بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2009 > تورنمنتهای مردان > Shanghai ATP Masters

Shanghai ATP Masters

October 12-16, Shanghai, China

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه فینال رو چگونه پیش بینی می کنید؟!
رافا در 2 ست 3 15.00%
رافا در 3 ست 2 10.00%
نیکلای در 2 ست 10 50.00%
نیکلای در 3 ست 5 25.00%
رأی دهندگان: 20. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-15-2009, 11:33 AM   #501
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeedzr نمایش پست ها
منظورت رده سوم هست دیگه؟
نه اون که امسال اتفاق افتاد و سر جمع 1 ماه هم نشد از سال 2005 تا اواسط امسال رو حساب کنیم، چه کسی تو زمان فدرر بجز رافا تونسته این ثبات رو داشته باشه؟؟ خواهشا اگه میتونید مثالی بیارید
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2009, 11:36 AM   #502
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
تنیسور بی ثبات که هزار تا ریخته عزیز من اگه ثبات کاری معنائی نداشت که پس رنکینگ رو برای خنده اختراع کردن؟؟
گیریم که سافین بی ثبات بوده ... ولی میتونی بگی تو استرالیای 2005 چون بی ثبات بوده شاخ نبوده ؟!
مثلا میتونی بگی نوله تو استرالیای 2008 شاخ نبوده ؟
میتونی بگی رادیک سال 2004 و 2005 و 2009 توی ویمبلدون یا 2006 توی آمریکا شاخ نبوده ؟! بوده دیگه عزیزم ... چه تنیسور با ثباتی باشه چه نباشه

نقل قول:
نه اون که امسال اتفاق افتاد و سر جمع 1 ماه هم نشد از سال 2005 تا اواسط امسال رو حساب کنیم، چه کسی تو زمان فدرر بجز رافا تونسته این ثبات رو داشته باشه؟؟ خواهشا اگه میتونید مثالی بیارید

این باثبات و بی ثباتی رو تو راه انداختی ... دلیل نداره هر چی تو میگی درست باشه ... واسه شاخ بودن احتیاجی به ثبات نداری ... یکی یک سال خوبه و همون یه سال همرو داغون میکنه ... ولی راجر به این جور تنیسور ها به هیچ وجه باج نداد !
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2009, 11:42 AM   #503
koury
Administrators

آواتار koury

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط afshinbarani نمایش پست ها

از وقتی که رافا تونسته ... از وقتی که رافا شاخ شده ... از وقتی که رافا ....

لوس نشو دیگه کوروش ... باشه دیگه باهات محترمانه برخورد میکنم
ولی تو باهام راحت باش من مثه تو ناراحت نمیشم

نه نمیتونم ثابت کنم ... ولی من که چیزی نگفتم . تو اول مقایسه کردی ... تو میتونی ثابت کنی که نسل قبلی از نظر تاکتیکی بهتره ؟ دلیل بیار تا منم قبول کنم

افشین جون اگه بخوایم شوخی شوخی به هم هر چیزی بگیم و اون رو بحساب ظرفیت هم بزاریم که قوانین انجمن رو باید حذف کنیم و هر کسی هم میاد اون موقع هر چی از دهنش در میاد به اون یکی میگه

من نه تنها با تو با همه محترمانه حرف می زنم انتظارم دارم همه مثل خودم باهام حرف بزنن!!

من ثابت کردم سمپراس تو بهترین نسل تنیس دهه ی 80-90 قرار داشته! ایوان لندل،آندره آغاسی،جیم کوریر،بوریس بکر ، استفان ادبرگ و پت رافتر از کسائی بودن که در زمان سمپراس گرند اسلم بردن!!!

حالا در قیاس با این نسل که امثال رادیک و سافین و هیوئیت و فررو و مویا و این اواخر هم رافا،نواک و موری و ... هستن کدوم نسل قوی تر بوده؟؟ مشخصه بدون شک نسل اواخر دهه 80 و 90 !!
قدیمی 10-15-2009, 11:43 AM   #504
Saeedzr
Roger's Fan

آواتار Saeedzr

پستها: 476
سپاس: 14,095
در 475 پست 3,759 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: هر چی کلنجار رفتم دیدم فقط به راجر میتونم فکر کنم

نقل قول:

ولی اولش که این حرف رو زدی اینجوری حساب نکرده بودی

تو چون هم عصر فدرر و رافا هستی،خیال میکنی که هرکس که مثل این دو نباشه،رقیب نیست و با ارفاق میشه بهش گفت تنیسور خوب

افشین هم جوابت رو داد،اصلا سافین کلا 4 ماه شاخ بوده فرضا
توی همون زمان هم نتونسته کاری در قبال فدرر بکنه
هر کس دیگه هم بود همین بود

تو حساب کن اگه فدرر نبود،افتخارات بقیه چه شکلی بود الان

نقل قول:
افشین جون اگه بخوایم شوخی شوخی به هم هر چیزی بگیم و اون رو بحساب ظرفیت هم بزاریم که قوانین انجمن رو باید حذف کنیم و هر کسی هم میاد اون موقع هر چی از دهنش در میاد به اون یکی میگه

من نه تنها با تو با همه محترمانه حرف می زنم انتظارم دارم همه مثل خودم باهام حرف بزنن!!

من ثابت کردم سمپراس تو بهترین نسل تنیس دهه ی 80-90 قرار داشته! ایوان لندل،آندره آغاسی،جیم کوریر،بوریس بکر ، استفان ادبرگ و پت رافتر از کسائی بودن که در زمان سمپراس گرند اسلم بردن!!!

حالا در قیاس با این نسل که امثال رادیک و سافین و هیوئیت و فررو و مویا و این اواخر هم رافا،نواک و موری و ... هستن کدوم نسل قوی تر بوده؟؟ مشخصه بدون شک نسل اواخر دهه 80 و 90 !!
نمیشه گفت قوی تر بودن
میشه گفت نزدیک تر بودن
اونم به خاطر این بوده که نابغه ای مثل فدرر بینشون نبوده

در ضمن سمپراس خداحافظی کرده،و کریرش دو برابر فدرر بوده تقریبا
بذار 5-6 سال دیگه بیا ثابت کن

همچین میگه من ثابت کردم که گویی ......

ویرایش توسط Saeedzr : 10-15-2009 در ساعت 11:48 AM
Saeedzr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Saeedzr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-15-2009, 11:47 AM   #505
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:

بابا غلط کردم کوروش ... بیخیال دیگه
قول میدم دیگه اونجوری باهات حرف نزنم ... انقدر گیر نده دیگه
اگه زمان سمپراس 60 نفر گرند اسلم بوده نشون ازین داره که کسی مثه راجر نبوده که اختلافش با باقی بیشتر باشه .. همین ...
خودت همین دو پست قبل گفتی نباید مقایسه کرد دوباره مقایسه میکنی ؟
قدیمی 10-15-2009, 11:47 AM   #506
koury
Administrators

آواتار koury

نقل قول:
گیریم که سافین بی ثبات بوده ... ولی میتونی بگی تو استرالیای 2005 چون بی ثبات بوده شاخ نبوده ؟!
مثلا میتونی بگی نوله تو استرالیای 2008 شاخ نبوده ؟
میتونی بگی رادیک سال 2004 و 2005 و 2009 توی ویمبلدون یا 2006 توی آمریکا شاخ نبوده ؟! بوده دیگه عزیزم ... چه تنیسور با ثباتی باشه چه نباشه

این باثبات و بی ثباتی رو تو راه انداختی ... دلیل نداره هر چی تو میگی درست باشه ... واسه شاخ بودن احتیاجی به ثبات نداری ... یکی یک سال خوبه و همون یه سال همرو داغون میکنه ... ولی راجر به این جور تنیسور ها به هیچ وجه باج نداد !

نه داداش ثبات یا همون Consistency رو همه ی کارشناسان و گزارشگرای شبکه های مختلف در موردش حرف زدن!! نلبندیان تورنمنتی کار می کنه یعنی اگه دو هفته پشت سر هم یه جور بازی کنه بنظر من میشه گفت با ثبات بوده
ثبات به نتایج یک یا چند سال میگن وگرنه خیلی ها هستن یه تورنمنت خوب و تمیز نتیجه میگیرن و میرن پی کارشون!!!

رادیک شاخ بوده ولی ثبات لازم رو نداشته وگرنه 4 تا فینال گرند اسلم رو نمیباخت!! بزار یه مثال برات بزنم، تو تنیس زنان کیم کلایسترز مثل رادیک بود یعنی همش تو فینال گرند اسلم ها (شاید 5-6 بار) به جاستین هنین می باخت!!! ولی خوبی که داشت هم تو گرند اسلم های دیگه جاستین رو می برد هم تورنمنت های دیگه رو می برد رادیک یه تورنمنت خوبه میرسه فینال میره تا یکی دو ماه دیگه
قدیمی 10-15-2009, 11:52 AM   #507
koury
Administrators

آواتار koury

نقل قول:
بابا غلط کردم کوروش ... بیخیال دیگه
قول میدم دیگه اونجوری باهات حرف نزنم ... انقدر گیر نده دیگه
اگه زمان سمپراس 60 نفر گرند اسلم بوده نشون ازین داره که کسی مثه راجر نبوده که اختلافش با باقی بیشتر باشه .. همین ...
خودت همین دو پست قبل گفتی نباید مقایسه کرد دوباره مقایسه میکنی ؟

نه افشین جون این چه حرفیه عزیز با من راحت باش ولی نه دیگه اونقدر

من گفتم از نظر فنی و تجهیزات....خداوکیلی پستهام هست برو بخون اگه من گفته باشم از نظر تاکتیکی نباید مقایسه کنیم عمرا دیگه مقایسه نمی کنم

من میگم فدرر ارزشش به کار دیگران ربطی نداره هر چی باشه 15 تا گرند اسلم برده!!! حریفانی که سمپراس داشته بمراتب سخت تر از فدرر بودن همین و بس

من همه ی پستم رو تو این جمله خلاصه می کنم که بعدا متهم نشم: فدرر با شایستگی خودش 15 گرند اسلم برده ولی حریفانش در حد نسل های گذشته نبودن
قدیمی 10-15-2009, 11:52 AM   #508
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نه داداش ثبات یا همون Consistency رو همه ی کارشناسان و گزارشگرای شبکه های مختلف در موردش حرف زدن!! نلبندیان تورنمنتی کار می کنه یعنی اگه دو هفته پشت سر هم یه جور بازی کنه بنظر من میشه گفت با ثبات بوده
ثبات به نتایج یک یا چند سال میگن وگرنه خیلی ها هستن یه تورنمنت خوب و تمیز نتیجه میگیرن و میرن پی کارشون!!!

رادیک شاخ بوده ولی ثبات لازم رو نداشته وگرنه 4 تا فینال گرند اسلم رو نمیباخت!! بزار یه مثال برات بزنم، تو تنیس زنان کیم کلایسترز مثل رادیک بود یعنی همش تو فینال گرند اسلم ها (شاید 5-6 بار) به جاستین هنین می باخت!!! ولی خوبی که داشت هم تو گرند اسلم های دیگه جاستین رو می برد هم تورنمنت های دیگه رو می برد رادیک یه تورنمنت خوبه میرسه فینال میره تا یکی دو ماه دیگه
باز میگه ثبات ... اه ...
کوروش چه ربطی داره ؟ بالاخره همون یه تورنمنت هم که خوب بوده شاخ شده دیگه ... چرا نمیخوای بگیری ؟ شاید هم خودت رو به خواب زدی
قدیمی 10-15-2009, 11:54 AM   #509
koury
Administrators

آواتار koury

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeedzr نمایش پست ها

ولی اولش که این حرف رو زدی اینجوری حساب نکرده بودی

تو چون هم عصر فدرر و رافا هستی،خیال میکنی که هرکس که مثل این دو نباشه،رقیب نیست و با ارفاق میشه بهش گفت تنیسور خوب

افشین هم جوابت رو داد،اصلا سافین کلا 4 ماه شاخ بوده فرضا
توی همون زمان هم نتونسته کاری در قبال فدرر بکنه
هر کس دیگه هم بود همین بود

تو حساب کن اگه فدرر نبود،افتخارات بقیه چه شکلی بود الان

نمیشه گفت قوی تر بودن
میشه گفت نزدیک تر بودن
اونم به خاطر این بوده که نابغه ای مثل فدرر بینشون نبوده

در ضمن سمپراس خداحافظی کرده،و کریرش دو برابر فدرر بوده تقریبا
بذار 5-6 سال دیگه بیا ثابت کن

همچین میگه من ثابت کردم که گویی ......

مخلص کلام...کل حریفانی که فدرر طی 5 سال اخیر داشته شاید با تخفیف نصف توانائی های لندل و آغاسی رو نداشته باشن
قدیمی 10-15-2009, 11:55 AM   #510
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نه افشین جون این چه حرفیه عزیز با من راحت باش ولی نه دیگه اونقدر

من گفتم از نظر فنی و تجهیزات....خداوکیلی پستهام هست برو بخون اگه من گفته باشم از نظر تاکتیکی نباید مقایسه کنیم عمرا دیگه مقایسه نمی کنم

من میگم فدرر ارزشش به کار دیگران ربطی نداره هر چی باشه 15 تا گرند اسلم برده!!! حریفانی که سمپراس داشته بمراتب سخت تر از فدرر بودن همین و بس

من همه ی پستم رو تو این جمله خلاصه می کنم که بعدا متهم نشم: فدرر با شایستگی خودش 15 گرند اسلم برده ولی حریفانش در حد نسل های گذشته نبودن
من راحتم ... یه موقع عصبانی میشم یه چیزی میگم ... بعدشم عذرخواهی میکنم ... ولی سعی میکنم با تو که حرف میزنم بیشتر حواسم جمع باشه
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)