بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز مایمی (Sony Open Tennis)

مسترز مایمی (Sony Open Tennis)

27 اسفند - 9 فروردین - مایمی، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسترز مایمی 2014؟
رافائل نادال 22 21.36%
نواک جوکویچ 20 19.42%
راجر فدرر 58 56.31%
اندی ماری 1 0.97%
سایر بازیکنان 2 1.94%
رأی دهندگان: 103. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-31-2014, 01:00 AM   #211
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مایمی 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
تعداد تبریکهای ذوب شدگان اسطوره به نواک 8 عدد(آپدیت جدید)

تعداد تبریکهای نواکیون به نواک 4 عدد

من دیگه حرفی ندارم
جناب آقای منطقی شما که با اعداد و ارقام همیشه سر و کار دارید حالا بگید تکلیف این 22 نفر که به رافا رای داده بودند چیه ؟ (اون 58 نفر که طبق فرمایش شما توهمی بودند ) .
Mehdiii آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-31-2014, 01:11 AM   #212
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

پستها: 273
سپاس: 4,241
در 274 پست 2,487 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

خواستم تبریک بگم که مرتضی جان اون پستو داد. تو کف بودم که ما چه کنیم که واسمون حرف درنیارن . ترجیح دادم بعد از پستش تبریک نگم .

تبریک به طرفدارای نوله
بازیو ندیدم. ولی انگار نوله توپش پر بوده.
Mahrooz RF آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahrooz RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-31-2014, 01:15 AM   #213
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

من هم به نوبه خودم قهرمانی شایسته وار نواکو بدوستداران این تنیسور تبریک میگم.
امسال همچون سال گذشته باید منتظر درخشش رافا و نوله بود اما تفاوتش با فصل قبل از منظر خودم این که سال پیش رافا خیلی بهتر از نواک بود ولی هردو تا حدودی موفق بودن امسال باز هر دو موفق هستن ولی نواک که افتخارات بیشتری رو نصیب کشورش میکنه.
ی چند تا جام هم البته راجرو اندی و ... میتونن بگیرن خصوصا راجرو اندی که بهتر از اوایل فصل هستن.
فصل خاک دیگه بدجور نواکو رافا بهتر از بقیا ،با این حال امسال سال نوله خواهد بود حتی اگه امروز قهرمان نمیشد.
موفقو پیروز باشید در پناه خداوند

omidd آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-31-2014, 01:30 AM   #214
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

من اصلا قصد پست تبریک نداشتم اما به علت پستی بی ربط:
تبریک به طرفداران نوله

جدا اصلا خوشم نمیاد وقت باخت رو زخم کسی نمک بریزم (کاری که خیلی از نادالی ها می کنن) اما وقتی .... ولش کن

به نظر شما بوریس بکر دوست داشت کی ببره؟
nima.a آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima.a به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-31-2014, 01:49 AM   #215
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mjrs نمایش پست ها
دوست عزیز swiss_maestro جان کجایی؟
بعد مدت ها یکی پیدا شده بود پست های درست و حسابی میذاشت، انقدر نق نق کردن و حرفای صدمن یه غاز زدن بعضی از این نادالی ها به سردستگی یوزر moris که ایشون رو هم پروندین!
تاپیک رو که نگاه میکنی این یکی گیر داده به بی منطق بودن طرفداران فدرر واسه رای گیری و راجر رو علی دایی خطاب می کنه، اون یکی هی سوختم سوختن می کنه و حال می کنه از اینکه یکی حال اون یکی رو گرفته و همین راه رو بگیر تا آخر!
من از ایشون درخواست می کنم یه تاپیک جدا باز کنن و همون پست های طولانی خودشون رو در اون تاپیک قرار بدن
بنده مخلص شما داداش گلم و اقا مهدي عزيز هم هستم.

متاسفانه همونجوري كه شما فرمودين برخي از هواداران رافا به نوشتن پست ها به زبان انگليسي اعتراض داشتند و بنده به 2 دليل پستها رو به زبان انگليسي مي نوشتم:

1.بنده در تايپ فارسي كند هستم و به دليل طولاني بودن پست هاي اينجانب و كمبود زمان,پست ها رو به زبان انگليسي ارسال مي كردم.به هر حال اگر نام يوزر نيم بنده ultimate claycourt warrior بود! اين دوستان هيچ گونه اعتراضي نمي كردند.

بنده قبلا در چند پست نوع منش و رفتار و همچنين نوع بازي رافا رو ستايش كردم و برخي از هواداران متعادل تر رافائل از بنده سپاس گذاري هم مي كردند! كه البته بعدا كه عمدتا به راجر پرداختم ,به يكباره و به طرزي شگفت انگيز !قوانين رو به ياد اوردن و نسبت به نوشتن پست انگليسي به بنده اخطار دادند! و البته همونجوري كه شما هم نام بردين دوستي هم بود كه از همون ابتدا بر اساس هواداري كور كورانه از رافا, نسبت به پست هاي بنده به زبان انگليسي مخالفت ورزيد.

2.قبلا هم در پستي عرض كردم بسياري از اصطلاحات تنيس ترجمه ناپذير و بعضا زيبايي و حس دراماتيك خودشون رو از دست مي دهند.مثلا معادل لغت ساقي ,cup bearer هست.ايا اين لغت قادر به انتقال حس فوق العاده كلمه ساقي هست؟ اصطلاحات تنيس هم به زبان انگليسي است و تنيس متعلق به اونهاست.

بنده براي جمله ghost in to the net كه به معناي حضور ناگهاني دم تور هست چه نوع جمله اي مي تونم استفاده كنم تا حس دراماتيك اون جمله از بين نره ؟مثل روح اومد دم تور!!اينجاست كه لا جرم اين جملات رو بايد كات كنم و جملات ملال اور ميشن.

اگر دوستان اعتراضي ندارند,بنده مانند گذشته پست ها مو به زبان انگليسي ارسال كنم.
swiss express آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-31-2014, 01:50 AM   #216
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

استادان محترم یه سوال داشتم به نظر من فدرر توی سالهای اخیر نسبت به گذشته کمتر از ضربه InsideOut Forehand استفاده میکنه چرا؟
ضربه ای که قبلا خیلی خوب میزد و الان نادال داره عالی میزنه اگه ممکنه درباره ضرباتی که فدرر حذف کرده یا کمتر استفاده میکنه ممنون میشم توضیح بدید

ویرایش توسط sina1993 : 03-31-2014 در ساعت 02:07 AM
sina1993 آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-31-2014, 08:38 AM   #217
Nadal.N1
Senior Member

آواتار Nadal.N1

پستها: 202
سپاس: 1,018
در 174 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nadal- Kvitova

تبریک به نواکی ها

حس بدی داشتم از باخت رافا
حسی شبیه باخت در مونته کارلو سال قبل.

بازی دیشب:
مسلما رافا با این نوع سرویس به جایی نخواهد رسید امیدوارم سرویس هاش بهتر بشه و اون چیزی که مشخص بود تو بازی دیشب کمبود اعتماد به نفس و آرامش بود یه جورایی کل تورنمنت همینجوری بود و جلوی نواک نمیشه با این اعتماد به نفس پایین بازی رو برد.دقیقا سال قبل نادال سرشار از اعتماد به نفس بود یه جورایی راحت بازی میکرد و برعکس نواک اون اعتماد به نفس سابقش رو سال قبل نداشت اما امسال به نظر شاید ،شاید بکر تاثیر گذاشته باشه رو اعتماد به نفس نواک ،که واقعا دیشب خیلی با اعتماد به نفس بالا ضرباتشو می زد اما رافا اینگونه نبود و متزلزل به نظر میرسید.

فصل خاک:
خوب فصل خاک هم که شروع میشه امیدوارم رافا مثل همیشه پرقدرت ظاهر بشه و قهرمانی های فصل قبل رو تکرار کنه و امتیازاتشو دفاع کنه و همچنین قهرمانی مونته کارلو رو از نواک پس بگیره ما که امیدواریم.
تو فصل خاک آرامشی که ما نادالیا داریم رو کسی دیگه نداره پس پیش به سوی گرندی دیگر در فرانسه.

نادال-رنک یک-قهرمانی
درسته نامبر وان بودن مزایا داره در قرعه کشی ها اما برای من رنک یک بودن نادال مهم نیست چیزی که مهمه قهرمانی در تورنمنت ها و علی الخصوص گرند اسلم ها هستش ،حالا مونده تا بازنشستگی اما امیدوارم رافا قبل از بازنشستگی بتونه از قهرمانی های فدرر تو گرند اسلم ها عبور کنه چیزی که دور از دسترس نیست و یه جورایی کابوس طرفداران فدرر هست.

در کل امیدوارم همه تنیسورها آماده باشن تا بازیهای زیبایی رو شاهد باشیم.

واموس رافا
ما همیشه حمایتت میکنیم

ویرایش توسط Nadal.N1 : 03-31-2014 در ساعت 08:45 AM
Nadal.N1 آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nadal.N1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-31-2014, 09:15 AM   #218
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
جناب آقای منطقی شما که با اعداد و ارقام همیشه سر و کار دارید حالا بگید تکلیف این 22 نفر که به رافا رای داده بودند چیه ؟ (اون 58 نفر که طبق فرمایش شما توهمی بودند ) .
(من نباید پاسخ این پستو بدم ، اما نواک با 20 و نادال با 22 رای به فینال اومدن و 22 نفری که قهرمانی نادال رو زده بودند خیلی انسان های منطقی ای بودن از نظر من ، چون حداقل به فینال رسید . اسطوره شما کجاست ؟؟؟)

جدیدآ به طور مداوم و با عرض تاسف گاهی اوقات که میخوام تنیس نگاه کنم به علت پارازیت بازی های راجر فدرر (علی دایی خودمون که من باب کردم ) میوفته ساعتی که پارازیت نیست . این آدم به حدی مغروره که فکر میکنه دیگه هیچکسی نمیتونه رکورد گرنداسلم هاشو بزنه ، شما که همه چیت از پیت سمپراس اسکی بود عزیز ، یکم هم از شخصیت این آدم اسکی میرفتی . خیلی دوس دارم نادال رکورد گرندهای این پیرمرد رو بشکونه . حتمآ از بزرگتر ها نباید درس گرفت ، یکم از واورینکا یاد بگیره
D3ADMAN آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-31-2014, 09:15 AM   #219
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
میشه بگین مقایسه کردن این دو فینال کجاش خجالت داره ؟
شما بجای اینکه از سرویسهای داغون رافا خجالت زده باشید دارید بهش افتخار میکنید ؟ واقعا نوبره !
کیه که ندونه سرویس مهمترین و فنی ترین ضربه تو تنیسه اونوفت شما برای توجیه شکست مفتضحانه تنیسور محبوبتون از سرویس داغون مایه میزارید . عجیبه والله !!!
تنیسوری که جرات نکنه پا تو اینساید بیس لاین بزاره آخر عاقبتش همین میشه .البته شاید رافا مجبوره که پشت بیس لاین باشه چون خودش بهتر از هر کسی میدونه تکنیک بازی داخل بیس لاین رو نداره .
اگه سال 2009 و 2010 هم به همین شکل پست میدادید خوش بحال ما که دیگه پست نمیدید .

امیدوارم ناراحت نشین چون پاسخی بهتر از این نمیشد برای پست شما داد .
این پست ها ب سبک خود فدرری هاست، تا زمانی که ب رافا و طرفدارانش متلک پراکنی نشده باشه، من حرفی نمیزنم، ولی خب باید جواب شوماهارو ب سبک خودتون داد
خجالت برای شوماس ، شوما که فنی ترین بازیکن رو دارید، همه ی سلاح ها رو دارید از پس رقبای اصلی برنمیاد
من دفاعی از سرویس رافا نکردم، رافا رو خاک تنیس رو شروع کرده و اسپین رو ب کیک ترجیح میداده از همون اوایل و این شده سرویسش
میگم که شاهکار رافا اینه که بدون داشتن سرویس این همه موفقیت کسب کرده
و مطمنئنن اگه سرویس بهتری هم داشت، دیگه ب علی دایی اسطوره گفته نمیشد
اینجور پست دادن ها برازنده ی شوماهاست
شوما قبلا هم ب من توهین کرده بودید که مدیران هم صنف شوما نادیده گرفته بودنش
خوشبحالت باشه،بنده نیازی نیمبینم خودمو ب امثال شوما اثبات کنم
شوما چشم که داری برو همون تاپیک ها رو بخون
سن کاربریت قد نمیده که ببینی قبلنا کاربرای با دانشی مثل ممد و پاور و ... چقد تو بحث ها شرکت میکردن،جو سایت خراب شده
اگه شوما دقت کرده یاشی که نمیکنی من حدود 3 ماه بود که اصلا سایت نمیومدم چه برسه پستی بدم،اینجوری خیلی راحت ترم تا بیام با امثال شوما بحث کنم

ب قول مرتضی که تعداد تبریکات طرفداران اسطوره رو شمارش میکرد
کینه از رافا رو مغز و اعصاب خیلی ها داره اسکی میره
Rafa آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-31-2014, 09:30 AM   #220
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
بنده مخلص شما داداش گلم و اقا مهدي عزيز هم هستم.

متاسفانه همونجوري كه شما فرمودين برخي از هواداران رافا به نوشتن پست ها به زبان انگليسي اعتراض داشتند و بنده به 2 دليل پستها رو به زبان انگليسي مي نوشتم:

1.بنده در تايپ فارسي كند هستم و به دليل طولاني بودن پست هاي اينجانب و كمبود زمان,پست ها رو به زبان انگليسي ارسال مي كردم.به هر حال اگر نام يوزر نيم بنده ultimate claycourt warrior بود! اين دوستان هيچ گونه اعتراضي نمي كردند.

بنده قبلا در چند پست نوع منش و رفتار و همچنين نوع بازي رافا رو ستايش كردم و برخي از هواداران متعادل تر رافائل از بنده سپاس گذاري هم مي كردند! كه البته بعدا كه عمدتا به راجر پرداختم ,به يكباره و به طرزي شگفت انگيز !قوانين رو به ياد اوردن و نسبت به نوشتن پست انگليسي به بنده اخطار دادند! و البته همونجوري كه شما هم نام بردين دوستي هم بود كه از همون ابتدا بر اساس هواداري كور كورانه از رافا, نسبت به پست هاي بنده به زبان انگليسي مخالفت ورزيد.

2.قبلا هم در پستي عرض كردم بسياري از اصطلاحات تنيس ترجمه ناپذير و بعضا زيبايي و حس دراماتيك خودشون رو از دست مي دهند.مثلا معادل لغت ساقي ,cup bearer هست.ايا اين لغت قادر به انتقال حس فوق العاده كلمه ساقي هست؟ اصطلاحات تنيس هم به زبان انگليسي است و تنيس متعلق به اونهاست.

بنده براي جمله ghost in to the net كه به معناي حضور ناگهاني دم تور هست چه نوع جمله اي مي تونم استفاده كنم تا حس دراماتيك اون جمله از بين نره ؟مثل روح اومد دم تور!!اينجاست كه لا جرم اين جملات رو بايد كات كنم و جملات ملال اور ميشن.

اگر دوستان اعتراضي ندارند,بنده مانند گذشته پست ها مو به زبان انگليسي ارسال كنم.
درود
شوما از ماها گلایه دارید!؟
اولا که خب نوشتن ب زبان پارسی چه کسی گوشزد کنه یا نکنه جزو قوانین فرومه
از همون ابتدا که فروم تنیس رو ممد راه انداخت بوده، نه اینکه ما ب خاطر منافع !!!!! خودمون بیایم ب شوما تذکر بدیم
با اینکه تو این فروم خیلی ها ب زبان انگلیسی تقریبا تسلط دارند،هیچ وقت ادعاشون نشده که پست هاشون رو ب زبان انگلیسی ارسال کنن
از طرفی پست های انگلیسی که شوما ارسال میکنید بسیار طولانی است و این خودش ملال آور
من خودم معمولا چند خط اول پستاتون رو میخوندم و رد میشدم
چند بار هم خبر کذب منتشر کردید
همچنین شوما رو مسائلی بحث میکنید که اکثرش تو این 6 سال بهش پرداخته شده و چیز جدیدی نیست
و وقتی کسی ب صورت فنی جوابتون رو نمیده ممکنه فک کنید که حرفاتون تأیید شده اس!
این چه حرفیه که میگید اگه اسم کاربریم فلان بود ازم حمایت میکردند!
شوما اولین طرفدار فدرر نیسیتید که در این فروم حضور دارید آخرین هم نخواهید بود
بنظرم شوما بهتره پستاتون رو بزبان پارسی بنویسید و اون تیکه های کوچیک اصطلاحات رو در زبان اصلی بیارید
همچنین تو این فروم تاپیک اصطلاحات تنیس هم وجود داره و تا حد امکان به توضیح این اصطلاحات پرداخته شده
Rafa آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
تنیس، آزاد، مایمی

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)