بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-13-2010, 07:37 PM   #21
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

رافا حداقل سه گرنداسلم به کارنامش اضافه می کنه. در سال 2011 البته اگه مصدوم نشه.

3 تا قطعی است و 4 تا غیرممکن نیست.رافا

ببینید کی گفتم .
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2010, 07:40 PM   #22
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
رافا تا ست اول که من به خاطر دارم 1ی از 2 بریک پوینت رو کانورت کرد .

در ضمن قیاس شما اصلا درست نیست کوروش جان ، بهترین سال های بازی رافا رو با بدترین سالهای راجر مقایسه میکنید . رافا 2008 تا 2010 بهترین بازی هاش رو کرده و راجر 2004-2007 ، منم میگم اگه راجر الان مثل 2006 بود رافا امسال به جز رولند هیچ گرند اسلمی نمیبرد ... این جوری نمیشه مقایسه کرد .
حالا گه باخت های راجر منحصر به رافا بود میشد علت ضعف فدرر رو به رافا ربط داد ، ولی راجر این روزها به هر کسی میبازه و مشخصه که خیلی با راجره 2004-2007 فاصله داره .
خب افشین جان وقتی رافا تو بهترین سالهای راجر تازه کار بوده چطور میشه بهش خرده گرفت؟ رافا تازه سال 2005 اسم در کرده، ولی تا 2007 منحصرا روی خاک عالی بوده و هر از گاهی روی هارد هم نتیجه میگرفته بگذریم که تو همین سالا هم راجر رو روی هارد شکست داده، در حالی که فدرر از اواسط 2003 معروف شده و اوجش هم همون مواقع شروع شد!

حالا این که با اوجگیری رافا دوران افت راجر شروع شده دلیل نمیشه ما بگیم همچین مقایسه ای درست نیست، هر چند این مقایسه ها رو خود دوستان فدرری شروع کردن!
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2010, 07:44 PM   #23
koury
Administrators

آواتار koury

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
کاملا موافقم

تو این 3 گرند اسلم آخر راجر رو فرم نبود وگرنه رافا به این راحتی قهرمان نمیشد

اگه راجر فرمی مثل استرالیا اوپن 2010 داشته باشه اونوقت نادال تو زمین های غیرخاکی عمرا حریفش نمیشه، البته تو خاک هم راجر همیشه تو بازیهای رودررو بهتر از نادال کار کرده ، که نمونش همین فینال مادرید امسال و پارسال بود.

خیلی زود راجر رنک 1 رو پس میگیره
این دیگه آخرش بود نهایت بی انصافی، بی منطقی و صد البته بی اطلاعی برخی از طرفداران فدرر
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2010, 07:55 PM   #24
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

من تقریباً امار بریک پوینت های Top 10 رو بررسی کردم. امار بریک پوینت های کانورت شدشون بین 40 تا 45 درصده. اینم امار نادال و فدرر.

رافا امسال 44% از بریک پوینتهاش رو کانورت کرده و 69% از بریک پوینتها رو سیو کرده.
http://www.atpworldtour.com/Tennis/P...adal.aspx?t=mf
راجر امسال 40% از بریک پوینتهاش رو کانورت کرده و 68% از بریک پوینتها رو سیو کرده.
http://www.atpworldtour.com/Tennis/P...erer.aspx?t=mf
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2010, 09:18 PM   #25
koury
Administrators

آواتار koury

نقل قول:
نوشته اصلی توسط love_u_rf نمایش پست ها
من تقریباً امار بریک پوینت های Top 10 رو بررسی کردم. امار بریک پوینت های کانورت شدشون بین 40 تا 45 درصده. اینم امار نادال و فدرر.

رافا امسال 44% از بریک پوینتهاش رو کانورت کرده و 69% از بریک پوینتها رو سیو کرده.
http://www.atpworldtour.com/Tennis/P...adal.aspx?t=mf
راجر امسال 40% از بریک پوینتهاش رو کانورت کرده و 68% از بریک پوینتها رو سیو کرده.
http://www.atpworldtour.com/Tennis/P...erer.aspx?t=mf
تو جدول کلی رافا با بیشترین بازی نسبت به تمام Top 10 در رده ی هفتمه و فدرر با 55 بازی در رده ی سی و سوم!! خب دلیل اینکه امثال یوژنی و رادیک و فررو و ... بالاتر از رافا هستن بازی کمتر نسبت به رافا هست. ولی تناسب بازی و بریک پوینت های رافا فوق العاده بوده که همین کافیه
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2010, 10:23 PM   #26
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

خیلی جالبه. دوستان فدرری 10 باخت فدرر به رافا در خاک رو به حساب بدشانسی میذارن.

بدشانسی یک بار. 2 بار .3 بار .نه 10 بار

حتی حاضر به پذیرش قدرت لایزال رافا در خاک هم نیستید؟

من جای شما بودم تعصبم رو به فدرر کم می کردم.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2010, 10:42 PM   #27
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
این دیگه آخرش بود نهایت بی انصافی، بی منطقی و صد البته بی اطلاعی برخی از طرفداران فدرر
جناب با انصاف با منطق با اطلاع اگه بازیهای فدرر و نادال رو درست نگاه کنی متوجه منظوررم میشی. تو 90% بازیهای رودر روی این دو فدرر یه سروگردن بالاتر بوده ولی همونطور که گفتم نتونسته بازی زیبا و نتیه گرفتن رو همزمان داشته باشه.

اگه با انصافیو منطق اینه که بگم رافا بهتر و زیباتر از رجر بازی کرده میخوام هیچوقت منطقی نباشم
پس یه سری به آرشیو بزن.
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-14-2010, 12:19 PM   #28
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
خب افشین جان وقتی رافا تو بهترین سالهای راجر تازه کار بوده چطور میشه بهش خرده گرفت؟ رافا تازه سال 2005 اسم در کرده، ولی تا 2007 منحصرا روی خاک عالی بوده و هر از گاهی روی هارد هم نتیجه میگرفته بگذریم که تو همین سالا هم راجر رو روی هارد شکست داده، در حالی که فدرر از اواسط 2003 معروف شده و اوجش هم همون مواقع شروع شد!

حالا این که با اوجگیری رافا دوران افت راجر شروع شده دلیل نمیشه ما بگیم همچین مقایسه ای درست نیست، هر چند این مقایسه ها رو خود دوستان فدرری شروع کردن!

خب این که در بهترین دوران رافا ، راجر دیگه سن و سالی ازش گذشته و اصلا در دوران اوج خودش نیست چطور میشه بهش خرده گرفت ؟ تاز در همین دوران هم که شما میگی رافا بهترین فرمش رو داشته ، راجر 4 تا گرند اسلم برده و رافا 6 تا . متاسفانه یا خوشبختانه بهترین دوران بازی رافا با بهترین دوران بازی راجر همزمان نشده . و این مقایسه هم نتیجه ای در بر نداره و بهتره من و خودت رو خسته نکنی
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-14-2010, 01:27 PM   #29
koury
Administrators

آواتار koury

من خودم این رو گفتم که مقایسه ی بین راجر و رافا اصلا درست نیست چون زمین تا آسمون با هم فرق دارن ولی باز طرفدارای راجر میان میگن این فلانه و اون بهمانه و یه مقایسه راه میندازن!! تنها در صورتی میشه مقایسه کرد که جفتشون تنیسشون تموم شده باشه وگرنه الان هیچ چیز رو نمیشه با قطعیت گفت
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-14-2010, 03:50 PM   #30
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
اون موقع هم که فدرر همه جامها رو میبرد همه تو افت بودن
تا نادال اومد جا زد
سمپراس بود فدرر اینهمه جام نمیبرد
دوران سمپراس تنیس سخت تر بود
ضمنا نادال هم مصدوم بود وگرنه فدرر هرگز رولند رو نمیبرد

نقل قول:
من خودم این رو گفتم که مقایسه ی بین راجر و رافا اصلا درست نیست چون زمین تا آسمون با هم فرق دارن ولی باز طرفدارای راجر میان میگن این فلانه و اون بهمانه و یه مقایسه راه میندازن!! تنها در صورتی میشه مقایسه کرد که جفتشون تنیسشون تموم شده باشه وگرنه الان هیچ چیز رو نمیشه با قطعیت گفت

شما درست میگی ما شروع کردیم. صفحه اول همین پست رو بخون ببین کی شروع کرد.
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)