بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

8-21 تیر - لندن، انگلیس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-30-2015, 03:31 PM   #31
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرند اسلم فصل Wimbledon 2015

[QUOTE=archi;107972]
نقل قول:
نوشته اصلی توسط MRF نمایش پست ها

حرف بنده را جعل نفرمایید من هرگز نگفتم جوکوویچ برنده میشه و اساسا پیش بینی درباره ی قهرمان تورنمنت نداشتم . خوب جمله را بخوانید عرض کردم این قطعیت و حتمیت از برتری راجر به فرض حضور در فینال از کجا می آید ؟

فکر کنم شما جمله اول من را کامل نخوندین
من گفتم در صورت راهیابی راجر به فینال و رویارویی با جوکویچ راجربرنده هست
وقتی شما میگید از کجا مطمینی یعنی شما فکر میکنی جوکویچ میبره
اما این قطعیت برای این میگم که به کارنامه راجر از ویمبلدون سال گذشته تا الان نگاه کنیم کارنامه خوبی بوده بعلاوه بر اینکه سال گذشته بازی خیلی نزدیکی را شاهد بودیم و راجر سر چند امتیاز حساس که تمرکز نداشت بازی را باخت ودیگر اینکه برد برای نوله در بازی پارسال خیلی مهم بود چون نامبر وان میشد و دیگر اینکه راجر از پارسال تمرکزش روی ویمبلدون امسال بوده البته در ورزش هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست اما من اون جمله را در ادامه اون حرف گفتم که بوریس بکر جنگ روانی راه انداخته که اینجوری تمرکز راجر را بهم بزنه و دیگر اینکه راجر بهترین عملکرد را داره در چمن و ....
البته تا فینال 6 بازی سخت در راهه
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2015, 03:34 PM   #32
archi
Senior Member

پستها: 301
سپاس: 311
در 294 پست 1,412 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andre agassi - Monica Seles - Arthur Ashe - Rafael Nadal -Maria Sharapova - Roger Federer - Billie Jean King - Maureen Connolly - Bryan Brothers - Bjorn Borg - Mansour Bahrami - Justine Henin - Mats Wilander - Jack Sock - Serena Williams - Martina Hingis

نقل قول:
نوشته اصلی توسط beeroz نمایش پست ها
از دوستان كسي اطلاع داره هيويت بعد از باخت ديروز ايا خداحافظي كرده؟؟؟
http://www.abc.net.au/news/2015-06-3...defeat/6582370

پیرمرد کهنه کار تنیس استرالیا پس از باخت از یارکو نایمینن فنلاندی در پیکاری دراماتیک که پنج ست به طول انجامید و در ست پایانی هم 11 - 9 به شکست انجامید ، بازپسین حضورش را در ویمبلدون با تشویق های گرم هواداران به سرانجام رساند . چنان که پیداست لیتون هیوییت سال آینده در اوپن استرالیا از تنیس خداحافظی خواهد کرد .
archi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی archi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2015, 03:50 PM   #33
archi
Senior Member

بازیکن (های) مورد علاقه: Andre agassi - Monica Seles - Arthur Ashe - Rafael Nadal -Maria Sharapova - Roger Federer - Billie Jean King - Maureen Connolly - Bryan Brothers - Bjorn Borg - Mansour Bahrami - Justine Henin - Mats Wilander - Jack Sock - Serena Williams - Martina Hingis

[QUOTE=MRF;107976]
نقل قول:
نوشته اصلی توسط archi نمایش پست ها

من جمله را کامل خواندم ، انسان مختاره هر جور که می خواهد فکر کند ولی تا وقتی چیزی رو روشن و با صراحت بیان نکرده شما مجاز نیستید پیش داوری کنید ، فرضا بنده فکر کنم نواک میبره ؟ آیا گفتم حتما و قطعا و جزما جوکوویچ برنده است ، شانس برد راجر صفره ؟ در پیش بینی اصل عدم قطعیت حاکمه با احتمال ، امکان ، شاید ، احتمال دارد که ، شاید چنین شود ، سر و کار داریم ، قطعیت ، جزمیت و حتمیت مربوط به ساحت خشک اندیشان و متعصبان است نه آدم روشنی مثل شما . شاید اگر واقعا یکی از متعصبان سایت این حرف رو می زد من چیزی نمی گفتم . در مورد بازی های روانی بوریس بکر تا حدی با شما موافقم . به هر صورت اگر گله مند شدید عذر میخوام قصد رنجش نداشتم .

اما این قطعیت برای این میگم که به کارنامه راجر از ویمبلدون سال گذشته تا الان نگاه کنیم کارنامه خوبی بوده بعلاوه بر اینکه سال گذشته بازی خیلی نزدیکی را شاهد بودیم و راجر سر چند امتیاز حساس که تمرکز نداشت بازی را باخت ودیگر اینکه برد برای نوله در بازی پارسال خیلی مهم بود چون نامبر وان میشد و دیگر اینکه راجر از پارسال تمرکزش روی ویمبلدون امسال بوده البته در ورزش هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست اما من اون جمله را در ادامه اون حرف گفتم که بوریس بکر جنگ روانی راه انداخته که اینجوری تمرکز راجر را بهم بزنه و دیگر اینکه راجر بهترین عملکرد را داره در چمن و ....
کاربر زیر از شما archi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
MRF
قدیمی 06-30-2015, 03:52 PM   #34
archi
Senior Member

[QUOTE=MRF;107976]
نقل قول:
نوشته اصلی توسط archi نمایش پست ها

من جمله را کامل خواندم ، انسان مختاره هر جور که می خواهد فکر کند ولی تا وقتی چیزی رو روشن و با صراحت بیان نکرده شما مجاز نیستید پیش داوری کنید ، فرضا بنده فکر کنم نواک میبره ؟ آیا گفتم حتما و قطعا و جزما جوکوویچ برنده است ، شانس برد راجر صفره ؟ در پیش بینی اصل عدم قطعیت حاکمه با احتمال ، امکان ، شاید ، احتمال دارد که ، شاید چنین شود ، سر و کار داریم ، قطعیت ، جزمیت و حتمیت مربوط به ساحت خشک اندیشان و متعصبان است نه آدم روشنی مثل شما . شاید اگر واقعا یکی از متعصبان سایت این حرف رو می زد من چیزی نمی گفتم . در مورد بازی های روانی بوریس بکر تا حدی با شما موافقم . به هر صورت اگر گله مند شدید عذر میخوام قصد رنجش نداشتم .
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی archi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2015, 04:18 PM   #35
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV

[QUOTE=archi;107979]
نقل قول:
نوشته اصلی توسط MRF نمایش پست ها

اقا با ارادت حضور شما
من از حرفهای شما گله مند نشدم بلکه از مصاحبتتون خوشحال شدم
من تو زندگیم سعی میکنم از تعصب قضاوت و قطعیت و ... دوری کنم
اما انکار نمیکنم که بعنوان طرفدار راجر دوست دارم تو تورنمتهای بزرگ قهرمان بشه البته در صورت بازی خوب
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2015, 10:01 PM   #36
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

خب راند یک مسابقات به پایان رسید و خدا رو شکر در 2 روز هم به پایان رسید نه 3 روز که به نظر من کار جالبی نیست که راند یک رو سه روزه برگزار کنند.
اما اتفاقات خیلی جالبی افتاد و اون باخت هوییت بود که من به شخصه خیلی دوست داشتم بیاد بالا و حداقل با نوله بازی کنه.باخت جینی بوچارد خیلی دور از ذهن نبود ولی اتفاق افتاد و در همین حال باخت جک ساک بود که البته این رو باید بدونیم که groth سرویس های خیلی خوبی داره.نیشیکوری هم 5 سته کرد که به نظر من اضلا عجیب نیست چون من فکر میکنم نیشی توی چمن اصلا نمی تونه بازی خودشو بکنه و نمی دونم چرا امیدوارم بهتر بشه.zeverev هم اولین برد در گرند اسلم رو با یک بازی 5 سته به دست اورد که واقعا به نظر من باید ی نسل جدید وارد تنیس بشه.
اما بریم سراغ بیگ4 از نواک شروع میکنم. نواک خیلی از لحاظ روانی به نظر من پایین بود اصلا جالب نبود درسته که راند 1 و خیلی اشتباهات ادم از انتظاراتش بیشتره و دلیل نمیشه این همه منتال نامبر 1 تنیس جهان به هم بخوره.در مورد نگاه های جوکو هم بگم که من واقعا از نگاه کردن و حرف زدن بازیکن با باکس خودش خوشم نمیاد وکلا هم از نگاه کردن های مثلا متفکرانه بکر به بازیکن ها متنفرم اما اصلا نمیشه گفت که بکر به نواک میگه که چی کار کن.فکر کنم همون جنبه روانی و اعتماد به نفس رو به نوله میده و اگر کسی داشته باشه از طرف باکس کوچ بشه رافا هست که بازم فعلا این کار ها انجام نشده در چند تور اخیر اما دیگه رافا زیادی با باکس در ارتباطه.اما ی چیزدیگه در مورد نوله لیز خوردن روی چمن و من با تمام احترامی که به بازی کردن نوله دارم ولی به عنوان رنک یک دنبا اصلا زیبا نیست که روی هر 3 زمین زس و هارد و چمن ادم با یک فوت ورک وارد بشه و اون لیز خوردنه به نظر من اصلا زیبا نیست و اسیب پذیر هم هست
بریم سراغ اندیندی خیلی خوب نبود در واقع انقدر که از خودس تعربف می کرد خوب نبود که طبیعیه چون راند 1 بود و البته باید به بازی خوب کوکوشکین اشاره کنیم که واقعا اذیت کرد اندی رو. به نظر من اندی باید فقط با شراط خودش رو تطبیق بده تا خوب بشه همین.
رافا.رافا به نظر من شروع خوبی داشت باید روی فورهند هاش کار کنه تا بتونه باهاش به خوبی حمله کنه ولی در کل خوب بود البته بلوچی اصلا روی چمن بلد نیست بازی کنه ولی چالش اول رو خوب رد کرد به طور کلی به نظرم رافا امسال خیلی بهتر خواهد بود اگر بتونه هفته اول رو راحت رد کنه و حریف بعدش هم برون هست که در هاله ی بار رافا رو زد و الان هم بهش خورده و به نظر من در چمن بد خیلی بازی نمی کنه و باز بازی سختی هست
و اما در اخر به راجر می پردازیم کسی که از اول سال هدفش ویمبی بود و حالا با جمهور در راند یک بازی کرد خیلی بازی جالبی نبود از بس که دابل فالت می دیدیم از جمهور و شاید همین باعث شد در ریترن فدرر سرد بشه البه راجر از ست سوم کاملا بیخیال و نمایشی بازی میکرد چون دیگه خود حریف به اندازه کافی خراب می کرد.ولی باید روی سرویس کار کنه اصلا سرویس 1 های خوبی نداشت و البته توی ریترن باید کار کنه که چه جوری کنترل بیشتری روی توپ داشته باشه و شاید هم هاف والی.
خب این بود خلاصه ای از راند 1 امیدوارم راند های بعد زیبا تر باشن

ویرایش توسط Mahdi Naji : 06-30-2015 در ساعت 10:06 PM
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2015, 06:29 AM   #37
beeroz
Roger's Fan

آواتار beeroz

پستها: 173
سپاس: 3,913
در 131 پست 969 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.federer t.hass g.dimitrof s.lisicky s.wawrinka kh.delpotro s.cristea

منم يه نكته اضافه كنم كه در راند 1 خيلي از بازيا 5سته شد ونشون از نزديكي و سختي بازيا ميده كه در راندهاي بعدي بسيار زيبا ميكنه رقابتارو
beeroz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی beeroz به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2015, 09:58 PM   #38
ali mohsenian
Member

پستها: 41
سپاس: 283
در 36 پست 102 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Djokernole_ cilic_dima_delpo

دوستان فدرری لطفا الکی دل خود را صابون نزنید مصمعن باشید راجر قهرمان نمیشه هر کی رو ببره نواک رو نمیتونه شکست بده دست راجر برای نواک رو شده مانن مسترز های رم و ایندین ولز و نواک هم دیگه اون نواک ترسو نسبت به راجر نیست تنها راه پیروزی راجر بر نواک تغیر استراتژی هست که اونم با توجه به سن راجر ممکن نیست و هیچ بعید نیست فدرر فردا در برابر کوئری حذف بشه کی فکر میکرد سال 2013 استاخوفسکی فدرر رو در همین راند حذف کنه به نظرم کوئری هم همین توانایی رو داره
ali mohsenian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما ali mohsenian به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-02-2015, 07:09 AM   #39
beeroz
Roger's Fan

آواتار beeroz

پستها: 173
سپاس: 3,913
در 131 پست 969 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.federer t.hass g.dimitrof s.lisicky s.wawrinka kh.delpotro s.cristea

سلام بچه ها دلیل walk over نیشیکوری رو کسی میدونه
beeroz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما beeroz به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-02-2015, 07:59 AM   #40
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط beeroz نمایش پست ها
سلام بچه ها دلیل walk over نیشیکوری رو کسی میدونه

درود بر شما

دلیل انصرافش گویا بروز مصدومیت در ناحیه‌ی ماهیچه ساق پای چپ بوده.
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)