بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

28 دی الی 11 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-18-2010, 02:48 PM   #221
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
نادال فوق العاده افتضاح بود
به نظر من به کارلوویچ میبازه
چرا کم طاقتی دوست عزیز
سرویس نادال خیلی عالی شده
به قهرمانی مطمئن تر شدم
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2010, 02:48 PM   #222
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

رافا ست اول تایمینگش به شدت مشکل داشت، خوب طبیعیه، اونم آدمه دیگه مگه ما نمیشه یه روز رو فرم نباشیم؟ ست اول یه ریترن درست حسابی نکرد سرویسای حریف رو. نه رافا فرمش خوبه به نظر من. همین بکنداشو حفظ کنه خیلی خوب میشه. سرویسم که نسبتا خوبه.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2010, 02:52 PM   #223
saadat2000
Member

آواتار saadat2000

پستها: 58
سپاس: 2,348
در 47 پست 364 بار سپاسگزاری شده

میلاد برنامه سه شنبه باز نمی شه
saadat2000 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saadat2000 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2010, 03:36 PM   #224
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saadat2000 نمایش پست ها
درست شد.

میلاد چون نویسنده پست رو عوض کرده بودی، ارور میداد. فک کنم اگه اگه اول اسم منو عوض کنی بعدا اقدام به ضمیمه ورزی کنی مشکلی پیش نیاد.
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2010, 04:06 PM   #225
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

درود!
اولین بازی معمولا بازی سختی از آب در میاد! برای تاپ سید ها! من ست اول رو ندیدم. بازی نزدیکی بوده که فکر کنم رافا 3-5 عقب بوده. ولی تایبریک رو 7-0 زده!
نمایش رافا خوب بود. ست های دوم و سوم خیلی ریلکس بازی میکرد ، منم خیالم راحت بود، ست دو نزدیک بود بیگل کنه! سرویس هایی هم داشت با سرعت بالای 195 تا و 11 ایس! فکر نمیکنم جای نگرانی باشه! شاید ست اول به خاطر عدم شناخت رافا از لوژاک یا لوچک( گزارشگره که اینو میگفت! راستی گزارشگرا استرالیایین؟!!! اکسنتشون فرق میکنه!) و نحوه ی بازیش، خیلی نزدیک بوده! با وجود بی انصافی بعضیا لوچک بازیکن دست و پا بسته ای نبود! حداقل سرویس گیم خودش رو خوب بازی میکرد
فکرای بد نکنین! رافا خودش شفاف سازی کرده!
An interview with:

RAFAEL NADAL

THE MODERATOR: Questions, please.

Q. What are your thoughts after the game?

RAFAEL NADAL: Happy. Happy always starting Grand Slam. Winning in three sets is good news, so very happy to be in second round.

Q. What were your thoughts maybe through the first set, because it didn't look like it was all going to be as easy as you thought it might have been.

RAFAEL NADAL: No, I never thought it was going to be an easy match before going on court. And, sure, playing the first round of one Grand Slam, you know, you know always the first round is a little bit more nervous and you have to start. First rounds are always difficult to play very well.

So I thought gonna be a tough match. First set was tough. Later was easier.

Q. Did you step it up in that tiebreak? Did you find something in that tiebreak and go on with it from there?

RAFAEL NADAL: No, I think, well, Peter was playing really well in the first set. I was playing shorter than usual. I played with more mistakes.

So late in the tiebreak he had three mistakes, so he helped me. And I was serving well, so I won the tiebreak. After that I started to play longer, I started to play more aggressive, so I started to play more my tennis.

Q. What is the difference, when you say you started to play longer, more aggressive? Is it just confidence and getting more belief in the second and third sets?

RAFAEL NADAL: No, when you relax a little bit. The first set I had the chances for the breakpoint. One breakpoint I played well, but I had the passing shot mistake to the net, very close, and he played well.

So you start always. I said before, a little bit more nervous than usual. When you win first set you relax a little bit more, you can play more your game, no?

I think I did. I was playing really well, practicing before in Doha and Abu Dhabi, too. I think I'm always in the right way. I told you before, when you relaxed, you have the chance to play more your tennis.

Q. How was the crowd?

RAFAEL NADAL: Always is nice. The atmosphere here always in Australia is special. The crowd are emotional. I played few matches against Lleyton, too, here. Against an Australian, he has big supporters.

Q. Were you having some problems with your shoes or the grip on the court sometimes?

RAFAEL NADAL: No. I think the problem my shoes was a little bit more used than what I thought before the match. I was slipping a little bit more. I gonna change for next one, new ones.

Q. A bit old, were they, the shoes?

RAFAEL NADAL: No, no, wasn't old. But here the court, yeah, I started to play with the new shoes two days ago, but the court here is aggressive. Behind the foot was thinner than what I expected.

Q. And the fingers?

RAFAEL NADAL: The blister.

Q. Are you in favor of this World Cup of tennis that people are talking about?

RAFAEL NADAL: We will see. We will see what's going on. I think ATP wants to do something. Sure, World Cup with all the players, best player of the world and playing for your country, with good organization and a big event, for sure I am in favor.

Q. You seem a bit slimmer than last year, a bit lighter.

RAFAEL NADAL: Can we bring scales tomorrow? Everybody ask me the same. If we bring something here, I gonna put... I have the same weight than last year. I weigh the same five years ago. I didn't change.

Q. After the match, Jim Courier was asking you about last year, reflecting on the semifinal, the final. Coming back to Melbourne, have you been thinking about that a lot?

RAFAEL NADAL: No, I am thinking about try to play good tournament. Sure, when I walk around and I see my picture there, being on the floor, so always is a very nice memories.

You know, was one of the more emotional victories of my career, semifinals and final. So always when you come back in a big event like this, you remember the matches.

Q. Is it an advantage having the feature match at night now being the earlier match? You know when your starting time is going to be.

RAFAEL NADAL: Well, sure is good if you have exactly the time what you're gonna play. But it's true we play indoors, too.

But anyway, I am happy to finish. I feel lucky to finish my match today. That's important. I was a lot of times in the other situation than the rest of the players. Is not easy wait all the day to play.
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2010, 04:19 PM   #226
saadat2000
Member

آواتار saadat2000

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad Ragu نمایش پست ها
درست شد.

میلاد چون نویسنده پست رو عوض کرده بودی، ارور میداد. فک کنم اگه اگه اول اسم منو عوض کنی بعدا اقدام به ضمیمه ورزی کنی مشکلی پیش نیاد.
محمد جون یا اشکال از منه که دوباره عکس برنامه را نمی بینم یا اشکال از جایی که شما اپلود کردی
چون باز هم نمی یاد
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saadat2000 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2010, 04:23 PM   #227
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط fasaneh نمایش پست ها
برنامه باز نی شه
نقل قول:
ایرا از این مد جدیدی بود که ممد نصب کرده بود
والا من که عکس گذاشته بودم
قاعدتا عکس مشکلی نباید برای باز شدن داشته باشه

در هر صورت عذرخواهی می کنم

دوستان برنامه ی جدید روز سه شنبه در بخش قرار داده شد
بعلت اینکه خیلی از بازیهای روز دوشنبه ناتموم موند، این بازیها به روز سه شنبه موکول شد
تشریف ببرید و برنامه ی جدید رو دانلود کنید

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad Ragu نمایش پست ها
درست شد.

مرد حسابی

پست من رو چرا می دزدی؟

بزار کاربرا بدونن کی واسه سایت زحمت می کشه و کی همش در حال بازیگوشی و کل کل کردنهای بی مورده
milad28235 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2010, 04:23 PM   #228
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!

نقل قول:
محمد جون یا اشکال از منه که دوباره عکس برنامه را نمی بینم یا اشکال از جایی که شما اپلود کردی
چون باز هم نمی یاد
الان دیگه عکس نیست
PDF هستش
تست کردم
مشکلی نداره

milad28235 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2010, 04:26 PM   #229
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad28235 نمایش پست ها
ایرا از این مد جدیدی بود که ممد نصب کرده بود
والا من که عکس گذاشته بودم
قاعدتا عکس مشکلی نباید برای باز شدن داشته باشه

در هر صورت عذرخواهی می کنم

دوستان برنامه ی جدید روز سه شنبه در بخش قرار داده شد
بعلت اینکه خیلی از بازیهای روز دوشنبه ناتموم موند، این بازیها به روز سه شنبه موکول شد
تشریف ببرید و برنامه ی جدید رو دانلود کنید

مرد حسابی

پست من رو چرا می دزدی؟

بزار کاربرا بدونن کی واسه سایت زحمت می کشه و کی همش در حال بازیگوشی و کل کل کردنهای بی مورده
من که چیزی نگفتم، گفتم اول نویسنده رو عوض کن، بعدا ضمیمه کن. (چون فایلهای ضمیمه بر اساس یوزرها ثبت میشه، اونجوری قاطی میکنه)
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2010, 04:27 PM   #230
saadat2000
Member

آواتار saadat2000

قربون دستت از اول pdf را میزاشتی.
دستت درد نکنه گرفتم
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saadat2000 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
آزاد استرالیا، 2010 , اولین گرنداسلم سال، اپن استرالیا , رافائل نادال، مدافع عنوان قهرمانی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)