بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما راجر فدرر در چند گرنداسلم از 3گرنداسلم باقي مانده قهرمان ميشه؟
هيچ گرنداسلمي 6 20.69%
يك گرنداسلم 6 20.69%
دو گرنداسلم 10 34.48%
سه گرنداسلم 7 24.14%
رأی دهندگان: 29. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-12-2010, 09:48 PM   #11
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

یادم رفت در مورد سوالتون هم نظرم رو بگم.

به نظر من فدرر از 3 گرند اسلم باقی مانده در امسال 5 گرند اسلم دیگه می بره.

فقط دوستان رادیکال فدرری هر وقت از گرند اسلم سیر شدند لطف کنند یه ندایی به من بدن. چون قراره اگر شما از گرند اسلم سیر شدین فدرر رو وادار به شرکت در اکثر تورنمنتهای ATP World Tour کنیم.
صعود و افتخار حريص بودن ميخواد كه من چون طرفدار فدرر (به قول شما راديكالم ) هيچ وقت از قهرماني فدرر در گرنداسلم و بقيه مسابقات سير نميشم
و به اينكه فدرر هر روز به افتخاراتش با اقتدار اضافه ميكنه منم افتخار ميكنم و لذت ميبرم و هر روزي هم كه ببازه بازم با يادكردن از اونهمه قهرماني هاش بازم لذت ميبرم

و بيشتر دوستان نادالي هم همينطور هستند وقتي نادال ميبره با پيروزيش خوشحال ميشن و وقتي ببازه ياد ميكنن كه چه روزهاي اوجي داشته و از اسب افتاده الان و نه از اصل

فدرر و نادال تو اعجوبه تنيس هستند و سبك خاص خودشون رو دارند
من هوادار فدرر و خيلي از دوستان گلمون در تنيس تاكرز طرفدار نادال هستند
هميشه كري ميخونيم چون لذت گروهي ديدن همينه
اما بيشترومون هم ميدونيم كه تنيس چيه و هم افت داره هم صعود
و همه اعتقاد داريم شير ،شيره حتي اگه خفته باشه
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 12:00 AM   #12
nima_masiha
Roger's Fan

آواتار nima_masiha

پستها: 203
سپاس: 1,404
در 204 پست 1,927 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

این که اظهر من الشمسه که این تاپیک رو به خاطر گل!!! روی کسی که ازش متنفر هستید (بنده) نزدید. ریاکاری هم حدی داره!

اما با زدن این تاپیک بیشتر آبروی خودتون رو بردید چرا که اگر شما از ته دلتون می خواستید چنین کاری کنید، نظرسنجی رو هم زمان و در یک مورد یکسان مطرح می کردید نه اینکه بنده در مورد عملکرد ضعیف اخیر فدرر در مسترزها صحبت می کنم و شما رفتی برای گرند اسلم ها تاپیک زدی. حدس می شه زد که با توجه به نزدیکی استان شما به آبادان، خوی باحال لاف زدن آبادانی ها روی شما هم اثر خودش رو گذاشته. من یه دوست آبادانی دارم همه ش به خدا می گم، ای خدا چی می شد من رو هم انقدر بی خیال به بدبختی ها می آفریدی که مثل این دوستم واقعیت جلوی چشمم تو روز روشن رو Ignore می کنه و باز هم دل خودش رو خوش می کنه که واقعیت یه چیز دیگست. (یکیش اینکه آبادان از زمان جنگ شده ویرانه کامل ولی این رفیق ما جوری ازش تعریف می کنه انگار ساحل لاس وگاس هست!)

بگذریم...

یه موردی هست که من چند وقتی می شه می بینم اینه که چقدر یه موضوع ناپسندیده برای طرفداران رادیکال فدرر (و نه طرفداران Moderateش) حلال شرعی شده و به جای تقبیحش، برعکس چقدر در مدح و ثناش گوی سبقت رو از یکدیگر می ربایند!

و اون موضوع اینه که شما مدتی می شه شرکت نکردن در n تورنمنت ATP World Tour در طول سال توسط فدرر رو ستایش می کنید و به خاطر اینکه فقط در 4 گرند اسلم شرکت می کنه هر روز در نظرتون قدیس بودنش حالت مضاعف پیدا می کنه (سال مضاعف و از این حرفا).

در ماه محرم که همه ی عاشقان هیئت رفتن و سینه زدن برای امام حسین (ع) و یارانش از شب اول محرم مرتب هر روز از ساعت 7 شب بعد از خواندن نماز و خواندن زیارت عاشورا و شنیدن روضه و ذکر مصیبت و غیره مراسم عزاداریشون رو شروع می کنند و در شامگاه با راه افتادن دسته ی زنجیر زنی حداقل تا ساعت 1 نصف شب سرپا در خیابان زنجیر می زنند و خسته و کوفته بر می گردند و تازه فردا باید صبح زود برن سر کار، آقایی رو می شناسم که در کل سال هیچ وقت دور و ور این جور مراسم نیست و پولدار شدنش و ماشین آنچنانی خریدنش هم از صدقه سر هم محله ای هاش داره (چون از وقتی مردم محله به عنوان نماینده شورای محله و شهر انتخابش کرده اند ثروتمند شده!)... کاری به ایناش ندارم... این آقا که رفتارش بسیار شباهت داره به کارهای فدرر، از کل ماه محرم که شرحش رو در بالا دادم که همه ی مردم علاقه مند حداقل شبی 5 ساعت تا آخر دهه ی اول در مراسم فعالانه شرکت می کنند، فقط و فقط قدوم مبارکشون رو در روز عاشورا و در ساعت 1 ظهر که همه ی محله بیرون هستند میذاره و می ره دقیقا وسط دسته ی عزاداری، آقا چنان سینه ای می زنه که هر کی نشناسش فکر می کنه ایشون هر شب از شب های سال 365 روزه طلایه دار سینه زنان حسینی هستند! برای خودش یه عالمه هم تبلیغ می شه که از جنس خود مردم هست و روز بودن خیلی به این ریاکاریش کمک می کنه که اکثر اهالی محله می بیننشون. خلاصه بعد از 5 دقیقه سینه زنی با آن آب و تاب تشریف می برن از غذای نذری ظهر عاشورا هم تناول می فرمایند که نوش جونشون باشه الهی. ایشون هم اگه کسی ازش بپرسه می گه اومدم دیگه. هیچ بهانه ای ندارید که بگید من از جنس شما نیستم. اومدم و روز عاشورا هم اومدم. برای امام حسین و ابالفضل العباس هم اومدم و نه برای خلق!

دیگه چه می شه گفت به امثال این آقا که متاسفانه جانماز آب کش های قهاری شده اند و هر روز به تعدادشون هم داره اضافه می شه!

کسی که از شماره یک بودنش سوء استفاده می کنه و در زمانی که یه لشگر تنیسور در تمام دنیا برای تک تک تورنمنت ها برنامه ریزی و هزینه و اتلاف انرژی می کنند و هر لحظه در معرض مصدومیت قرار می گیرند، ایشون همه ی تورنمنت ها رو با عذرهای بدتر از گناه می پیچونند اعم از اینکه امروز توی گلوم یه کم خاک رفته به این خاطر کل بدنم عفونت کرده و نمی تونم در تورنمنت دبی شرکت کنم! پس خداحافط تا گرند اسلم!!! شما به این جور اعمال قبیح نسبت زرنگی و باهوشی و نابغه بودن می دید؟ آقا راجر شما داره رسماً از امتیازش، از شماره یک بودنش و از احترام داشتنش نزد جامعه ی دوستدار تنیس سوء استفاده می کنه! گرفتن گرند اسلم به «هر قیمتی» به نظر شما ارزش داره؟ (لابد داره که طرفداریش رو می کنین!). آیا سمپراس برای اون چند گرند اسلمی که گرفت به چنین بازی های کثیفی رو آورد یا مثل یه شیر ایستاد و مثل همه ی تنیسورها براش در کل سال زحمت کشید؟!

آخه حکایت گرند اسلم بردنش هم خیلی جالبه!
اخیراً آقا راجر معمولاً یکی دو ست رو تو اکثر بازی های گرند اسلم واگذار می کنه و در ادامه و به عنوان مثال بعد از دو ستی که اون تنیسور بدبخت که یک سال تمام در همه ی تورنمنت ها شرکت کرده خسته می شه و آقای فدرری که کل سال رو خواب تشریف داشته اند، مسلم هست که انرژیش از تنیسور نگون بختی که کل سال از این کشور به اون کشور رفته بیشتر ذخیره شده و علی القاعده با توجه به آمادگی بیشتر بدنیش موفق می شه طرف رو ببره که شما در اون مواقع، برد فدرر رو ناشی از نابغه بودن آقا راجر می دونین و نه از خسته و کوفته بودن تنیسوری که بدبختانه دو هفته قبل از همه ی تنیسورها برای Qualification زودتر گرند اسلمش رو شروع کرده!

اگر از کل مراسم (در اینجا کل 11 ماه تور جهانی تنیس) فقط رسیدن در سر بزنگاه برای خوردن حلوای مجلس (در اینجا گرفتن گرند اسلم) برای شما ارزش داره. پس باید عرض کنم بنده و شما 180 درجه اختلاف عقیده با یکدیگر داریم.

حیف که عشق کورکورانه بعضی از هوادارای رادیکال فدرر، چشمانشون رو بر روی خیلی از واقعیت ها بسته!

شما اول تکلیفت رو با خودت معلوم کن بعد بیا اظهار فضل کن!

یه روز میای میگی فدرر حریصه و نمیدونم تو همه تورنمنتا میاد که فقط جایزه هارو (نه افتخارشو) واسه خودش ببره و از هیچ تورنمنتی نمیگذره و هر چی ما میگیم نه اینطور نیست و قضیه برعکسه که از ما اصرار و از شما انکار و حالا باز یه حرف دیگه ای میای میزنی که فدرر تورنمنتا رو میپیچونه و از این حرفا!!!

کلا معلومه که دو سال هم نیست تنیسو دنبال میکنی شایدم کمتر، حداقل از طرز پست دادنت این وضعیت معلومه!

شاید اینچیزی که میگم به گوشتون نخورده یا نتونید درکش کنید و اونم مقتضی سن هست.
فدرر 4 ماهه دیگه 29 سالش تموم میشه و طرز فکرش فرق میکنه با یه تنیسور 23 چهار ساله! نه انگیزه چند سال قبل رو داره و نه قدرتشو، مسلما یه تنیسور 29 ساله باید بیشتر مراقب وضعیت جسمانیش باشه، خب وقتی با همین وضعیتم فدرر میتونه جایگاهشو حفظ کنه چرا باید به آب و آتش بزنه؟! مگه دیگه کاری مونده که فدرر انجام نداده باشه؟! شما میگی بیاد خودشو واسه این تورنمنتا بکشه بعد گرنداسلمو بده به بقیه؟! نوشابه چه رنگی میخوای؟! بابا یخورده، فقط یخورده عقلتو به کار بنداز کلاتو قاضی کن ببین حرفات با عقل جور در میاد؟!

همچین میگی گرنداسلم به هر قیمتی انگار با بقیه تبانی میکنه!!! گرفتن گرنداسلم عرضه میخواد که خیلیا ندارن، سختترین کار تو تنیس فتح گرنداسلمه، تنیسورهای بزرگ چون تفکرشون هم بزرگ هست برای فتح گرنداسلم ممکنه بعضی چیزا رو قربانی کنن، سمپراس تو سال 2000 که همسن الان فدرر بود فقط یه ویمبلدون و یه مسترز میامی رو گرفت اما تا این موقع فصل راجر استرالیا رو گرفته و کلی از فصل هم باقی مونده!

ضمنا اگه رنکینگ atp رو دیده باشی جلوی اسم فدرر نوشته 19 تورنمنت، جلوی رافا 18 و مورای 17 !!!

میدونی اینا یعنی چی؟! این چه سوالیه معلومه که نمیدونی

دنیای عجیبی داری واسه خودت!
nima_masiha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima_masiha به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 12:22 AM   #13
nima_masiha
Roger's Fan

آواتار nima_masiha

پستها: 203
سپاس: 1,404
در 204 پست 1,927 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
من هم عملکرد فوق عالی فدرر رو در گرند اسلمها ستایش میکنم.
ولی ... با اون نظریه که فدرر مسترزها رو بی خیال بازی میکنه کاملا مخالفم.برعکس تمام تلاشش رو میکنه خب اون
مچ پوینتش روبروی مارکوس نشد... نادال هم توی فینال دوحه مچ پوینت داشت نشد که نشد باخت پیش میاد ...
نمیشه بگی فدرر خودش بازی رو واگذار کرد...
منم مخالفم که فدرر بیخیال بازی میکنه، اون همیشه تلاش خودشو میکنه منتها مثل سالهای قبل(2004 تا 2007) نمیتونه تو کل فصل عملکرد درخشان خودشو نشون بده که بعضی از دلایلشو کوری جان گفتن و به نظر من این دلایل هم مسبب هست:

1. بالا رفتن سن راجر
2. نگرش متفاوت و فرق تمرینات آماده سازی مابین گرنداسلم و مسابقات مسترز و زیر مسترز
3. ...
.
.
.
nima_masiha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima_masiha به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 12:47 AM   #14
Saeedzr
Roger's Fan

آواتار Saeedzr

پستها: 476
سپاس: 14,095
در 475 پست 3,759 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: هر چی کلنجار رفتم دیدم فقط به راجر میتونم فکر کنم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima_masiha نمایش پست ها
شما اول تکلیفت رو با خودت معلوم کن بعد بیا اظهار فضل کن!

یه روز میای میگی فدرر حریصه و نمیدونم تو همه تورنمنتا میاد که فقط جایزه هارو (نه افتخارشو) واسه خودش ببره و از هیچ تورنمنتی نمیگذره و هر چی ما میگیم نه اینطور نیست و قضیه برعکسه که از ما اصرار و از شما انکار و حالا باز یه حرف دیگه ای میای میزنی که فدرر تورنمنتا رو میپیچونه و از این حرفا!!!
میتونیم یه تاپیک بزنیم با این عنوان:

به نظر شما،نظر شما چیه؟

--------------------------------------------------------------------------------

راستی کارشناسان ارشدی که به صفر رای دادن خودشون رو معرفی نمیکنن؟

ویرایش توسط Saeedzr : 04-13-2010 در ساعت 12:54 AM
Saeedzr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Saeedzr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 05:17 AM   #15
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima_masiha نمایش پست ها

کلا معلومه که دو سال هم نیست تنیسو دنبال میکنی شایدم کمتر، حداقل از طرز پست دادنت این وضعیت معلومه!

شاید اینچیزی که میگم به گوشتون نخورده یا نتونید درکش کنید.
از خدا که پنهان نیست، از شما چه پنهان، اگه راستشو بخواین من کمتر از 24 ساعته که با تنیس آشنا شده ام. اونقدر سنم کمه که نمی تونم این مسایل که همانا حکمت باختن های اخیر فدرر به انواع و اقسام تنیسورهای رنک پایین در سطج تخصصی راجر که هارد باشه در عین صحت کامل جسمی!! و نداشتن کمترین استرس و دغدغه!! رو درک کنم. چون درکش احتیاج به انیشتین هایی همچون شما داره... به قول محمد جان راجر برای اینکه توی این سن مصدوم نشن، شونصد تا مچ پوینت رو از دست می دن. طبق فرمول پیچیده شما راجر به حریفش نمی بازه بلکه پیش خودش می گه خب یه پوینت دیگه رو اگر بگیرم بازی رو برده ام، اما چون خیلی لرد هستم و ضمنا امکان داره توی این سن با گرفتن همین تک پوینت مصدوم بشم و اگر مصدوم بشم چند صد میلیون دلارم دود شه و من تکدی گر بشم، بهتره که این یه پوینت رو نگیرم چون ارزش نداره که. من که این همه گرند اسلم دارم، چه لزومی داره از مچ پوینتم در مسترز هارد کورت استفاده کنم؟ هان؟! پس به جای گرفتن این مچ پوینت این بازی رو می بازم در عوض طرفدارانم با شعار معروف "بابا تو دیگه کی هستی!" منو تحسین می کنن. منم از این همه محبتشون قند تو دلم آب می شه. مگه نه؟!

الان که حساب می کنم می بینم که خداییش شماها خیلی سرتون می شه از تنیس! معلوم نیست من با چه اعتماد به نفسی توی این فروم به خودم اجازه می دم که ابراز وجود کنم؟! الحق والانصاف که سر قفلی این فروم رو باید بی درنگ به نام شما بزنند و یه بک گراند بزرگ هم از عکس راجر پشت تمام صفحات این تالار باید خود نمایی کنه. در اولین صفحه هم باید حتما نوشته شه که فروم تنها تنیسور دنیا فدرر (بقیه برن بمیرن). ورود کلیه افراد کم سواد و زیر فوق دکترای شناخت ابعاد زندگی شگفت انگیز فدرر ممنوع! مدارک باید توسط طرفداران فدرر حتما مورد تایید قرار بگیرد!

واقعاً من پیش خودم چی فکر کردم که در حضور شما به خودم جرات حرف زدن می دم؟!
با این اوصاف فکر می کنم احتیاج دارم قبل از ورود به کودکستان شما حتماً حتماً دوره ی آمادگی رو طی کنم.

یکی از سوالهایی که من در پاسخ دادنش برای ورود به کودکستان از علم لایزال شما با عرض شرمندگی تقلب کردم این بود که طرز نگارش ماه آوریل به زبان انگلیسی به چه شکله؟ من تا دیروز به اشتباه فکر می کردم April نوشته می شه اما با عنایت به امضای شما...

دریافتم که طبق معمول اشتباه می کرده ام و از اونجایی که شما سوادت به مراتب از بنده ی بیسواد زیادتره جواب درست که همانا نوشتن April با دو تا L هست رو در پاسخنامه نوشتم. به این شکل Aprill

شرمنده که بی اجازه از تجربه ی شما سوء استفاده کردم.

ویرایش توسط PowerVu : 04-13-2010 در ساعت 06:54 AM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 06:17 AM   #16
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeedzr نمایش پست ها

میتونیم یه تاپیک بزنیم با این عنوان:
به نظر شما،نظر شما چیه؟

راستش اگر نظر من رو بخواین بدونین باید خدمتتون عارض شم که در مورد اون عکسی که از کورت تازه افتتاح شده، در سایت چند وقت پیش گذاشتین و کلی تبلیغش رو کردین که همتا نداره و غیره، باید خدمتتون عرض کنم که اون کورت نبود بلکه موکت ظریف مصور بوده که اونجا با نام کورت تنیس ساعتی 20 هزار اجاره می دنش.

ما هم تو خونه مون داریم. موکت ظریف مصور. رنگش هم عین رنگ خاک رس رولند گاروس می مونه. نمی دونستم ما توی پذیرایی مون کورت Built in داریم. اون عکس رو که شما گذاشتین من مطمئن شدم که خود خودشه.

اینم از نظر بنده که البته غیر کارشناسی هست و به نظرات حکیمانه ی شما نمی رسه.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 07:40 AM   #17
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

سلام..كل كلاي جالبي است،البته قديمي..بحث هاي متفاوتي در مورد باخت هاي روجر در مسترز ها شده ولي اون چيزي كه واضح و معلومه اينه كه روجر اصلا علاقه اي به باخت نداره..
اون چيزي كه معلومه راجر اصلا دوست نداره در مسترز ببازه،اينكه خيلي خيلي معلومه.مگه ميشه يه نفر بخواد الكي الكي ببازه و بگه من حوصله بازي نداشتم.درسته واسه گرنداسلم بيشتر مايه ميزاره ولي به مسترزم توجه داره و بيخيال بازي نميكنه.
مث اينه كه من بگم برم تو جشنواره تئاتر طنز هر چي شد كه شد!!مگه ميشه،ولي تو جشنواره استاني فجر بيشتر مايه بزارم..خب معلومه بنده تو هر دو جشنواره تمام تلاش خودم و ميكنم كه كار موفقي به بيرون بدم و بتونم موفق باشم..درسته كه فجر مهمتر و مث گرند اسلمه ولي براي طنزم تلاش خودم و ميكنم.
بايد منصف باشيم.مثلا آقاي PowerVu بعضي از كلام ها يشان درسته و بعضيشون هم خيلي ديگه دور از انصافه..البته مطمئنن آقاي PowerVu شخصيت بزرگي است.من از روي نوشتن جملاتشون فهميدم انسان فهميده اي است..اين كل كل ها نيز ميتواند مفيد باشد چون اطلاعات تنيسي ما را افزايش ميدهد..
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 08:20 AM   #18
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

دوستان نادالي مثل كوروش جان و فخرالدين جان صحبت كردن كه تعصب هم دارن واسه نادال
دوستان فدرري هم همينطور (از جمله راديكالي( مثل من ) غير راديكالي و سينوسي و ....)
همه حرفهاي خوبي زديم اما جناب پاور شما يه لنگه پا سر حرف خودت هستي و هنوز داري ابعاد وجودي ديگري از فدرر را به ما نشون ميدي و 4تا پستتون تكراريه و هي هي داري يه چي رو ميگي
و از اين چند ماهي كه من در اين سايت ميام و شما رو با پست هاي رنگارنگتون ديدم ميتونم نتيجه بگيرم :
نرود ميخ آهنين در سنگ
----------------------

راستي با مطلبي كه در مورد امضا نيما گفتين ياد مناظره انتخاباتي كروبي و احمدي نژاد افتادم و در كل خيلي استدلال هاتون به احمدي نژاد شباهت داره

ویرایش توسط msh13792 : 04-13-2010 در ساعت 08:59 AM
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 08:39 AM   #19
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

پاور عزیز یه سوال داشتم قربان:

شما به هنگام تایپ این سخنان گهربار ماریجوانا یا شیشه یا مشروبات الکلی مصرف نمیکنید؟ اگر که جواب مثبت بود به ما هم معرفی کنید که ما هم بریم تو عالم هپروت!!!!!!!!!!!!

با نهایت احترام...
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2010, 10:01 AM   #20
Saeedzr
Roger's Fan

آواتار Saeedzr

پستها: 476
سپاس: 14,095
در 475 پست 3,759 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: هر چی کلنجار رفتم دیدم فقط به راجر میتونم فکر کنم

قدرت جون،بنده 200% از قصد شما آگاه هستم

و این اطمینان رو بهت میدم،که 300% بهش نخواهی رسید،حداقل درباره من

پس زیاد به خودت زحمت نده

در آخر از دیدن این فروم آزادمون واقعا لذت میبرم

ویرایش توسط Saeedzr : 04-13-2010 در ساعت 10:05 AM
Saeedzr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Saeedzr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)