بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای نمایشی و ملی

موضوع بسته شد
 
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-10-2012, 05:40 AM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نخست گروه جهانی مسابقات ملی تنیس 2012 جام دیویس




i
2012 DAVIS CUP by BNP Paribas
World Group – First Round



09793608665213192054.jpg


یاران گرامی همراه، این هفته از روز آدینـه 21 تا روز یک‌شنبه 23 بهمن ماه سال 1390 شاهد انجام دور نخست گروه جهانی و گروه‌های مناطق قاره‌ای مسابقات تنیس جام دیویس با عنوان 2012 Davis Cup World Group Final در اقصی نقاط جهان خواهیم بود. مرحله نخست یک‌صد و یکمین دوره این رقابت‌های ملی/تیمی تنیس در سال 2012 در مناطق گوناگون جهان طی دو روز آخر این هفته انجام خواهد شد. در حال حاضر حامی مالی اصلی این مسابقات BNP Paribas، یک بانک جهانی است. شایان ذکر است که دور فینال و پایانی رقابت‌های تنیس ملی Davis Cup در روزهای شانزدهم تا هجدهم ماه نوامبر سال 2013میلادی و پس از برگزاری دورهای مقدماتی و نیمه نهایی بین دو تیم برتر جهان انجام می‌شود.




---------------------------------------------------------------------
وب‌سایت رسمی مسابقات ملی تنیس Davis Cup مردان جهان




مسابقات دیویس کاپ، رویداد سطح اول تیمی بین المللی در تنیس آقایان به شمار می رود. این مسابقات توسط فدراسیون جهانی تنیس موسوم به ITF برگزار می شود و تیم‌های شرکت کننده در آن، طی مسابقاتی حذفی، با یکدیگر به رقابت می پردازند. سالانه بالغ بر 120 کشور در قالب تیم‌های ملی کشور متبوع، و در گروه‌های متفاوت در مناطق مختلف جهان شرکت می‌کنند. در سال جاری (2012)، 123 کشور مختلف در مسابقات ملی تنیس جام دیویس حضور یافته‌اند. لازم به توضیح است که Davis Cup؛ مسابقات تیمی بین‌المللی دیویس کاپ در تنیس آقایان، معادل مسابقات تنیس Fed Cup/فد کاپ در تنیس خانم‌ها است.



57284822437961343458.jpg



پیشینه مسابقات تنیس جام دیویس:
----------------------------------------

اولین دوره جام دیویس در سال ۱۹۰۰ توسط دوآیت دیویس که خود یک تنیس‌باز بود با مسابقه تیم‌های ایالات متحده آمریکا و بریتانیا برگزار شد. موفق‌ترین تیم در تاریخ این رقابت‌ها ایالات متحده آمریکا با ۳۲ قهرمانی و ۲۹ نایب قهرمانی و دومین تیم موفق نیز استرالیا با ۲۸ قهرمانی و ۱۹ نایب قهرمانی و همچنین ۴ قهرمانی با تیم واحد استرالیا و نیوزیلند با عنوان استرالآسیا بوده‌اند. بریتانیا (آخرین قهرمانی در ۱۹۳۶) و فرانسه با ۹ قهرمانی (آخرین قهرمانی در ۲۰۰۱)، سوئد با ۷ قهرمانی (آخرین قهرمانی در ۱۹۹۸) و اسپانیا با ۵ قهرمانی (آخرین بار در ۲۰۱۱) در رده‌های بعدی قرار دارند.



ساختار مسابقات تنیس جام دیویس:
----------------------------------------

در حالی که کشورهای زیادی هر سال در این مسابقات شرکت می‌کنند اما فقط 16 کشور به گروه‌های اصلی و برتر یعنی World Group صعود می‌کنند. در واقع گروه جهانی بالاترین سطح رقابت‌های فد کاپ است. پس از آن از حیث اهمیت و سطح، دور Play-Off و به همین ترتیب گروه‌های منطقه‌ای در سرتاسر جهان.

گروه برتر که گروه جهانی نام دارد از شانزده تیم تشکیل شده است. تیم اسپانیا با شکست تیم آرژانتین در فینال سال 2011 قهرمان آخرین دوره این مسابقات است. در این گروه سالانه 16 تیم در 8 سری دیدارهای دور اول به مصاف یکدیگر می روند، هشت تیم برتر در 4 سری دیدارهای یک چهارم نهایی، چهار تیم برتر پس از آن، در 2 مسابقه نیمه نهایی و در نهایت دو تیم پیروز آن دیدارها، در مسابقات فینال به رقابت می پردازند.




هر دور مسابقات از 5 مسابقه تشکیل شده است که معمولا در 3 روز آخر هفته (جمعه، شنبه، یکشنبه) برگزار می شوند. برنده آن تیمی است که بتواند 3 دیدار (یا بیشتر) از 5 مسابقه بین دو کشور را به سود خود به پایان برساند. در روز اول دو مسابقه انفرادی، در روز دوم یک مسابقه دوبل (دو نفره) و در روز آخر دو بازی انفرادی (اما با جایگزینی ضربدری بازیکنان تیم ها) انجام می‌شود. سِت شماری این مسابقات در قالب 3 از 5 ست صورت می گیرد به نحوی که برنده هر مسابقه می‌بایست 3 سِت را از آن خود کند تا پیروز دیدار لقب بگیرد. اگر بازی در انتهای 4 ست اول به تساوی بی‌انجامد، تای-بریک برنده‌ی سِت را مشخص خواهد کرد اما اگر بازی به سِت پنجم و سرنوشت ساز کشیده شود، دیگر تای-بریکی در کار نخواهد بود و مانند مسابقات گرند اسلم ویمبلدون و آزاد استرالیا، گِیم‌ها ادامه خواهند یافت تا بالاخره تیمی بتواند دو گیم از حریف جلو افتاده و برنده شود. اگر تیمی قبل از انجام هر پنج دیدار بتواند سه پیروزی کسب کند و دو بازی و یا یک بازی آخر تشریفاتی محسوب شود، آن گاه آن دو یا یک مسابقه به شکل 2 از 3 ست برگزار خواهد شد و در صورت تساوی، در انتهای ست سوم Tie-Break برنده را مشخص خواهد کرد. البته فدراسیون جهانی تنیس در سال 2011 تغییراتی را در نحوه ادامه مسابقات تشریفاتی موسوم به Dead Rubbers اتخاذ کرده که از مصدوم شدن و طولانی شدن بی‌جهت مسابقات تشریفاتی جلوگیری می کند.

سایر تیم‌ها در سه منطقه آمریکا، آسیا-اقیانوسیه و اروپا-آفریقا قرار می‌گیرند که هر یک از چهار گروه تشکیل می‌شود. قهرمان هر گروه پس از انجام دیدارهایش، به گروه بالاتر صعود می‌کند. همچنین تعیین سطح کورت (هارد، خاک رس، چمن و یا کارپت) در دور نخست، نیمه نهایی و پلی آف توسط قرعه و یا تصمیمات فدراسیون جهانی تعیین می‌شود.


700x542.jpg
در سال گذشته (2011)، تیم اسپانیا موفق شد در خاک کشورش، تیم آرژانتین را شکست داده و برای پنجمین بار به عنوان قهرمانی رقابت‌های تنیس ملی دیویس کاپ دست یابد.


در حال حاضر از حیث نتیجه‌گیری و کسب رتبه، تیم اسپانیا (قهرمان سال 2011) با 38951.57 کوئن، بیشترین امتیاز را در جدول Ranking جهانی رده‌بندی مسابقات تنیس دیویس کاپ داراست و در صدر ایستاده است. پس از آن تیم صربستان (قهرمان سال 2010) با 23806.25 امتیاز در رده دوم و تیم آرژانتین (نایب قهرمان سال گذشته) با 23368.75 امتیاز در مقام سوم این جدول قرار دارند.





ویرایش توسط PowerVu : 02-10-2012 در ساعت 05:51 AM
PowerVu آنلاین نیست.  
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-10-2012, 05:42 AM   #2
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation




89141144997868981731.gif




قرعه‌ی تیم‌ها، شرایط محل برگزاری
و نفرات شرکت کننده در دور نخست

گروه جهانی و منطقه‌ای مسابقات ملّی
تنیس جام Davis Cup 2012 مردان جهان





WORLD GROUP – FIRST ROUND
دیدارهای دور نخست گروه جهانی


31929078589893571475.jpg



اسپـانیــا × قزاقستان

محل برگزاری: Palacio Municipal de los Deportes, Oviedo, اسپانیا
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Head ATP


اعضای تیم اسپانیا
–––––––––––––

Nicolas Almagro
Marcel Granollers
Juan Carlos Ferrero
Marc Lopez
کاپیتان: Alex Corretja


اعضای تیم قزاقستان
–––––––––––––––

Mikhail Kukushkin
Andrey Golubev
Yuriy Schukin
Evgeny Korolev
کاپیتان: Yegor Shaldunov




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





اتـریـش × روسـیـه

محل برگزاری: Arena Nova, Wiener Neustadt, اتریش
نوع سطح: هاردکورت – Opticourt – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Wilson US Open Extra Duty


اعضای تیم اتریش
–––––––––––––

Jurgen Melzer
Andreas Haider–Maurer
Alexander Peya
Olivier Marach
کاپیتان: Clemens Trimmel


اعضای تیم روسیه
–––––––––––––

Alex Bogomolov
Mikhail Youzhny
Nikolay Davydenko
Igor Kunitsyn
کاپیتان: Shamil Tarpischev




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





کــانـــادا × فرانســه

محل برگزاری: Thunderbird Sports Centre, Vancouver, کانادا
نوع سطح: هاردکورت – Premier – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Yonex Tour


اعضای تیم کانادا
––––––––––––

Milos Raonic
Vasek Pospisil
Frank Dancevic
Daniel Nestor
کاپیتان: Martin Laurendeau


اعضای تیم فرانسه
––––––––––––––

Jo–Wilfried Tsonga
Gael Monfils
Julien Benneteau
Michael LLODRA
کاپیتان: Guy Forget




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





سوییس × امـریـکـا

محل برگزاری: Forum Fribourg, Fribourg, سوییس
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Head ATP Clay Court


اعضای تیم سوییس
––––––––––––––

Roger Federer
Stanislas Wawrinka
Marco Chiudinelli
Michael Lammer
کاپیتان: Severin Luthi


اعضای تیم امریکا
––––––––––––

Mardy Fish
John Isner
Ryan Harrison
Mike Bryan
کاپیتان: Jim Courier




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





جمهوری چک × ایــتــالـیــا

محل برگزاری: CEZ Arena, Ostrava, جمهوری چک
نوع سطح: هاردکورت – Novacrylic Ultracushion® M – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Wilson US Open


اعضای تیم جمهوری چک
–––––––––––––––––

Tomas Berdych
Radek Stepanek
Lukas Rosol
Frantisek Cermak
کاپیتان: Jaroslav Navratil


اعضای تیم ایتالیا
––––––––––––

Simone Bolelli
Daniele Bracciali
Andreas Seppi
Potito Starace
کاپیتان: Corrado Barazzutti




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





صربستان × ســوئـــد

محل برگزاری: Hala Cair, Nis, صربستان
نوع سطح: هاردکورت – RuKortHard – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Tecnifibre X-One


اعضای تیم صربستان
–––––––––––––––

Janko Tipsarevic
Viktor Troicki
Dusan Lajovic
Nenad Zimonjic
کاپیتان: Bogdan Obradovic


اعضای تیم سوئد
––––––––––––

Michael Ryderstedt
Johan Brunstrom
Filip Prpic
Robert Lindstedt
کاپیتان: Thomas Enqvist




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





ژاپـــــــن × کرواسی

محل برگزاری: Bourbon Beans Dome, Hyogo, ژاپن
نوع سطح: هاردکورت – Decoturf – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Srixon


اعضای تیم ژاپن
–––––––––––

Kei Nishikori
Go Soeda
Tatsuma Ito
Yuichi Sugita
کاپیتان: Eiji Takeuchi


اعضای تیم کرواسی
––––––––––––––

Ivan Dodig
Ivo Karlovic
Antonio Veic
Lovro Zovko
کاپیتان: Zeljko Krajan




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





آلمان فدرال × آرژانتین

محل برگزاری: Stechert Arena Bamberg, Bamberg, آلمان
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Dunlop Fort Clay Court


اعضای تیم آلمان
––––––––––––

Florian Mayer
Philipp Petzschner
Tommy Haas
Cedrik-Marcel Stebe
کاپیتان: Patrik Kuhnen


اعضای تیم آرژانتین
–––––––––––––

Juan Ignacio Chela
Juan Monaco
David Nalbandian
Eduardo Schwank
کاپیتان: Martin Jaite




====================================




Europe/Africa Zone Group II
* گروه II منطقه اروپا/افریقا *



قــبــرس × مــراکــش

محل برگزاری: Spyros Kyprianou Athletic Centre, Limassol, قبرس
نوع سطح: هاردکورت – DecoColor – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Babolat VS


اعضای تیم قبرس
––––––––––––

Marcos Baghdatis
Rares Cuzdriorean
Sergis Kytratzis
Christos Hadjigeorgiou
کاپیتان: Yiannos Hadjigeorgiou


اعضای تیم مراکش
–––––––––––––

Mehdi Ziadi
Anas
Fattar
Yassine Idmbarek
Younes Rachidi
کاپیتان: Mounir El Aarej



PowerVu آنلاین نیست.  
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-10-2012, 05:45 AM   #3
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض




پوشش تلویزیونی دور نخست مسابقات تنیس Davis Cup 2012 در مناطق مختلف جهان

(دیدارهایی که در «منطقه‌ی ما» امکان دریافت تصاویر مسابقاتشان وجود دارد)







اتـریـش × روسـیـه
-------------------------
HD Sport Russia



کـانـادا × فرانسه
-----------------------
France 4
Sport+ France




سوییس × امـریـکـا
-------------------------
Dubai Sports 2 پخش رایگان
Dubai Sports HD پخش رایگان
Super Tennis Italia پخش رایگان
TSR2
SF zwei
RSi LA 2
NEO Sports India
Sport Klub Srbija
Dolce Sport Romania



جمهوری چک × ایتالیا
----------------------------
Super Tennis Italia پخش رایگان



صربستان × ســوئـــد
----------------------------
RTS 1 Srbija


ژاپــن × کرواسی
-----------------------
HRT-TV2 / HTV 2
HRT Plus


04510467666785915476.png


قــبــرس × مــراکــش
----------------------------
Arriadia Morocco پخش رایگان







پخش مستقیم و رایگان مسابقات از طریق اینترنت
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

(بر روی لینک های زیر کلیک کنید)

LiveScoreHunter
FromSport
JustinTV
ATDHE
MyP2P
UStream



PowerVu آنلاین نیست.  
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-10-2012, 05:47 AM   #4
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض




برنامه زمان بندی برگزاری « روز نخست » دور یکم مسابقات گروه جهانی و منطقه‌ای رقابت‌های ملی تنیس Davis Cup 2012 در
روز آدینـه مورخ 21 بهمن ماه 1390 به وقت ایران:



26081756077825733993.jpg
(تنها دیدارهایی که در «منطقه ی ما» پخش تلویزیونی دارند)



Order of Play - Friday, February 10, 2012

Davis Cup 2012 - World Group - First Round
07:30iGo Soeda (JPN) vs. Ivan Dodig (CRO)i
i09:30 Kei Nishikori (JPN) vs. Ivo Karlovic (CRO)i
i15:30 Stanislas Wawrinka (SUI) vs. Mardy Fish (USA)i
i16:30 Jurgen Melzer (AUT) vs. Igor Kunitsyn (RUS)i
i16:30 Janko Tipsarevic (SRB) vs. Filip Prpic (SWE)i
i17:30 Roger Federer (SUI) vs. John Isner (USA)i
i18:30 Andreas Haider–Maurer (AUT) vs. Alex Bogomolov (RUS)i
i18:30 Radek Stepanek (CZE) vs. Andreas Seppi (ITA)i
i18:30 Viktor Troicki (SRB) vs. Michael Ryderstedt (SWE)i
i20:30 Tomas Berdych (CZE) vs. Simone Bolelli (ITA)i
i01:30 Saturday Vasek Pospisil (CAN) vs. Jo–Wilfried Tsonga (FRA)i
i03:30 Saturday Milos Raonic (CAN) vs. Julien Benneteau (FRA)i


Davis Cup 2012 - Group II Europe/Africa - 1st Round
i18:30 Marcos Baghdatis (CYP) vs. Rachidi Younes (MOR)i
i20:30 Sergis Kytratzis (CYP) vs. Idmbarek Yassine (MOR)i






ویرایش توسط PowerVu : 02-10-2012 در ساعت 07:22 PM
PowerVu آنلاین نیست.  
29 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-11-2012, 07:25 AM   #5
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض




وضعیت نتیجه‌گیری تیم‌ها پس از برگزاری «روز نخست» دیدارها


07835709403404047235.jpg



WORLD GROUP FIRST ROUND


SPAIN Leads KAZAKHSTAN 2-0
Juan Carlos Ferrero (ESP) d. Mikhail Kukushkin (KAZ) 61 46 76(2) 46 64
Nicolas Almagro (ESP) d. Andrey Golubev (KAZ) 63 46 61 61




AUSTRIA Leads RUSSIA 2-0
Jurgen Melzer (AUT) d. Igor Kunitsyn (RUS) 62 67(3) 64 36 61
Andreas Haider-Maurer (AUT) d. Alex Bogomolov Jr (RUS) 61 64 67(1) 62




CANADA Levels with FRANCE 1-1
Jo-Wilfried Tsonga (FRA) d. Vasek Pospisil (CAN) 61 63 63
Milos Raonic (CAN) d. Julien Benneteau (FRA) 62 64 75




USA Leads SWITZERLAND 2-0
Mardy Fish (USA) d. Stanislas Wawrinka (SUI) 62 46 46 61 97
John Isner (USA) d. Roger Federer (SUI) 46 63 76(4) 62




CZECH REPUBLIC Leads ITALY 2-0
Radek Stepanek (CZE) d. Andreas Seppi (ITA) 46 64 63 36 63
Tomas Berdych (CZE) d. Simone Bolelli (ITA) 63 46 75 62




SERBIA Leads SWEDEN 2-0
Janko Tipsarevic (SRB) d. Filip Prpic (SWE) 63 63 64
Viktor Troicki (SRB) d. Michael Ryderstedt (SWE) 64 63 57 63




CROATIA Leads JAPAN 2-1
Go Soeda (JPN) d. Ivan Dodig (CRO) 67(3) 36 64 63 75
Ivo Karlovic (CRO) d. Kei Nishikori (JPN) 64 64 63
Ivan Dodig/Ivo Karlovic (CRO) d. Tatsuma Ito/Yuichi Sugita (JPN) 64 64 36 63




ARGENTINA Leads GERMANY 2-0
Juan Monaco (ARG) d. Philipp Petzschner (GER) 63 63 63
David Nalbandian (ARG) d. Florian Mayer (GER) 26 60 61 76(5)i






AMERICAS ZONE GROUP I FIRST ROUND


URUGUAY Leads PERU 2-0
Martin Cuevas (URU) d. Duilio Beretta (PER) 76(3) 63 61
Marcel Felder (URU) d. Mauricio Echazu (PER) 63 62 64




ECUADOR Levels with COLOMBIA 1-1
Julio-Cesar Campozano (ECU) d. Robert Farah (COL) 76(4) 64 62
Santiago Giraldo (COL) d. Ivan Endara (ECU) 62 46 60 61






ASIA/OCEANIA ZONE GROUP I FIRST ROUND


UZBEKISTAN Defeated NEW ZEALAND 3-0
Denis Istomin (UZB) d. Jose Statham (NZL) 61 61 63
Farrukh Dustov (UZB) d. Michael Venus (NZL) 36 61 62 62
Farrukh Dustov/Denis Istomin (UZB) d. Daniel King-Turner/Michael Venus (NZL) 64 76(4) 61




KOREA, REPUBLIC Leads CHINESE TAIPEI 2-0
Yong-Kyu Lim (KOR) d. Ti Chen (TPE) 57 36 61 75 64
Suk-Young Jeong (KOR) d. Tsung-Hua Yang (TPE) 64 46 63 76(5)i




AUSTRALIA Defeated CHINA P.R. 3-0
Lleyton Hewitt (AUS) d. Ze Zhang (CHN) 62 61 76(4)i
Bernard Tomic (AUS) d. Di Wu (CHN) 64 76(3) 63
Chris Guccione/Lleyton Hewitt (AUS) d. Zhe Li/Ze Zhang (CHN) 62 62 62






EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I FIRST ROUND


GREAT BRITAIN Levels with SLOVAK REPUBLIC 1-1
Daniel Evans (GBR) d. Lukas Lacko (SVK) 63 75 75
Martin Klizan (SVK) d. James Ward (GBR) 62 46 64 76(3)i




NETHERLANDS Leads FINLAND 2-0
Robin Haase (NED) d. Juho Paukku (FIN) 61 61 61
Thiemo de Bakker (NED) d. Timo Nieminen (FIN) 61 75 63




SLOVENIA Leads DENMARK 2-0
Grega Zemlja (SLO) d. Kristian Pless (DEN) 60 61 64
Blaz Kavcic (SLO) d. Frederik Nielsen (DEN) 62 64 64






AMERICAS ZONE GROUP II FIRST ROUND


BARBADOS Leads PARAGUAY 1-0
Darian King (BAR) d. Juan-Enrique Crosa (PAR) 63 63 64
Haydn Lewis (BAR) *Leading* Daniel-Alejandro Lopez Cassaccia (PAR) 64 75 1-1
Postponed Due to Rain. Will resume at 10 AM Local Time on Saturday




MEXICO Leads EL SALVADOR 2-0
Daniel Garza (MEX) d. Rafael Arevalo (ESA) 63 57 64 63
Cesar Ramirez (MEX) d. Marcelo Arevalo (ESA) 61 63 64




DOMINICAN REPUBLIC Levels with BOLIVIA 1-1
Victor Estrella (DOM) d. Hugo Dellien (BOL) 60 62 67(5) 60
Federico Zeballos (BOL) d. Jose Hernandez (DOM) 62 46 62 64




VENEZUELA Leads PUERTO RICO 2-0
Luis David Martinez (VEN) d. Ricardo Gonzalez-Diaz (PUR) 62 63 46 61
Ricardo Rodriguez (VEN) d. Gabriel Flores Ruiz (PUR) 61 63 63






ASIA/OCEANIA ZONE GROUP II FIRST ROUND


PHILIPPINES Leads PACIFIC OCEANIA 2-0
Jeson Patrombon (PHI) d. Cyril Jacobe (POC) 63 62 76(4)i
Treat Huey (PHI) d. Michael Leong (POC) 60 63 62




LEBANON vs. PAKISTAN
Karim Alayli (LIB) vs. Aisam Qureshi (PAK) Postponed Due to Rain
Bassam Beidas (LIB) vs. Aqeel Khan (PAK) postponed Due to Rain




INDONESIA Leads HONG KONG, CHINA 2-1
Christopher Rungkat (INA) d. Nicholas Sayer (HKG) 64 63 64
Jonathan Chu (HKG) d. David Agung Susanto (INA) 63 60 64
Christopher Rungkat/David Agung Susanto (INA) d. Jonathan Chu/Cheuk-Wai Hui (HKG) 62 62 62




THAILAND Defeated SRI LANKA 3-0
Kittiphong Wachiramanowong (THA) d. Dineshkanthan Thangarajah (SRI) 64 75 64
Danai Udomchoke (THA) d. Vimuktha de Alwis (SRI) 61 61 62
Weerapat Doakmaiklee/Sanchai Ratiwatana (THA) d. Amresh Jayawickrema/Dineshkanthan Thangarajah (SRI) 60 64 62






EUROPE/AFRICA ZONE GROUP II FIRST ROUND


UKRAINE Leads MONACO 2-0
Illya Marchenko (UKR) d. Benjamin Balleret (MON) 36 63 61 61
Sergiy Stakhovsky (UKR) d. Jean-Rene Lisnard (MON) 61 67(3) 76(3) 63




CYPRUS Levels with MOROCCO 1-1
Marcos Baghdatis (CYP) d. Younes Rachidi (MAR) 60 63 60
Yassine Idmbarek (MAR) d. Sergis Kyratzis (CYP) 75 46 36 60 64




HUNGARY Levels with IRELAND 1-1
James McGee (IRL) d. Adam Kellner (HUN) 46 63 64 67(7) 64
Marton Fucsovics (HUN) d. Conor Niland (IRL) 76(4) 64 67(3) 26 62




LATVIA Leads EGYPT 2-0
Andis Juska (LAT) d. Mohamed Safwat (EGY) 63 64 16 63
Ernests Gulbis (LAT) d. Sherif Sabry (EGY) 62 63 63




BELARUS Levels with MOLDOVA 1-1
Uladzimir Ignatik (BLR) d. Roman Borvanov (MDA) 64 62 64
Radu Albot (MDA) d. Dzmitry Zhyrmont (BLR) 67(7) 75 64 62




BOSNIA/HERZEGOVINA Levels with TURKEY 1-1
Amer Delic (BIH) d. Baris Erguden (TUR) 76(5) 64 63
Marsel Ilhan (TUR) d. Tomislav Brkic (BIH) 61 61 63




ESTONIA Leads LUXEMBOURG 2-0
Jurgen Zopp (EST) d. Gilles Kremer (LUX) 62 62 62
Jaak Poldma (EST) d. Mike Scheidweiler (LUX) 76(2) 61 63




POLAND Leads MADAGASCAR 2-0
Grzegorz Panfil (POL) d. Antso Rakotondramanga (MAD) 76(7) 63 62
Jerzy Janowicz (POL) d. Jacob Rasolondrazana (MAD) 61 61 63







ویرایش توسط PowerVu : 02-12-2012 در ساعت 05:48 AM
PowerVu آنلاین نیست.  
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-11-2012, 07:28 AM   #6
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض




برنامه زمان بندی برگزاری « روز دوم » دور نخست مسابقات گروه جهانی و منطقه‌ای رقابت‌های ملی تنیس Davis Cup 2012 در
روز شنبـه مورخ 22 بهمن ماه 1390 به وقت ایران:



26081756077825733993.jpg
(تنها دیدارهایی که در «منطقه ی ما» پخش تلویزیونی دارند)



Order of Play - Saturday, February 11, 2012

Davis Cup 2012 - World Group - First Round
i07:30 Tatsuma Ito/Yuichi Sugita (JPN) vs. Ivo Karlovic/Lovro Zovko (CRO)i
i16:30 Tommy Haas/Philipp Petzschner (GER) vs. Juan Ignacio Chela/Eduardo Schwank (ARG)i
i16:30 Olivier Marach/Alexander Peya (AUT) vs. Nikolay Davydenko/Mikhail Youzhny (RUS)i
i16:30 Janko Tipsarevic/Nenad Zimonjic (SRB) vs. Johan Brunstrom/Robert Lindstedt (SWE)i
i17:00 Roger Federer/Stanislas Wawrinka (SUI) vs. Mike Bryan/Ryan Harrison (USA)i
i17:30 Frantisek Cermak/Lukas Rosol (CZE) vs. Daniele Bracciali/Potito Starace (ITA)i
i17:30 Marcel Granollers/Marc Lopez (ESP) vs. Evgeny Korolev/Yuriy Schukin (KAZ)i
i01:30 Sunday Daniel Nestor/Vasek Pospisil (CAN) vs. J. BENNETEAU/M. LLODRA (FRA)i


Davis Cup 2012 - Group II Europe/Africa - 1st Round
i15:30 Rares Cuzdriorean/Marcos Baghdatis (CYP) vs. Anas Fattar/Yassine Idmbarek (MOR)i





PowerVu آنلاین نیست.  
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-12-2012, 05:50 AM   #7
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض




وضعیت نتیجه‌گیری تیم‌ها پس از برگزاری «روز دوم» دیدارها


84220006611876386663.jpg




WORLD GROUP FIRST ROUND


SPAIN Defeated KAZAKHSTAN 3-0
Juan Carlos Ferrero (ESP) d. Mikhail Kukushkin (KAZ) 61 46 76(2) 46 64
Nicolas Almagro (ESP) d. Andrey Golubev (KAZ) 63 46 61 61
Marcel Granollers/Marc Lopez (ESP) d. Evgeny Korolev/Yuriy Schukin (KAZ) 62 63 61




AUSTRIA Leads RUSSIA 2-1
Jurgen Melzer (AUT) d. Igor Kunitsyn (RUS) 62 67(3) 64 36 61
Andreas Haider-Maurer (AUT) d. Alex Bogomolov Jr (RUS) 61 64 67(1) 62
Nikolay Davydenko/Mikhail Youzhny (RUS) d. Oliver Marach/Alexander Peya (AUT) 76(1) 67(7) 75 36 64




FRANCE Leads CANADA 2-1
Jo-Wilfried Tsonga (FRA) d. Vasek Pospisil (CAN) 61 63 63
Milos Raonic (CAN) d. Julien Benneteau (FRA) 62 64 75
Julien Benneteau/Michael LLODRA (FRA) d. Daniel Nestor/Milos Raonic (CAN) 76(1) 76(2) 63




USA Defeated SWITZERLAND 3-0
Mardy Fish (USA) d. Stanislas Wawrinka (SUI) 62 46 46 61 97
John Isner (USA) d. Roger Federer (SUI) 46 63 76(4) 62
Mike Bryan/Mardy Fish (USA) d. Roger Federer/Stanislas Wawrinka (SUI) 46 63 63 63




CZECH REPUBLIC Defeated ITALY 3-0
Radek Stepanek (CZE) d. Andreas Seppi (ITA) 46 64 63 36 63
Tomas Berdych (CZE) d. Simone Bolelli (ITA) 63 46 75 62
Tomas Berdych/Radek Stepanek (CZE) d. Daniele Bracciali/Potito Starace (ITA) 63 64 62




SERBIA Leads SWEDEN 2-1
Janko Tipsarevic (SRB) d. Filip Prpic (SWE) 63 63 64
Viktor Troicki (SRB) d. Michael Ryderstedt (SWE) 64 63 57 63
Johan Brunstrom/Robert Lindstedt (SWE) d. Janko Tipsarevic/Nenad Zimonjic (SRB) 36 63 76(4) 67(3) 108




CROATIA Leads JAPAN 2-1
Go Soeda (JPN) d. Ivan Dodig (CRO) 67(3) 36 64 63 75
Ivo Karlovic (CRO) d. Kei Nishikori (JPN) 64 64 63
Ivan Dodig/Ivo Karlovic (CRO) d. Tatsuma Ito/Yuichi Sugita (JPN) 64 64 36 63




ARGENTINA Defeated GERMANY 3-0
Juan Monaco (ARG) d. Philipp Petzschner (GER) 63 63 63
David Nalbandian (ARG) d. Florian Mayer (GER) 26 60 61 76(5)i
David Nalbandian/Eduardo Schwank (ARG) d. Tommy Haas/Philipp Petzschner (GER) 36 46 64 63 64






AMERICAS ZONE GROUP I FIRST ROUND


URUGUAY Leads PERU 2-0
Martin Cuevas (URU) d. Duilio Beretta (PER) 76(3) 63 61
Marcel Felder (URU) d. Mauricio Echazu (PER) 63 62 64




ECUADOR Levels with COLOMBIA 1-1
Julio-Cesar Campozano (ECU) d. Robert Farah (COL) 76(4) 64 62
Santiago Giraldo (COL) d. Ivan Endara (ECU) 62 46 60 61






ASIA/OCEANIA ZONE GROUP I FIRST ROUND


UZBEKISTAN Defeated NEW ZEALAND 3-0
Denis Istomin (UZB) d. Jose Statham (NZL) 61 61 63
Farrukh Dustov (UZB) d. Michael Venus (NZL) 36 61 62 62
Farrukh Dustov/Denis Istomin (UZB) d. Daniel King-Turner/Michael Venus (NZL) 64 76(4) 61




KOREA, REPUBLIC Defeated CHINESE TAIPEI 3-0
Yong-Kyu Lim (KOR) d. Ti Chen (TPE) 57 36 61 75 64
Suk-Young Jeong (KOR) d. Tsung-Hua Yang (TPE) 64 46 63 76(5)i
Yong-Kyu Lim/Jae-Min Seol (KOR) d. Liang-Chi Huang/Chu-Huan Yi (TPE) 64 63 67(4) 36 75




AUSTRALIA Defeated CHINA, P.R. 3-0
Lleyton Hewitt (AUS) d. Ze Zhang (CHN) 62 61 76(4)i
Bernard Tomic (AUS) d. Di Wu (CHN) 64 76(3) 63
Chris Guccione/Lleyton Hewitt (AUS) d. Zhe Li/Ze Zhang (CHN) 62 62 62






EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I FIRST ROUND


GREAT BRITAIN Leads SLOVAK REPUBLIC 2-1
Daniel Evans (GBR) d. Lukas Lacko (SVK) 63 75 75
Martin Klizan (SVK) d. James Ward (GBR) 62 46 64 76(3)i
Colin Fleming/Ross Hutchins (GBR) d. Michal Mertinak/Filip Polasek (SVK) 63 76(4) 06 63




NETHERLANDS Defeated FINLAND 3-0
Robin Haase (NED) d. Juho Paukku (FIN) 61 61 61
Thiemo de Bakker (NED) d. Timo Nieminen (FIN) 61 75 63
Robin Haase/Jean-Julien Rojer (NED) d. Harri Heliovaara/Jarkko Nieminen (FIN) 62 76(4) 62




SLOVENIA Defeated DENMARK 3-0
Grega Zemlja (SLO) d. Kristian Pless (DEN) 60 61 64
Blaz Kavcic (SLO) d. Frederik Nielsen (DEN) 62 64 64
Blaz Kavcic/Grega Zemlja (SLO) d. Thomas Kromann/Frederik Nielsen (DEN) 64 67(5) 64 75






AMERICAS ZONE GROUP II FIRST ROUND


BARBADOS Defeated PARAGUAY 3-0
Darian King (BAR) d. Juan-Enrique Crosa (PAR) 63 63 64
Haydn Lewis (BAR) d. Daniel-Alejandro Lopez Cassaccia (PAR) 64 75 64
Darian King/Haydn Lewis (BAR) d. Juan Crosa/Gustavo Ramirez (PAR) 63 64 64




MEXICO Leads EL SALVADOR 2-0
Daniel Garza (MEX) d. Rafael Arevalo (ESA) 63 57 64 63
Cesar Ramirez (MEX) d. Marcelo Arevalo (ESA) 61 63 64




DOMINICAN REPUBLIC Leads BOLIVIA 2-1
Victor Estrella (DOM) d. Hugo Dellien (BOL) 60 62 67(5) 60
Federico Zeballos (BOL) d. Jose Hernandez (DOM) 62 46 62 64
Victor Estrella/Jose Hernandez (DOM) vs. Hugo Dellien/Mauricio Doria-Medina (BOL) 36 62 75 63






VENEZUELA Defeated PUERTO RICO 3-0
Luis David Martinez (VEN) d. Ricardo Gonzalez-Diaz (PUR) 62 63 46 61
Ricardo Rodriguez (VEN) d. Gabriel Flores Ruiz (PUR) 61 63 63
Luis David Martinez/Roberto Maytin (VEN) d. Gilberto Alvarez/Ricardo Gonzalez-Diaz (PUR) 63 76(8) 76(4)i






ASIA/OCEANIA ZONE GROUP II FIRST ROUND


PHILIPPINES Defeated PACIFIC OCEANIA 3-0
Jeson Patrombon (PHI) d. Cyril Jacobe (POC) 63 62 76(4)i
Treat Huey (PHI) d. Michael Leong (POC) 60 63 62
Johnny Arcilla/Ruben Gonzales Jr (PHI) d. Cyril Jacobe/Daniel Llarenas (POC) 67(3) 75 76(3) 76(4)i




PAKISTAN Levels with LEBANON 1-1
Aisam Qureshi (PAK) d. Karim Alayli (LIB) 60 63 64
Bassam Beidas (LIB) d. Aqeel Khan (PAK) 61 63 62




INDONESIA Leads HONG KONG, CHINA 2-1
Christopher Rungkat (INA) d. Nicholas Sayer (HKG) 64 63 64
Jonathan Chu (HKG) d. David Agung Susanto (INA) 63 60 64
Christopher Rungkat/David Agung Susanto (INA) d. Jonathan Chu/Cheuk-Wai Hui (HKG) 62 62 62




THAILAND Defeated SRI LANKA 3-0
Kittiphong Wachiramanowong (THA) d. Dineshkanthan Thangarajah (SRI) 64 75 64
Danai Udomchoke (THA) d. Vimuktha de Alwis (SRI) 61 61 62
Weerapat Doakmaiklee/Sanchai Ratiwatana (THA) d. Amresh Jayawickrema/Dineshkanthan Thangarajah (SRI) 60 64 62






EUROPE/AFRICA ZONE GROUP II FIRST ROUND


UKRAINE Defeated MONACO 3-0
Illya Marchenko (UKR) d. Benjamin Balleret (MON) 36 63 61 61
Sergiy Stakhovsky (UKR) d. Jean-Rene Lisnard (MON) 61 67(3) 76(3) 63
Denys Molchanov/Sergiy Stakhovsky (UKR) d. Guillaume Couillard/Thomas Oger (MON) 62 76(3) 64




CYPRUS Leads MOROCCO 2-1
Marcos Baghdatis (CYP) d. Younes Rachidi (MAR) 60 63 60
Yassine Idmbarek (MAR) d. Sergis Kyratzis (CYP) 75 46 36 60 64
Marcos Baghdatis/Rares Cuzdriorean (CYP) d. Anas Fattar/Younes Rachidi (MAR) 63 60 62




HUNGARY Leads IRELAND 2-1
James McGee (IRL) d. Adam Kellner (HUN) 46 63 64 67(7) 64
Marton Fucsovics (HUN) d. Conor Niland (IRL) 76(4) 64 67(3) 26 62
Attila Balazs/Adam Kellner (HUN) d. Sam Barry/James McGee (IRL) 76(6) 67(2) 62 76(8)i




LATVIA Leads EGYPT 2-1
Andis Juska (LAT) d. Mohamed Safwat (EGY) 63 64 16 63
Ernests Gulbis (LAT) d. Sherif Sabry (EGY) 62 63 63
Sherif Sabry/Mohamed Safwat (EGY) d. Andis Juska/Deniss Pavlovs (LAT) 57 64 63 62




BELARUS Leads MOLDOVA 2-1
Uladzimir Ignatik (BLR) d. Roman Borvanov (MDA) 64 62 64
Radu Albot (MDA) d. Dzmitry Zhyrmont (BLR) 67(7) 75 64 62
Alexander Bury/Max Mirnyi (BLR) d. Roman Borvanov/Maxim Dubarenco (MDA) 62 62 64




BOSNIA/HERZEGOVINA Leads TURKEY 2-1
Amer Delic (BIH) d. Baris Erguden (TUR) 76(5) 64 63
Marsel Ilhan (TUR) d. Tomislav Brkic (BIH) 61 61 63
Tomislav Brkic/Amer Delic (BIH) d. Marsel Ilhan/Ergun Zorlu (TUR) 46 64 63 76(2)i




ESTONIA Defeated LUXEMBOURG 3-0
Jurgen Zopp (EST) d. Gilles Kremer (LUX) 62 62 62
Jaak Poldma (EST) d. Mike Scheidweiler (LUX) 76(2) 61 63
Mait Kunnap/Jurgen Zopp (EST) d. Gilles Kremer/Mike Scheidweiler (LUX) 64 64 64




POLAND Leads MADAGASCAR 3-0
Grzegorz Panfil (POL) d. Antso Rakotondramanga (MAD) 76(7) 63 62
Jerzy Janowicz (POL) d. Jacob Rasolondrazana (MAD) 61 61 63
Mariusz Fyrstenberg/Marcin Matkowski (POL) d. Antso Rakotondramanga/Lofo Ramiaramanana (MAD) 61 64 64



PowerVu آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-12-2012, 06:21 AM   #8
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض




برنامه زمان بندی برگزاری « روز سوم و پایانی » دور نخست مسابقات گروه جهانی و منطقه‌ای رقابت‌های ملی تنیس Davis Cup 2012 در
روز یک‌شنبـه مورخ 23 بهمن ماه 1390 به وقت ایران:



26081756077825733993.jpg
(تنها دیدارهایی که در «منطقه ی ما» پخش تلویزیونی دارند)



Order of Play - Sunday, February 12, 2012

Davis Cup 2012 - World Group - First Round
i07:30 Kei Nishikori (JPN) vs. Ivan Dodig (CRO)i
i09:30 Go Soeda (JPN) vs. Ivo Karlovic (CRO)i
i14:30 Michael Lammer (SUI) vs. Ryan Harrison (USA)i
i15:30 Tomas Berdych (CZE) vs. Andreas Seppi (ITA)i
i15:30 Jurgen Melzer (AUT) vs. Alex Bogomolov (RUS)i
i16:30 Janko Tipsarevic (SRB) vs.Michael Ryderstedt (SWE)i
i16:30 Marco Chiudinelli (SUI) vs. John Isner (USA)i
i17:30 Andreas Haider–Maurer (AUT) vs. Igor Kunitsyn (RUS)i
i17:30 Radek Stepanek (CZE) vs. Simone Bolelli (ITA)i
i18:30 Viktor Troicki (SRB) vs. Filip Prpic (SWE)i
i01:30 Monday Milos Raonic (CAN) vs. Jo–Wilfried Tsonga (FRA)i
i03:30 Monday Vasek Pospisil (CAN) vs. Gael Monfils (FRA)i



Davis Cup 2012 - Group II Europe/Africa - 1st Round
i13:30 Marcos Baghdatis (CYP) vs. Yassine Idmbarek (MOR)i
i15:30 Sergis Kytratzis (CYP) vs. Younes Rachidi (MOR)i






ویرایش توسط PowerVu : 02-12-2012 در ساعت 02:35 PM
PowerVu آنلاین نیست.  
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-14-2012, 08:32 AM   #9
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض




وضعیت نتیجه‌گیری تیم‌ها پس از برگزاری «روز سوم و پایانی» دیدارها


79657131296948885921.jpg



WORLD GROUP FIRST ROUND


SPAIN defeated KAZAKHSTAN 5-0
Juan Carlos Ferrero (ESP) d. Mikhail Kukushkin (KAZ) 61 46 76(2) 46 64
Nicolas Almagro (ESP) d. Andrey Golubev (KAZ) 63 46 61 61
Marcel Granollers/Marc Lopez (ESP) d. Evgeny Korolev/Yuriy Schukin (KAZ) 62 63 61
Nicolas Almagro (ESP) d. Evgeny Korolev (KAZ) 63 64
Marcel Granollers (ESP) d. Andrey Golubev (KAZ) 63 67(2) 63




AUSTRIA defeated RUSSIA 3-2
Jurgen Melzer (AUT) d. Igor Kunitsyn (RUS) 62 67(3) 64 36 61
Andreas Haider-Maurer (AUT) d. Alex Bogomolov Jr (RUS) 61 64 67(1) 62
Nikolay Davydenko/Mikhail Youzhny (RUS) d. Oliver Marach/Alexander Peya (AUT) 76(1) 67(7) 75 36 64
Jurgen Melzer (AUT) d. Alex Bogomolov Jr (RUS) 62 64 61
Igor Kunitsyn (RUS) d. Andreas Haider-Maurer (AUT) 64 46 76(4)i



FRANCE defeated CANADA 4-1
Jo-Wilfried Tsonga (FRA) d. Vasek Pospisil (CAN) 61 63 63
Milos Raonic (CAN) d. Julien Benneteau (FRA) 62 64 75
Julien Benneteau/Michael Llodra (FRA) d. Daniel Nestor/Milos Raonic (CAN) 76(1) 76(2) 63
Jo-Wilfried Tsonga (FRA) d. Frank Dancevic (CAN) 64 64 61
Gael Monfils (FRA) d. Vasek Pospisil (CAN) 64 64




USA defeated SWITZERLAND 5-0
Mardy Fish (USA) d. Stanislas Wawrinka (SUI) 62 46 46 61 97
John Isner (USA) d. Roger Federer (SUI) 46 63 76(4) 62
Mike Bryan/Mardy Fish (USA) d. Roger Federer/Stanislas Wawrinka (SUI) 46 63 63 63
Ryan Harrison (USA) d. Michael Lammer (SUI) 76(0) 76(4)i
John Isner (USA) d. Marco Chiudinelli (SUI) 63 64




CZECH REPUBLIC defeated ITALY 4-1
Radek Stepanek (CZE) d. Andreas Seppi (ITA) 46 64 63 36 63
Tomas Berdych (CZE) d. Simone Bolelli (ITA) 63 46 75 62
Tomas Berdych/Radek Stepanek (CZE) d. Daniele Bracciali/Potito Starace (ITA) 63 64 62
Lukas Rosol (CZE) d. Andreas Seppi (ITA) 46 63 64
Simone Bolelli (ITA) d. Frantisek Cermak (CZE) 64 64



SERBIA defeated SWEDEN 4-1
Janko Tipsarevic (SRB) d. Filip Prpic (SWE) 63 63 64
Viktor Troicki (SRB) d. Michael Ryderstedt (SWE) 64 63 57 63
Johan Brunstrom/Robert Lindstedt (SWE) d. Janko Tipsarevic/Nenad Zimonjic (SRB) 36 63 76(4) 67(3) 108
Janko Tipsarevic (SRB) d. Michael Ryderstedt (SWE) 62 76(5) 75
Dusan Lajovic (SRB) d. Filip Prpic (SWE) 64 64




CROATIA defeated JAPAN 3-2
Go Soeda (JPN) d. Ivan Dodig (CRO) 67(3) 36 64 63 75
Ivo Karlovic (CRO) d. Kei Nishikori (JPN) 64 64 63
Ivan Dodig/Ivo Karlovic (CRO) d. Tatsuma Ito/Yuichi Sugita (JPN) 64 64 36 63
Kei Nishikori (JPN) d. Ivan Dodig (CRO) 75 76(4) 63
Ivo Karlovic (CRO) d. Go Soeda (JPN) 76(4) 61 64



ARGENTINA defeated GERMANY 4-1
Juan Monaco (ARG) d. Philipp Petzschner (GER) 63 63 63
David Nalbandian (ARG) d. Florian Mayer (GER) 26 60 61 76(5)i
David Nalbandian/Eduardo Schwank (ARG) d. Tommy Haas/Philipp Petzschner (GER) 36 46 64 63 64
Juan Ignacio Chela (ARG) d. Florian Mayer (GER) 75 75
Cedric-Marcel Stebe (GER) d. Eduardo Schwank (ARG) 76(1) 75





AMERICAS ZONE GROUP I FIRST ROUND


URUGUAY defeated PERU 3-1
Martin Cuevas (URU) d. Duilio Beretta (PER) 76(3) 63 61
Marcel Felder (URU) d. Mauricio Echazu (PER) 63 62 64
Duilio Beretta/Sergio Galdos (PER) d. Martin Cuevas/Marcel Felder (URU) 61 63 36 63
Marcel Felder (URU) d. Duilio Beretta (PER) 26 62 63 61
Martin Cuevas (URU) v Mauricio Echazu (PER) - Not Played




COLOMBIA defeated ECUADOR 4-1
Julio-Cesar Campozano (ECU) d. Robert Farah (COL) 76(4) 64 62
Santiago Giraldo (COL) d. Ivan Endara (ECU) 62 46 60 61
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah (COL) d. Julio-Cesar Campozano/Diego Hidalgo (ECU) 64 62 62
Santiago Giraldo (COL) d. Julio-Cesar Campozano (ECU) 63 64 63
Juan-Sebastian Cabal (COL) d. Diego Hidalgo (ECU) 62 75





ASIA/OCEANIA ZONE GROUP I FIRST ROUND


UZBEKISTAN defeated NEW ZEALAND 3-2
Denis Istomin (UZB) d. Jose Statham (NZL) 61 61 63
Farrukh Dustov (UZB) d. Michael Venus (NZL) 36 61 62 62
Farrukh Dustov/Denis Istomin (UZB) d. Daniel King-Turner/Michael Venus (NZL) 64 76(4) 61
Artem Sitak (NZL) d. Murad Inoyatov (UZB) 62 36 63
Daniel King-Turner (NZL) d. Sarvar Ikramov (UZB) 46 64 63




KOREA, REPUBLIC defeated CHINESE TAIPEI 4-1
Yong-Kyu Lim (KOR) d. Ti Chen (TPE) 57 36 61 75 64
Suk-Young Jeong (KOR) d. Tsung-Hua Yang (TPE) 64 46 63 76(5)i
Yong-Kyu Lim/Jae-Min Seol (KOR) d. Liang-Chi Huang/Chu-Huan Yi (TPE) 64 63 67(4) 36 75
Min-Hyeok Cho (KOR) d. Tsung-Hua Yang (TPE) 62 75
Liang-Chi Huang (TPE) d. Jae-Min Seol (KOR) 76(5) 63




AUSTRALIA defeated CHINA, P.R. 5-0
Lleyton Hewitt (AUS) d. Ze Zhang (CHN) 62 61 76(4)i
Bernard Tomic (AUS) d. Di Wu (CHN) 64 76(3) 63
Chris Guccione/Lleyton Hewitt (AUS) d. Zhe Li/Ze Zhang (CHN) 62 62 62
Matthew Ebden (AUS) d. Ya-Nan Ma (CHN) 64 62
Chris Guccione (AUS) d. Di Wu (CHN) 62 64





EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I FIRST ROUND


GREAT BRITAIN defeated SLOVAK REPUBLIC 3-2
Daniel Evans (GBR) d. Lukas Lacko (SVK) 63 75 75
Martin Klizan (SVK) d. James Ward (GBR) 62 46 64 76(3)i
Colin Fleming/Ross Hutchins (GBR) d. Michal Mertinak/Filip Polasek (SVK) 63 76(4) 06 63
Lukas Lacko (SVK) d. James Ward (GBR) 76(9) 61 63
Daniel Evans (GBR) d. Martin Klizan (SVK) 61 61 46 36 63




NETHERLANDS defeated FINLAND 5-0
Robin Haase (NED) d. Juho Paukku (FIN) 61 61 61
Thiemo de Bakker (NED) d. Timo Nieminen (FIN) 61 75 63
Robin Haase/Jean-Julien Rojer (NED) d. Harri Heliovaara/Jarkko Nieminen (FIN) 62 76(4) 62
Jesse Huta Galung (NED) d. Harri Heliovaara (FIN) 62 64
Thiemo de Bakker (NED) d. Juho Paukku (FIN) 36 63 62




SLOVENIA defeated DENMARK 5-0
Grega Zemlja (SLO) d. Kristian Pless (DEN) 60 61 64
Blaz Kavcic (SLO) d. Frederik Nielsen (DEN) 62 64 64
Blaz Kavcic/Grega Zemlja (SLO) d. Thomas Kromann/Frederik Nielsen (DEN) 64 67(5) 64 75
Aljaz Bedene (SLO) d. Thomas Kromann (DEN) 63 36 64
Janez Semrajc (SLO) d. Kristian Pless (DEN) 76(5) 63





AMERICAS ZONE GROUP II FIRST ROUND


BARBADOS defeated PARAGUAY 3-2
Darian King (BAR) d. Juan-Enrique Crosa (PAR) 63 63 64
Haydn Lewis (BAR) d. Daniel-Alejandro Lopez Cassaccia (PAR) 64 75 64
Darian King/Haydn Lewis (BAR) d. Juan Crosa/Gustavo Ramirez (PAR) 63 64 64
Daniel-Alejandro Lopez Cassaccia (PAR) d. Anthony Marshall (BAR) 76(3) 63
Jose Benitez (PAR) d. Haydn Lewis (BAR) 63 61




MEXICO defeated EL SALVADOR 5-0
Daniel Garza (MEX) d. Rafael Arevalo (ESA) 63 57 64 63
Cesar Ramirez (MEX) d. Marcelo Arevalo (ESA) 61 63 64
Santiago Gonzalez/Cesar Ramirez (MEX) d. Marcelo Arevalo/Rafael Arevalo (ESA) 64 62 75
Daniel Garza (MEX) d. Marcelo Arevalo (ESA) 64 26 63
Manuel Sanchez (MEX) d. Andres Weisskopf (ESA) 61 61




DOMINICAN REPUBLIC defeated BOLIVIA 4-1
Victor Estrella (DOM) d. Hugo Dellien (BOL) 60 62 67(5) 60
Federico Zeballos (BOL) d. Jose Hernandez (DOM) 62 46 62 64
Victor Estrella/Jose Hernandez (DOM) d. Hugo Dellien/Mauricio Doria-Medina (BOL) 36 62 75 63
Victor Estrella (DOM) d. Federico Zeballos (BOL) 62 62 62
Roberto Cid (DOM) d. Carlos Taborga (BOL) 64 62



VENEZUELA defeated PUERTO RICO 5-0
Luis David Martinez (VEN) d. Ricardo Gonzalez-Diaz (PUR) 62 63 46 61
Ricardo Rodriguez (VEN) d. Gabriel Flores Ruiz (PUR) 61 63 63
Luis David Martinez/Roberto Maytin (VEN) d. Gilberto Alvarez/Ricardo Gonzalez-Diaz (PUR) 63 76(8) 76(4)
Ricardo Rodriguez (VEN) d. Jose Perdomo (PUR) 63 62
Enrique Olivares (VEN) d. Gabriel Flores Ruiz (PUR) 62 76(8)






ASIA/OCEANIA ZONE GROUP II FIRST ROUND


PHILIPPINES defeated PACIFIC OCEANIA 5-0
Jeson Patrombon (PHI) d. Cyril Jacobe (POC) 63 62 76(4)i
Treat Huey (PHI) d. Michael Leong (POC) 60 63 62
Johnny Arcilla/Ruben Gonzales Jr (PHI) d. Cyril Jacobe/Daniel Llarenas (POC) 67(3) 75 76(3) 76(4)
Jeson Patrombon (PHI) d. Aymeric Mara (POC) 60 61
Johnny Arcilla (PHI) d. Cyril Jacobe (POC) 62 61



PAKISTAN Defeated LEBANON 3-2
Rain Resulted in NO Play on Friday
Aisam Qureshi (PAK) d. Karim Alayli (LIB) 60 63 64
Bassam Beidas (LIB) d. Aqeel Khan (PAK) 61 63 62
Aqeel Khan/Aisam Qureshi (PAK) d. Bassam Beidas/Patrick Chucri (LIB) 62 26 64 76(5)i
Bassam Beidas (LIB) d. Aisam Qureshi (PAK) 62 61 64
Aqeel Khan (PAK) d. Karim Alayli (LIB) 61 46 76(4)i



INDONESIA defeated HONG KONG, CHINA 3-2
Christopher Rungkat (INA) d. Nicholas Sayer (HKG) 64 63 64
Jonathan Chu (HKG) d. David Agung Susanto (INA) 63 60 64
Christopher Rungkat/David Agung Susanto (INA) d. Jonathan Chu/Cheuk-Wai Hui (HKG) 62 62 62
Christopher Rungkat (INA) d. Hui-Tung Yu (HKG) 63 76(7) 62
Nicholas Sayer (HKG) d. Aditya Hari Sasongko (INA) 62 63




THAILAND defeated SRI LANKA 3-2
Kittiphong Wachiramanowong (THA) d. Dineshkanthan Thangarajah (SRI) 64 75 64
Danai Udomchoke (THA) d. Vimuktha de Alwis (SRI) 61 61 62
Weerapat Doakmaiklee/Sanchai Ratiwatana (THA) d. Amresh Jayawickrema/Dineshkanthan Thangarajah (SRI) 60 64 62
Dineshkanthan Thangarajah (SRI) d. Weerapat Doakmaiklee (THA) 64 1-0 Ret. (Left Knee Injury)i
Vimuktha de Alwis (SRI) d. Kittiphong Wachiramanowong (THA) w/o





EUROPE/AFRICA ZONE GROUP II FIRST ROUND


UKRAINE defeated MONACO 5-0
Illya Marchenko (UKR) d. Benjamin Balleret (MON) 36 63 61 61
Sergiy Stakhovsky (UKR) d. Jean-Rene Lisnard (MON) 61 67(3) 76(3) 63
Denys Molchanov/Sergiy Stakhovsky (UKR) d. Guillaume Couillard/Thomas Oger (MON) 62 76(3) 64
Denys Molchanov (UKR) d. Benjamin Balleret (MON) 63 36 64
Illya Marchenko (UKR) d. Thomas Oger (MON) 63 62




CYPRUS defeated MOROCCO 3-2
Marcos Baghdatis (CYP) d. Younes Rachidi (MAR) 60 63 60
Yassine Idmbarek (MAR) d. Sergis Kyratzis (CYP) 75 46 36 60 64
Marcos Baghdatis/Rares Cuzdriorean (CYP) d. Anas Fattar/Younes Rachidi (MAR) 63 60 62
Marcos Baghdatis (CYP) d. Yassine Idmbarek (MAR) 64 61 60
Younes Rachidi (MAR) d. Christos Hadjigeorgiou (CYP) 62 62




HUNGARY defeated IRELAND 3-2
James McGee (IRL) d. Adam Kellner (HUN) 46 63 64 67(7) 64
Marton Fucsovics (HUN) d. Conor Niland (IRL) 76(4) 64 67(3) 26 62
Attila Balazs/Adam Kellner (HUN) d. Sam Barry/James McGee (IRL) 76(6) 67(2) 62 76(8)i
Attila Balazs (HUN) d. Conor Niland (IRL) 61 62 61
Sam Barry (IRL) d. Marton Fucsovics (HUN) 46 63 62




LATVIA defeated EGYPT 3-2
Andis Juska (LAT) d. Mohamed Safwat (EGY) 63 64 16 63
Ernests Gulbis (LAT) d. Sherif Sabry (EGY) 62 63 63
Sherif Sabry/Mohamed Safwat (EGY) d. Andis Juska/Deniss Pavlovs (LAT) 57 64 63 62
Ernests Gulbis (LAT) d. Mohamed Safwat (EGY) 63 64 63
Karim-Mohamed Maamoun (EGY) d. Martins Podzus (LAT) 62 36 64




BELARUS defeated MOLDOVA 4-1
Uladzimir Ignatik (BLR) d. Roman Borvanov (MDA) 64 62 64
Radu Albot (MDA) d. Dzmitry Zhyrmont (BLR) 67(7) 75 64 62
Alexander Bury/Max Mirnyi (BLR) d. Roman Borvanov/Maxim Dubarenco (MDA) 62 62 64
Uladzimir Ignatik (BLR) d. Radu Albot (MDA) 75 76(2) 61
Dzmitry Zhyrmont (BLR) d. Andrei Gorban (MDA) 26 64 64




BOSNIA/HERZEGOVINA defeated TURKEY 3-1
Amer Delic (BIH) d. Baris Erguden (TUR) 76(5) 64 63
Marsel Ilhan (TUR) d. Tomislav Brkic (BIH) 61 61 63
Tomislav Brkic/Amer Delic (BIH) d. Marsel Ilhan/Ergun Zorlu (TUR) 46 64 63 76(2)i
Amer Delic (BIH) d. Marsel Ilhan (TUR) 63 16 76(10) 67(6) 119
Baris Erguden (TUR) v Tomislav Brkic (BIH) - Not Played




ESTONIA defeated LUXEMBOURG 5-0
Jurgen Zopp (EST) d. Gilles Kremer (LUX) 62 62 62
Jaak Poldma (EST) d. Mike Scheidweiler (LUX) 76(2) 61 63
Mait Kunnap/Jurgen Zopp (EST) d. Gilles Kremer/Mike Scheidweiler (LUX) 64 64 64
Vladimir Ivanov (EST) d. Mike Vermeer (LUX) 60 36 61
Jaak Poldma (EST) d. Laurent Bram (LUX) 64 63



POLAND defeated MADAGASCAR 5-0
Grzegorz Panfil (POL) d. Antso Rakotondramanga (MAD) 76(7) 63 62
Jerzy Janowicz (POL) d. Jacob Rasolondrazana (MAD) 61 61 63
Mariusz Fyrstenberg/Marcin Matkowski (POL) d. Antso Rakotondramanga/Lofo Ramiaramanana (MAD) 61 64 64
Jerzy Janowicz (POL) d. Lofo Ramiaramanana (MAD) 62 62
Grzegorz Panfil (POL) d. Ando Rasolomalala (MAD) 64 61






*** بدین ترتیب و با نتایج به دست آمده در دور نخست، تیم‌ها، حریفان خود را در دور یکچهارم پایانی شناختند و طبق آن، در دور بعد گروه جهانی، اسپانیا میزبان اتریش خواهد بود، فرانسه از تیم ایالات متحده آمریکا پذیرایی خواهد کرد، صربستان میهمان جمهوری چک است و آرژانتین نیز در خاک خانه خود به مصاف کرواسی می رود.




PowerVu آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد


کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است

انتخاب سریع یک انجمن


اکنون ساعت 05:29 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3 می باشد.


Powered by vBulletin Version 3.8.5
استفاده از مطالب TennisTalkers.com تنها با ذکر منبع بلامانع است