بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

9-22 شهریور - نیویورک، ایالات متحده

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-10-2015, 02:46 PM   #211
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط s.wawrinka نمایش پست ها
اقای JFK من مطمعن هستم شما همون 289 سابق هستید چون لحن صحبت هاتون در جهت تخریب هواداران فدرر رو داره از مسعولین انجمن خواستارم هرچه سریع تر اکانت این اقا رو بن کرده ورسیدگی شود تا انقدر رو اعصاب هواداران فدرری راه نرند با تشکررررررر
طرف سه روزه عضو شده بعد 289 پارسال را میشناسه!!
به این میگن سوتی با چه نوابغی طرفیم

تو کی هستی؟ سوئیس اکسپرس!؟
مطمئنم استن نیستی شاید خود راجی!؟ استن بزن بپوکونش
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-10-2015, 03:15 PM   #212
s.wawrinka
Banned Users

پستها: 30
سپاس: 0
در 23 پست 36 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

من هم طرفدار فدرر هستم هم واورینکا ولی شما انقدر بی شعورهستید که توی پست هاتون تجدید نظرنمیکنید احمق نادان خخخخخ
s.wawrinka آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما s.wawrinka به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-10-2015, 03:58 PM   #213
masa
Senior Member

آواتار masa

پستها: 260
سپاس: 29
در 189 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر، نیشیکوری، ماری، سرنا ویلیامز، ایوانویچ، شاراپووا

استن بازیش بگیره، هیچکسی نمیتونی متوقفش کنه، نمونه اش رولند امسال که حتی آماده ترین جوکوویچ هم از پسش برنیومد! بهرحال حتی اگر راجر به فینال برسه، قطعاً استن انرژی زیادی ازش میگیره. در اون سو هم من بازی چیلیچ نواک رو 5 سته میبینم! چیکار کنم، خواب دیدم 3-2 به نفع چیلیچ شده!!!
استن-راج هم 4سته شده بود ولی نمیدونم کی برنده شده بود.
masa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی masa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2015, 04:20 PM   #214
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Exclamation پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

خبرو بخونید و بعد بریم بمیریم همگی با هم ؟!!
.
.
.

دستگیری اشتباهی تنیسور مطرح جهان در آمریکا

تنیسور مشهور آمریکایی به صورت اشتباهی از سوی پلیس نیوریورک دستگیر شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، جیمز بلیک ستاره تنیس جهان که در تازه‌ترین رده‌بندی در جایگاه هشتم جهان قرار دارد روز گذشته به صورت اشتباهی از سوی پلیس نیویورک به مدت 15 دقیقه دستگیر شد.

نیویورک دیلی در این باره گزارش داد این تنیسور در حالی که منتظر تاکسی بیرون از هتل منهتن ایستاده بود توسط پلیس دستگیر شد. بلیک اعلام کرده وقتی کنار پیاده‌رو ایستاده بود توسط 5 پلیس سفیدپوش دستگیر شده، در حالی که مردم محلی مدعی شده‌اند که وی به دلیل یک رفتار نژادپرستانه دستگیر شده است.

پلیس نیز در این باره اعلام کرد این ورزشکار به اشتباه دستگیر شده است. آنها اعلام کردند اتهامات بیشتر توسط نیروهای داخلی می‌تواند مورد بررسی قرار بگیرد.

بلیک که خود آمریکایی است در این باره گفت: این دستگیری واقعا ترسناک و احمقانه بود.

آمریکا در حال حاضر میزبانی مسابقات آزاد را برعهده دارد.
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2015, 04:43 PM   #215
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط BABAK نمایش پست ها
.
.
.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، جیمز بلیک ستاره تنیس جهان که در تازه‌ترین رده‌بندی در جایگاه هشتم جهان قرار دارد روز گذشته به صورت اشتباهی از سوی پلیس نیویورک به مدت 15 دقیقه دستگیر شد.

نیویورک دیلی در این باره گزارش داد این تنیسور در حالی که منتظر تاکسی بیرون از هتل منهتن ایستاده بود توسط پلیس دستگیر شد. بلیک اعلام کرده وقتی کنار پیاده‌رو ایستاده بود توسط 5 پلیس سفیدپوش دستگیر شده، در حالی که مردم محلی مدعی شده‌اند که وی به دلیل یک رفتار نژادپرستانه دستگیر شده است.

پلیس نیز در این باره اعلام کرد این ورزشکار به اشتباه دستگیر شده است. آنها اعلام کردند اتهامات بیشتر توسط نیروهای داخلی می‌تواند مورد بررسی قرار بگیرد.

بلیک که خود آمریکایی است در این باره گفت: این دستگیری واقعا ترسناک و احمقانه بود.

اگه کسی زنده مونده اینم بخونه!!!

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، راجر فدرر 34 ساله تنیسور مطرح جهان امروز با پیروزی (6-3، 6-3 و 6-1) در 87 دقیقه مقابل ریچارد گاسکوئت به مرحله نیمه‌نهایی تنیس آزاد آمریکا راه پیدا کرد.

فدرر تا کنون 17 بار مقابل گاسکوئت در گرنداسلم به پیروزی رسیده است.

وی بعد از این پیروزی گفت: از سال‌ها قبل تا کنون تلاش می‌کنم تصویرسازی کنم که در این سن هم می‌توان برای بازی در سطح بالا امیدوار بود.

فدرر ادامه داد: ما قادر به گرفتن توپ در کمترین زمان بودم و فکر می‌کنم با گذشت زمان و بیشتر شدن سنم بهتر از قبل نتیجه می‌گیرم.

وی فردا در نیمه نهایی به مصاف استان واورینکا خواهد رفت.
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2015, 04:58 PM   #216
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahdi Naji نمایش پست ها
خب راجر هم دقیقا همینه بدون تعارف به نظر من با همین سطح بازی کنه می بازه از استن.استن بازیکنی نیست که مثل گسکه یا ردکنه با اسپین یا انفورس بده و یا وقتی میای روی تور همش ی ترفند روت اجاره کنه.راجر باید حواسش حسابی جمع باشه چون استن اصلا با کسی شوخی نداره.به نظر میرسه الکی دارن راجر رو بزرگ میکنن چون مشخصه باید بهتر بازی کنه اگر می خواد حتی استن رو ببره.
نظر شما محترمه ولی تو این چند روز من هر تحلیلی و نظری و کامنتی در مورد راجر تو منابع معتبر خوندم همه میگند که اگه راجر به همین شکل بازی کنه نواک هم حریفش نمیشه در واقع هیشکی نمیخواد راجر سطحشو بالا ببره همین سطحشو اگه بتونه حفظ کنه کافیه.
بهرحال نمیدونم برچه اساسی همچین حرفایی میزنید حرفای شما کاملا مغایر هست در مقایسه با نظرات غالب کارشناسان تنیس تو این چند روز .
این جملتون هم که اصلا قابل هضم نیست البته خیلی هم عجیب و غریبه "

به نظر میرسه الکی دارن راجر رو بزرگ میکنن"
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2015, 05:11 PM   #217
s.wawrinka
Banned Users

پستها: 30
سپاس: 0
در 23 پست 36 بار سپاسگزاری شده

سبک بازی استن رو خیلی دوست دارم .استن اندرسون رو که دو رو پیش ماری رو به نفس نفس انداخته بود پودرش کرددددددد ..استن بکهنداش واقعا بی نظیره ...به امید قهرمانی واورینکا
s.wawrinka آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-10-2015, 05:21 PM   #218
aboos
Junior Member

پستها: 10
سپاس: 503
در 8 پست 91 بار سپاسگزاری شده

سلام،

به نظر جوكوويچ يه شانس بزرگ آورد كه تو سينسي به راجر باخت و راجر تو رنكينگ دوم موند. وگرنه نيمه نهايي مي خورد به راجر و از صعود به فينال باز ميموند!!!
aboos آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-10-2015, 07:16 PM   #219
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط masa نمایش پست ها
استن بازیش بگیره، هیچکسی نمیتونی متوقفش کنه، نمونه اش رولند امسال که حتی آماده ترین جوکوویچ هم از پسش برنیومد! بهرحال حتی اگر راجر به فینال برسه، قطعاً استن انرژی زیادی ازش میگیره. در اون سو هم من بازی چیلیچ نواک رو 5 سته میبینم! چیکار کنم، خواب دیدم 3-2 به نفع چیلیچ شده!!!
استن-راج هم 4سته شده بود ولی نمیدونم کی برنده شده بود.
نباید تاثیر استراحت و ریکاوری دو روزه استن قبل از فینال رولند را فراموش کنی
نواک بنده خدا یک روز قبل از فینال تو سروکول ماری می زد
نواک بنظر من 3-0 چیلیچ را می بره و توی فینال هم حداکثر یک ست میده
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-10-2015, 07:28 PM   #220
مهران
Senior Member

آواتار مهران

پستها: 420
سپاس: 2,884
در 405 پست 3,181 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط BABAK نمایش پست ها
.
.
.

و بدتر اینکه اخبار ورزشی صدا و سیما هم این خبرو با تمام اشتباهاتش پوشش داد! یعنی هنوز یکی پیدا نشده اون داخل که متوجه این اشتباه فاحش بشه!!
البته اولین باری نیستش که راجع به تنیس از این دست سوتیا میزن!
مهران آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مهران به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)