بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

5-19 خرداد - پاریس، فرانسه

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان رولند گاروس 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 24 16.00%
راجر فدرر 63 42.00%
رافائل نادال 61 40.67%
داوید فرر 0 0%
توماس بردیک 1 0.67%
جو ویلفرد سونگا 1 0.67%
سایر تنیسور ها 0 0%
رأی دهندگان: 150. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-28-2013, 11:16 AM   #101
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
میشه بگی چطور حساب کردی که نواک بیشتر از اونها استراحت میکنه؟ راجر بازی اولش رو یکشنبه بازی کرد و بازی دومش رو چهارشنبه بازی میکنه(2روز استراحت). رافا بازی اولش دوشنبه بود و بازی دومش 5 شنبه خواهد بود (2روز استراحت) . نواک بازی اولش سه شنبه. بازی دوم 5شنبه. بازی سوم شنبه. بازی چهارم دوشنبه. یک چهارم چهارشنبه. نیمه نهایی جمعه و فینال یکشنبه.(همه بازیها در صورت رسیدن به فینال با یک روز استراحت خواهد بود)
خیالت راحت خیلی بی حساب تر از این حرفاست. مگه یو اس اپن 2012 رو یادت رفت نواک نیمه نهایی رو شنبه با فرر بازی کرد و یکشنبه فینال رو با ماری؟ که نواک ست 5 با ماری توان راه رفتن دیگه نداشت.
خو بارون اومد بازيشون (نواك-فرر) افتاد يكشنبه.در غير اين صورت مثل هميشه هر دو مسابقه نيمه نهايي مردان روز شنبه برگزار ميشد و يكشنبه هم فينال بود.يو اس اوپن هميشه اينجوري بوده.حالا ديگه بارون اومده به برنامه ريزي و حساب كتاب مسئولين چه ربطي داره؟
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-28-2013, 12:07 PM   #102
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

من با خودم گفتم آخه یک گرنداسلم که نمی تونه این جوری باشه.
یعنی این قدر باید بی حساب باشه
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-28-2013, 12:31 PM   #103
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

سوزوندي يك نفرو ، خوشحال كردي يك دنيا رو
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg b_27-05-Monfils-Gael-50.jpg (55.7 کیلو بایت, 197 نمایش)
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-28-2013, 01:12 PM   #104
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
میشه بگی چطور حساب کردی که نواک بیشتر از اونها استراحت میکنه؟ راجر بازی اولش رو یکشنبه بازی کرد و بازی دومش رو چهارشنبه بازی میکنه(2روز استراحت). رافا بازی اولش دوشنبه بود و بازی دومش 5 شنبه خواهد بود (2روز استراحت) . نواک بازی اولش سه شنبه. بازی دوم 5شنبه. بازی سوم شنبه. بازی چهارم دوشنبه. یک چهارم چهارشنبه. نیمه نهایی جمعه و فینال یکشنبه.(همه بازیها در صورت رسیدن به فینال با یک روز استراحت خواهد بود)
خیالت راحت خیلی بی حساب تر از این حرفاست. مگه یو اس اپن 2012 رو یادت رفت نواک نیمه نهایی رو شنبه با فرر بازی کرد و یکشنبه فینال رو با ماری؟ که نواک ست 5 با ماری توان راه رفتن دیگه نداشت.
بیشتر که استراحت نمی کنه ولی کمترم استراحت نمی کنه.این مشکل فقط همون روزای اوله بعد بازی ها رو یکسان می کنند هرچند بارون هایی که میاد کارو خراب و غیر قابل پیش بینی می کنه و ممکن کار برای نواک بدتر هم بشه مثل الان که بارون میاد.ولی یو اس اوپن رو خوب اومدیاگه عقب ننداخته بودند ممکن بود نواک به فرر ببازه(تاکید می کنم ممکن بود)قبول داری که؟در ضمن اونم باز به مسئولین ربطی نداشت چون شرایط جوی رو کاریش نمیشه کرد و اگه درست یادم باشه خود نواک اصرار داشت بازی عقب بیوفته(با توجه به اینکه باد ریتم بازیشو برابر فرر بهم زده بود و ست اول رو خیلی راحت باخت).ولی تورنمنتی که تصمیم مسئولین توش خیلی موثر بود استرالیا بود عزیز دلمکه یه بازی سه سوته با فرر کردید بعد برنده اندی-فدرر هر کی که میخواست باشه معلوم بود خسته از بازی میاد بیرون.اونوقت از نواک یه روز کمتر استراحت می کردبه این میگند گند مسئولین.شما چرا اینارو نمی بینی؟
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-28-2013, 01:32 PM   #105
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sahand نمایش پست ها
ولی تورنمنتی که تصمیم مسئولین توش خیلی موثر بود استرالیا بود عزیز دلمکه یه بازی سه سوته با فرر کردید بعد برنده اندی-فدرر هر کی که میخواست باشه معلوم بود خسته از بازی میاد بیرون.اونوقت از نواک یه روز کمتر استراحت می کردبه این میگند گند مسئولین.شما چرا اینارو نمی بینی؟
كاري به جنبه كل كل بين شما نوله و اندي فنز ندارم.ولي برنامه استراليا به نظرم هيچ مشكلي نداره.درسته بازيكني كه سمي دوم رو ميبره ي روز كمتر استراحت ميكنه، ولي بين سمي و فينال 1 روز كامل استراحت داره.دقيقا مثل راندهاي قبلي.ديگه خو نميتونن بيان كه برنامه كل تورنومنت رو عوض كنن تا جوري بشه كه هر دو بازي سمي تو ي روز برگزار بشه.اينجوري حداقل 1 روز از جذابيت مسابقات و بليط فروشي و پخش تلويزيوني و ... ضرر ميبينن.گرند اسلمي هم كه اين كار رو انجام ميده ويمبي هست.هفته دوم يك روز بازياي مردان هست و يك روز بازياي زنان.برا يكي مث من هفته دوم يك روز در ميان جذابيت داره.اصلا روزي كه بازي زنان برگزار ميشه نگاه نميكنم.ديگه نتايج و عواقبش از نظر مالي برا تورنومنت اونا چجوريه رو خودشون ميدونن و هرجوري به نفعشون باشه عمل ميكنن.
ولي به هر حال يو اس اوپن مزخرفترين برنامه ريزي رو داره، بدون هيچ شك و شبهه اي.برا اينكه درامد تلويزيونيشون بالا بره ميان سمي و فينال رو ميندازن شنبه و يكشنبه كه روز تعطيله تو اكثر نقاط دنيا.اين فينال دوشنبه هم كه در اينده اجرا ميشه واقعا مضحك و بي معنيه خب سمي رو ي روز بيارين عقب.
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-28-2013, 02:37 PM   #106
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

بارون بند اومد.
امیدوارم بعدازظهر(به وقت پاریس)دوباره بارون نگیره

ویرایش توسط Mahdi Naji : 05-28-2013 در ساعت 02:42 PM
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-28-2013, 02:39 PM   #107
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

تا بارونه یه پستی دَر کنیم.

اول در مورد قهرمان. به احتمال حداقل 90% از بالای جدوله. به نظرم سمی ِ نادال - نوله در صورت شکل گیری یکی از بهترین و جذاب ترین بازی های امسال خواهد شد. نوله فعلا تنها کسیه که برابر نادال تو رولند شانس خوبی داره. بقیه نهایتا 5-10% شانس دارن امسال چون نادال فعلا در اوج قرار نداره . (برندز هم اگه دیروز دقت می کرد تایبرک رو می برد ، حداکثر 10% شانس داشت از دید من.) تنها دو نفر در این سالها بیش از 1 ست از نادال گرفتن. ایزنر که هر دو رو تایبرک گرفت و زنده یاد اَمام رابین تصور باخت نادال در رولند دشواره برام و اون 90% ی که در خط دوم گفتم بیشترش متعلق به ناداله. ولی ما امید داریم تا جوکر بیاد فینال و شانس قهرمانی داشته باشیم. اون رای نظرسنجی هم مال همینه (البته باز هم نواک فیوریت خواهد بود ولی امید هست...)

دوم در مورد راجر. قرعه خیلی خوبه. درسته فدرر با این فرانسوی ها تا حدی مشکل داره ولی راه تقریبا همواره. با بنتو شاید 1 ست سخت بشه ولی می بریم و با سیمون هم راحت می بریم. جو رو هم تو خاک قاعدتا باید بزنیم ولی جو گیر بشه سخته جلوی سرو 1 و فورهندش بازی کردن. تماشاچی ها هم هستن. اما بازم میگم راجر با تجربه ش هر طور شده این بازی رو (در صورت شکل گیری) رد می کنه. اونور احتمال فرر صعود کنه. اگه نیمه نهایی فدرر - فرر باشه و بازی قبل هم طولانی باشه ، ممکنه کار گره بخوره اما بعیده اولین پیروزی فرر مقابل فدرر در گرند اسلم رقم بخوره. ریترن فدرر نسبت به چند ماه قبل بهتره به نظرم و میتونه اینجا کمکمون کنه که راحت تر پیروز شیم. تنها نکته نگران کننده تا فینال شرایط سنی راجر هست. از نظر بدنی مشکلی نداریم به اون شکل ولی با بالا رفتن روزای بد زیاد میشن ، اشتباهات بیشتر میشن و امکان وقوع شگفتی هم هست. امیدوارم اینطور نشه و با قدرت و با یه نمایش طوفانی و زیبا تا فینال بیایم بعد ببینیم چی میشه.

در مورد بردیک ، خیلی خوشحالم که باخت . نه به خاطر اینکه سمت ما بود ، به خاطر اینکه همیشه به ضرر ما کار کرده. منم همیشه دوست دارم ببازه ، حتی دور 1 تورنمنت 250 تایی که هیچکس هم توش نیس. (به نظرم میومد بالا ارنستس میزدش ، 1% به 1/4 نهایی می رسید فرر حالشو می گرفت و 0.001% هم به ما می خورد تو خاک کار خاصی نمی تونست بکنه.) البته اینجوری فایده نداره. حداقل 1 بار باید تو گرند ببریمش.

آخرم در مورد بقیه بازیکنام. کلا تو رولند از بچگی شانس نداشتم ، برخلاف ویمبی که سالی که یکی از بازیکنای مورد علاقه م قهرمان نمیشد احساس می کردم یه چیزی گم کردم. الانم هیچ انتظاری از هیچ کس ندارم. بردید ، دمتون گرم. باختید ، به درک! فقط لعنت به ذات کسی که جاده صاف کن بشه.
در این صورت امیدوارم بلایی سرش بیاد که تنیس یادش بره

کلا به نظرم امسال شاهد شگفتی های بیشتری در تنیس خواهیم بود ، ولی تو رولند کمتر.
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
34 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-28-2013, 03:22 PM   #108
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نیما 93 عزیز قبول دارم که بهترین برنامه ریزی برای گرند اسلم استرالیا است. فقط نیمه نهایی یک فرق میکنه که سال 2012 به سود نادال شد و 2 روز استراحت کرد و سال 2013 به نفع نواک شد که 2روز استراحت کرد. قابل توجه سهند جان که میگه 2013 به نفع نواک شد. نواک هم در 2012 همین شرایط رو داشت. ولی باز استرالیا خوبیش این است که حداقل هر تنیسوری که بره فینال یک روز رو استراحت میکنه.
تا اونجا که یادم است من همیشه 2تا بازی نیمه نهایی گرن اسلمها جمعه و فینال یکشنبه بوده. فکر کنم اشتباه میکنی نیما که یو اس اپن همیشه نیمه نهایی شنبه و فینال یکشنبه بوده.
اما سهند جان قبول دارم اگه مسئولین بازی در نیمه نهایی یو اس اپن 2012 بازی رو متوقف نمیکردن شاید نوله میباخت با اون باد شدید. ولی این رو هم قبول داری که رولند گاروس 2012 اگه بعد از اینکه بارون بند میومد بازی رو ادامه میدادن و به فردا موکول نمیکردن احتمال اینکه نوله رافا رو ببره بود؟
من میگم این اتفاقها برای هر تنیسوری پیش میاد پس مسئولین جوری برنامه ریزی کنن که هر تنیسور حداقل یک روز استراحت کنه. نه اینکه بعد از فینال 2012 یو اس اپن که نوله باخت این تصمیم رو گرفتند که فینال از سال 2013 دوشنبه برگزار بشه.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-28-2013, 03:33 PM   #109
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
تا اونجا که یادم است من همیشه 2تا بازی نیمه نهایی گرن اسلمها جمعه و فینال یکشنبه بوده. فکر کنم اشتباه میکنی نیما که یو اس اپن همیشه نیمه نهایی شنبه و فینال یکشنبه بوده.
رولند و ویمبی اینجوریه.

امریکا به همین معروفه اصلا که نیمه نهاییاش شنبه س. super saturday?!
پارسالم قرار بر این بود که نیمه نهایی ها شنبه و فینال یکشنبه باشه که بدلیل تاخیر در بازی ها برنامه عوض شد.
قبلا که بیشتر سرو والی بود و بازی ها طولانی نبود این کار جواب می داد ولی الان جواب نمیده دیگه.
البته از دید من امریکایی که فینالش دوشنبه باشه اعتباری نداره kidding...

ویرایش :

یادش بخیر پارسال

1 سال گند زدی پسر امروز خیلی خوب بود ، به جز مهم ترین پوینت های هر 3 ست که گند زدی همه رو. نری تا سال بعد گند بزنی دوباره

ویرایش توسط Pouya : 05-28-2013 در ساعت 09:59 PM
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-28-2013, 10:45 PM   #110
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova

خوب بازی نواک تموم شد و توی بازی که زیاد خوب نبود برنده شد. .البته ست دوم وقتی بریک پوینت شد ، خیلی انگیزه پیدا کرد و یه لحظه فوق العاده شد.بهرحال بازی اول شرایط خاص خودش رو داره.امروزم یکم بازیها بیش از حد به تاخیر افتاد و شرایط یکم بد شد.نادال و نوله توی بازیهای اول زیاد خوب نبودند ولی بعید میدونم از بازی بعد این قضیه بازم ادامه پیدا کنه.مطمئننا هر دوشون از بازی بعد خیلی بهتر بازی خواهند کرد.بازی بعدی نوله با Guido Pella آرژانتینیه، پنج شنبه است که نفر 83 امه.بعید میدونم مشکلی پیدا کنه.در ضمن بگم این دیوید بعضی اوقات توی بازی با نوله کارهای خیلی قشنگی میکرد و کلا سرویسهای خوبی داشت.توی ست اولم نوله رو به دردسر انداخت.ولی خوب برای بردن امثال نوله و نادال و فدرر باید خیلی خیلی خیلی بیشتر از اینها خوب باشی.مخصوصا که باید سه ست برنده شی و این ادمها به راحتی توی گرند اسلم به کسی باخت نمیدند.یکی دو بازی رو خودم دیدم که مثلا راجر فدرر دو ست اولو باخته اما سه ست بعد رو برده. یا بازی نواک با استن توی ملبورن که نواک هر جوری بود بازی رو سه بر دو برد.امیدوارم نیمه نهایی نادال و نوله و فدرر و سونگا (البته نمیدونم سونگا تا قبل از نیمه نهایی به فدرر میخوره یا نه) رو ببینیم.راستی پیراهن آبی نوله خیلی بهش میومد.به امید قهرمانی نوله.
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)