بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-28-2013, 04:35 PM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation عبور آسان راجر فدرر و نوواک جوکوویچ از سد حریفان دور نخست؛ تاثیر مثبت رژیم غذایی جدید نوله

روز دوم مسابقات گرند اسلم 2013 آزاد امریکا:

عبور آسان راجر فدرر و نوواک جوکوویچ از سد حریفان دور نخست؛
تاثیر مثبت عامل رژیم غذایی جدید برای نوواک جوکوویچ

راجر فدرر سوییسی روز سه شنبه با غلبه بر حریف اسلواک خود به دور دوم تنیس آزاد آمریکا ( یو اس اوپن ) صعود کرد.

فدرر در دور نخست آخرین گرند اسلم فصل به آسانی گرگا زملیا را که در رده 62 جهان قرار دارد، در سه ست پی در پی با نتایج شش - سه، ‌شش - دو و هفت - پنج شکست داد. این دیدار قرار بود دوشنبه شب برگزار شد اما بارش باران آن را به روز سه شنبه مؤکول کرد.

فدرر که در نیویورک پنج قهرمانی ( 2008 - 2004 ) کسب کرده است،‌ در دور دوم به مصاف کارلوس برلوک آرژانتینی می‌رود. این تنیس باز 32 ساله هم اکنون در پایین‌ترین رده جهانی خود در 11 سال گذشته (‌ هفتم ) قرار دارد و این فصل تنها یک قهرمانی (‌ در تورنمنت هاله آلمان ) کسب کرده است. وی همچنین در 14 تورنمنت اخیر گرند اسلم برگزار شده نیز در یک مورد قهرمانی کسب کرده است و از انگیزه بالایی برای کسب قهرمانی در یو اس اوپن امسال برخوردار است.

همچنین نوواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان نیز رقابت های تنیس اوپن آمریکا را با برتری مقابل حریفی از لیتوانی آغاز کرد و به دور دوم یو اس اوپن صعود نمود.

جوکوویچ تنیس باز شماره یک جهان در دور نخست آخرین گرند اسلم فصل بر حریف لیتوانیایی خود غلبه کرد و در سه ست که 82 دقیقه طول کشید با نتایج شش - یک، ‌شش - دو و شش - دو، ریکارداس برانکیس را شکست داد. برنانکیس در رده 112 تنیس جهان قرار دارد. جوکوویچ در دیدار بعدی خود در دور دوم باید به مصاف بنیامین بکر ( رده‌ی 87 جهان ) از آلمان برود که موفق شد، لوکاس روسول از جمهوری چک را شکست بدهد.

به گزارش رویترز، این تنیس باز صرب که اخیرا ویتک فیباک از حرفه ای های سابق این رشته را به کادر مشاوران فنی خود افزوده است، در حالی به راحتی از سد ریکارداس برانکیس عبور کرد که تداوم حضور خود در صدر رده بندی جهانی را به دلیل تغییر در رژیم غذایی خود می‌داند و نام آن را به صرف پیروزی گذاشته است.

رژیم غذایی جدید جوکوویچ شامل فرآورده های لبنی، گوجه فرنگی، آب سرد و گلوتن و همچنین نوعی پروتئین موجود در گندم است. وی در این باره گفت: «این رژیم ویژه واقعاً زندگی من را به شیوه مثبتی تغییر داده و بر عملکرد و به طور کل احساسم تأثیر خوبی گذاشته است. دلم می‌خواهد دیگران را هم در این تجربه سهیم کنم. گرچه همه با هم فرق می‌کنند. من همیشه دید بازی نسبت به علوم ورزشی و تغذیه و سلامتی دارم چون این بخشی از حرفه و زندگی من است.»

Irna: Revised

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2013, 02:15 AM   #2
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

[B]
نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
[CENTER]

روز دوم مسابقات گرند اسلم 2013 آزاد امریکا:

رژیم غذایی جدید جوکوویچ شامل فرآورده های لبنی، گوجه فرنگی، آب سرد و گلوتن و همچنین نوعی پروتئین موجود در گندم است. وی در این باره گفت: «این رژیم ویژه واقعاً زندگی من را به شیوه مثبتی تغییر داده و بر عملکرد و به طور کل احساسم تأثیر خوبی گذاشته است. دلم می‌خواهد دیگران را هم در این تجربه سهیم کنم. گرچه همه با هم فرق می‌کنند. من همیشه دید بازی نسبت به علوم ورزشی و تغذیه و سلامتی دارم چون این بخشی از حرفه و زندگی من است.»

Irna: Revised

دوست عزیز ممنون از پستتون، اما رژیم غذایی نواک به جای آب سرد، آب گرم توش داره و نواک گفته که چند وقتیه که نوشیدن آب سرد رو متوقف کرده.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2013, 10:38 PM   #3
lleyton
Junior Member

پستها: 3
سپاس: 29
در 2 پست 8 بار سپاسگزاری شده

تا جایی که من اطلاع دارم رژیم غذایی نواک بدون گلوتن و بدون لبنیات هستش! البته آب گرم هم بود که پیام بهش اشاره کرد.
lleyton آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lleyton به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 12:50 AM   #4
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

حرف شما کاملاً درسته، فکر می کنم مترجم ایرنا واژه ی "بدون" رو باید به جای "شامل" به کار می برد.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)