بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

8-21 شهریور - نیویورک، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-14-2010, 12:12 PM   #781
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

دوستانی که بازی رو از دست داده اند , برنامه تکرار فینال تا روز جمعه بدین صورته:
Today: 14:00
Thu: 12:30
Fri: 3:00
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2010, 12:42 PM   #782
Ehsλn
Roger's Fan

آواتار Ehsλn

پستها: 298
سپاس: 2,824
در 298 پست 2,751 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.Federer

من هم قهرمانی رافا رو به همه ی هواداراش تبریک میگم.
نتیجه ی بازیهای خوبش رو گرفت حقش بود که قهرمان بشه.
حتی اگه روجر هم فینال بود بازم رافا قهرمان میشد.
ولی رافا باید یه فکری به سال بعدش بکنه.
Ehsλn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ehsλn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2010, 01:37 PM   #783
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

درود
قهرمانی رو به همه هواداران نادالی تبریک میگم.
بازی هجومی وسرویس رافا در این تورنمت واقعا عملکرد عالی قابل توجهی داشت!! اما من از عملکرد دیشب نادال چندان راضی نبودم هر چند با قهرمانی هم همراه بود!!

Matador جون من یه هایلایت با توجه به اطلاعات ناقصم و چیزایی که دیشب دیدم و هنوز یادم مونده مینویسم. دیگه هر چی تو چنته ام هست مینویسم به بزرگی خودت ببخش.
زمانی که من خونه رسیدم و با عجله ی تمام تلویزیون رو روشن کردم دیدم بازی تو ست اول 2-2 هستش و سرو دست جوکویج بود.نادال فرصت برک داشت توی اون رالی با یه فورهند بسیار زیبا توپ رو گوشه سمت راست جوکویچ و دور از دستان وی خوابوند.از خوشحالی پریدم هوا. رافا3-2 جلو افتاد وسرویس هم دست خودش بود.اون ست پلکانی پیش رفت تا اینکه رافا 6-4 ست اول رو برد.
بازی تو ست دوم با بازی طوفانی جوکویچ اغاز شد.چپ و راست وینر میزد.چشم بر هم نهادم 4-1 به نفع جوکویچ بود.ولی بازی جوکویچ خیلی بالا و پایین داره و نتونست روند خوبش رو ادامه بده و نوبت نادال شد و اغاز حملات فوق العاده بازی رو 4-4 کرد.یه لحظه ذهنم رفت سمت ست دوم بازی فدرر - نادال ویمبلدون 2008 که نادال 4-1 عقب بود 6-4 برد. حالا هم داشت همینطور میشد بازی 4-4 بود و امتیاز 30 -30 و سرو دست جوکویچ بود.یه حسی بهم میگفت نادال جوکو رو برک میکنه و بعد گیم خودش رو میگیره و دو ست جلو می افته اما دست بر قضا بارون اومد و بهترین فرصت بود تا جوکویچ از جهنمی که نادال واسش درست کرده بود خلاص بشه.نفهمیدم چطوری خوابم برد !! جالب تر اینکه نفهمیدم چطوری بیدارشدم.حکایت جناب sspol وقتی چشمامو رو به تلویزیون کردم و خیره شدم دیدم 6-5 به نفع جوکویچه و ست پوینت هم داره !!
وقتی نادال با فورهند توپ رو به تور کوبوند دنیا رو سرم خراب شد.رفتم یه لیوان اب خوردم و ست سوم با سرو جوکو شروع شد.دقیقا یادم نمیاد ولی فک کنم نادال روی گیم دوم چوکویچ برک کرد.جالبه بدونین نادال توی ست سوم 11 بار شانس برک پوینت داشت فقط یه بار گرفت. اخه یکی نیست بگه پسر چرا تا قبل برک پوینت عالی کار میکنی به برک که میرسه افتضاح میشی.نادال تو اکثر برک ها پسیو میشد !! از 26 شانس برک پوینتش فقط 6 تا گرفت که بازدهی فقط 23% رو به دنبال داره من یکی که نادالی رو که به قصد حمله ارور بده و برک پوینتش هدر بره به نادالی که بره دو سه متر پشت پس لاین و پسیو بشه و با ارور حریف برک کنه ترجیح میدم. جوکویچ از 4 برک پوینت 3 تاش رو گرفت.بازدهی 75 %.اگه نادال شب خوب سرویسش نبود و جوکو به برک های بیشتری میرسید معلوم نبود الان چه اتفاقی می افتاد. خلاصه بازی توی ست سوم 5-4 به نفع نادال بود و سرو دست رافا ( همون طور که گفتم نادال اوایل ست سوم برک کرد) جوکویچ 30-15 جلو بود.گفتم ای دل غافل الان اگه این امتیاز رو جوکو بگیره میشه 40-15 و اونوقت حتما از دو تا برک یکیش رو میگیره و 5-5 میشه و کلی روحیه میگیره وچه بسا همین جا اغاز نقطه ای برای قهرمانی وی باشه ولی یه انگیزه قوی که فکر تنها گرند اسلم نداشتش رو در سر میپروراند خط بطلانی بر روی افکار ذهن من که بیشتر از روی ترس تشکیل شده بود کشید.نادال 3بار پشت سرهم سرویس فوق العاده زد.روی امتیاز 30 -15 نادال یه سرویس اسلایس روی خط به سمت بکهند جوکو زد وجوکویچ ارور داد.روی 30 -30 ایس زد.روی 40-30 که ست پوینت هم بود مشابه امتیاز 30-15 سرویس زد و ست را برد و 2 -1 جلو افتاد.اگه تکرار بازی یا فیلم بازی رو دیدی این سه سرویس رو یادت باشه.چه تمرکزی میخواد.نادال چه کرد ...
تو ست چهارم چیز زیادی ندارم بگم.جوکویچ از هم پاشیده بود.دو بار برک شد.و بازی 5-2 بود که نادال تو گیم خودش به مچ پوینت رسید تا اینکه جوکو با فورهندش به اوت زد و لحضه ای که نادال مدت ها منتظرش بود فرا رسید.نقش بر زمین شد.این قهرمانی براش خیلی شیرین بود.نوش جانت رافا
مطمئنم رافا پتانسیل دوباره فتح کردن یواس اوپن رو داره.

از تونی عزیزهم متشکریم.

ویرایش توسط Fakhruddin : 09-14-2010 در ساعت 01:43 PM
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2010, 01:40 PM   #784
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

اول به خودم تسلیت میگم بعدشم به هوادارای رافا تبریک میگم ( امیدوارم این اولین و اخرین یو اس نادال باشه )
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2010, 01:44 PM   #785
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

امیدوارم نوله هم یه چند تا گرند اسلم دیگه ببره
خداییش حقش بیستر از یکی هست که تا حالا برده

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2010, 01:51 PM   #786
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها

من یادم نمیاد کی آخرین بار کسی تونست سه گرند اسلم (خاک - چمن - هارد) رو پشت سر هم ببره و فک کنم رافا بعد از راد لیور و دان باج نفر سوم باشه؟!

قبل از اپن ارا
1- Don Budge سال 1938
2- Tony Trabert سال 1955
3- Rod Laver سال 1962

بعد از اپن ارا
1- Rod Laver سال 1969
2- Rafael Nadal سال 2010
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2010, 01:57 PM   #787
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

منم که بارون گرفت، یه ذره تکرارشو نگاه کردم بعد نفهمیدم کی خوابم رفت و باز دوباره نفهمیدم چی شد سر گرم کردنشون دوباره بیدار شدم
رافا خوب بازی کرد ولی به نظرم جلوی موری تو ویمبلدون بهترین بازی رافا تو این فصل بود. تو این بازی فراز و نشیب زیاد داشت، همونطور که فخی گفت از اون همه بریک پوینت فقط 6 تا در حد فاجعست. تازه در حالیکه به نظرم رافا سرویس های نواک رو عالی ریترن میکرد و بریک پوینتهایی که از دست میداد همش بازی میرفت تو رالی و رافا حتی به طور نسبی کنترل پوینت هم دستش میگرفت، ولی نمیتونست از فرصت استفاده کنه.

بکهند هم دقایقی از بازی عالی بود و خیلی تو تقویت روحیه رافا و تضعیف روحیه نواک تاثیر داشت، ولی هر چی از بازی گذشت بکهند تاپ اسپین وضعش خراب شد ولی در عوض کیفیت عالی اسلایس در طول بازی حفظ شد، رافا تو این تورنمنت روی راجر رو سفید کرد اینقدر اسلایس کرد و انصافا اسلایس های خوبی هم میزد.

در اواخر بازی هم که نواک یک بازی کاملا انتحاری میکرد و بالطبع هر کسی بود تو لاک دفاعی فرو میرفت، و نکته جالب برای من این بود که به نظرم رافا خیلی بهتر از قبل هم دفاع میکرد، شورت بال خیلی کم دیدیم از سمت رافا.

امیدوارم رافا حماقت نکنه و هیچکدوم از تورنمنتهای پیش رو به جز بارکلیز رو جدی بازی نکنه و فقط و فقط بره برای تمرین چیزهای جدیدتر، بازی لب تور، سرویس های دقیق تر و نزدیک به خط تر و بالابردن تعداد ایسها، رافا مثلا دیروز خوب سرویس زد ولی اکثرا Body Serve بود که در برابر نواک زیاد جوابگو نبود، هر چند بدم نبود.

نواک هم نشون داد عجب قهرمان بزرگ منشیه، اومدن به این طرف تور و استقبال از رافا و در آغوش گرفتنش با رویی کاملا شاد، واقعا تحسین برانگیزه، اشک منو که درآورد.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2010, 01:58 PM   #788
delpie
Member

پستها: 56
سپاس: 31
در 54 پست 257 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andrey Goulobev Denis Istomin Illya Marchenko
پیش فرض دیدگاه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
درود
قهرمانی رو به همه هواداران نادالی تبریک میگم.
بازی هجومی وسرویس رافا در این تورنمت واقعا عملکرد عالی قابل توجهی داشت!! اما من از عملکرد دیشب نادال چندان راضی نبودم هر چند با قهرمانی هم همراه بود!!

Matador جون من یه هایلایت با توجه به اطلاعات ناقصم و چیزایی که دیشب دیدم و هنوز یادم مونده مینویسم. دیگه هر چی تو چنته ام هست مینویسم به بزرگی خودت ببخش.
زمانی که من خونه رسیدم و با عجله ی تمام تلویزیون رو روشن کردم دیدم بازی تو ست اول 2-2 هستش و سرو دست جوکویج بود.نادال فرصت برک داشت توی اون رالی با یه فورهند بسیار زیبا توپ رو گوشه سمت راست جوکویچ و دور از دستان وی خوابوند.از خوشحالی پریدم هوا. رافا3-2 جلو افتاد وسرویس هم دست خودش بود.اون ست پلکانی پیش رفت تا اینکه رافا 6-4 ست اول رو برد.
بازی تو ست دوم با بازی طوفانی جوکویچ اغاز شد.چپ و راست وینر میزد.چشم بر هم نهادم 4-1 به نفع جوکویچ بود.ولی بازی جوکویچ خیلی بالا و پایین داره و نتونست روند خوبش رو ادامه بده و نوبت نادال شد و اغاز حملات فوق العاده بازی رو 4-4 کرد.یه لحظه ذهنم رفت سمت ست دوم بازی فدرر - نادال ویمبلدون 2008 که نادال 4-1 عقب بود 6-4 برد. حالا هم داشت همینطور میشد بازی 4-4 بود و امتیاز 30 -30 و سرو دست جوکویچ بود.یه حسی بهم میگفت نادال جوکو رو برک میکنه و بعد گیم خودش رو میگیره و دو ست جلو می افته اما دست بر قضا بارون اومد و بهترین فرصت بود تا جوکویچ از جهنمی که نادال واسش درست کرده بود خلاص بشه.نفهمیدم چطوری خوابم برد !! جالب تر اینکه نفهمیدم چطوری بیدارشدم.حکایت جناب sspol وقتی چشمامو رو به تلویزیون کردم و خیره شدم دیدم 6-5 به نفع جوکویچه و ست پوینت هم داره !!
وقتی نادال با فورهند توپ رو به تور کوبوند دنیا رو سرم خراب شد.رفتم یه لیوان اب خوردم و ست سوم با سرو جوکو شروع شد.دقیقا یادم نمیاد ولی فک کنم نادال روی گیم دوم چوکویچ برک کرد.جالبه بدونین نادال توی ست سوم 11 بار شانس برک پوینت داشت فقط یه بار گرفت. اخه یکی نیست بگه پسر چرا تا قبل برک پوینت عالی کار میکنی به برک که میرسه افتضاح میشی.نادال تو اکثر برک ها پسیو میشد !! از 26 شانس برک پوینتش فقط 6 تا گرفت که بازدهی فقط 23% رو به دنبال داره من یکی که نادالی رو که به قصد حمله ارور بده و برک پوینتش هدر بره به نادالی که بره دو سه متر پشت پس لاین و پسیو بشه و با ارور حریف برک کنه ترجیح میدم. جوکویچ از 4 برک پوینت 3 تاش رو گرفت.بازدهی 75 %.اگه نادال شب خوب سرویسش نبود و جوکو به برک های بیشتری میرسید معلوم نبود الان چه اتفاقی می افتاد. خلاصه بازی توی ست سوم 5-4 به نفع نادال بود و سرو دست رافا ( همون طور که گفتم نادال اوایل ست سوم برک کرد) جوکویچ 30-15 جلو بود.گفتم ای دل غافل الان اگه این امتیاز رو جوکو بگیره میشه 40-15 و اونوقت حتما از دو تا برک یکیش رو میگیره و 5-5 میشه و کلی روحیه میگیره وچه بسا همین جا اغاز نقطه ای برای قهرمانی وی باشه ولی یه انگیزه قوی که فکر تنها گرند اسلم نداشتش رو در سر میپروراند خط بطلانی بر روی افکار ذهن من که بیشتر از روی ترس تشکیل شده بود کشید.نادال 3بار پشت سرهم سرویس فوق العاده زد.روی امتیاز 30 -15 نادال یه سرویس اسلایس روی خط به سمت بکهند جوکو زد وجوکویچ ارور داد.روی 30 -30 ایس زد.روی 40-30 که ست پوینت هم بود مشابه امتیاز 30-15 سرویس زد و ست را برد و 2 -1 جلو افتاد.اگه تکرار بازی یا فیلم بازی رو دیدی این سه سرویس رو یادت باشه.چه تمرکزی میخواد.نادال چه کرد ...
تو ست چهارم چیز زیادی ندارم بگم.جوکویچ از هم پاشیده بود.دو بار برک شد.و بازی 5-2 بود که نادال تو گیم خودش به مچ پوینت رسید تا اینکه جوکو با فورهندش به اوت زد و لحضه ای که نادال مدت ها منتظرش بود فرا رسید.نقش بر زمین شد.این قهرمانی براش خیلی شیرین بود.نوش جانت رافا
مطمئنم رافا پتانسیل دوباره فتح کردن یواس اوپن رو داره.

از تونی عزیزهم متشکریم.

در اول اصلا یک ست گرفتن نواک رو به بارون ربط ندید.استحقاقشو داشت.یاد بگیریم به طرف مقابل احترام بذاریم اینو به عنوان طرفدار رافا می گم.نقش تونی نادال توی گرفتن این تورنمنت فقط روحی روانی بود.رافا زیر نظر کارلوس کاستا تمرین میکرد.این ace هاشم مدیون اونه.همون طور که گفتم روی گرفتن پوینت 30 ست 3 گیم 10 که ace کرد نادال بلند رو به کارلوس کاستا گفت thanks .که اگر نبود این دو ace شک نداشتم نواک برک می کرد گیم مهم 10 توی ست 3 رو که ست 3 رو به نادال داد.همون گیمی که باعث شد نواک زیر لب 10 20 ثانیه به زمین و زمان گیر بده.خداییش نواک فکر اینقد پیشرفت رافا رو نمی کرد تو این گیم خاص رافا نقش راجر رو بازی کرد.حقیقت اینه که کمتر از رافا ace flatمیدیدیم معمولا اسلایساش به صورت تاپ اسپین ace میشدن تا قبل این.نادال مدیون کارلوس کاستاست.پس منم از کارلوس تشکر میکنمکه این تارخ رو ساخت.
delpie آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpie به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2010, 02:02 PM   #789
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط love_u_rf نمایش پست ها
برنامه مسابقات راجر عزيز تا پايان فصل.

كسي برنامه رافا رو نداره بزاره؟

Shanghai - Shanghai (CHN) - 1000 - Hard
If Stockholm Open - Stockholm (SWE) - 250 - Hard
Davidoff Swiss Indoors - Basel (SUI) - 500 - Hard
BNP Paribas Masters - Paris (FRA) - 1000 - Hard
Barclays ATP World Tour Finals - London(GBR) - WTF - Hard

ضمناً راجر تو هيچ كدوم از مسابقات بالا پارسال نتونسته قهرمان بشه.
    • 27.09.2010
    • PTT Thailand Open
    • Bangkok, Thailand
    • Hard
    • 28
    • 04.10.2010
    • Rakuten Japan Open Tennis
    • Tokyo, Japan
    • Hard
    • 32
    • 10.10.2010
    • Shanghai Rolex Masters
    • Shanghai, China
    • Hard
    • 56
    • 07.11.2010
    • BNP Paribas Masters
    • Paris, France
    • Hard
    • 48
    • 21.11.2010
    • Barclays ATP World Tour Finals
    • London, England
    • Indoor Hard
    • 8
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2010, 02:07 PM   #790
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

من هم به تمام نادالیا تبریک میگم

قرار بود امتیاز قهرمان هفته بعد اضافه بشه که امروز اعلام شد و نادال با 12025 امتیاز اوله با این قهرمانی نادال رنک 1 رو تا آخر فصل تضمین کرده
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
یو اس اپن، راجر فدرر، US Open، گرنداسلم آخر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)