بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

5-18 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان ویمبلدون 2012 ؟!
نواک جوکوویچ 27 19.71%
رافائل نادال 39 28.47%
راجر فدرر 66 48.18%
اندی ماری 1 0.73%
هیچکدام 4 2.92%
رأی دهندگان: 137. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-22-2012, 11:40 PM   #31
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

Now you're gone to London

I realized my love for you is strong

And I miss you here now you're gone.

I keep waiting here by the phone

With your pictures hanging on the wall

?Is this the way it's meant to be

Only dreaming that you're winning wimbi.

I'm waiting here at home

I'll be crazy now you're gone

There's an empty place in my heart.

Without your 2012 wimbi it will break apart

It won't heal, it never fades away, if you lose

I'll be thinking 'bout you everyday

?Are You Ready

با دخل و تصرف در ترانه Now You're Gone از خواننده سوئدی ترانه های دنس، یورو دنس و

یورو ترنس Basshunter تقدیم به رافا و

نواک
با آرزوی موفقیتشون در ویمبی

ویرایش توسط delpotro : 06-23-2012 در ساعت 04:54 AM
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2012, 09:09 AM   #32
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها

چه ربطی داره به احترام؟

دیگه نظرسنجی معنا نداره.

برای 9 تا مسترز و 4 تا گرنداسلم اگه 13 تا نظرسنجی بذاریم، تو هر 13 تاش راجر بیشتر رای میاره.

این چه معنی جز تعصب کور میده؟

پ ن : من از بچگی شانس نداشتم.الان میزنه راجر قهرمان میشه، همین پست های من

دستاویزی برای رای دادن های بعدی به راجر قرار میگیره.

به هر حال گفتم، گذشت زمان معلوم می کنه.

پ ن 2 : کامیون کامیون خاک بر سر رافا و نواک باید ریخت اگه اجازه بدن راجر قهرمان شه و من

ضایع بشم.
از نظر من راجر در سن 30 سالگی پتانسیل حضور در فینال تمامی مسابقات رو داره . به خاطر همین من فک میکنم وقتی توی یک تورنومنت شرکت میکنه میتونه قهرمان بشه ( به جز در فینال فرنچ اوپن در مقابل رافا ) . خود راجر هم گفته ویمبلدون و المپیک خیلی برای من مهم هستند و خب این انگیزه میده بهش.به نظرم فدرر روی هر سطحی به جز خاک میتونه فِیوریت باشه.

یک شوخی : از قبل چند کامیون با راننده آماده کنید ()
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2012, 09:35 AM   #33
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
Former World No. 1 Pete Sampras insists that, 16-time Grand Slam champion Roger Federer will be hot favorite at Wimbledon 2012, which will start from 25th June at All England Club on grass courts.
World No. 3 Roger Federer can still win a Grand Slam at the age of 30, where he is having ability to beat top players World No. 1 Novak Djokovic and King of Clay Rafael Nadal says Pete Sampras. He added Federer loves to play tennis for more and more years and always looking for new experience. Federer will face tough challenge in the French Open, but he is the heavy favorite at Wimbledon or US Open this year.
Federer’s coach Paul Annacone has played crucial role for several years and his ability to adapt to the qualities of the player to high-level says Sampras. He added Annacone has worked with him and Henman, now he is serving for Federer. Annacone and Federer have been enjoying together from past years and the pair hopes to show best performance in upcoming events says Sampras.
14-time Grand Slam champion Sampras also praised Federer, who still manages to fit to play every tournament at the age of 30. He added Federer is one of his close friends on tennis circuit and wishes him for the future to win more and more Grand Slams.
سمپراس هم بعد از مکنرو به جمع افراد معلوم الحال اضافه شد!!! LOL
------------------------------------------------------------------------
من هیچ موقع نگفتم و نخواهم گفت کسی که میگه فلانی شانس اوله معلوم حاله و چیزی از تنیس نمی فهمه و ... ، حتی اگه دور اول هم حذف شه. خیلی خوبه یاد بگیریم به تفکرات هم احترام بگذاریم ، حتی اگه کاملا هم باهاش مخالف باشیم. ممکنه یکی بگه اصلا رائونیچ! قهرمان میشه ، خب نظرشه. حتی اگه نظر ما این باشه که شانسش 0 هست هم نباید این تفکر رو مورد تمسخر قرار بدیم. این که " فدرر (یا هر کی ) عمرا قهرمان شه " خیلی فرق داره با اینکه هر کی فک می کنه فدرر قهرمان میشه فلان... . بحث ر به سمتی نبرید که اگه فدرر قهرمان نشه اینا ضایع میشن ، اگه نادال نشه اونا ! و ... . هر کسی نظرشو گفته ، احساسی یا منطقی بودنش هم به خودش ربط داره. آخرین نظر سنجی مهم ( یا یکی از آخرین ها ) برای بارکلیز بود. خیلی ها به نادال و نواک رای دادن ، در حالی که از گروه هم صعود نکردند! حالا درسته الان من بیام بگم همه تون ضایع شدید؟!! خب نظرشونو گفتن و نشده ، همین . نه بیشتر... زشته این کارا و یه جورایی شاید بچه بازی باشه... یه وقتایی حس می کنم بعضیا دوس داران نادال ، فدرر ، نواک یا ... نتیجه نگیرن تا فلان کاربر(ها) ضایع شن!! خیلی تفکر سطح پایینی هست...(منظورم کلی هست نه شخص خاص...)

پ.ن. : اگر سمپراس و مکنرو در زمینه تنیس معلوم الحال باشن ، منم بدم نمیاد که باشم

ویرایش توسط Pouya : 06-23-2012 در ساعت 10:03 AM
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
32 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2012, 10:44 AM   #34
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

McEnroe to Federer :"I think he's got
a great chance this year. At
Wimbledon he has a shot the next
"couple years to me

Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2012, 12:21 PM   #35
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

سپاس بابت درس اخلاق دوست جان.
فک نمیکنم در این چن ساله به نظر کسی بی احترامی کرده باشم، با مغلطه گری بحث رو به سمتی نبرید که بخواید نشون بدید من دارم کسی یا کسانی رو مورد تمسخر قرار میدم، اصن این حرفهای بی ربط که به من نسبت میدی نمیدونم ریشش چیه؟ واقعا نمیدونم!!!!!!!!!!!!
رضای عزیز در چن پست پیش به شیوایی تمام توضیح دادن که معلوم الحال چه کسانی هستند، چرا ناراحت میشید معلوم الحال که فحش نیست، وضعتون خب مشخصه، معیارهاتون برای قضاوت در تنیس، قهرمان یه تورنمنت، اخلاقیات، استانداردهای به شدت دو گانه و ... تماما در این سالها برای ما مشخص شده، حالتون دیگه سوالی برای ما باقی نذاشته ...
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2012, 03:51 PM   #36
Nadal
Former Staff

آواتار Nadal

پستها: 225
سپاس: 519
در 212 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

هر کس بهتر باشه قهرمان میشه، این حرفا دیگه معنی نداره! مسلماً طرفداری از هرکس در بیان عقیده و نظر آدم تاثیر گذاره و نمیشه کسی رو به خاطر اینکه طرفدار کسی هست و نظری میده سرزنش کرد!
به طور کلی شرایط ویمبلدون با بقیه گرند اسلم های سال فرق داره... شانس فدرر هم برای اینکه حداقل به فینال برسه خیلی زیاده ! این به نظرم به زیبایی تنیس اضافه میکنه که یکی مثل فدرر در تور باقی بمونه و بجنگه و حتی بشه براش شانس قهرمانی متصور بود...
نادال رو خاک و نواک رو Hard Court نسبت به بقیه برتری محسوس دارن و تحت شرایط خاص و اتفاقات ممکنه این برتریشون تحت الشعاع قرار بگیره ولی رو Grass اوضاع کمی پیچیده تر هست به ویژه امسال. هیچ کس از قبل برنده یا بازنده نیست... نظر شخصیم اینه که نواک دوباره قهرمان ویمبلدون نمیشه ! در مورد نادال هم بعد از دو سه بازی اول میشه نظر داد !
Nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2012, 06:28 PM   #37
aretobe7
Member

آواتار aretobe7

پستها: 98
سپاس: 558
در 98 پست 940 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/ MansourBahrami/Stan/Masha /Tommy Hass/Pete Sampras/Anna Ivanovic / Vicka Azarenka

من به شخصه یکی از دلایل انتخاب این ورزش به عنوان هم ورزشی که خودم انجامش می دم هم بازی های حرفه ای رو دنبال میکنم احترام متفابل بین بازیکنان با هم و جتی بازیکنان و تماشاگران بوده . یکی از قشنگ ترین لحظه ها موقعی بود که وقتی نواک سانگا رو تو فرانسه برد با اون وضعیت ، توسط حتی تماشاگران طرفدار سانگا تشویق شد .
به نظر من اگر فرضا راجر قهرمان ویمبی بشه خوب اولین کسی که به قول بچه ها ضایع می شه (یا به قول من ضرر میبینه) خود رافا و نواک هستند . اما ما بین خود بازیکنان چیزی به غیر از احترام متقابل نمی بینیم . پس دیگه این که بقیه ضایع بشن و این حرفا کاسه داغ تر از آش شدنه .
معنای طرفدار یعنی کسی دوست داره ورزشکار مورد علاقه اش موفق باشه ، پس نمی تونیم کسی رو به این خاطر سرزنش کنیم یا اون رو معلوم الحال خطاب کنیم ، مگه کسی می تونه به کس دیگه بگه چرا از فلان عطر خوشت میاد ؟ یا توکه معلوم الحالی فقط دانهیل می زنی !!!!
به نظرم بحث داره یه کم تب فوتبال میگیره اون در حد استقلال پرسپولیس .
aretobe7 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aretobe7 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2012, 08:36 PM   #38
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

توهین کردی دیگه به تمام کسانی که به فدرر رای دادن گفتی معلوم الحال. الانم به جای عذر خواهی کردن داری با کلمات بازی میکنی. در ضمن قرار نیست نظر سنجی مطابق میل شما پیش بره تا اعتبار پیدا کنه که.
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2012, 08:55 PM   #39
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط BABAK نمایش پست ها
توهین کردی دیگه به تمام کسانی که به فدرر رای دادن گفتی معلوم الحال. الانم به جای عذر خواهی کردن داری با کلمات بازی میکنی. در ضمن قرار نیست نظر سنجی مطابق میل شما پیش بره تا اعتبار پیدا کنه که.
شگفتا، شگفتا که چطور انسان هایی که از ابتدا تا با امروز انواع توهین های مستقیم به تنیس باز محبوب دیگران و حتی خود کاربران را مرتکب شده اند و یا حمایت کرده اند، (جالب اینجاست که موقع ارسال پست در این تاپیک امضاهاشون رو هم تغییر دادن ) امروز منو متهم به توهین کردن میکنن، شگفتا. من از معذرت خواهی کردن نمی ترسم، بارها اینکارو در همین فروم به محض اینکه متوجه اشتباهم شدم انجام دادم، اما این بار با صدایی رساتر از قبل میگم شما (نه همه شما عده ای کثیری از شما) عده ای معلوم الحال هستید که اتفاقا به هیچ اصولی هم پایبند نیست که به راحتی به دیگران توهین مستقیم میکنید و سریعا به محض کوچیکترین صحبتی از جانب مقابل مثل همین الان بلافاصله با مغلطه گری سعی در ماهیگیری از آب گل آلود میکنید.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2012, 09:10 PM   #40
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

گنه کرد در بلخ آهنگری ... به شوشتر زدند گردن مسگری ... یه چیزی هم بدهکار شدیم ! بنده عذر خواهی میکنم پس !!
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)