بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز تورانتو (Rogers Cup)

مسترز تورانتو (Rogers Cup)

13-19 مرداد - تورانتو، کانادا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-10-2014, 09:52 PM   #101
nemanaldin
Member

پستها: 57
سپاس: 882
در 33 پست 103 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز تورنتو

بازی کی هست؟
nemanaldin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 08-10-2014, 09:55 PM   #102
hooman3x
Roger's Fan

آواتار hooman3x

پستها: 234
سپاس: 972
در 154 پست 1,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER-djokovic

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nemanaldin نمایش پست ها
بازی کی هست؟

ساعت 23:30 دقیقه
hooman3x آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما hooman3x به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-10-2014, 10:01 PM   #103
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger 4 ever نمایش پست ها

درود نیما جان...چند نکته به نظرم می رسه در مورد مطالب شما:

1 - ما اگه 3 مسترز چمن می داشتیم شایدی وجود نداشت، مگر اینکه راجر می مرد و گرنه خیلی راحت می شه تصور کرد که چه رکوردهای اعجاب انگیزی ثبت می شد...کم لطفی می کنی که از لغت «شاید» استفاده می کنی...مثل این می مونه که من بگم اگه ما به جای 3 مسترز خاک، 6 مسترز خاک می داشتیم، شاید نادال رکوردش بهتر می شد...در حالی که کاملا واضح است رکورد نادال صد برابر اعجاب انگیز تر می شد...

2 - نیما جان همه سطوح تنیس مورد علاقه فدرر هستش..منتهی شدت و ضعف داره...تصور غلطی وجود داره که می گن فدرر رو خاک خوب نبوده در حالی که عملکردش واضحه و اگر تعداد قهرمانی هاش در این سطح در کفه ترازو مقابل سطوح دیگه کم می یاره به علت وجود نابغه ای همچون نادال بوده...فدرر همه سطوح تنیس مورد علاقش هست و تفاوتی نمی کنه که فینال تورها کجا برگزار بشه... من فکر می کنم به اندازه کافی تورنومنت تنیس روی خاک برگزار می شه که برای نادال کافی باشه و نیازی نباشه که ما تصور کنیم فلان تورنومنت اگه سطحش فلان می بود فلان اتفاق می افتاد...
اول از همه دوباره تاکید کنم که اگه 3 مسترز تو چمن داشتیم ، به احتمال زیاد فدرر ، مسترزاش بیشتر از نادال بود ، اما اینکه میگم به احتمال زیاد ، یا شاید برای خودم چنتا دلیل دارم
1- نادال آمارش تو چمن و تو ویمبلدون بین سالهای 2006 تا 2011 واقعا امار خوبی بوده و اگر قرار بود طی این سالها مسترز چمن برگزار میشد قطعا نادالم این وسط هویج نبوده ، میتونسته چند تایی این وسط دشت کنه برای خودش .
2- فدرر تو سالهای اوجش به هر دلیلی اونقدری برای گرند اسلما و فینال اخر سال انگیزه و انرژی میزاشت ، برای مسترز نمیذاشت ، به طوری که اگه اشتباه نکنم وقتی تو یواس اپن 2008، 13 گرندش گرفت ، در همون موقع تعداد مسترزاش یا همین 13 تا بود یا 14 ! در حالی که مسترزا در طی سال 9 تورنمنت هستن و به طور طبیعی باید امکان بالا بردن تعدادش راحتر باشه به نسبت به گرنداسلمها. و بر فرض مثال اگه مسترز چمن داشتیم ، شاید اون انرژی که راجر تو دوران اوجش برای ویمبلدون میزاشت برای اونا نمیزاشت .

و اما فینال اخر سال
اول از همه بگم دلیل اینکه به فینال اخر سال اشاره کردم ، اینکه جون شما گفتید که اگه مسترز چمن داشتیم شرایط تغیر میکرد، منم گفتم اگه فینال اخر سال تو سطح دیگه ای برگزار میشد ، ممکن بود اینجا شرایط تغیر کنه ، یا دست کم به این قاطعیت نباشه .
در اینکه راجر فدرر تنیسوری که در همه سطوح عالیه اصلا بحثی نیست ، بحث من این بود اگه در طی 8 سال گذشته ، اگه در سطوحی دیگری برگزار میشد ( حتی outdoor/hard) حریفاش ، از جمله نادال شانس بیشتری برای بردن این تورنمنت داشتن .
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-10-2014, 10:22 PM   #104
rojer
Member

پستها: 46
سپاس: 674
در 44 پست 281 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-پیت سمپراس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hooman3x نمایش پست ها
بله دوست عزیز
ممنون دوست عزیز-به امید قهرمانی راجر کبیر.
rojer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما rojer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-10-2014, 10:37 PM   #105
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
اول از همه دوباره تاکید کنم که اگه 3 مسترز تو چمن داشتیم ، به احتمال زیاد فدرر ، مسترزاش بیشتر از نادال بود ، اما اینکه میگم به احتمال زیاد ، یا شاید برای خودم چنتا دلیل دارم
1- نادال آمارش تو چمن و تو ویمبلدون بین سالهای 2006 تا 2011 واقعا امار خوبی بوده و اگر قرار بود طی این سالها مسترز چمن برگزار میشد قطعا نادالم این وسط هویج نبوده ، میتونسته چند تایی این وسط دشت کنه برای خودش .
2- فدرر تو سالهای اوجش به هر دلیلی اونقدری برای گرند اسلما و فینال اخر سال انگیزه و انرزی میزاشت ، برای مسترز نمیذاشت ، به طوری که اگه اشتباه نکنم وقتی تو یواس اپن 2008 13 گرندش گرفت ، در همون موقع تعداد مسترزاش یا همین 13 تا بود یا 14 ! در حالی که مسترزا در طی سال 9 تورنمنت هستن و به طور طبیعی باید امکان بالا بردن تعدادش راحتر باشه به نسبت به گرنداسلمها. و بر فرض مثال اگه مسترز چمن داشتیم ، شاید اون انرژی که راجر تو دوران اوجش برای ویمبلدون میزاشت برای اونا نمیزاشت .
بله قطعا چند تایی دشت می کرده برا خودش ولی نمی تونه قابل قیاس باشه با فدرر...انرژی فدرر؟ والا راجر فدرر در این فیلد طلایی روی چمن نیازی نیست در صورت حفظ سلامت بدنیش خیلی به خودش فشار بیاره...نمونه بارزش ویمبی امسال بود که تا قبل از فینال شبیه به یک پیک نیک خانوادگی برای فدرر شده بود...تاکید می کنم ویمبی امسال، گرند اسلم ویمبلدون...قطعا گرند ویمبلدون قابل مقایسه با مثلا مسترز چمن نخواهد بود سطحش...وقتی فدرر در 33 سالگی اونم بعد از پشت سر گذاشتن یک سال ناامید کننده بدون اینکه عرقش در بیاد می یاد فینال ویمبی، خیلی معنی می ده...3 مسترز روی چمن؟! من تا حالا هر چی تصور می کردم وجود 1 مسترز روی چمن بوده در زمان فدرر، اگر قرار می بود 3 مسترز چمن در زمان فدرر می بود خیلی داستانا متفاوت می شد...اصلا یک چیزی می گم یک چیزی می شنوید...ضمن اینکه همه دوران 2006 تا 2011 نیست، 2012 تا همین الانم در نظر بگیری 3 سال می شه و 3 تا مسترز چمن در سال می شه 9 تا، قطعا تصدیق خواهید کرد نادال در این 9 مسترز چه وضعیتی می تونست داشته باشه و فدرر چه وضعیتی...البته اینا همه تصوراته، اما تصوراتی که بسیار معنا دار به نظر می رسه...

نقل قول:
و اما فینال اخر سال
اول از همه بگم دلیل اینکه به فینال اخر سال اشاره کردم ، اینکه جون شما گفتید که اگه مسترز چمن داشتیم شرایط تغیر میکرد، منم گفتم اگه فینال اخر سال تو سطح دیگه ای برگزار میشد ، ممکن بود اینجا شرایط تغیر کنه ، یا دست کم به این قاطعیت نباشه .
در اینکه راجر فدرر تنیسوری که در همه سطوح عالیه اصلا بحثی نیست ، بحث من این بود اگه در طی 8 سال گذشته ، اگه در سطوحی دیگری برگزار میشد ( حتی outdoor/hard) حریفاش ، از جمله نادال شانس بیشتری برای بردن این تورنمنت داشتن .
مثل اینکه دچار سوء تفاهم هستی نیما جان، بنده به این علت گفتم چمن چون ما رقابت های معتبری جز یک اسلم نداریم در تقویم، اما ماشالا به اندازه کافی تورنومنت معتبر هست در سطح خاک، پس دلیلی وجود نداره که شما به عنوان هوادار نادال بخوای از تقویم ای تی پی گلایه ای داشته باشی...ولی هوادارای راجر فدرر می تونن ادعا کنن اگر کمی تقویم به سمت اونا غش می کرد شرایط در مسترز ها می تونست کاملا متفاوت باشه....بعدشم مثلا سطح فینال تور چی باشه؟ اونم خاک باشه؟!!! چون اگه فقط خاک باشه شما می تونی با قاطعیت تصوراتی در مورد موفقیت نادال داشته باشی...و گرنه آمار در اوت دور هارد هم برای نادال هم در اسلم و هم در مسترز ها موجوده و در اون سطحی نیست شما بخوای تصوراتی در موردش داشته باشی مانند آنچه می شه در مورد فدرر روی چمن متصور بود...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-10-2014, 10:56 PM   #106
KING OF CLAY
Rafa's Fan

آواتار KING OF CLAY

پستها: 180
سپاس: 490
در 163 پست 991 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFA NADAL-Federer

این اولین بازی که تو این تورنمت از فدرر میبینم.
بعضی موقع فورهندهای خیلی عالی میزد اما آنفورس هاش بیشتر از وینرهاش بود.
مخصوصا این گیم آخر خیلی راحت ست رو داد به سونگا انتظار همچین بازی ازش نداشتم.
امیدوارم حداقل یک ست بگبره
KING OF CLAY آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما KING OF CLAY به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
MRF
قدیمی 08-10-2014, 11:00 PM   #107
S.I.N.A
Roger's Fan

آواتار S.I.N.A

پستها: 86
سپاس: 1,572
در 85 پست 984 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: **************************** Roger Federer

فدرر از این ضعیف تر دیگه نمیتونست بازی کنه.
S.I.N.A آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.I.N.A به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-10-2014, 11:09 PM   #108
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،

سلام من صبح از طریق streamhunter باری سمی را دیدم اما الان هر کاری میکنم لینکها باز نمیشن راهی هست؟

الان بازی چند چنده؟
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 08-10-2014, 11:12 PM   #109
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

راجر خیلی بد بازی میکنه سونگا هم بازیش زیاد جالب نیست ولی سروهای خوبی میزنه راجر واقعا سخت بتونه کاری کنه ببینیم چی میشه در ادامه.
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-10-2014, 11:17 PM   #110
KING OF CLAY
Rafa's Fan

آواتار KING OF CLAY

پستها: 180
سپاس: 490
در 163 پست 991 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFA NADAL-Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Najmeh5576 نمایش پست ها
سلام من صبح از طریق streamhunter باری سمی را دیدم اما الان هر کاری میکنم لینکها باز نمیشن راهی هست؟

الان بازی چند چنده؟
ست اول رو سونگا 7-5 برد
در ست سوم هم 3-3 برابر هستند
KING OF CLAY آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی KING OF CLAY به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)