بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

11-17 آبان - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-08-2015, 11:12 PM   #11
karam
Member

پستها: 31
سپاس: 0
در 17 پست 30 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز پاریس 2015 (BNP Paribas Masters)

راج يون
karam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-09-2015, 01:49 AM   #12
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز پاریس 2015 (BNP Paribas Masters)

رکورد خارق العاده ی نواک 2015 ؛ 8 مسترز، 6 قهرمانی، دو نائب قهرمانی.

بهترین، آماده ترین و مقتدرترین ورزشکار حال حاضر جهان. شاید فقط چند ماه پیش هیچکس تصورش رو هم نمیکرد جوکو به چنین دستاورد های خارق العاده ای برسه. سال پیش به بوریس بکر اصلا اعتماد نداشتم و به خاطر از دست دادن هر دو گرند اسلم هارد خیلی عصبانی بودم، اما عملکرد امسال جوکو نشون داد که انتخاب بسیار خوب و درستی داشته. چند وقت پیش بکر گفت جوکوویچ بدون من هم به راحتی به فینال همه تورنومنت ها راه پیدا میکنه، من اومدم که باهم فقط قهرمان بشیم. و به نظرم درست هم میگفت، نگاهی به فینال های 2012 و 13 و مقایسه اش با 2015 همه چی رو مشخص میکنه.

انصافا جوکو کاری کرده که دیگه کسب هیچ قهرمانی به جز گرنداسلم ها برام شیرین و خاص نباشه. 26 مسترز و 4 تورنومنت پایان فصل که اینم احتمالا به زودی میشه 5 تا، واقعا عالیه، اما توی گرند اسلم ها هنوز جا داره. بجنب پسر، وقت کمه، از این به بعد فقط و فقط گرنداسلم
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-09-2015, 10:15 AM   #13
نشاط
Banned Users

پستها: 87
سپاس: 190
در 66 پست 161 بار سپاسگزاری شده

زبان از وصف عظمت و اقتدار نوله عاجزه
شیرمرد تکرار نشدنی و اسطوره بی بدیل تنیس
بقیه باید جلوش لنگ بندازن چه فدرر چه نادال چه قدیمی ترها
جام آخر فصل را هم از الان مال نوله بدونین
نشاط آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی نشاط به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-09-2015, 06:39 PM   #14
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

بنظر منکه نواک واسه لندن خسته ست.پیش بینی من اینه که تنیسور دیگه ی جامو میبره
یک خبر خوب واسه طرفداران نادال اینه که نادالی که امسال به رنک 10 سقوط کرده بود
با امتیازات پاریس به رنک 5 صعود کرد و توماس بردیج رو هم پشت سر نهاد.
اگه بتونه در مسترزکاپ خوب ظاهر بشه میتونه 4 هم بیاد با توجه به اینکه استن پارسال تا سمی بالا اومد و امتیازات زیادی رو بایست دفاع کنه.

من حدس میزنم گروهبندی اینجور بشه که خیلی قشنگ نیست
گروه طلایی
نواک استن رافا نیشیکوری
گروه نقره ای
ماری فدرر بردیج فرر

Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-09-2015, 09:26 PM   #15
karam
Member

پستها: 31
سپاس: 0
در 17 پست 30 بار سپاسگزاری شده

سلام دوستان قرعه كشي كي انجام ميشه؟
karam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-10-2015, 04:43 PM   #16
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

های لایت بازی فینال مسترز پاریس 2015
نواک جوکوویچ اندی ماری
حجم فایل :65 مگابایت
کیفیت:720P
مدت : 5 دقیقه
انتشار دهنده : Tennis TV

http://s6.picofile.com/file/82220115...urray.mp4.html
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-14-2015, 08:56 AM   #17
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نواک جوکوویچ با قهرمانی در مسترز پاریس ، 26 امین مسترز دوران حرفه ای خود را بدست آورد.برای جوکوویچ چندین راز وجود دارند که باعث شده اند او به این موفقیتهای امروزش دست یابد.
" از دوران بچگیم ، دور و برم افرادی بودند که خیلی حرفه ای بودند و علم کافی درباره ورزش و زندگی که لازمه یک ورزشکار داشته باشه تا به اوج برسه داشتند. فکر کنم من از پدر و مادرم این موضوعات رو به ارث بردم ، کسانی که در ورزشهای دیگری درگیر بودند. چند تا مربی ، آدمهای خاص و پیشکسوت بودند که باعث شدند من به آدم و بازیکن امروز تبدیل شوم. من سعادتمند بودم که توصیه های دریافت میکردم که چطور باید به هر چیزی فکر کنم.نه تنها درباره تمریناتی که انجام میدم بلکه در مورد ریکاوری ، تغذیه و علوم روانشناسی هم توصیه ای زیادی به من میشد.
میدونم که چیزی تضمین شده نیست.من همیشه سعی میکنم روی بازیم کار کنم ، چون میدونم تنها راهی که میتونم موفق بمونم اینکه به پیشرفت کردن ادامه بدم.سعی نمیکنم در جایگاه الانم باقی بمانم چون بدین صورت پسرفت میکنم. من فقط سعی میکنم همیشه در حال پیشرفت باشم .روی مسائل مهم در بازیم و زندگیم کار کنم و امیدوار باشم که پیشرفت داشته باشم.
بنظرم چند دلیل وجود داره که امسال تونستم به اوج دوران ورزشیم برسم. نه تنها از نظر فیزیکی و ذهنی بهتر شدم ، بلکه کار کشته هم شدم.البته که من هم دوره ای داشتم که شکهای بوجود اومده بود و اونقدر که باید موفق نبودم. همه اونها به من درسهای رو داده و راهی بوده جهت اینکه چطور بهتر بشم و پیشرفت کنم.بنابراین ، این فصل همه چیز داره بهتر از قبل پیش میره. کسی نمیتونه بی عیب باشه ، اما اگر بدنبال کامل بودن باشید ، می توانید به ویژگیهای خوب بسیاری دست پیدا کنید.این طرز تفکری است که من باهاش زندگی میکنم."

منبع:https://www.facebook.com/Novak.Djoko...n.Fans?fref=nf
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-14-2015, 05:49 PM   #18
novak djokovich
Member

آواتار novak djokovich

پستها: 97
سپاس: 98
در 84 پست 513 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic juan martin vika

ضمن تبریک قهرمانی نوله به همه طرفدارای واقعیش یه تشکر ویژه و مخصوص هم دارم از دوست خوبمون جناب نشاط که واقعن زحمت کشیدن و در اولین پستشون پست تاپیک بحث و تبادل نظر رو گذاشتن .. واقعن کار با ارزشی انجام دادید که نشان از ذهن باز شما در درک سریع محیط پیرامونتون بود
novak djokovich آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما novak djokovich به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-15-2015, 12:21 PM   #19
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نواک در حالی امسال چهارمین مسترز پاریس را در کلکسیون افتخاراتش گذاشت که از این لحاظ نیز رکود دار شد
قبلا بصورت مشترک همراه با مارات سافین و بوریس بکر 3 تا مسترز پاریس داشت
عظمت کار جایی مشخص میشه که بدونیم راجر فقط یک پاریس و رافا هیچی نداره!

یک آمار جالب توجه در مورد نواک اینکه 21 از 26 عناوین مسترز را در 5 سال اخیر به دست آورده یعنی سالی 4 تا متوسط
در حالیکه در همین مدت رافا 9 مسترز و راجر 7 مسترز به دست آوردند
به راحتی میشه تصور کرد نواک به رکورد افسانه ای و غیر قابل دسترسی در تعداد مسترزها خواهد رسید
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-18-2015, 10:34 PM   #20
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-

په چي شد جان اف كندي ؛گفتي راجر داغونه از قبل مشخصه بازنده هست بازم كه ميبينم داري پيش بيني براي آينده جوكو ميكني !!!
rezapor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)