بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

3-16 خرداد - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-20-2010, 11:40 AM   #41
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
با تشکر از فرید عزیز فقط فرید جان رافا فکر کنم رکوردش 31-1 باشه و نه 24-1 !!!؟ فقط 4 بار قهرمان شده که میشه 28 برد بعلاوه سه برد در فصل گذشته که می کنه 31 برد و تنها یک باخت...
بله کوروش جان من رکوردهای 2007 به قبل و 2009 رو در نظر گرفته بودم و 2008 از قلم افتاده بود برای هر سه بازیکن , فکر کنم الان درست شد.
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2010, 12:04 PM   #42
Farid
Forum Expert

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
من هيج وقت فكر نكردم، گونزو بازيكن خوبيه. سوپر تنيس بازي داويدنكو و گونزو رو تو سال 2004 تو رم فك كنم نشون ميداد، اونجا مثلا اختلاف تلنت اين دو تا رو ميشد ببيني، خيلي شلخته بازي ميكرد، سرويس موشنش كه افتضاح بود، مثلا انگار يه اماتور داره سرويس ميزنه، بكهند هم كه رسما تاپ اسپين خيلي كم ميزنه فقط اسلايس، اونم تو اون بازي كه من ديدم اصلا كنترل شده نبود، مثلا شورت اسلايس ميزد 30 متر از تور فاصله ميگرفت.
محمد جان شما اصلا بازی Gonzalez رو در برابر دو بازیکن معیار قرار نده:
1-Federer
2-Davydenko
این بازیکن در برابر بازیکنانی که Take the ball on the rise and early می کنند بد جور مشکل داره و همه می دانند این دو بازیکن سریعتر و زودتر از هر بازیکن دیگری به توپ ظربه می زنند.
اتفاقا بر خلاف نظر شما من عقیده دارم که Gonzo نتوانست به جایگاهی که استحقاقشو داره برسه , که دلایلشو در ابتدای فصل هنگامی که گفتم Gonzo به Top 5 برمی گرده گفتم و گفتن ان تکرار مکرراته.
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2010, 01:47 PM   #43
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

من عاشق بازی گونزو هستم
مخصوصا فورهندهای وحشتناکش
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2010, 03:57 PM   #44
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
محمد جان شما اصلا بازی Gonzalez رو در برابر دو بازیکن معیار قرار نده:
1-Federer
2-Davydenko
.
نظرتون راجع به این چیه که هیچ موجود زنده ای رو نباید با فدرر مقایسه کرد؟
آیا این، کارشناسانه ترین نظر نیستش؟

ویرایش توسط PowerVu : 05-20-2010 در ساعت 04:06 PM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2010, 04:58 PM   #45
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza23 نمایش پست ها
این آنا آخرش این راجرو از راه بدر می کنه!!
حالا ببینین من کی گفتم!
.
.
بابا این راجر زن و دوتا بچه داره!
دست از سرش بردار!!
ورداسکوی بیچاره رو که اونجوری تو دستت نگه داشتی
و آخرش هم معلوم نشد چرا ولش کردی؟!
بجای اینکارها یه خورده بیشتر تمرین کن!
اگه سابقه ی ناندو در از راه بدر کردن دخترا میدونستی این حرف رو نمیزدی!! ناندو طی 4-5 سال اخیر فقط با 10 تا دختر بوده و بهم زده و کلا آدم بشدت تنوع طلبیه یه چیزی از استپانک هم فراتر
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2010, 06:16 PM   #46
Farid
Forum Expert

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
نظرتون راجع به این چیه که هیچ موجود زنده ای رو نباید با فدرر مقایسه کرد؟
آیا این، کارشناسانه ترین نظر نیستش؟

در دنیای تنیس چرا این نظر کاملا کارشناسانه است , چون در طول تاریخ تنیس هیچ بازیکنی که مهارتهای تنیس رو به اینصورت در حد کمال به نمایش بگذارد نیست.
اما منظور من چیز دیگه ای بود من کلی گفتم Gonzalez در برابر بازیکنانی که وی رو برای ظربه زدن به عجله بیندازند و زمان را از وی بگیرند مخصوصا در طرف بال ضعیفترش که بکهندشه و اجازه
Run around his backhand and use his dominant forehand into play
را به وی ندهد , مانند Serve and volleyer ها که می توانند Aproach های خوذ را به طرف بال بکهند وی روانه کنند و با یک Slice از طرف Gonzo بر روی تور مواجه شوند و با یک Volley ساده به امتیاز خاتمه دهند و کلا کسانی که Take the ball on the rise می کنند که در دنیا هیچ بازیکنی بهتر از Federer و Davydenko اینکار را انجام نمی دهد مشکل پیذا می کند.
به هر حال چیز عجیبی برای من نیست که شما منظور من رو درک نکنید , از اون امضاتون پیداست که چقدر از تنیس زیاد می فهمید و من که راجع به مسائی ابتدائی تنیس حرف می زنم برای شما کمی سبک است.
دوستانی که فکر می کنند امضای اقا قدرت درست و منطقیست به این فکر کنند چرا Sampras بهترین بازیکن سطح چمن طول تاریخ تنیس است.
لطفا دیگر هم به من پیغام خصوصی نزنید چون من نمی خونم که بخوام جواب بدم.

ویرایش توسط Farid : 05-20-2010 در ساعت 06:18 PM
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2010, 07:42 PM   #47
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
در دنیای تنیس چرا این نظر کاملا کارشناسانه است , چون در طول تاریخ تنیس هیچ بازیکنی که مهارتهای تنیس رو به اینصورت در حد کمال به نمایش بگذارد نیست.
اما منظور من چیز دیگه ای بود من کلی گفتم Gonzalez در برابر بازیکنانی که وی رو برای ظربه زدن به عجله بیندازند و زمان را از وی بگیرند مخصوصا در طرف بال ضعیفترش که بکهندشه و اجازه
Run around his backhand and use his dominant forehand into play
را به وی ندهد , مانند Serve and volleyer ها که می توانند Aproach های خوذ را به طرف بال بکهند وی روانه کنند و با یک Slice از طرف Gonzo بر روی تور مواجه شوند و با یک Volley ساده به امتیاز خاتمه دهند و کلا کسانی که Take the ball on the rise می کنند که در دنیا هیچ بازیکنی بهتر از Federer و Davydenko اینکار را انجام نمی دهد مشکل پیذا می کند.
به هر حال چیز عجیبی برای من نیست که شما منظور من رو درک نکنید , از اون امضاتون پیداست که چقدر از تنیس زیاد می فهمید و من که راجع به مسائی ابتدائی تنیس حرف می زنم برای شما کمی سبک است.
دوستانی که فکر می کنند امضای اقا قدرت درست و منطقیست به این فکر کنند چرا Sampras بهترین بازیکن سطح چمن طول تاریخ تنیس است.
لطفا دیگر هم به من پیغام خصوصی نزنید چون من نمی خونم که بخوام جواب بدم.
اون که بله. صحیح می فرمایید. من چیزی از تنیس نمی فهمم و صحبت از مسایل ابتدایی تنیس خیلی برام سنگین می شه. برای همین هم هست که من ازتون خواهش کردم برای کمک به فقر علمی کاربرانی مثل من بی سواد بیشتر تشریف بیارین به سایت. در اون که شکی نیست.

درمورد قیاسی که مطرح کردم همونطور که شما هم فرمودین درسته. چون وقتی بازیکنی مثل فدرر تنها تنیسوری باشه که بتونه Steals and grabs the prize money on the air, even before Al Capone در این شرایط خب در دنیا کسی نمی تونه با فدرر قیاس بشه و همونطور که حدس می زدم این نظر کاملاً کارشناسانه ست.

در مورد پیام خصوصی هم بنده دو بار جسارت کردم خدمتتون عرض کردم در مورد این پست:

نقل قول:
Thursday 20 Apr
The matches starts At: 15:30
Federer vs. Schuettler
Followed by
Murray vs. Fish

منتها شما فرمودین تاریخ "روز" رو اشتباه نوشتین در حالی که منظور من اون نبود و برای بار دوم تکرار کردم که جسارتاً الان 20 روز از پایان ماه آوریل گذشته ست و در حال حاضر ما در ماه May میلادی هستیم و نه آوریل. منتها گویا جسارت کردم خدمتتون وگرنه من قصد ایجاد مزاحمت در باکس پیام خصوصی شما رو نداشته و ندارم.

صمیمانه عذر می خوام.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2010, 08:38 PM   #48
Farid
Forum Expert

Federer اگر پولی از راه تنیس دراورده است قسمتی از انرا صرف بچه های بی سرپرست در افریقا کرده همانطور که Blake که بازیکن مورد علاقه منه هم برای سرطانی ها فعالیت می کنه تا جائیکه بیشتر تمرکز خود را به جای تنیس بر روی ان مساله گذاشته است.
در مورد اشتباهیکه من در اعلام برنامه در روز و ساعت کردم بله شما درست می فرمائید اما اگر شما و یا محمد به جای Llodra و Fish نوشته بودید Murray و Fish من اصلا انجا چیزی نمی نوشتم اما ایا اشتباه من در تاریخ و ماه ارزش دادن دو پیام خصوصی رو داشت.
شما فکر می کنید که من طرفدار دو اتیشه Federer هستم , بله از دیدن بازیش لذت می برم , اما اوایل فصل اگر یادتون باشه هنگامی که حتی طرفداران Nadal کمی نا امید بودند من گفتم تا پایان فصل به رنک 1 بر میگردد که ان زمان Saeed4progress امد و گفت چه کارشناسی داره این فروم و ایا کسی با فرم فعلی Nadal چنین چیزی میگه.
من حدود 3 , 4 سال پیش در یک فروم دیگر بودم که در انجا به من پیشنهاد شد که مدیر بخش تنیس شوم اما من در جواب گفتم که من اینطور که کاربر عادی باشم راحتترم که دوستانی که ان زمان با من بودند این مساله رو کم و بیش می دانند , روز اول که من اومدم اینجا محمد عزیز لطف کرد و نوشت Forum Expert که همین جا ازش میخوام که اگر این کلمه کسانی مانند Saeed4progress و شما رو اذیت میکنه همی الان انرا به کاربر عادی تغییر بده.
به هر حال خواهشا اگر من چیزی می نویسم انرا به این که ان مطلب به طرفداری از یک بازیکن خاص نوشته شده برداشت نکنید.
در نهایت شما کمی نوشته هاتون دو پهلوه و ازتون خواهش دارم اگر زین پس می خواهید از نوشته های من نقل قول کنید طوری بنویسید که انگار دارید برای یک بچه 6 ساله توضیح میدید چون من ممکنه طور دیگه ای برداشت کنم.
ممنون
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2010, 09:01 PM   #49
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
Federer اگر پولی از راه تنیس دراورده است قسمتی از انرا صرف بچه های بی سرپرست در افریقا کرده همانطور که Blake که بازیکن مورد علاقه منه هم برای سرطانی ها فعالیت می کنه تا جائیکه بیشتر تمرکز خود را به جای تنیس بر روی ان مساله گذاشته است.
در مورد اشتباهیکه من در اعلام برنامه در روز و ساعت کردم بله شما درست می فرمائید اما اگر شما و یا محمد به جای Llodra و Fish نوشته بودید Murray و Fish من اصلا انجا چیزی نمی نوشتم اما ایا اشتباه من در تاریخ و ماه ارزش دادن دو پیام خصوصی رو داشت.
شما فکر می کنید که من طرفدار دو اتیشه Federer هستم , بله از دیدن بازیش لذت می برم , اما اوایل فصل اگر یادتون باشه هنگامی که حتی طرفداران Nadal کمی نا امید بودند من گفتم تا پایان فصل به رنک 1 بر میگردد که ان زمان Saeed4progress امد و گفت چه کارشناسی داره این فروم و ایا کسی با فرم فعلی Nadal چنین چیزی میگه.
من حدود 3 , 4 سال پیش در یک فروم دیگر بودم که در انجا به من پیشنهاد شد که مدیر بخش تنیس شوم اما من در جواب گفتم که من اینطور که کاربر عادی باشم راحتترم که دوستانی که ان زمان با من بودند این مساله رو کم و بیش می دانند , روز اول که من اومدم اینجا محمد عزیز لطف کرد و نوشت Forum Expert که همین جا ازش میخوام که اگر این کلمه کسانی مانند Saeed4progress و شما رو اذیت میکنه همی الان انرا به کاربر عادی تغییر بده.
به هر حال خواهشا اگر من چیزی می نویسم انرا به این که ان مطلب به طرفداری از یک بازیکن خاص نوشته شده برداشت نکنید.
در نهایت شما کمی نوشته هاتون دو پهلوه و ازتون خواهش دارم اگر زین پس می خواهید از نوشته های من نقل قول کنید طوری بنویسید که انگار دارید برای یک بچه 6 ساله توضیح میدید چون من ممکنه طور دیگه ای برداشت کنم.
ممنون
من که به شخصه از زمانی که تو فروم عضو شدم چیزای زیادی از شما یاد گرفتم و افتخار میکنم کنار شما هستم آقا فرید
امیدوارم سال های سال کنار بچه ها بمونید و اطلاعات خوب خودتون و به ما انتقال بدید.
شما واقعا کارشناسی خوب هستید
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-21-2010, 01:31 PM   #50
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

[1]Federer-Lucak
Tipsarevic-Falla
Qualifier - O Rochus
Qualifier - [27]Lopez
[20]Hajek - Hajek
Lorenzi - A. Beck
Massu - Fognini
Mayer - [13]Monfils

[10]Cilic - Mello
Tursunov - Gimeno-Traver
L. Mayer - Stakhovsky
Benneteau - [23]Gulbis
[29]Montanes - Qualifier
Robert - Qualifier
Dent - N Lapentti
[WC]Recouderc - [5]Soderling

[4]Murray - Gasquet
Chela - [WC]Sweeting
Mathieu - Granollers
Qualifier - [28]Baghdatis
[17]Isner - Golubev
Qualifier - Chiudinelli
[WC]Roger-Vasselin - Anderson
Qualifier - [15]Berdych

[11]Youzhny - Przysiezny
Qualifier - Lacko
Petzschner - [WC]Ball
Troicki - [21]Robredo
[32]Garcia-Lopez - Schuettler
Qualifier - De Bakker
[WC]Ouanna - Kubot
Brands - [8]Tsonga

[6]Roddick- Nieminen
Schwank - Kavcic
Qualifier - Koellerer
Qualifier - [26]Monaco
[22]Sela - Sela
Zverev - [WC]Mahut
Malisse - Greul
[WC]Guez - [9]Ferrer

[16]Ferrero - Cuevas
Gicquel - Riba
Starace - Marchenko
Ginepri - [18]Querrey
[31]Hanescu - Hernandez
Ram - Qualifier
Nishikori - Giraldo
Korolev - [3]Djokovic

[7]Verdasco - Kunitsyn
Serra - Russell
Qualifier - Seppi
K Beck - [30]Kohlschreiber
[19]Almagro - Haase
Vliegen - Darcis
Clement - Dolgopolov
Qualifier - [12]Gonzalez

[14]Ljubicic - Lu
Berrer - Fish
Qualifier - Qualifier
Llodra - [24]Bellucci
[28]Hewitt - Chardy
Istomin - Becker
Zeballos - Qualifier
[WC]Mina - [2]Nadal
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
رولندگروس، فرنچ اپن، تنیس خاکی، گرنداسلم،

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)