بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-21-2013, 04:50 PM   #1
Meysam94
Senior Member

آواتار Meysam94

پستها: 976
سپاس: 5,147
در 960 پست 7,548 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض فدرر به اشتباهاتش اعتراف کرد

فدرر به اشتباهاتش اعتراف کرد

راجر فدرر به اشتباهات خود در برنامه‌ریزی برای مسابقات این فصل اعتراف کرد اما در عین حال گفت که به هیچ وجه قصد کناره‌گیری ندارد و در هفته‌های باقی‌مانده سال نیز با قدرت ظاهر خواهد شد.

این بازیکن سوییسی قبل از مسترز بازل در کشورش، در رده هفتم جهان قرار دارد. او امسال برای اولین بار بعد از 11 سال به فینال هیچ گرنداسلمی راه نیافت و از رده دوم به رده هفتم سقوط کرد.

فدرر 32 ساله که فصل 2013 تنها یک قهرمانی کسب کرده است، گفت: «من در دیدارهایی حاضر شدم که حضورم در آنها هرگز ضروری نبود.»

فدرر افزود: «من در ماه مارس در تورنمنت ایندین ولز که مشکل کمر داشتم باید پیش از مرحله یک‌چهارم نهایی (بازی با نادال) از مسابقات کناره‌گیری می‌کردم. در تابستان هم بعد از ویمبلدون نباید در دو تورنمنت روی خاک هامبورگ و گشتاد شرکت می‌کردم. و در هفت هفته‌ بعد از تورنمنت ایندین ولز نتوانستم آن طور که می‌خواستم تمرین کنم.»

وی به رغم این اشتباهات گفت که می‌خواهد در پایان فصل دوباره با تمام توان در مسابقات باقی‌مانده حضور یابد: «تا موقعی که بدن‌ام و قوای روحی‌ام در شرایطی هستند که می‌توانم مسابقه بدهم، از آنچه انجام می‌دهم شادمان‌ و موفق‌ام. من مدتی دیگر ادامه خواهم داد. این شش ماه نمی‌تواند نظر مرا عوض کند.»

این تنیس باز که 17 قهرمانی در مسابقات گرند اسلم کسب کرده و به تازگی از مربی‌اش پل آناکون هم جدا شده است، حضور در بازی های المپیک 2016 ریو دو ژانیرو را از اهداف اصلی خود اعلام کرد: «بازی در ریو چیزی است که دلم می‌خواهم به آن دست پیدا کنم. این البته معنایش این نیست که در آنجا یا دیرتر یا زودتر می‌خواهم خداحافظی کنم. این فقط یک ایده است.»

فدرر بر آمادگی بدنی و روحی خود برای حضور در تورنمنت‌ خانگی‌اش در بازل تاکید کرد.

او در دور نخست این تورنمنت 500 امتیازی که پنج بار تا به حال در آن قهرمان شده، به مصاف آدریان مانارینو فرانسوی خواهد رفت.

منبع : tennis3sixty
Meysam94 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
39 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Meysam94 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-23-2013, 06:12 PM   #2
slice
Member

پستها: 88
سپاس: 121
در 53 پست 276 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

تورنمنت بازل رو کدوم کانال پخش میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
slice آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 10-23-2013, 06:43 PM   #3
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط slice نمایش پست ها
تورنمنت بازل رو کدوم کانال پخش میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این‌جا بخش اخبار تنیس است.

اطلاعات پیرامون تورنمنت‌ها همواره با آغاز پخش تلویزیونی آن‌ها در بخش مخصوص "تورنمنت های در حال برگزاری (مردان)" درج می‌شوند. در صفحه‌ی اصلی تنیس تاکرز شما می‌توانید با رجوع به این بخش به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

یا روی لینک زیر کلیک نمایید:

تورنمنت های در حال برگزاری (مردان)
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)