بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > مقالات و مطالب آموزشي

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-15-2010, 02:09 PM   #51
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط KiAnOuSH نمایش پست ها
سلام بچه‌های گل
به آقا محمد،آقا سعید به همه و همه خسته نباشید میگم،ببخشید یه مدتیه نمیتونم توی بحثای گرمتون شرکت کنم آخه جراحی کردم

راستش تا اونجایی که من میدونم.زمینی هارد زیرشون سیستمی‌ قرار گرفته مثل کانال‌های کوچیکه ، که وقتی‌ بارون میاد ، اول آب روی سطح زمین جم می‌شه،اما بد به مرور زمان کم کم به داخل این کانال‌ها نفوذ می‌کنه، چون چند تا از دوستانم توی انگلیس تمرین کرده بودن مگفتن تمامی زمین هاش از این سیستم برخورداره
فک کنم اینی که میگی بیشتر واسه خاکه؟
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-16-2010, 12:02 PM   #52
KiAnOuSH
Member

آواتار KiAnOuSH

پستها: 94
سپاس: 1,038
در 91 پست 428 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: .::RoGeR FeDeReR::. .:: NoVaK DjOckoVic::. .::KIYANUSH::. :)
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
فک کنم اینی که میگی بیشتر واسه خاکه؟
والا محمد جان،اگه واسه خاک باشه،شما نمیتونی بد از ۲ یا ۳ ساعت بازیو شروع کنی‌،چون توی خاک حتي اگه آب به داخل زمین نفوذ کنه،بازم خاک سطح زمینو میشوره ،و خاک سطح زمینم می‌شه گّل،فک می‌کنم اینجوری باشه
KiAnOuSH آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی KiAnOuSH به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-12-2010, 08:39 PM   #53
sadri
Junior Member

پستها: 7
سپاس: 0
در 5 پست 23 بار سپاسگزاری شده

SALAM
INAM SHOMARE MODIR AMELE ON SHERKATAS KE TAKHASOSESH SAKHTE ZAMINE TENNIS
SHERKATE ASHKAN SAZEH
0912-199-7600
sadri آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sadri به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-12-2010, 08:51 PM   #54
sadri
Junior Member

پستها: 7
در 5 پست 23 بار سپاسگزاری شده

SALAM BE HAMEYE BACHEHA
MAN ON SHERKATEKE TAKHASOSESH SAKHTE ZAMIN TENNIS ARO PIDA KARDAM
INAM SHOMAREH MOTEKHASESESHE KE HAR SOALI DARID MITONID AZASH BEPORSID
0912-199-7600 MOJTABA
sadri آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sadri به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-04-2011, 07:17 PM   #55
payam
Member

پستها: 30
سپاس: 187
در 28 پست 183 بار سپاسگزاری شده

سلام عرض میکنم خدمته تمامی دوستان عزیزم بنده چون شرکت ساختمانی دارم که بیشتره تخصص کاریم راه , فاضلاب و ساختمان و چون برای خودم زمین تنیس ساخته بودم( شمال) خیلی دنبال این بودم که از همه لحاظ عالی باشه. در ایران متاسفانه نتونستم کسی یا شرکتی رو پیدا کنم که جواب منطقی بهم بدن از دامادم که در انگلستان زندگی می کنن پی گیر شدم ولی بیچاره شدم حالا به هر حال اول میخواستم بیخیال شم آسفالت یا بتن کنم چون در شمال ظاهرا رس هم باید سرپوشیده باشه هم خوب جواب نمیده آخه زمینهای رسی زه کش,چاه,کانالهای کناری جهت هدایت آب در موارد خیلی تخصصی تاسیسات و غیره.... که خودم بعضی موارد رو درک نکردم میخواد در مورد آسفالت چون آسفالت کاملا صاف,یکدست (بدلیل مصالح مصرفی) ,تراز و موارد دیگه نمیشه و واسه زانو ضرر داره(حالا توپ فدای سرتون) تازه اگه بخواین آسفالت توپکا (که از آسفالت بیندر نرمتر و صافتره) هم بریزین باز امکان پذیر نیست البته خدا رو شکر تو این زمینه هم کار کردم و تجربه و تخصص دارم و اگه بخاین هارد کار کنین که زمینه اصلیش بتن هست حتما باید لایه هایه روش نصب و انجام بشه یعنی بتن خالی بدون رویه نمیشه چون همانطور که میدونید بتن اصلا جاذب ضربه نیست و تمامه ضربه های وارده رو با همون اندازه به بدن یا هر جسمی برمیگردونه (قانون سوم نیوتن) که در کوتاه مدت زانو ها ,کمر,مچ و... آسیب جدی میبینن که از آسفالت هم بدتره پس حتما باید مواد استفاده شده جهت هارد کورت استفاده بشه البته برای زیر سازی هارد هم باید زه کشی که حتا بعضی زمینها از هیتر هم استفاده میکنن البته لازم به ذکر میدونم بگم نگهداری بتن کار سختی چون درصد اختلاط مصالح نوع سیمان ومقدار ترکیب اون هم خودش یه کاره سختی که بعد ها زمین ترک نخوره و خراب نشه(چون اونوقت باید رویه زمین کنده و بتن ترمیم بشه) واسه همینه که تو ایران زمین هارد کم داریم و هارد خوب اصلا نداریم باور کنید (قبلا گفتم چون از سن کم تو زمین تنیس بودم قاعدتا زمین تنیس زیاد دیدم) ولی واقعا هارد عالی ندیدم در هر صورت خودم زمین تنیس با بتن ساخته بودم البته اصلا عالی نبود و نیست و چون واقعا زانوهام اسیب دید چند سالیه که شاید سالی یه بار ازش استفاده میشه و داغون شده اما با توجه به مطالبی که خدمتتون عرض کردم بهترین رسه که لا اقل آسیب کمتری به شما وارد میکنه ضمنا خواهش میکنم( موضوعه اسیب دیدگی رو جدی بگرین چون وقتی سن میره بالا خودشو نشون میده من گوش نکردم و الان تو 33 سالگی واقعا مچ و زانوم اذیتم میکنه ببخشید تاکید میکنم ولی الان که میبینم اینقدر خدارو شکر علاقه مند به تنیس داریم و جوانترها به این رشته بینهایت مفرح,فکری,سرعتی و..... که از محدود رشته هاست که باید در همه زمینه عالی باشی تا موفق بشی و حتی در مراتب حرفه ای پول سازو دومین ورزش پردرآمد دنیاست رو آوردن -البته قبلا ها ما رو به تمسخر میگرفتن- باور کنید خوشحالم و آرزو میکنم که از کشور ما هم تو بالاترین رنکینگ دنیا باشن قسم میخورم هم میتونیم و هم لیاقت,فکر,توانائی ,درک و ارزشمون خیلی خیلی بالاتره واسه همین اولین قدم سالم بودنه) از بحث خارج شدم حالا اگه خدا بخواد واسه سال جدید به احتمال زیاد میرم انگلیس و کشور های دیگه اروپا مطمن باشید حتما در این زمینه مفصل تحقیق خواهم کرد و خدمتتون عرض خواهم کرد ولی در حال حاضر بهترین زمین خوب کشور ما همون رس (کلی کرته) هست.
payam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی payam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-08-2011, 10:23 PM   #56
*sara*
Junior Member

پستها: 1
در 1 پست 3 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط TENNIS_2009 نمایش پست ها
وقتي در مورد ساخت زمين سرچ ميكردم ي فايل PDF پيدا كردم كه ساخت زمين تنيس و توضيح ميده اگه كسي خواست بگه تا بهش بدم يااگه صبر كنيد به زودي در اختيار تمام دوستان قرارش ميدم
سلام من موضوع پایان نامم در مورد ورزش تنیسه مطلبتون خیلی بدردم میخوره اگه لطف کنید برام ایمیل کنید عجله هم دارم اینم آدرس ایمیلم:
sara.a233@gmail.com
*sara* آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی *sara* به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-26-2011, 05:10 PM   #57
yashar63
Junior Member

پستها: 1
در 1 پست 3 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط TENNIS_2009 نمایش پست ها
وقتي در مورد ساخت زمين سرچ ميكردم ي فايل PDF پيدا كردم كه ساخت زمين تنيس و توضيح ميده اگه كسي خواست بگه تا بهش بدم يااگه صبر كنيد به زودي در اختيار تمام دوستان قرارش ميدم
آگه میشه فایل pdf رو به من ایمیل بزنین ممنون email : yashar_boa@yahoo.com

ویرایش توسط yashar63 : 05-26-2011 در ساعت 05:16 PM
yashar63 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی yashar63 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-27-2011, 07:08 AM   #58
vahideng
Junior Member

پستها: 6
سپاس: 2
در 7 پست 45 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض ساخت زمين تنيس

اين هم كتاب ساخت زمين تنيس ....

http://www.eric.ed.gov/ERICWebPortal...accno=ED433677

ویرایش توسط vahideng : 06-27-2011 در ساعت 07:34 AM
vahideng آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما vahideng به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 06-27-2011, 07:17 AM   #59
vahideng
Junior Member

پیش فرض ساخت زمين تنيس

اين هم برخي نقشه ها ساخت زمين تنيس البته سياه وسفيد
فایل های پیوست شده
نوع فایل: pdf 78 foot 2 court layout 12-7-10.pdf (35.5 کیلو بایت, 109 نمایش)
نوع فایل: pdf 78 foot court layout 12-7-10-1.pdf (34.2 کیلو بایت, 91 نمایش)
نوع فایل: pdf 78 Clay Court Conversion To Four Permanet 36 Courts-2.pdf (107.0 کیلو بایت, 119 نمایش)
نوع فایل: pdf Four 78 Courts With Four 60 Courts And Four 36 Courts.pdf (57.4 کیلو بایت, 95 نمایش)

ویرایش توسط vahideng : 06-27-2011 در ساعت 07:33 AM
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی vahideng به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-27-2011, 07:47 AM   #60
vahideng
Junior Member

پیش فرض ساخت زمين تنيس

اينجانب قصد دارم در منطقه ويژه اقتصادي بندر ماهشهر زمين تنيس از جنس خاك رس احداث كنم ..... و در اين راستا قصد دارم تا كليه موارد كار را همراه با عكس در اختيار دوستان قرار بدم شايد كه تنيس ميداني هم در ايران رونق پيدا كنه
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)