بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

7-20 شهریور - نیویورک، امریکا

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-14-2011, 05:15 PM   #611
peikan
Banned Users

پستها: 44
سپاس: 0
در 24 پست 86 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال_موری_دلپو_کلایسرز

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza Murray نمایش پست ها
ماری رو چسبیدم نگران نباش ، گرنداسلم نبری بهتره تا با مدیکال تایم اوت و رفتن روی اعصاب حریف و بالاخره چند تاچیزه دیگه ببری حیف ویمبلدون 2010 و یو اس اپن 2010 که رافا بردش نادال میبازه نواک هست نواک میبازه علی سونگا هست اینهمه به بچه ها میگی رافا دمت گرم سوزوندی خیلی هارو این حرف رو باید به خوت بزنن راجر دمت گرم سوزوندی خیلی ها رو چه حالی بده تو بارکلیز رافا و راجر تو یه گروه باشن دوباره راجر ببره
پارسالم اگه اونو گفتم خب راست گفتم همیشه از باخت نادال لذت میبرم و همیشه دوست دارم ببازه
خوشم میاد که تا ته اعماقا از قهرمانی های نادال میسوزی بسوز تا اتش بگیری...در حد این حرفا هم نیستی که در مورد بازیکنی مثل نادال صحبت کنی....
peikan آنلاین نیست.  
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی peikan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2011, 05:20 PM   #612
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط peikan نمایش پست ها
خوب حرف های مسخره میزنی.هر وقت نادال مدیکال تایم گرفته اجباری بوده ودلش خواسته.حرف تنیسور خودتو بزن که اگر بیاد جلو نادا لوله میشه .منظورم اسطورتون هست.

1. تو این مدت به حد کافی مشخصه شده کی مسخره حرف میزنه!

2. چشمان مبارکتو باز کن! من از اختیار و اجبار و دلش خواسته و ... حرف نزدم. گفتم از این نظر در صدره که هست ، حالا دلیلش هر چی هست. بقیه در این موارد صحبت کردن که به خودشون ربط داره.

3. در مورد تنیسور خودمم حرف میزنم ، در مورد بقیه هم حرف می زنم. هیچ ارتباطی هم به شما نداره. دوست نداری ، نخون.

4. تو برو با هد تو هد خاک حال کن!
Pouya آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2011, 05:25 PM   #613
peikan
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها

1. تو این مدت به حد کافی مشخصه شده کی مسخره حرف میزنه!

2. چشمان مبارکتو باز کن! من از اختیار و اجبار و دلش خواسته و ... حرف نزدم. گفتم از این نظر در صدره که هست ، حالا دلیلش هر چی هست. بقیه در این موارد صحبت کردن که به خودشون ربط داره.

3. در مورد تنیسور خودمم حرف میزنم ، در مورد بقیه هم حرف می زنم. هیچ ارتباطی هم به شما نداره. دوست نداری ، نخون.

4. تو برو با هد تو هد خاک حال کن!

حرفات همش مسخره و تهی و از روی زور و فشاری هست که در اثر بردای نادال جلو فدرر به دست اومده.17-8 بسوز تا ابد.چه خاک چه چمن چه هارد کورت فدررهیچی در مقابل ماتادور نیست..
peikan آنلاین نیست.  
قدیمی 09-14-2011, 05:30 PM   #614
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
حرفات همش مسخره و تهی و از روی زور و فشاری هست که در اثر بردای نادال جلو فدرر به دست اومده.17-8 بسوز تا ابد.چه خاک چه چمن چه هارد کورت فدررهیچی در مقابل ماتادور نیست..
زور که باید به تو اومده باشه بچه! 16 در برابر 10 . بدو تا برسی! بدو!

فشار و ... هم از توهمات تو هست... از توهمات خارج شو :

خاک : 12- 2 : همیشه گفتم نادال از فدرر در خاک بهتره.

چمن : 2-1 .

هارد : 4-4 : برد های نادال در زمین های کند بوده اکثرا که البته در جای خودش مهمه. ولی در زمین های تند راجر معمولا پیروز بوده.

برو با هد تو هد خاک حال کن. این قدر حال کن تا ...

هد تو هد خاک در برابر گرند اسلم پشیزی ارزش نداره!

راستی تورنمنت آخر سالو چند بار بردی؟ اونجایی که همه تنیس بازای بزرگ میان!

من موندم تو هیچی به جز هد تو هد بلد نیستی؟ هر جا تو بحث کم میاری رو میکنی به هد تو هد! خوبه همونو یاد گرفتی. آفرین!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
جواب های من به این شخص هست ، نه به بقیه طرفداران عزیز نادال.

ویرایش توسط Pouya : 09-14-2011 در ساعت 05:36 PM
Pouya آنلاین نیست.  
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2011, 06:04 PM   #615
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

قهرمانی نواک تبریک میگم.
با این وضع ما هم باید یه مدت تنیس دیدن بزاریم کنار . قهرمانی تو رولند و نایب قهرمانی تو ویمبلدون و یواس اپن امار خیره کنندهای برا رافا نیست اما فکر کنم امار بدیم نباشه و از امار بعضی ها بهتره.
Nima88 آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2011, 06:25 PM   #616
novak djokovich
Member

آواتار novak djokovich

پستها: 97
سپاس: 98
در 84 پست 513 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic juan martin vika

با تاخیر قهرمانی رو به طرفدارای نوله دوست داشتنی تبریک میگم و اعتراف میکنم از اول بازیا دعا میکردم راجر به سمی نرسه viva nole
novak djokovich آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی novak djokovich به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2011, 07:20 PM   #617
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها

جناب شما مث اینکه 5 باخت متوالی به رافا بدجور شما رو اذیت میکنه؟ بالاخره محروم کردن از 3 تا فینال گرند زور داره دیگه
یادم نمیاد توی اون 3 فینال رافا ما رو محروم کرده باشه ؟ ولی به نظر میاد اون 6 باخت شما به نوله بیشتر شما رو اذیت میکنه قبلا گفتم دوباره هم میگم گرند نبری بهتره تا مثل ویمبلدون 2010 رافا ببری
Alireza Murray آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2011, 07:23 PM   #618
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
خوشم میاد که تا ته اعماقا از قهرمانی های نادال میسوزی بسوز تا اتش بگیری...در حد این حرفا هم نیستی که در مورد بازیکنی مثل نادال صحبت کنی....
فکر نمیکنم تو هم در حدی باشی در مورد راجر صحبت کنی تو هم از اینکه راجر بهترین تنیسور تاریخه بسوز
Alireza Murray آنلاین نیست.  
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2011, 07:39 PM   #619
nole
Senior Member

آواتار nole

پستها: 413
سپاس: 2,982
در 350 پست 2,519 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nole, Rafa, Juan,Tipsarevic, Gasquet,Verdasco,Gonzo, Gulbis,Isner,Ferrero, Nalbandian,Monfils, Andreev,Dimitrov, Sharapova,Ivanovic, Kvitova,Azarenka, Lisicki,Vesnina

جناب آقای پیکان مطمئنم اگه رافا یه روزی بفهمه یه طرفدار مثل تو داره حالش از تنیس به هم میخوره!!!!!
nole آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2011, 08:04 PM   #620
peikan
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza Murray نمایش پست ها
فکر نمیکنم تو هم در حدی باشی در مورد راجر صحبت کنی تو هم از اینکه راجر بهترین تنیسور تاریخه بسوز
بهترین تنیسور تاریخ...خواب دیدی خیر باشه.البته از لحاظ ارور دادن و زدن توپ تو تماشاچیا و باختن به n نفر و باخت های سنگین به نادال راست میگی بهترینه .و گرنه در بقیه موارد بهترین از اخر هست.
peikan آنلاین نیست.  
موضوع بسته شد

برچسب ها
2011 , us open , آزاد آمریکا , گرند اسلم , یو اس اوپن

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)