بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

17-27 اسفند - ایندین ولز، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-15-2013, 09:33 PM   #121
مهران
Senior Member

آواتار مهران

پستها: 420
سپاس: 2,884
در 405 پست 3,181 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

دوستان بكوبيد... بكوبيد كه فرصت خوبيه...
بيشتر از باخت و مصدوميت راجر از اين حرفا ناراحت ميشه آدم...
من و همه طرفداراي راجر پشتشيم...
اسطوره ما منتظرتيم كه آماده برگردي...هر جا هستي قلب ما هم همونجاست...
دوست دارم راجر
مهران آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مهران به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-15-2013, 09:43 PM   #122
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

خوبه که تنور بحث های جنجالی دوباره داغ شده ، من همیشه استقبال می کنم درصورتی که احترام متقابل به کاربرا وجود داشته باشه که در این تاپیک به جز چند پست ، تو بقیه وجود داشته. فعلا منم مثل راجر خسته م دخالت نمی کنم و از نظرات استفاده می کنم.ممد که موتورش روشن شده دوباره ، افشین هم آماده بود الان تاپیک صفحه 20 اینا بود
در مورد بازی ها چون زیاد ندیدم حرفی نمی زنم ولی حس می کنم نواک هر دو مسترز رو میگیره. WTF هم اهورا راضی باشه یعنی همه چی خوبه.
تبریک به طرفداران نادال برای بازگشت پیروزمندانه ش و اینکه :

مرسی راجر
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-15-2013, 10:44 PM   #123
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović
نقل قول:
نوشته اصلی توسط shassanhb نمایش پست ها
اخه رافا ادمه؟
ویرایـــــــــــش !!!

لطفا از بی احترامی به افراد پرهیز کنید .

ویرایش توسط BABAK : 03-16-2013 در ساعت 08:08 AM
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-15-2013, 11:08 PM   #124
nole
Senior Member

آواتار nole

پستها: 413
سپاس: 2,982
در 350 پست 2,519 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nole, Rafa, Juan,Tipsarevic, Gasquet,Verdasco,Gonzo, Gulbis,Isner,Ferrero, Nalbandian,Monfils, Andreev,Dimitrov, Sharapova,Ivanovic, Kvitova,Azarenka, Lisicki,Vesnina

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﻭﻳﮋﻩ ﺍﯼ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺭﻩ، ﺭﺍﻓﺎ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺣﺮﻳﻔﺎﺵ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﻧﻮﻉ ﺍﺣﺘﺮﺍﻣﺎﺕ ﻣﻴﺰﺍﺭﻩ ﻫﻤﻴﻨﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﺑﻴﻤﺎﻥ ﮔﻔﺖ ﺑﺎ ﻳﻪ ﺑﺎﺯﻳﮑﻦ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﻫﻢ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﻨﻪ ﺍﻳﻨﮑﺎﺭﺍ ﺭﻭ ﻣﻴﮑﻨﻪ، ﺍﺻﻮﻝ ﺧﻮﺩﺷﻪ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﺧﻮﺩﺵ ﺍﻳﻦ ﻳﻌﻨﯽ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﻭﻟﯽ ﺑﻪ ﻧﻈﺮﺭ ﻣﻦ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺗﺮ ﻭ ﻋﻤﻠﯽ ﺗﺮ ﺍﻳﻨﮑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﺎﺯﯼ، ﺑﺎﺯﻳﮑﻦ ﻭ ﺩﺍﻭﺭ ﻣﻴﻠﻴﻮﻧﻬﺎ ﺑﻴﻨﻨﺪﻩ ﺭﻭ ﻭﻗﺘﺸﻮﻧﻮ ﺑﺎ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﻭ ﺭﺳﻴﺪﻥ ﺑﻪ ﻭﺳﻮﺍﺳﻬﺎﯼ ﺩﻳﮕﻪ ﺗﻠﻒ ﻧﮑﻨﻪ. ﻫﻤﻴﻨﻄﻮﺭ ﺳﺮﻳﻌﺘﺮ ﺳﺮﻭ ﺑﺰﻧﻪ ﻭ ...
ﺭﺍﺟﺮ ﻫﻢ ﻣﻦ ﻧﺪﻳﺪﻡ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﺧﺎﺻﯽ ﺑﺰﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﺭﺍﻓﺎ ﻳﺎ ﺍﺻﻮﻻ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻭﻳﮋﻩ ﺍﯼ ﺍﺯ ﮐﺲ ﺩﻳﮕﻪ ﺍﯼ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﮑﻨﻪ، ﺑﺎﺭﻫﺎ ﻫﻢ ﺍﺳﺘﺎﺭﺕ ﺑﺎﺯ ﺷﺪﻥ ﮐﻞ ﮐﻞ ﻭ ﺑﯽ ﺍﺣﺘﺮﺍﻣﯽ ﺑﺎ ﺳﻪ ﺣﺮﻳﻒ ﺍﺻﻠﯽ ﻓﻌﻠﯽ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﺍﻓﺎ، ﻧﻮﺍﮎ ﻭ ﺍﻧﺪﯼ ﺭﻭ ﺯﺩﻩ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻣﻨﺎﻋﺖ ﻃﺒﻊ ﺍﻭﻧﺎ ﻭ ﺑﻪ ﮐﻮﭼﻪ ﻋﻠﯽ ﭼﺐ ﺯﺩﻧﺸﻮﻥ ﻗﻀﻴﻪ ﺩﺭ ﻧﻄﻔﻪ ﺧﻔﻪ ﺑﺸﻪ، ﺍﺧﺮﻳﻦ ﺑﺎﺭﺵ ﻫﻢ ﮐﻪ ﻫﻤﻮﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﻣﺴﺘﺤﻀﺮ ﻫﺴﺘﻴﺪ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺎ ﻣﺎﺭﯼ ﺩﺭ ﻫﻤﻴﻦ ﺍﺳﺘﺮﺍﻟﻴﺎ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺍﻳﺸﻮﻥ ﺑﻨﺎﯼ ﺑﯽ ﺍﺣﺘﺮﺍﻣﯽ ﺭﻭ ﺑﺎﺯ ﮐﺮﺩﻥ ﻭ ﺑﺎ ﺑﺰﺭﮔﻮﺍﺭﯼ ﺍﻧﺪﯼ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺑﻴﺪﺍ ﻧﮑﺮﺩ.
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺫﮐﺮ ﮐﻨﻢ ﺍﻳﺸﻮﻥ ﺍﺯ ﺍﻭﻧﺠﺎﻳﻴﮑﻪ ﻳﺪ ﻃﻮﻻﻳﯽ ﺩﺭ ﺭﻳﺰﻩ ﮐﺎﺭﯼ ﻫﺎﯼ ﺑﺎﺯﯼ ﺭﻭﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﺷﺎﺧﻪ ﺍﯼ ﺍﺯ ﻫﻤﻮﻥ Gamesmanshipﻩ ﺩﺍﺭﻥ ﺑﻌﻀﯽ ﻭﻗﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﻗﺼﺪ ﻧﺮﻡ ﮐﺮﺩﻥ ﺣﺮﻳﻒ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﺯﺷﻮﻥ ﺗﻌﺮﻳﻔﺎﯼ ﺍﻧﭽﻨﺎﻧﯽ ﻣﻴﮑﻨﻦ، ﻣﺜﻼ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺎ ﺩﻝ~ﺑﻮﺗﺮﻭ ﺍﻳﺸﺎﻥ ﻟﺐ ﺑﻪ ﺗﺤﺴﻴﻦ ﻭ ﺑﻪ ﺑﻪ ﭼﻪ ﭼﻪ ﺑﺎﺯ ﻣﻴﮑﻨﻦ ﻭ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﮑﻪ ﺧﻮﺍﻥ ﺑﺘﺎﻧﺴﻴﻞ ﻧﺎﻣﺒﺮﻭﺍﻧﯽ ﺩﺍﺭﻩ ﺣﺮﻑ ﻣﻴﺰﻧﻪ.
حرف دل من
nole آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-15-2013, 11:22 PM   #125
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

درود
من اومدم پست 122 رو ریپورت کنم که صفحه بالا نیومد و ارور داد! بعد میگید خودمون دست بکار نشیم!
پویا جان شما که اینجایی یه رسیدگی بکن لطفا
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 03-15-2013, 11:37 PM   #126
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺟﺎﻟﺒﻪ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻳﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﺣﺮﻑ ﻣﻴﺰﻧﻦ ﺗﻮ ﮔﻮﻳﯽ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﺍﻳﻦ ﺩﻭ ﺗﻨﻴﺲ ﺑﺎﺯ ﺑﻮﺩﻥ ﻭ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺧﺒﺮ ﺩﺍﺭﻥ، ﺩﻭﺳﺖ ﮔﺮﺍﻣﯽ ﺷﻤﺎ ﺍﮔﻪ ﺣﺘﯽ ﻳﻪ ﺑﺎﺭ ﻳﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﺯ ﺭﺍﻓﺎ ﺗﻮ ﺩﻭﺭ ﺍﻭﻝ ﻳﻪ ﮔﺮﻧﺪﺍﺳﻠﻢ ﺑﺎ ﻳﻪ ﺑﺎﺯﻳﮑﻦ ﮐﻮﺍﻟﻴﻔﺎﻳﺮ ﺭﻭ ﺩﻳﺪﻩ ﺑﻮﺩﯼ ﮐﻪ ﮐﻪ ﺑﻼﺷﮏ ﻧﺪﻳﺪﯼ ﺣﺮﻑ ﺍﺯ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﻭﻳﮋﻩ ﻧﻤﻴﺰﺩﯼ، ﺑﺎﺯﯼ ﻫﻢ ﻧﺰﺩﻳﮏ ﻧﺒﻮﺩ ﺭﺍﺟﺮ ﻣﺸﺨﺼﺎ ﻣﺼﺪﻭﻡ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺧﺐ ﻃﺒﻌﺎ ﻫﺮ ﮐﺲ ﺩﻳﮕﻪ ﺍﯼ ﻫﻢ ﺑﻮﺩ (ﻣﺎﺭﯼ ﻳﺎ ﻧﻮﺍﮎ) ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﯽ ﺧﺎﺻﯽ ﻧﻤﻴﮑﺮﺩ.
ﻣﻦ ﻧﻤﻴﻔﻬﻤﻢ ﺍﻳﻦ ﺟﻮ ﺧﺎﺹ ﺩﺍﺩﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﭼﻴﻪ؟
ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﺧﻴﻠﻴﻬﺎ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻣﻴﮕﻦ ﻫﻤﻴﻦ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﻫﺎ ﻫﻢ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺎﺷﻪ ﺗﻨﻴﺲ ﺟﺬﺍﺏ ﺗﺮ ﻣﻴﺸﻪ، ﺧﻴﻠﯽ ﻫﺎ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺭﻗﺎﺑﺖ ﺍﻣﺜﺎﻝ ﻣﮑﻨﺮﻭ ﻭ ﻟﻨﺪﻝ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﺧﺮﺩﻳﺶ ﺧﻴﻠﯽ ﺭﻭ ﺭﺍﺳﺖ ﺗﺮ ﻭ ﺻﺎﺩﻗﺎﻧﻪ ﺗﺮ ﺑﻮﺩﻩ ﻧﻪ ﺍﻳﻨﮑﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯﻩ ﺣﻔﻆ ﻭﺟﻬﻪ ﻭ ﺑﺮﺳﺘﻴﮋ ﺍﻟﻮﻳﺖ ﺍﺻﻠﯽ ﺷﺪﻩ.
ﻣﺴﻮﻟﻴﻦ ATP ﺧﻴﻠﯽ ﺷﻔﺎﻑ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﺤﻮﻩ ﺭﺍﯼ ﮔﻴﺮﯼ ﺟﺎﻳﺰﻩ ﺍﺳﺘﻔﺎﻥ ﺻﺤﺒﺖ ﻧﻤﻴﮑﻨﻦ ﻭﺍﻻ ﻫﻤﺶ ﻣﺎﻓﻴﺎﺳﺖ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﺩﻳﮕﻪ ﺷﻮﺭ ﻗﻀﻴﻪ ﺩﺭﺍﻭﺭﺩﻥ ﻳﻌﻨﯽ ﻣﺜﻠﻦ ﺩﺍﻭﻳﺪ ﻓﺮﺭ ﻳﻪ ﺑﺎﺭ ﺣﻖ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺗﻮ ﺍﻳﻦ ﻫﻤﻪ ﺳﺎﻝ؟؟ ﻳﻪ ﺫﺭﻩ ﻣﻨﻄﻖ ﻭ ﺍﻧﺼﺎﻑ ﺭﻭ ﭼﺎﺷﻨﯽ ﻗﻀﻴﻪ ﮐﻨﻴﺪ، ﭼﺮﺍ ﻫﻤﺶ ﺭﺍﺟﺮ ﻳﻪ ﺑﺎﺭﻡ ﺭﺍﻓﺎ؟ ﺍﻳﻦ ﻣﻨﻄﻘﻴﻪ؟ ﻳﺎ ﺍﻟﻤﺎﻧﻬﺎﯼ ﺩﻳﮕﻪ ﺍﯼ ﻫﻢ ﻣﻬﻤﻪ؟
ﻣﻦ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﮐﺴﯽ ﻓﺮﻳﺎﺩ ﺑﺰﻧﻪ ﻭﺳﻂ ﺑﺎﺯﯼ ﺧﻄﺎﺏ ﺑﻪ ﺗﻤﺎﺷﺎﮔﺮ ﺑﮕﻪ ﺧﻔﻪ ﺷﻮ ﻳﺎ ﺍﺯ ﺍﻟﻔﺎﻅ ﺭﮐﻴﮏ ﺩﺭ ﻣﻬﻢ ﺗﺮﻳﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺎ ﺍﻧﺪﯼ ﻣﺎﺭﯼ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻪ ﻭ ﺍﺯ ﻗﻀﺎ ﺍﻭﻥ ﺳﺘﻢ ﺑﺒﺮﻩ، ﺍﺻﻦ ﺷﺎﻳﺴﺘﻪ ﺍﻳﻦ ﻣﻘﺎﻡ ﻫﺴﺖ؟
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-16-2013, 12:12 AM   #127
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

ببین دوست عزیز سعی کن از ادبیات تهاجمیت کم کنی...داریم بحث می کنیم با هم قرار نیست دعوا داشته باشیم...سعی کن یه کم بیشتر رو فلسفه ورزش تنیس مطالعه کنی اون وقت قطعا این چنین حرص نخواهی خورد...

نقل قول:
ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﺧﻴﻠﻴﻬﺎ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻣﻴﮕﻦ ﻫﻤﻴﻦ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﻫﺎ ﻫﻢ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺎﺷﻪ ﺗﻨﻴﺲ ﺟﺬﺍﺏ ﺗﺮ ﻣﻴﺸﻪ،
همچنین سعی کنید برای به کرسی نشاندن حرف خود ؛ از عده ای نا مرئی که <خیلی ها> خطاب می شن استفاده نکنید...خیلی ممنون می شم این <خیلی ها> رو نشون بدید...تکرار می کنم ای کاش با فلسفه ی ورزش تنیس بیشتر آشنا می بودید...

در هر صورت مطالبی که من در پست قبلی مطرح کردم کافی بود و الان هم دلیلی بر اضافه کردن مطلب جدیدی بهش نمی بینم...البته همون طور که قبلا هم گفتم اصن حرف های شما به قدری واضحه همه چیش که نیازی به پاسخ دادن نداره...

ویرایش توسط roger 4 ever : 09-04-2014 در ساعت 09:54 PM
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-16-2013, 12:32 AM   #128
mh_nik
Senior Member

آواتار mh_nik

پستها: 1,158
سپاس: 15,076
در 1,159 پست 8,472 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ... *Roger Federer*... _samprass _andre agassi _andy murray Nalbandian_

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺟﺎﻟﺒﻪ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻳﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﺣﺮﻑ ﻣﻴﺰﻧﻦ ﺗﻮ ﮔﻮﻳﯽ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﺍﻳﻦ ﺩﻭ ﺗﻨﻴﺲ ﺑﺎﺯ ﺑﻮﺩﻥ ﻭ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺧﺒﺮ ﺩﺍﺭﻥ، ﺩﻭﺳﺖ ﮔﺮﺍﻣﯽ ﺷﻤﺎ ﺍﮔﻪ ﺣﺘﯽ ﻳﻪ ﺑﺎﺭ ﻳﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﺯ ﺭﺍﻓﺎ ﺗﻮ ﺩﻭﺭ ﺍﻭﻝ ﻳﻪ ﮔﺮﻧﺪﺍﺳﻠﻢ ﺑﺎ ﻳﻪ ﺑﺎﺯﻳﮑﻦ ﮐﻮﺍﻟﻴﻔﺎﻳﺮ ﺭﻭ ﺩﻳﺪﻩ ﺑﻮﺩﯼ ﮐﻪ ﮐﻪ ﺑﻼﺷﮏ ﻧﺪﻳﺪﯼ ﺣﺮﻑ ﺍﺯ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﻭﻳﮋﻩ ﻧﻤﻴﺰﺩﯼ، ﺑﺎﺯﯼ ﻫﻢ ﻧﺰﺩﻳﮏ ﻧﺒﻮﺩ ﺭﺍﺟﺮ ﻣﺸﺨﺼﺎ ﻣﺼﺪﻭﻡ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺧﺐ ﻃﺒﻌﺎ ﻫﺮ ﮐﺲ ﺩﻳﮕﻪ ﺍﯼ ﻫﻢ ﺑﻮﺩ (ﻣﺎﺭﯼ ﻳﺎ ﻧﻮﺍﮎ) ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﯽ ﺧﺎﺻﯽ ﻧﻤﻴﮑﺮﺩ.
ﻣﻦ ﻧﻤﻴﻔﻬﻤﻢ ﺍﻳﻦ ﺟﻮ ﺧﺎﺹ ﺩﺍﺩﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﭼﻴﻪ؟
ایول ؛ من که این قسمت از حرفت را موافقفم.
ولی اینو هم اضافه کنم که ، شاید ، اگر هم این احترام ها بیشتر فقط جنبه ظاهری داشته باشن ولی این احترام ها رو بعضاً میذارن که من و ... که بازی رو تماشا میکنیم ؛ این بُعد مهم ورزش (اخلاق و جوانمردی) را فراموش نکنیم !

mh_nik آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mh_nik به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-16-2013, 12:39 AM   #129
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

احساس میکنم تچ ساپورتر عزیز کمی تند و گزنده و به دور از انصاف در مورد راجر صحبت میکنن
منی که دو سه ساله مستمر بازیها رو دنبال میکنم اولویت اصلیم از هزاران ویژگی برتر راجر همیشه اخلاق دلنشین و دوست داشتنیش بوده
Mohammad عزیز شما در مورد کم کسی صحبت نمیکنید ,برای من واقعا جای تعجبه که نحوه رفتاری راجر فدرر رو با بازیکنان درجه پایین و معمولی (منظورم نادال نیستا ) قیاس میکنید و انتظار دارین اونگونه باشه .

راجر فدرر دارای 17 گرند اسلم دنیای تنیس توجه بفرماید دنیای تنیس (یه جورای میشه خداگون)و دارنده تمام اقسام وانواع تایتل ها نه یه بار بلکه چندین بار کسی است که با تمامی اینها به تواضع فروتنی متانت مشهور و معروفه اما شما صحبت از بی اخلاقی میکنید .وااصفا چرا حرف از روی شکم سیری میزنید شما قطع یقین بدون اگه هر کسی من جمله من وشما 1/اپسیلون افتخارات راج رو- تو زمینه های کاریه خودمون-داشتیم دیگه خدا رو هم بنده نبودیم .

در ضمن راجر یک انسانه ,فرشته نیس ,امکان داره در بعضی شرایط سخت و تحت فشار چیزی گفته باشه یا کاری کرده باشه اما شما میدونید تمامی تعاریف و هر چیزی که در این جهان هست نسبیه ,راجر فدرر هم از این قضیه مستثنی نیس و اشتباهاتی میکنه اما در قیاس با رفتاری که من حیثالمجموع در این 15 سال حرفه ای از او شاهد بودیم پشیزی دیده نمیشه

یه مطلبی یادم اومد بگم بد نیس. چند وقته پیش راجر با جوکوویچ در بارکلیز بازی داشتند علی رقم بازیه عالی راجر در مقابل جوکو بازی رو باخت اما در کنفرانس خبری با پشتوانه ی هزاران عنوان و جایزه در کمال تواضع گفته بود: من هر انچه در توانم بود گذاشتم و دیگه بیشتر از این نمیشد . به این میگن مفهوم اخلاق و تواضع و فروتنی
پشت گود نشستن و بگو لنگش کن سهل ترین کار ممکنه اما در عمل مشخص میشه ارزش کار طرف چقدر بوده

ویرایش توسط SHIR FarHad : 03-16-2013 در ساعت 12:46 AM
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SHIR FarHad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-16-2013, 12:57 AM   #130
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

ﺍﻭﻟﻴﻦ ﺑﺎﺭ ﮐﻠﻤﻪ ﻓﺮﻭﺗﻨﯽ ﻭ ﻧﺎﻡ ﺭﺍﺟﺮ ﺭﻭ ﺩﺭ ﻳﮏ ﺟﻤﻠﻪ ﻣﻴﺒﻴﻨﻢ ﻓﺮﻫﺎﺩ ﺟﺎﻥ، ﺷﻤﺎ ﺍﺯ ﻣﻘﺎﻡ ﺫﻭﺏ ﺷﺪﮔﯽ ﻫﻢ ﮔﺬﺷﺘﯽ ﻭ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺎﻧﻪ ﺗﺒﺨﻴﺮﯼ ﺩﺍﺩﺍ
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)