Ana Konjuh (CRO)[29]i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Su-Wei Hsieh (TPE) vs. Taylor Townsend (USA)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Andreas Seppi (ITA) vs. Fabio Fognini (ITA)[28]i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Mariana Duque-Marino (COL) vs.Magdalena Rybarikova (SVK)i


Court 18 — From 1:30 PM IRDT
MEN’S DOUBLES – Second Round
Santiago Gonzalez (MEX)/Donald Young (USA) vs. Jonathan Erlich (ISR)/Andre Sa (BRA)i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Oksana Kalashnikova (GEO)/Ipek Soylu (TUR) vs. Naomi Osaka (JPN)/Monica Puig (PUR)i
MIXED DOUBLES – First Round
Kveta Peschke (CZE)/Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK) vs. Andreja Klepac (SLO)/Dominic Inglot (GBR)i
MIXED DOUBLES – First Round
Coco Vandeweghe (USA)/Max Mirnyi (BLR) vs. Yaroslava Shvedova (KAZ)[5]/Alexander Peya (AUT)[5]i
MEN’S DOUBLES – Second Round
Purav Raja (IND)/Divij Sharan (IND) vs. Oliver Marach (AUT)[15]/Mate Pavic (CRO)[15]i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2017, 07:43 AM   #9
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,829 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس




برنامه زمانی
انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز ششـم » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2017 French Open در روز ناهید شید (آدینـه) مورخ 12 خرداد ماه 1396 به وقت ایران:





Roland Garros 2017 — Schedule of Play
Day Six: Friday, 2nd of June, 2017
Revised Order of Play: Court Change



Philippe-Chatrier Court — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S SINGLES – ROUND 3
Garbiñe Muguruza (ESP)[4] vs. Yulia Putintseva (KAZ)[27]i
MEN’S SINGLES – ROUND 3
Nikoloz Basilashvili (GEO) vs. Rafael Nadal (ESP)[4]i
MEN’S SINGLES – ROUND 3
Diego Schwartzman (ARG) vs. Novak Djokovic (SRB)[2]i
WOMEN’S SINGLES – ROUND 3
Venus Williams (USA)[10] vs. Elise Mertens (BEL)i


Suzanne-Lenglen Court — From 1:30 PM IRDT
MEN’S SINGLES – ROUND 3
Horacio Zeballos (ARG) vs. David Goffin (BEL)[10]i
WOMEN’S SINGLES – ROUND 3
Shelby Rogers (USA) vs. Kristina Mladenovic (FRA)[13]i
MEN’S SINGLES – ROUND 3
Lucas Pouille (FRA)[16] vs. Albert Ramos-Vinolas (ESP)[19]i
WOMEN’S SINGLES – ROUND 3
Caroline Wozniacki (DEN)[11] vs. Catherine Bellis (USA)i


Court 1 — From 1:30 PM IRDT
MEN’S SINGLES – ROUND 3
Pablo Carreno Busta (ESP)[20] vs. Grigor Dimitrov (BUL)[11]i
MEN’S SINGLES – ROUND 3
Dominic Thiem (AUT)[6] vs. Steve Johnson (USA)[25]i
WOMEN’S SINGLES – ROUND 3
Shuai Zhang (CHN)[32] vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)[8]i
WOMEN’S SINGLES – ROUND 3
Timea Bacsinszky (SUI)[30] vs. Ons Jabeur (TUN)i


Court 2 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S SINGLES – ROUND 3
Lesia Tsurenko (UKR) vs. Jelena Ostapenko (LAT)i
MEN’S SINGLES – ROUND 3
Milos Raonic (CAN)[5] vs. Guillermo Garcia-Lopez (ESP)i
MEN’S DOUBLES – ROUND 2
Sam Groth (AUS)/Robert Lindstedt (SWE) vs. Bob Bryan (USA)[3]/Mike Bryan (USA)[3]i
MEN’S DOUBLES – ROUND 2
Quentin Halys (FRA)/Adrian Mannarino (FRA) vs. Rogerio Dutra Silva (BRA)/Paolo Lorenzi (ITA)i


Court 3 — From 1:30 PM IRDT
MEN’S SINGLES – ROUND 3
Jiri Vesely (CZE) vs. Roberto Bautista Agut (ESP)[17]i
WOMEN’S SINGLES – ROUND 3
Samantha Stosur (AUS)[23] vs. Bethanie Mattek-Sands (USA)i
MIXED DOUBLES – ROUND 1
Katarina Srebotnik (SLO)[4]/Raven Klaasen (RSA)[4] vs. Martina Hingis (SUI)/Leander Paes (IND)i
MIXED DOUBLES – ROUND 1
Chloe Paquet (FRA)/Benoit Paire (FRA) vs. Yifan Xu (CHN)/Fabrice Martin (FRA)i


Court 6 — From 1:30 PM IRDT
MEN’S DOUBLES – ROUND 2
David Marrero (ESP)/Tommy Robredo (ESP) vs. Scott Lipsky (USA)/Leander Paes (IND)i
WOMEN’S DOUBLES – ROUND 2
Pauline Parmentier (FRA)/Yanina Wickmayer (BEL) vs. Kiki Bertens (NED)[13]/Johanna Larsson (SWE)[13]i
MEN’S DOUBLES – ROUND 2
Jan-Lennard Struff (GER)/Mischa Zverev (GER) vs. Nick Kyrgios (AUS)/Jordan Thompson (AUS)i
MIXED DOUBLES – ROUND 1
Pauline Parmentier (FRA)/Mathias Bourgue (FRA) vs. Barbora Krejcikova (CZE)/Nicholas Monroe (USA)i


Court 8 — From 1:30 PM IRDT
MEN’S DOUBLES – ROUND 2
Malek Jaziri (TUN)/Andreas Seppi (ITA) vs. Ivan Dodig (CRO)[7]/Marcel Granollers (ESP)[7]i
MEN’S DOUBLES – ROUND 2
Ernesto Escobedo (USA)/Sam Querrey (USA) vs. Juan Sebastian Cabal (COL)[16]/Robert Farah (COL)[16]i
MEN’S DOUBLES – ROUND 2
Treat Huey (PHI)/Denis Istomin (UZB) vs. Rohan Bopanna (IND)[9]/Pablo Cuevas (URU)[9]i
WOMEN’S DOUBLES – ROUND 2
Raluca Olaru (ROU)/Olga Savchuk (UKR) vs. Timea Babos (HUN)[5]/Andrea Hlavackova (CZE)[5]i


Court 14 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S DOUBLES – ROUND 2
Nao Hibino (JPN)/Alicja Rosolska (POL) vs. Darija Jurak (CRO)[17]/Anastasia Rodionova (AUS)[17]i
WOMEN’S DOUBLES – ROUND 2
Myrtille Georges (FRA)/Chloe Paquet (FRA) vs. Kirsten Flipkens (BEL)/Francesca Schiavone (ITA)i
WOMEN’S DOUBLES – ROUND 2
Ying-Ying Duan (CHN)/Shuai Peng (CHN) vs. Daria Kasatkina (RUS)/Irina Khromacheva (RUS)i
MIXED DOUBLES – ROUND 1
Darija Jurak (CRO)/Mate Pavic (CRO) vs. Sania Mirza (IND)[2]/Ivan Dodig (CRO)[2]i


Court 16 — From 1:30 PM IRDT
MEN’S DOUBLES – ROUND 2
Jamie Murray (GBR)[5]/Bruno Soares (BRA)[5] vs. Mikhail Elgin (RUS)/Karen Khachanov (RUS)i
WOMEN’S DOUBLES – ROUND 2
Lucie Hradecka (CZE)[6]/Katerina Siniakova (CZE)[6] vs .Ana Konjuh (CRO)/Magda Linette (POL)i
MEN’S DOUBLES – ROUND 2
Fernando Verdasco (ESP)/Nenad Zimonjic (SRB) vs. Julian Knowle (AUT)/Florian Mayer (GER)i
MIXED DOUBLES – ROUND 1
Jelena Ostapenko (LAT)[8]/Bruno Soares (BRA)[8] vs. Alicja Rosolska (POL)/Michael Venus (NZL)i


Court 17 — From 1:30 PM IRDT
MEN’S DOUBLES – ROUND 2
Lukasz Kubot (POL)[4]/Marcelo Melo (BRA)[4] vs .Ryan Harrison (USA)/Michael Venus (NZL)i
WOMEN’S DOUBLES – ROUND 2
Alla Kudryavtseva (RUS)/Alexandra Panova (RUS) vs. Ekaterina Makarova (RUS)[2]/Elena Vesnina (RUS)[2]i
WOMEN’S DOUBLES – ROUND 2
Mirjana Lucic-Baroni (CRO)/Andrea Petkovic (GER) vs. Daria Gavrilova (AUS)/Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)i
MIXED DOUBLES – ROUND 1
Anastasia Rodionova (AUS)/Nikola Mektic (CRO) vs. María José Martinez Sanchez (ESP)/Marcelo Demoliner (BRA)i
MIXED DOUBLES – ROUND 1
Bethanie Mattek-Sands (USA)/Steve Johnson (USA) vs. Lucie Hradecka (CZE)/Marcin Matkowski (POL)i






PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2017, 07:56 AM   #10
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,829 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس




برنامه زمانی
انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز هفتـم » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2017 French Open در روز کیوان شید (شنبـه) مورخ 13 خرداد ماه 1396 به وقت ایران:





Roland Garros 2017 — Schedule of Play
Day Seven: Saturday, 3rd of June, 2017
Revised Order of Play: Court Change


Philippe-Chatrier Court — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - ROUND 3
Alizé Cornet (FRA) vs. Agnieszka Radwanska (POL)[9]i
MEN'S SINGLES - ROUND 3
Andy Murray (GBR)[1] vs. Juan Martin del Potro (ARG)[29]i
MEN'S SINGLES - ROUND 3
Richard Gasquet (FRA)[24] vs. Gael Monfils (FRA)[15]i
WOMEN'S SINGLES - ROUND 3
Elina Svitolina (UKR)[5] vs. Magda Linette (POL)i


Suzanne-Lenglen Court — From 1:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - ROUND 3
Feliciano Lopez (ESP) vs. Marin Cilic (CRO)[7]i
WOMEN'S SINGLES - ROUND 3
Daria Kasatkina (RUS)[26] vs. Simona Halep (ROU)[3]i
MEN'S SINGLES - ROUND 3
Stan Wawrinka (SUI)[3] vs. Fabio Fognini (ITA)[28]i
WOMEN'S SINGLES - ROUND 3
Anastasija Sevastova (LAT)[17] vs. Petra Martic (CRO)i


Court 1 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - ROUND 3
Su-Wei Hsieh (TPE) vs. Caroline Garcia (FRA)[28]i
MEN'S SINGLES - ROUND 3
Hyeon Chung (KOR) vs. Kei Nishikori (JPN)[8]i
WOMEN'S SINGLES - ROUND 3
Carina Witthoeft (GER) vs. Karolina Pliskova (CZE)[2]i
MIXED DOUBLES - ROUND 2
Pauline Parmentier (FRA)/Mathias Bourgue (FRA) vs. Andrea Hlavackova (CZE)[3]/Edouard Roger-Vasselin (FRA)[3]i


Court 2 — From 1:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - ROUND 3
Kyle Edmund (GBR) vs. Kevin Anderson (RSA)i
Not Before 2:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - ROUND 3
Caroline Wozniacki (DEN)[11] vs. Catherine Bellis (USA) To Finish 6-2 2-5
MEN'S SINGLES - ROUND 3
John Isner (USA)[21] vs. Karen Khachanov (RUS)i
WOMEN'S SINGLES - ROUND 3
Veronica Cepede Royg (PAR) vs. Mariana Duque-Marino (COL)i


Court 3 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - ROUND 3
Elena Vesnina (RUS)[14] vs. Carla Suarez Navarro (ESP)[21]i
MEN'S SINGLES - ROUND 3
Fernando Verdasco (ESP) vs. Pablo Cuevas (URU)[22]i
MEN'S DOUBLES - ROUND 3
Santiago Gonzalez (MEX)/Donald Young (USA) vs. Nick Kyrgios (AUS)/Jordan Thompson (AUS)i
MIXED DOUBLES - ROUND 2
Casey Dellacqua (AUS)/Rajeev Ram (USA) vs. Hao-Ching Chan (TPE)[6]/Jean-Julien Rojer (NED)[6]i


Court 6 — From 1:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - ROUND 3
David Marrero (ESP)/Tommy Robredo (ESP) vs. Juan Sebastian Cabal (COL)[16]/Robert Farah (COL)[16]i
MEN'S DOUBLES - ROUND 3
Jean-Julien Rojer (NED)[11]/Horia Tecau (ROU)[11] vs. Ivan Dodig (CRO)[7]/Marcel Granollers (ESP)[7]i
MEN'S DOUBLES - ROUND 3
Ryan Harrison (USA)/Michael Venus (NZL) vs. Purav Raja (IND)/Divij Sharan (IND)i


Court 14 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 2
Eri Hozumi (JPN)[18]/Miyu Kato (JPN)[18] vs. Ashleigh Barty (AUS)/Casey Dellacqua (AUS)i
MEN'S DOUBLES - ROUND 3
Roman Jebavy (CZE)/Jiri Vesely (CZE) vs. Rogerio Dutra Silva (BRA)/Paolo Lorenzi (ITA)i
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 2
Yung-Jan Chan (TPE)[3]/Martina Hingis (SUI)[3] vs. Viktorija Golubic (SUI)/Kristyna Pliskova (CZE)i
MIXED DOUBLES - ROUND 2
Anna-Lena Groenefeld (GER)/Robert Farah (COL) vs. Yaroslava Shvedova (KAZ)[5]/Alexander Peya (AUT)[5]i


Court 16 — From 2:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 2
Abigail Spears (USA)[8]/Katarina Srebotnik (SLO)[8] vs. Irina-Camelia Begu (ROU)/Saisai Zheng (CHN)i
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 2
Gabriela Dabrowski (CAN)[9]/Yifan Xu (CHN)[9] vs. Madison Brengle (USA)/Anna Smith (GBR)i


Court 17 — From 1:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - ROUND 3
Andres Molteni (ARG)/Adil Shamasdin (CAN) vs. Julio Peralta (CHI)/Horacio Zeballos (ARG)i
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 2
Chen Liang (CHN)/Qiang Wang (CHN) vs. Hao-Ching Chan (TPE)[12]/Barbora Krejcikova (CZE)[12]i
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 2
Andreja Klepac (SLO)[15]/María José Martinez Sanchez (ESP)[15] vs. Jennifer Brady (USA)/Alison Riske (USA)i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ


کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است

انتخاب سریع یک انجمن

فروشگاه اینترنتی محصولات تنیس


اکنون ساعت 06:13 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3 می باشد.


Powered by vBulletin Version 3.8.5
استفاده از مطالب TennisTalkers.com تنها با ذکر منبع بلامانع است