بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما نادال در چند مسابقه از 5 مسابقه اي كه در فصل خاك شركت ميکنه برنده ميشه؟
يك تورنمنت 2 4.76%
دو تورنمنت 10 23.81%
سه تورنمنت 7 16.67%
چهار تورنمنت 9 21.43%
پنج تورنمنت 9 21.43%
هیچ تورنمنتی 5 11.90%
رأی دهندگان: 42. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-21-2010, 11:38 PM   #111
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

1) ببخشید از شما قبلا نپرسیده بودم چیکار کنم، وقتی چیز به این واضحی رو از درکش عاجزی باید با چند زبون براتون حلاجی کنم که قشنگ براتون جا بیوفته.
2)قانون نویسی اینه که تو میگی، اگه مصدوم بود از اولش شرکت نمیکرد، که این حرف اصلا مبنای عقلی نداره، مگه کسی میدونه کی مصدوم میشه؟
3)خب افرین رافا هم 2006 و 2007 مگه تو پیکش بود؟ بازیش هنوز رو همه سطوح کامل نشده بود، تازه باز نزدیک باخت، حداقل دور اول حذف نشد اگه بازی که دو ستش تایبریک بشه از نظر شما جوندار نیست، باز اشکال از خودتونه. رافا وقتی به دوران اوجش نزدیک شد اجازه بردن رو هیچ سطحی رو به راجر نداد در هر سه سطح موجود!!

باز هم برگ دیگری به میزان درک بالات از تنیس اضافه شد، میگی چرا رو خاک برد تو اون سال رو چمن نبرد؟
واقعا دلیلشو نمیدونی؟ فک کنم فرق چمن و خاک از نظر شما اینکه که چمن همون خاکه که روش یه ذره علف دراومده نه؟
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-21-2010, 11:38 PM   #112
Reza23
Rafa's Fan

آواتار Reza23

پستها: 618
سپاس: 3,318
در 604 پست 4,137 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
نه هرگز چنین چیزی نیست ، مگه توی ویمبلدون و توی فینال گرند اسلم 2 بار رافا رو نبرده ؟!
بیخودی واسه خودت قانون تراشی نکن ، رافا عرضه نداشت و نتونست بیاد فینال ، مصدوم هم نبود ، اگه مصدوم بود تورنمنت رو شرکت نمیکرد . دو هفته قبلش که تو ابرا سیر میکردید ، جلوی تماشاگرای خودی پوزتون به خاک مالیده شد ، همون موقع که خیلی هم آماده بودید ، همرو هم داغون میکردید ، یادت که میاد ؟ اگه توی رولند هم به راجر میخوردید همون جور میشدید ، حیف که در حد و اندازه ی فینال نبودید پارسال ، وگرنه الان زبونتون به اندازه ی اتوبان تهران - کرج دراز نبود !
من نمیدونم شما حرف جدیدی نداری بزنی؟!!!!
وقتی پستهای شماها رو میخونم یه جورایی یاد اون پسره میلاد
میوفتم!!
همه اش دلایل و توجیهات بی محتوای اون رو تکرار میکنی!!
فدرر که نفر اول دنیاست زحمت کشیده 2 بار رافا رو برده!!
فدرر از سایه رافا هم وحشت داره و شما خودت خوب میدونی من چی میگم!!
Reza23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Reza23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 12:22 AM   #113
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
1) ببخشید از شما قبلا نپرسیده بودم چیکار کنم، وقتی چیز به این واضحی رو از درکش عاجزی باید با چند زبون براتون حلاجی کنم که قشنگ براتون جا بیوفته.
2)قانون نویسی اینه که تو میگی، اگه مصدوم بود از اولش شرکت نمیکرد، که این حرف اصلا مبنای عقلی نداره، مگه کسی میدونه کی مصدوم میشه؟
3)خب افرین رافا هم 2006 و 2007 مگه تو پیکش بود؟ بازیش هنوز رو همه سطوح کامل نشده بود، تازه باز نزدیک باخت، حداقل دور اول حذف نشد اگه بازی که دو ستش تایبریک بشه از نظر شما جوندار نیست، باز اشکال از خودتونه. رافا وقتی به دوران اوجش نزدیک شد اجازه بردن رو هیچ سطحی رو به راجر نداد در هر سه سطح موجود!!

باز هم برگ دیگری به میزان درک بالات از تنیس اضافه شد، میگی چرا رو خاک برد تو اون سال رو چمن نبرد؟
واقعا دلیلشو نمیدونی؟ فک کنم فرق چمن و خاک از نظر شما اینکه که چمن همون خاکه که روش یه ذره علف دراومده نه؟
قانون نویسی کار شماست ، که میگید وقتی رافا تو فینال گرند اسلم باشه فدرر هیچ شانسی نداره ، این اسمش قانون نویسی نیست ؟
بله پیکش همون 2 سال + 2008 بود ، و البته اوایل 2009
خ... خودتی ، دو ست تای بریک رو که راجر نبرد ، یکی رو راجر برد و یکی رو هم رافا ، دو ست دیگه رو 6-0 و 6-3 باختید ، اون 6-3 هم نزدیک بود 6-1 بشه که جستید .
خب دیگه ، جناب عقل کل ، حرف منم همینه ، توی خاک میتونست ولی توی چمن نمیتونست . این که میگی جوون بود و ... همش چرت و پرته ، رافا نشون داده بود که از نظر روحی هیچ مشکلی در مقابل فدرر نداره ، بلکه راجر بیشتر از این مورد ضربه پذیره ، پس جوونی رافا نمیتونست علت باختش باشه ، عدم تواناییش باعث باختش شد . سال 2008 هم یه اتفاق بود و دیگه توی ویمبلدون روی زیادی به شما نمیدیم
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 12:30 AM   #114
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza23 نمایش پست ها
من نمیدونم شما حرف جدیدی نداری بزنی؟!!!!
وقتی پستهای شماها رو میخونم یه جورایی یاد اون پسره میلاد
میوفتم!!
همه اش دلایل و توجیهات بی محتوای اون رو تکرار میکنی!!
فدرر که نفر اول دنیاست زحمت کشیده 2 بار رافا رو برده!!
فدرر از سایه رافا هم وحشت داره و شما خودت خوب میدونی من چی میگم!!
اگه از حرفای من خوشت نمیاد مجبور نیستی بخونیشون
دلایل و توجیهات رو شما باید بیارید که در موضع باخت هستید ، شما که تنیسور داغونتون سالی 3 ماه رو فرمه ، شما که تنیسورتون 11 ماه رو بدون عنوان سپری کرد
ما برای چه چیزی مثلا باید دلیل و توجیه بیاریم ؟ چی رو باید توجیه کنیم ؟ این که راجر 16 تا اسلم برده ؟ این که 4 سال برترین ورزشکار جهان بوده ؟ این که شونصد بار جایزه ی ادبرگ رو برده ؟ این که 5 سال با نامبر وانی سال رو تموم کرده ؟ این که الان 4 هزار امتیاز با تنیسورتون فاصله داره ؟ این که از 4 تا اسلم قبلی 3 تاشو برده ؟ این که توی آخرین بازی رو در رو پوزتون رو به خاک مالیده ؟
برای اینا باید توجیه بیاریم ؟ اصلا تو کدوم پستم من توجیه اوردم ؟!
این شما بودید که باخت تنیسورتون توی رولند رو با مصدویمت توجیه کردید
11 ماه ناکامیشو به مصدومیت و طلاق بابا و ننش ربط دادید
آره عزیزم این شمایید که باید توجیه کنید ، ما که چیزی واسه توجیه نداریم ، رنکینگ و افتخارات گویای همه چیزه و دلیلی واسه توجیه کردن نمیمونه .
شما هم بشین صبح تا شب در مورد هد تو هد با خودت حرف بزن ، شاید 2 - 3 تا تایتل به رافا اضافه کردن
قدیمی 04-22-2010, 08:41 AM   #115
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
قانون نویسی کار شماست ، که میگید وقتی رافا تو فینال گرند اسلم باشه فدرر هیچ شانسی نداره ، این اسمش قانون نویسی نیست ؟
بله پیکش همون 2 سال + 2008 بود ، و البته اوایل 2009
خ... خودتی ، دو ست تای بریک رو که راجر نبرد ، یکی رو راجر برد و یکی رو هم رافا ، دو ست دیگه رو 6-0 و 6-3 باختید ، اون 6-3 هم نزدیک بود 6-1 بشه که جستید .
خب دیگه ، جناب عقل کل ، حرف منم همینه ، توی خاک میتونست ولی توی چمن نمیتونست . این که میگی جوون بود و ... همش چرت و پرته ، رافا نشون داده بود که از نظر روحی هیچ مشکلی در مقابل فدرر نداره ، بلکه راجر بیشتر از این مورد ضربه پذیره ، پس جوونی رافا نمیتونست علت باختش باشه ، عدم تواناییش باعث باختش شد . سال 2008 هم یه اتفاق بود و دیگه توی ویمبلدون روی زیادی به شما نمیدیم
افشين تا ديروز فكر ميكردم سر سوزني از بعضي طزفدازای راجر دركت بالاتره كه متاسفانه همونم نيست.
1) من كي گفتم رافا تو فينال باشه راجر شانسي نداره؟ من درباره گذشته حرف زدم، كه در اكثريت موارد رافا موفق بوده دربرابر راجر.
2) اهان شما پيشگو هم هستيد كه درباره پيك رافا حرف ميزني كي بوده، بعد درباره راجر حرف ميزنيم كه ميگيم تو فلان سن و سال دور اول حذف ميشده، واسه من ادله مياري هر بازيكني دوران پيكي داره و ...
تو كه درباهر آينده حرف ميزني ديگه وضعت معلومه چقدر ادم منظقي هستي
خب جناب آي كيو همين كه يه تايبريك رو رافا بده يعني بازي نزديك بوده، حالا تو خوشت بياد يا نياد اون بازي خيلي نزديكتر از فينال رولند گروس سال 2008 بود جالبه نتيجه اي كه رقم نخورده رو داري به حساب مياري !!! داشت قلان ميشد جستيد

بقيه حرفات هم باز عين بي ربطيه
ببين چي گفتم:
"خب افرین رافا هم 2006 و 2007 مگه تو پیکش بود؟ بازیش هنوز رو همه سطوح کامل نشده بود،"
اين چه ربطي به جوني داره، دوران پيك چه ربطي به جووني داره؟ اينم سخته دركش؟ واقعا اين تعاريف دوگانه تون منو كشته، يه جا ميگي دوران پيك چه ربطي به سن و سال داره بعد يه جا ديگه يه چيز ديگه ميگي

ما كار تموم نشده تو تنيس زياد داريم، ولي جلوي راجر هر كاري دلمون خواسته كرديم!!
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 09:36 AM   #116
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

نادال مصدوم بوده یا نبوده به جهنم... به درک... مگه فدرر مصدومش کرده؟ این حرفای صد من یه غاز چیزی رو عوض نمیکنه سودرلینگ رافا رو چپ و راست کرد و راجرم با شایستگی تمام قهرمان شد.راستی شماها که ادعای ادب و کمالاتتون میشه چرا توی تموم پستاتون ماهارو به بیشعوری و نفهمی و نداشتن درک کافی و از این قبیل متهم میکنید؟ یکی بحث میکنه شما هم جوابشو میدین دیگه چرا به درک و شعورش توهین میکنید؟ این کارتون جدیدا مد شده...
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 09:52 AM   #117
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

بردن تو 4 ست میشه چپ و راست؟؟ پس بردن در سه ست با باختن تنها 4 گیم چی میشه عزیز من؟؟
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 10:05 AM   #118
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
بردن تو 4 ست میشه چپ و راست؟؟ پس بردن در سه ست با باختن تنها 4 گیم چی میشه عزیز من؟؟
جفتش میشه بردن با چپ و راست ، البته با غلظت های متفاوت
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 10:14 AM   #119
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
افشين تا ديروز فكر ميكردم سر سوزني از بعضي طزفدازای راجر دركت بالاتره كه متاسفانه همونم نيست.
1) من كي گفتم رافا تو فينال باشه راجر شانسي نداره؟ من درباره گذشته حرف زدم، كه در اكثريت موارد رافا موفق بوده دربرابر راجر.
2) اهان شما پيشگو هم هستيد كه درباره پيك رافا حرف ميزني كي بوده، بعد درباره راجر حرف ميزنيم كه ميگيم تو فلان سن و سال دور اول حذف ميشده، واسه من ادله مياري هر بازيكني دوران پيكي داره و ...
تو كه درباهر آينده حرف ميزني ديگه وضعت معلومه چقدر ادم منظقي هستي
خب جناب آي كيو همين كه يه تايبريك رو رافا بده يعني بازي نزديك بوده، حالا تو خوشت بياد يا نياد اون بازي خيلي نزديكتر از فينال رولند گروس سال 2008 بود جالبه نتيجه اي كه رقم نخورده رو داري به حساب مياري !!! داشت قلان ميشد جستيد

بقيه حرفات هم باز عين بي ربطيه
ببين چي گفتم:
"خب افرین رافا هم 2006 و 2007 مگه تو پیکش بود؟ بازیش هنوز رو همه سطوح کامل نشده بود،"
اين چه ربطي به جوني داره، دوران پيك چه ربطي به جووني داره؟ اينم سخته دركش؟ واقعا اين تعاريف دوگانه تون منو كشته، يه جا ميگي دوران پيك چه ربطي به سن و سال داره بعد يه جا ديگه يه چيز ديگه ميگي

ما كار تموم نشده تو تنيس زياد داريم، ولي جلوي راجر هر كاري دلمون خواسته كرديم!!
خیلی ممنون که فکر میکنی درکم پایینه ، لطف داری شما

1 ) مگه من گفتم تو گفتی ؟ من در جواب اون آقا رضا که گفت راجر هیچ شانسی نداره این حرف رو زدم و گفتم قانون تراشی نکن ، برو یه نگاهی به پستا بنداز . من کلا از گفتن حتما و صدر درصد و بدون تردید و ... توی ورزش خوشم نمیاد . اگر هم بگم از روی عصبانیت میگم .

2 ) بله که میگم پیکش همون بوده ، همه ی قرائن و شواهد حاکی بر همین چیزیه که من میگم ، 11 ماه بدون تایتل ، معنیش چیه ؟ یعنی دیگه مثل سالهای قبل نبوده ، وقتی مصدومیت اینقدر اذیتش میکنه ، با اون زانوی داغون ، خیال کردی دوباره مثل سال 2008 میشه ؟ به نظر من که خیلی بعیده

در جواب پست کوروش گفتم ، سال 2008 باخت بسیار بدی بود . حرفی توش نیست . ولی مثل شما 100 متر زبون نداریم که بخوایم توجیه کنیم .
اگه تو همون شرایط راجر ، رافا باخته بود ، میومدید و میگفتید : رافا مریض بود (همون مریضیه که باعث شده بود گونش کبود بشه ) ، رافا در بدترین دوران ورزشیش بود ، رافا روحیه اش خراب بود ، رافا مصدوم بود ولی با غیرتی که داشت حاضر نشد بازی رو نصفه کاره رها کنه و چندی دیگر از دلایل و توجیهات تهوع آور

خب دقیقا میخوام از بازی با کلمات توسط شخص شما جلو گیری کنم ، نگو جوونی ، بگو کامل نبودن بازیش ، از جوونی استفاده میکنی و میخوای توجیه کنی باختت رو ، ما هم میتونیم باخت راجر رو به سن بیشترش و تواناییه جسمانی کمتر ربط بدیم ، ولی هر گز این کار رو نمیکنیم .
من اگه میگم پیکش اون موقع بوده بخاطر اینه که داریم میبینیم افت رافا رو ، و صد البته ربطی به سن و سال نداره ، ولی واسه رافا ، با اون سبک بازیش توی سن 23-24 سالگی دوران افت شروع شده . چه شما خوشت بیاد و چه خوشت نیاد

ویرایش توسط Afshin : 04-22-2010 در ساعت 10:21 AM
قدیمی 04-22-2010, 10:26 AM   #120
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
در جواب پست کوروش گفتم ، سال 2008 باخت بسیار بدی بود . حرفی توش نیست . ولی مثل شما 100 متر زبون نداریم که بخوایم توجیه کنیم .
اگه تو همون شرایط راجر ، رافا باخته بود ، میومدید و میگفتید : رافا مریض بود (همون مریضیه که باعث شده بود گونش کبود بشه ) ، رافا در بدترین دوران ورزشیش بود ، رافا روحیه اش خراب بود ، رافا مصدوم بود ولی با غیرتی که داشت حاضر نشد بازی رو نصفه کاره رها کنه و چندی دیگر از دلایل و توجیهات تهوع آور
ما هیچ چیزی رو توجیه نکردیم!! رافا مصدومه میگیم مصدومه وقتی هم مصدوم نیست نمیگیم مصدومه دیگه... رافا تو ایندین ولز و میامی باخت کسی گفت مصدوم بوده؟؟ هر چند مشکلاتی با زانوش داشته ولی ما باختش رو به مصدومیت ربط ندادیم.

ولی کسی شکی نداره که تو روتردام پارسال چقدر مصدوم بود و این مصدومیتش تو باختش به موری تاثیر زیادی داشت! یا تو رولند گروس مصدوم بود وگرنه صد سال سیاه به سودرلینگ نمی باخت! از این دست مثال ها زیادن...

باخت هائی هم داشته که خوب بازی نکرده یا خوب بازی کرده و حریفش بهتر بوده و در نتیجه باخته!! توجیه کار شماهاس که وقتی تو اون فینال تاریخی ویمبلدون فدرر باخت میاید نور استادیوم و روی فرم نبودن فدرر رو بهونه می کنید یا تو استرالیا میگید سرویسش خوب نبود و خیلی مثال دیگر
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
فصل خاك , نادال , نظر سنجی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)