بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای نمایشی و ملی

موضوع بسته شد
 
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-21-2012, 05:29 AM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نیمه‌پایانی گروه جهانی مسابقات تنیس فد کاپ 2012 و پلی‌آف گروه نخست و II جهانی




Fed Cup 2012 by BNP Paribas

WORLD GROUP Semi-Finals

&
WORLD GROUP & WORLD GROUP II Play-Offs




یاران گرامی همراه، این هفته در روزهای شنبه دوم و یک‌شنبه سوم اردیبهشت ماه 1391 خورشیدی (برابر با 21م و 22م ماه آوریل 2012 میلادی) شاهد برگزاری دور نیمه‌پایانی گروه جهانی و دور پلی‌آف گروه جهانی و گروه جهانی II پنجاهمین دوره مسابقات تنیس ملی فد کاپ/Fed Cup (رقابت‌های تیمی و ملی تنیس خانم‌ها) در نقاط مختلف جهان خواهیم بود. شایان ذکر است که دور فینال و پایانی رقابت‌های تنیس ملی فد کاپ در روزهای چهارم و پنجم ماه نوامبر میلادی و پس از برگزاری دورهای مقدماتی و نیمه نهایی بین دو تیم برتر جهان انجام می‌شود.




-------------------------------------------------------------
وب‌سایت رسمی مسابقات ملی تنیس Fed Cup زنان جهان



رقابت‌های ملی تنیس‌بازان خانم جهان، موسوم به Fed Cup گسترده‌ترین مسابقات سالانه تیمی در ورزش خانم هاست. در این مسابقات سالانه حدود 90 کشور در قالب تیم‌های ملی کشور متبوع، و در گروه‌های متفاوت مناطق مختلف جهان شرکت می‌کنند. این بازی ها، در سال 1963 برای یادبود 50ـهمین سالگرد شکل گیری فدراسیون جهانی تنیس ITF پایه‌گذاری شد. حامی اصلی مالی این مسابقات در حال حاضر BNP Paribas، یک مجموعه بانک‌داری جهانی است. ضمن این‌که تا سال 1995 این رقابت ها با نام Federation Cup نیز شناخته می‌شده است.

لازم به توضیح است که Fed Cup در تنیس خانم‌ها، معادل رقابت‌های ملی Davis Cup در تنیس آقایان می‌باشد.



توضیحاتی در مورد ساختار مسابقات:
------------------------------------------

در حالی که کشورهای زیادی هر سال در این مسابقات شرکت می‌کنند اما فقط 16 کشور به گروه‌های اصلی و برتر یعنی World Group و World Group II صعود می‌کنند (هر گروه 8 تیم). در واقع گروه جهانی بالاترین سطح رقابت‌های فد کاپ است. پس از آن گروه جهانی 2 از حیث اهمیت و سطح قرار دارد و به همین ترتیب گروه‌های منطقه‌ای در سرتاسر جهان.





دست‌یابی رسیدن به گروه‌های اصلی چنین است که:
  • الف: چهار تیمی که دور اول بازی‌های گروه جهانی را برنده شوند برای سال آینده در این گروه باقی خواهند ماند. بازندگان دور اول گروه جهانی به مصاف برندگان گروه جهانی 2 می‌روند و اگر برنده نشوند به جای ماندن در گروه جهانی، به حضور در گروه جهانی 2 تنزل پیدا خواهند کرد.
  • ب: وضعیت برندگان گروه جهانی 2 که در بالا مشخص شد. اما تیم‌های بازنده حاضر در گروه جهانی 2 می‌بایست برای عدم سقوط، با برندگان گروه زیر دستشان که گروه 1 منطقه ای (Group I Zonal) هستند به رقابت بپردازند و در صورت شکست در برابر این تیم ها، به این گروه منطقه‌ای تنزل پیدا می‌کنند.

رقابت‌های منطقه‌ای به سه بخش در جهان تقسیم شده اند:
  • منظقه امریکا
  • منطقه آسیا/اقیانوسیه
  • منطقه اروپا/افریقا

در هر منطقه دو گروه وجود دارد. به طبع، گروه 1 در درجه بالاتری قرار دارد و گروه 2 در رتبه پایین تر. البته منطقه اروپا/افریقا یک گروه سومی نیز دارد.

برای برنده شدن یک تیم در رویارویی با حریف، 5 مسابقه انجام می‌شود (4 انفرادی و یک دوبل). هر تیمی که برنده 3 بازی از 5 مسابقه شود، فاتح رویارویی بین دو تیم خواهد بود. در روز اول دو بازی انفرادی انجام می‌شود و در روز دوم، با جابه جایی نفرات مسابقات روز اول به صورت ضربدری، دو بازی انفرادی و در نهایت یک مسابقه دوبل، برگزار می‌گردد.

تعیین سطح کورت (هارد، خاک رس یا چمن) در دور اول، نیمه نهایی و پلی آف توسط قرعه و یا تصمیمات فدراسیون جهانی تعیین می‌شود.

شایان ذکر است که مسابقات در گروه‌های منطقه ای 1، 2 و 3 به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شوند.





رکوردها و سوابق درخشان تیم ها:
---------------------------------------

تیم ایالات متحده امریکا با 17 عنوان قهرمانی، پر افتخار تیم جهان در این رقابت هاست. پس از آن استرالیا با 7 قهرمانی و اسپانیا و جمهوری چک (چکسلوواکی سابق) با 6 قهرمانی در رده‌های بعدی قرار دارند.



در سال گذشته (2011)، تیم جمهوری چک موفق شد تیم روسیه را در خانه شکست داده و به عنوان قهرمانی رقابت‌های تنیس ملی فد کاپ دست یابد.


اما از حیث امتیازگیری، در حال حاضر، تیم ایتالیا با 28867.5 کوئن، بیشترین امتیاز را در جدول Ranking جهانی رده‌بندی دارا بوده و در صدر ایستاده است. پس از آن تیم جمهوری چک (قهرمان سال 2011) در با
25280 امتیاز در رده دوم و روسیه (نایب قهرمان سال گذشته) با 20120 امتیاز در مقام سوم این جدول قرار دارند.



PowerVu آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-21-2012, 05:39 AM   #2
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض



قرعه‌ی تیم‌ها، شرایط محل برگزاری
و نفرات شرکت کننده در دور نیمه‌پایانی

گروه‌ جهانی و پلی‌آف گروه جهانی و گروه جهانی II
مسابقات ملّی
تنیس Fed Cup 2012 زنان جهان







WORLD GROUP SEMI-FINALS
نبردهای دور نیمه‌پایانی گروه جهانی






روسـیـه × صربستان

محل برگزاری: Sports Palace “Megasport”, Moscow, روسیه
نوع سطح: خاک رس Red Clay داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Dunlop Fort Clay Court


اعضای تیم روسیه
--------------------

Elena Vesnina
Maria Kirilenko
Svetlana Kuznetsova
Anastasia Pavlyuchenkova
کاپیتان: Shamil TARPISCHEV


اعضای تیم صربستان
---------------------

Ana Ivanovic
Jelena Jankovic
Aleksandra Krunic
Bojana Jovanovski
کاپیتان: Dejan VRANES




-=
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





جمهوری‌چک × ایــتــالـیــا

محل برگزاری: CEZ Arena, Ostrava, جمهوری چک
نوع سطح: هارد کورت Novacrylic Ultracushion System داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Wilson Tour Davis Cup


اعضای تیم جمهوری چک
-------------------------

Lucie Safarova
Petra Kvitova
Andrea Hlavackova
Lucie Hradecka
کاپیتان: Petr PALA


اعضای تیم ایتالیا
------------------

Francesca Schiavone
Sara Errani
Roberta Vinci
Flavia PENNETTA
کاپیتان: Corrado BARAZZUTTI




==
==================================






WORLD GROUP PLAY-OFFS
دور پلی‌آف گروه جهانی






اوکراین × امـریکـا

محل برگزاری: Superior Golf & Spa Resort, Kharkiv, اوکراین
نوع سطح: خاک رس Red Clay روباز
نوع توپ: Wilson US Open Extra Duty


اعضای تیم اوکراین
--------------------

Lesia Tsurenko
Elina Svitolina
Lyudmyla Kichenok
Nadiya Kichenok
کاپیتان: Igor DERNOVSKYI



اعضای تیم امریکا
--------------------

Serena Williams
Christina McHale
Sloane Stephens
Liezel Huber
کاپیتان: Mary Joe Fernandez





-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





ژاپــــــــن × بــلــژیــک

محل برگزاری: Ariake Coliseum, Tokyo, ژاپن
نوع سطح: هارد کورت DecoTurf داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Srixon


اعضای تیم ژاپن
------------------

Kimiko Date-Krumm
Ayumi Morita
Rika Fujiwara
Kurumi Nara
کاپیتان: Takeshi MURAKAMI


اعضای تیم بلژیک
--------------------

Tamaryn Hendler
Alison van Uytvanck
Ysaline Bonaventure
An-Sophie Mestach
کاپیتان: Ann DEVRIES




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





اسپــانیـــا ×
اسلوواکی

محل برگزاری: Club de Tenis Puente Romano, Marbella, اسپانیا
نوع سطح: خاک رس Red Clay روباز
نوع توپ: Dunlop Fort All Court


اعضای تیم اسپانیا
---------------------

Lourdes Dominguez-Lino
Silvia Soler-Espinosa
Nuria Llagostera Vives
Arantxa Parra-Santonja
کاپیتان: Arantxa SANCHEZ VICARIO


اعضای تیم اسلوواکی
-----------------------

Dominika Cibulkova
Daniela Hantuchova
Magdalena RYBARIKOVA
Anna Karolina SCHMIEDLOVA
کاپیتان: Matej LIPTAK




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





آلــمــان × استـرالـیـا

محل برگزاری: Porsche Arena, Stuttgart, آلمان
نوع سطح: خاک رس Red Clay داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Dunlop Fort Clay Court


اعضای تیم آلمان
------------------

Angelique Kerber
Julia Goerges
Anna-Lena Groenefeld
Andrea Petkovic
کاپیتان: Barbara RITTNER


اعضای تیم استرالیا
----------------------

Samantha Stosur
Jarmila Gajdosova
Casey Dellacqua
Olivia ROGOWSKA
کاپیتان: David TAYLOR





====================================







WORLD GROUP II PLAY-OFFS
دور پلی‌آف گروه جهانی II






فرانسه × اسلوونی

محل برگزاری: Palais des Sports, Besancon, فرانسه
نوع سطح: هارد کورت Acrylic داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Babolat VS


اعضای تیم فرانسه
----------------------

Virginie Razzano
Pauline Parmentier
Stephanie Foretz-Gacon
Kristina Mladenovic
کاپیتان: Nicolas ESCUDE


اعضای تیم اسلوونی
----------------------

Polona Hercog
Nastja Kolar
Katarina Srebotnik
Petra RAMPRE
کاپیتان: Maja MATEVZIC




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





سوییس × بلاروس

محل برگزاری: Complexe Sportive des Iles, Yverdon-les-Bains, سوییس
نوع سطح: هارد Rebound Ace داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Wilson US Open Regular Duty


اعضای تیم سوییس
---------------------

Timea Bacsinszky
Stefanie Voegele
Amra Sadikovic
Belinda Bencic
کاپیتان: Heinz GUENTHARDT


اعضای تیم بلاروس
--------------------

Olga Govortsova
Aliaksandra Sasnovich
Darya Kustova
Darya LEBESHEVA
کاپیتان: Alexander SKRYPKO




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





ســـوئـــد × بریتانیای کبیر

محل برگزاری: Borashallen, Boras, سوئد
نوع سطح: هارد Latex-ite داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Wilson US Open


اعضای تیم سوئد
-------------------

Johanna Larsson
Sofia Arvidsson
Hilda MELANDER
Ellen ALLGURIN
کاپیتان: Maria STRANDLUND-TOMSVIK


اعضای تیم بریتانیای کبیر
--------------------------

Elena Baltacha
Anne Keothavong
Laura Robson
Heather Watson
کاپیتان: Judy MURRAY




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





آرژانتیـن × ج.خ.چین

محل برگزاری: Parque Roca, Buenos Aires, آرژانتین
نوع سطح: خاک رس Red Clay روباز
نوع توپ: Head ATP


اعضای تیم آرژانتین
---------------------

Paula Ormaechea
Florencia Molinero
Mailen Auroux
Maria Irigoyen
کاپیتان: Bettina FULCO


اعضای تیم جمهوری خلق چین
--------------------------------

Wang Qiang
Zhou Yi-Miao
Liang Chen
Liu Wan-Ting
کاپیتان: Zhong FU




PowerVu آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-21-2012, 05:43 AM   #3
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض




پوشش تلویزیونی دور نیمه‌پایانی دیدارهای گروه جهانی
و
دیدارهای پلی‌آف گروه جهانی و گروه جهانی II
مسابقات تنیس Fed Cup 2012 در مناطق مختلف جهان

(تنها دیدارهایی که در «منطقه‌ی ما» امکان دریافت تصاویر مسابقاتشان وجود دارد)







روسـیـه × صربستان
-----------------------------

Super Tennis Italia پخش رایگان
Dubai Sports HD پخش رایگان

Dubai Sports 2 پخش رایگان
HD Sport Russia
Россия 2
RTS 1 Srbija
Neo Sports India
Smart Spor Türkiye
Dolce Sport Romania
Smart Spor HD Türkiye



جمهوری چک × ایتالیا

---------------------------------
Rai Sport 1 Italia پخش رایگان
Rai Sport 2 Italia پخش رایگان





فرانـسه × اسلوونی
------------------------------
France 4
SLO-TV 2
Sport+ France








پخش مستقیم و رایگان مسابقات از طریق اینترنت
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

(بر روی لینک های زیر کلیک کنید)

LiveScoreHunter
FromSport
JustinTV
ATDHE
MyP2P
UStream




ویرایش توسط PowerVu : 04-21-2012 در ساعت 03:22 PM دلیل: Slight Changes
PowerVu آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-21-2012, 05:45 AM   #4
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض




برنامه زمان‌بندی برگزاری « روز نخست » دور نیمه‌پایانی مسابقات گروه جهانی و دور پلی‌آف مسابقات گروه جهانی و گروه جهانی II رقابت‌های ملی تنیس Fed Cup 2012 در
روز شنبـه مورخ دوم اردیبهشت ماه سال 1391 به وقت ایران:



(تنها دیدارهایی که در «منطقه ی ما» پخش تلویزیونی دارند!)



ORDER OF PLAY - SATURDAY, 21 APRIL, 2012


Fed Cup 2012 - World Group Semi-Finals - Day One
i14:30 Lucie Safarova (CZE) vs. Francesca Schiavone (ITA)i
i15:30 Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) vs. Jelena Jankovic (SRB)i
i16:30 Petra Kvitova (CZE) vs. Sara Errani (ITA)i
i17:30 Svetlana Kuznetsova (RUS) vs. Ana Ivanovic (SRB)i


Fed Cup 2012 - World Group II Play-Offs - Day One
i14:30 Virginie Razzano (FRA) vs. Polona Hercog (SLO)i
i16:30 Pauline Parmentier (FRA) vs. Nastja Kolar (SLO)i





PowerVu آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2012, 06:25 AM   #5
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض




وضعیت نتیجه‌گیری تیم‌ها پس از برگزاری « روز نخست » دیدارها





WORLD GROUP SEMI-FINALS

RUSSIA Levels w/ SERBIA 1-1
Jelena Jankovic (SRB) d. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) 64 63
Svetlana Kuznetsova (RUS) d. Ana Ivanovic (SRB) 62 26 64



CZECH REPUBLIC Leads ITALY 2-0
Lucie Safarova (CZE) d. Francesca Schiavone (ITA) 76(3) 61
Petra Kvitova (CZE) d. Sara Errani (ITA) 64 63










WORLD GROUP PLAY-OFFS


USA Leads UKRAINE 2-0
Christina McHale (USA) d. Lesia Tsurenko (UKR) 61 46 63
Serena Williams (USA) d. Elina Svitolina (UKR) 62 61



JAPAN Leads BELGIUM 2-0
Ayumi Morita (JPN) d. Alison van Uytvanck (BEL) 64 64
Kimiko Date-Krumm (JPN) d. Tamaryn Hendler (BEL) 61 64



SPAIN Levels w/ SLOVAK REPUBLIC 1-1
Dominika Cibulkova (SVK) d. Lourdes Dominguez-Lino (ESP) 63 60
Silvia Soler-Espinosa (ESP) d. Daniela Hantuchova (SVK) 76(5) 64



AUSTRALIA Leads GERMANY 2-0
Samantha Stosur (AUS) d. Angelique Kerber (GER) 76(1) 64
Jarmila Gajdosova (AUS) d. Julia Goerges (GER) 64 64










WORLD GROUP II PLAY-OFFS

FRANCE Leads SLOVENIA 2-0
Virginie Razzano (FRA) d. Petra Rampre (SLO) 26 64 64
Pauline Parmentier (FRA) d. Nastja Kolar (SLO) 62 63



SWITZERLAND Levels w/ BELARUS 1-1
Olga Govortsova (BLR) d. Timea Bacsinszky (SUI) 64 64
Stefanie Voegele (SUI) d. Aliaksandra Sasnovich (BLR) 60 57 63



SWEDEN Leads GREAT BRITAIN 2-0
Johanna Larsson (SWE) d. Elena Baltacha (GBR) 61 75
Sofia Arvidsson (SWE) d. Anne Keothavong (GBR) 61 64



ARGENTINA Leads CHINA, P.R. 2-0
Paula Ormaechea (ARG) d. Zhou Yi-Miao (CHN) 62 62
Florencia Molinero (ARG) d. Wang Qiang (CHN) 63 64




PowerVu آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2012, 06:28 AM   #6
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation




برنامه زمان‌بندی برگزاری « روز دوم و پایانی » دور نیمه‌پایانی مسابقات گروه جهانی و دور پلی‌آف مسابقات گروه جهانی و گروه جهانی II رقابت‌های ملی تنیس Fed Cup 2012 در
روز یک‌شنبـه مورخ سوم اردیبهشت ماه سال 1391 به وقت ایران:



(تنها دیدارهایی که در «منطقه ی ما» پخش تلویزیونی دارند!)



ORDER OF PLAY – SUNDAY, 22 APRIL, 2012


Fed Cup 2012 - World Group Semi-Finals - Day Two
i13:30 Petra Kvitova (CZE) vs. Francesca Schiavone (ITA)i
i14:30 Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) vs. Ana Ivanovic (SRB)i
i15:30 Lucie Safarova (CZE) vs. Sara Errani (ITA)i
i16:30 Svetlana Kuznetsova (RUS) vs. Jelena Jankovic (SRB)i
i18:30 Andrea Hlavackova/Lucie Hradecka (CZE) vs. Sara Errani/Roberta Vinci (ITA)i
i19:30 Maria Kirilenko/Elena Vesnina (RUS) vs. Bojana Jovanovski/Aleksandra Krunic (SRB)i



Fed Cup 2012 - World Group II Play-Offs - Day Two
i14:30 Pauline Parmentier (FRA) vs. Polona Hercog (SLO)i
i16:30 Virginie Razzano (FRA) vs. Nastja Kolar (SLO)i
i19:30 Stephanie Foretz-Gacon/Kristina Mladenovic (FRA) vs. Polona Hercog/Katarina Srebotnik (SLO)i




PowerVu آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-23-2012, 07:04 AM   #7
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض




وضعیت نتیجه‌گیری تیم‌ها پس از برگزاری « روز دوم و پایانی » دیدارها





WORLD GROUP SEMI-FINALS


SERBIA Defeated RUSSIA 3-2
Jelena Jankovic (SRB) d. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) 64 63
Svetlana Kuznetsova (RUS) d. Ana Ivanovic (SRB) 62 26 64
Ana Ivanovic (SRB) d. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) 36 60 63
Jelena Jankovic (SRB) d. Svetlana Kuznetsova (RUS) 61 64
Anastasia Pavlyuchenkova/Elena Vesnina (RUS) d. Bojana Jovanovski/Aleksandra Krunic (SRB) 64 60


CZECH REPUBLIC Defeated ITALY 4-1
Lucie Safarova (CZE) d. Francesca Schiavone (ITA) 76(3) 61
Petra Kvitova (CZE) d. Sara Errani (ITA) 64 63
Petra Kvitova (CZE) d. Francesca Schiavone (ITA) 64 76(1)
Sara Errani (ITA) d. Andrea Hlavackova (CZE) 26 62 62
Andrea Hlavackova/Lucie Hradecka (CZE) d. Sara Errani/Flavia Pennetta (ITA) 5-6 ret.









WORLD GROUP PLAY-OFFS


USA Defeated UKRAINE 5-0
Christina McHale (USA) d. Lesia Tsurenko (UKR) 61 46 63
Serena Williams (USA) d. Elina Svitolina (UKR) 62 61
Serena Williams (USA) d. Lesia Tsurenko (UKR) 63 62
Christina McHale (USA) d. Elina Svitolina (UKR) 75 63
Liezel Huber/Sloane Stephens (USA) d. Lyudmyla Kichenok/Nadiya Kichenok (UKR) 64 61


JAPAN Defeated BELGIUM 4-1
Ayumi Morita (JPN) d. Alison van Uytvanck (BEL) 64 64
Kimiko Date-Krumm (JPN) d. Tamaryn Hendler (BEL) 61 64
Ayumi Morita (JPN) d. Tamaryn Hendler (BEL) 75 62
Alison van Uytvanck (BEL) d. Kurumi Nara (JPN) 76(2) 60
Kimiko Date-Krumm/Rika Fujiwara (JPN) d. Ysaline Bonaventure/Alison van Uytvanck (BEL) 62 64


SLOVAK REPUBLIC Defeated SPAIN 3-2
Dominika Cibulkova (SVK) d. Lourdes Dominguez-Lino (ESP) 63 60
Silvia Soler-Espinosa (ESP) d. Daniela Hantuchova (SVK) 76(5) 64
Dominika Cibulkova (SVK) d. Silvia Soler-Espinosa (ESP) 64 64
Daniela Hantuchova (SVK) d. Lourdes Dominguez-Lino (ESP) 06 76(4) 64
Nuria Llagostera Vives/Arantxa Parra-Santonja (ESP) d. Magdalena Rybarikova/Anna Karolina Schmiedlova (SVK) 60 67(7) 63


AUSTRALIA Defeated GERMANY 3-2
Samantha Stosur (AUS) d. Angelique Kerber (GER) 76(1) 64
Jarmila Gajdosova (AUS) d. Julia Goerges (GER) 64 64
Samantha Stosur (AUS) d. Andrea Petkovic (GER) 64 61
Angelique Kerber (GER) d. Olivia Rogowska (AUS) 63 63
Julia Goerges/Andrea Petkovic (GER) d. Casey Dellacqua/Jarmila Gajdosova (AUS) 63 64









WORLD GROUP II PLAY-OFFS


FRANCE Defeated SLOVENIA 5-0
Virginie Razzano (FRA) d. Petra Rampre (SLO) 26 64 64
Pauline Parmentier (FRA) d. Nastja Kolar (SLO) 62 63
Pauline Parmentier (FRA) d. Petra Rampre (SLO) 64 36 86
Stephanie Foretz Gacon (FRA) d. Nastja Kolar (SLO) 76(6) 76(1)
Stephanie Foretz Gacon/Kristina Mladenovic (FRA) d. Petra Rampre/Katarina Srebotnik (SLO) 63 64


SWITZERLAND Defeated BELARUS 4-1
Olga Govortsova (BLR) d. Timea Bacsinszky (SUI) 64 64
Stefanie Voegele (SUI) d. Aliaksandra Sasnovich (BLR) 60 57 63
Stefanie Voegele (SUI) d. Olga Govortsova (BLR) 61 61
Timea Bacsinszky (SUI) d. Aliaksandra Sasnovich (BLR) 62 36 61
Belinda Bencic/Amra Sadikovic (SUI) d. Darya Lebesheva/Aliaksandra Sasnovich (BLR) 67(5) 76(7) 75


SWEDEN Defeated GREAT BRITAIN 4-1
Johanna Larsson (SWE) d. Elena Baltacha (GBR) 61 75
Sofia Arvidsson (SWE) d. Anne Keothavong (GBR) 61 64
Sofia Arvidsson (SWE) d. Laura Robson (GBR) 64 16 63
Johanna Larsson (SWE) d. Anne Keothavong (GBR) 76(6) 36 64
Elena Baltacha/Heather Watson (GBR) d. Ellen Allgurin/Hilda Melander (SWE) 76(3) 61



ARGENTINA Defeated CHINA, P.R. 4-1
Paula Ormaechea (ARG) d. Zhou Yi-Miao (CHN) 62 62
Florencia Molinero (ARG) d. Wang Qiang (CHN) 63 64
Paula Ormaechea (ARG) d. Wang Qiang (CHN) 64 62
Zhou Yi-Miao (CHN) d. Florencia Molinero (ARG) 76(1) 26 63
Mailen Auroux/Maria Irigoyen (ARG) d. Liang Chen/Liu Wan-Ting (CHN) 63 64



با نتایج به دست آمده، تیم جمهوری چک و صربستان به ترتیب پس از کسب برتری مقابل تیم‌های ایتالیا و روسیه راهی مرحله فینال شدند. دور پایانی مسابقات تنیس فد کاپ خانم‌ها، طی روزهای سوم و چهارم ماه نوامبر 2012 میلادی در کشور جمهوری چک برگزار خواهد شد.

همچنین با توجه به پیروزی تیم‌های استرالیا، ژاپن، جمهوری اسلوواکی و ایالات متحده امریکا در مرحله Play-Off گروه جهانی، این تیم‌ها در سال آینده (2013) به همراه تیم‌های جمهوری چک، ایتالیا، روسیه و صربستان، رقابت‌های حساس گروه جهانی را برگزار خواهند کرد.

علاوه بر این‌ها، تیم‌های برنده در مرحله Play-Off گروه جهانی II مسابقات تنیس فد کاپ 2012 یعنی آرژانتین، فرانسه، سوئد و سوییس قادر خواهند بود که در سال آینده در گروه جهانی II به رقابت با حریفان بپردازند. حریفان این تیم‌ها، کشورهای بازنده دور Play-Off مسابقات گروه جهانی یعنی بلژیک، آلمان، اسپانیا و اوکراین هستند که در سال آتی، در گروه جهانی II به میدان خواهند رفت.


مراسم قرعه‌کشی مسابقات تنیس فد کاپ در سال 2013، طی برگزاری مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه در رولند گاروس و در روز چهارشنبه ششم ماه ژوئن سال جاری انجام خواهد شد. Seedهای برتر برای این قرعه‌کشی در روز دوشنبه مورخ 23 آوریل تعیین و معرفی می‌شوند.




PowerVu آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد


کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است

انتخاب سریع یک انجمن


اکنون ساعت 02:54 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3 می باشد.


Powered by vBulletin Version 3.8.5
استفاده از مطالب TennisTalkers.com تنها با ذکر منبع بلامانع است