بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > مسترز مادرید (Mutua Madrid Open)

مسترز مادرید (Mutua Madrid Open)

18-24 اردیبهشت - مادرید، اسپانیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-13-2012, 04:10 PM   #181
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
کار سختی نیست! با نگاهی به صفحات اخیر تاپیک مشخص میشه کی داغونه !

هر چقدرم که بنده خدا افشین و بقیه سعی کردن قانعت کنن ، نشد! قانع که نمیشی هیچ تازه جواب همه پست ها رو هم میخوای بدی

ازونجایی که بی منطقترین هوادار حال حاضر نادال هستی و اینو بخوبی ثابت کردی دیگه ادامه بحث باهات جایز نیست!

ولی 2تا توصیه برا خروج از فشار حذف واست دارم:

یا تا مونته کارلوی سال دیگه دندون رو جیگر بزار که اونجا بت قول میدم رافا اول بشه

یا اینکه یه تاپیک واسه خودت ایجاد کن اونجا با خودت حرف بزن جواب خودتم بده

بای بای.

از کی تا حالا جواب دادن و بحث کردن شده داغون شدن؟ اگه اینجوریه شما اونجای داغون شدن رو ...... !!!
و ار اونجائی که تو متنفرترین طرفدار فدرر از نادالی و البته همیشه بی منطق همیشگی هستی بحث با تو حرام و مجازاتش اعدامه !!!
بحث من و افشین هم به تو ربطی نداره از کجا میدونی حرف اون کاملا صحیحه مگه آیه قرآنه یا وحی منزله ؟
تو آدم شناخته شده ای هستی تو این یک سال پستات رو دیدم پستائی که بوی نفرت و سوزش و کینه توش کاملا حس میشه.

نکنه تو با خودت حرف میزنی تنهائی؟ ها؟ این کارو کردی؟ مطمئنی خدای نکرده از تیمارستان.... لا اله الله بر دل سیاه شیطون لعنت
منم یک توصیه به برادر عزیزم دارم :
همین قهرمانی باد آورده مادرید رو خوب شادی کن و شاد باش که دیگه حالا حالا ها از این فرصتا گیرتون نمیاد.

ویرایش توسط Maani : 05-13-2012 در ساعت 04:20 PM
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-13-2012, 04:31 PM   #182
AndreS
Former Staff

آواتار AndreS

پستها: 917
سپاس: 20,118
در 924 پست 8,834 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها

راجر اگه میتونست خودش رو تطبیق بده میرفت خودش رو با رولند تطبیق میداد که حداقل به گرندهاش اضافه بشه !
معنی تطبیق قهرمانی نیست
5فینال رولند داشته راجر یکیشو قهرمان شده و چهار تای دیگه رو فقط به نادال باخته !!!
نیمه نهایی رولند پارسال هم نواکِ طوفانی رو برد و از اولین گرنداسلم رولند محرومش کرد.
باید اون 4تا فینال هم از آقای
خاکمیبرد تا بشه گفت تطبیق پیدا کرده بازیش با اون سطح؟ !!!
==========
تربچه هم اگه بکارن برگش رو زمینه تربچه تو خاکه بازهم کورت سبزه نه قرمز
AndreS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی AndreS به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-13-2012, 04:32 PM   #183
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

قهرمانیه یگانه اسطوره ی تنیس زنان سرینا ویلیامز رو به همه علی الخصوص طرفداراش تبریک میگم ... انصافا که در حال حاضر هیچ کس در حد و اندازه ی او نیست و شایسته ی رنک 1 می باشد ... به امید موفقیت های بیشتر و کسب تایتل های بیشتر و همینطور مدال طلای المپیک
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-13-2012, 04:37 PM   #184
Maani
Senior Member

آواتار Maani

دمت گرم سرنا خوب حالا اين جوجه ويكي رو گرفتي .
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-13-2012, 05:20 PM   #185
SOROOSH_RF
Roger's Fan

آواتار SOROOSH_RF

پستها: 361
سپاس: 307
در 345 پست 2,198 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer&gulbis& sharapova&ivanovic

[QUOTE=mani0002;68951]
نقل قول:
نوشته اصلی توسط SOROOSH_RF نمایش پست ها

یه کم فکر کنی میفهمی عزیزم.
بالاخره یکی که سروش خوبه و یا جلو تور بهتر کار میکنه بهتر میتونه تو این زمینها کار کنه تا کسائی که رالی میرن و سرو ندارن و از این چیزا.
خوب عزیزم اینی که شما میگی دقیقا دلیلی هست که راجر فدرر رو از بقیه جدا کرده ، که در هر شرایطی میتونه راهی برای بردن پیدا کنه. به هر حال باید بین یک اسطوره و یک بازیکن کامل با بقیه تفاوت باشه...
SOROOSH_RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-13-2012, 06:55 PM   #186
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
ببین شما گفتی زمین ها رو در استرالیا و ... کند کردن تا عملا راجر نتونه نتیجه بگیره و گرنه الان راجر میشد میتی کامون ! خب من هم میگم اون موقع راجر قدرت انتخاب که داشته.مثل رافا و نوله اعلام میکرد من نمیام از سال بعد.

در مورد قیاس شما بین مادرید و مونت کارلو هم باید بگم که بحث تغییر ماهیت زمین مادرید برای تبلیغات و درآمد زایی با زمین مونت کارلو که خاک رس هست و شاید تغییراتی واسه کند و سریع شدنش انجام دادن فرق داره(اگه دلیل دیگه ای هم داشته باشه باز هم خاک رس خاک رس بود)! اما شما میگید نه !

مثل این میمونه که رمین ویمبلدون رو به جای چمن بیان تربچه بکارن بگن جفتش سبزیجاته اما اون قرمزه قشنگتره !!!

من نمیگم الان هم که تو مادرید هست بیاد انصراف بده ! میگم خیلی راحت میتونست بگه من هم سال آینده اینجا نمیام.اون که نظر رافا و نوله رو میدونه ! پس چرا دوباره میگه باید بحث کنیم دربارش !!!!(رافا و نوله قبل از حذف شدن تو مصاحبه هاشون طوری صحبت میکردن که مشخص بود از زمین ناراضی هستن و سال آینده نمیان و حتی نوله زمین رو به تمسخر گرفته بود) اما راجر ...

--------

در مورد صحبتهای بعضی ار دوستان : اولا که بازیکنها سطح اصلی رو تست نکرده بودن و خود نوله هم اعلام کرد که کورت اصلی با کورتهای تمرین فرق داره ! و اینکه تا یه چیز رو تجربه نکنی نمیتونی بپی خوبه یا بده که ! پس همه باید بازی میکردن تا نظرشون رو بدن.اما اینکه وسط مسابقات بگی من دیگه تو این سطح بازی نمیکنم کار احمقانه ای هستش (البته اکه من بودم 100% ول میکردم)

در مورد این دوست عزیز هم که صحبت من رو با صحبت نیما برگشت داده (از این کار متنفرم.اگه حرفی دارید خودتون جواب بدید) اما واسه جوابشون باید بگم این نوشابه باز کردن ها بعد از مصاحبه ها خیلی زیاد اتفاق میوفته.

و اینکه این سطح کاملا به نفع بازیکنی مثل راجر هستش (این رو از اول تورنمنت من گفتم) و این تیپسی انقدر خنگه که فک میکنه راجر خودش رو تطبیق داده !!!! بدون شک اگر ماری هم اینجا شرکت میکرد بهتر از رافا و نوله نتیجه میگرفت چون این سطح واسش بهتر جواب میداد !
راجر اگه میتونست خودش رو تطبیق بده میرفت خودش رو با رولند تطبیق میداد که حداقل به گرندهاش اضافه بشه !

ای بابا !
خُب راجر که مثه رافا و نواک نیست که ، بازیشو تطبیق داد ، هر چند شانسش کمتر شد ، ولی بازم تونست قهرمان شه . تمام حرف ِ من اینه که اینا نباید قهر کنن ، اونوقت تو میگی چرا راجر قهر نکرد ؟ خیلی بیجا میکرد اگه میخواست قهر کنه.مگه مهد ِ کودک ِ ؟

راجر هم مثه اونا بچه بازی نمیکنه بگه سال ِ دیگه نمیام ، لج و لجبازی که نیست ، میگه با هم فکر میکنیم و تصمیم میگیریم که چیکار کنیم . چه اصراری داری که راجر بیاد کار ِ زشت ِ رافا و نواک رو تکرار کنه ؟

زمین ِ مونت کارلو از زمین ِ مادرید خراب تر بود اوضاعش ، ولی متاسفانه چون تنیسور ِ شما نتیجه گرفت اصلا واستون مهم نبود که در موردش بحث کنید . حالا میخواد خاک باشه ، میخواد چمن باشه ، خاکش افتضاح بود و چندین تنیسور هم مصدوم شدن.

اما در کُل خودم هم موافقم که مادرید مشکل داره ، زیادی لیزه ، بد باونس داره ، باید بازیکنای بزرگ هم زمین رو تست میکردن و باید سال دیگه سطح درست شه.همه ی اینا درست ، ولی میگم شما علت ِ اعتراضتون نتیجه نگرفتن تنیسورتون هست نه مشکل دار بودنه زمین ، وگرنه مونت کارلو خیلی سطحش بیشتر مشکل داشت.

در مورد خاک هم مساله خیلی خیلی سادست ، رافا روی خاک تنیسور ِ بهتری هست ، وگرنه فدرر روی خاک بد نتیجه نگرفته ، توی رولند هم 5 بار به فینال رسیده ، ولی خب رافا توی خاک قوی تره . این همه تورنمنت دیگه رو بُرده ، یدونه رو نبُرده گیر دادی به همون یکی ؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
دوست عزیز
به این نوع ثنک زدن میگن تشکر جناحی و چشم بسته،آخه شاید ندونی، اینجا میدون جنگه
هر کی تشکرش بیشتر قدرتش بیشتر!
این نوع تشکر کردن رو هم یه 3 سالی میشه طرفدارای جناب آقای راجر فدرر باب کرده اند

هیچ چیز به اندازه ی همین حرفای شُما جو رو مسموم نمیکنه ، خیالت راحت . اینجا کسی با کسی دُشمنی نداره ، مگر اینکه امثال شما با این جور پُست ها بخوان جو رو مسموم کنن.
کُلا تو چند وقته از هر 10 تا پُستت ، 9 تاش همین مضمون رو داره و به زور دوست داری به بقیه قالب کنی که چنین جوی بر سایت حاکمه ، داری موفق هم میشی ، به کارت ادامه بده.

ویرایش توسط Afshin : 05-13-2012 در ساعت 07:08 PM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-13-2012, 07:08 PM   #187
Maani
Senior Member

آواتار Maani

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها

ای بابا !
خُب راجر که مثه رافا و نواک نیست که ، بازیشو تطبیق داد ، هر چند شانسش کمتر شد ، ولی بازم تونست قهرمان شه . تمام حرف ِ من اینه که اینا نباید قهر کنن ، اونوقت تو میگی چرا راجر قهر نکرد ؟ خیلی بیجا میکرد اگه میخواست قهر کنه.مگه مهد ِ کودک ِ ؟

راجر هم مثه اونا بچه بازی نمیکنه بگه سال ِ دیگه نمیام ، لج و لجبازی که نیست ، میگه با هم فکر میکنیم و تصمیم میگیریم که چیکار کنیم . چه اصراری داری که راجر بیاد کار ِ زشت ِ رافا و نواک رو تکرار کنه ؟

زمین ِ مونت کارلو از زمین ِ مادرید خراب تر بود اوضاعش ، ولی متاسفانه چون تنیسور ِ شما نتیجه گرفت اصلا واستون مهم نبود که در موردش بحث کنید . حالا میخواد خاک باشه ، میخواد چمن باشه ، خاکش افتضاح بود و چندین تنیسور هم مصدوم شدن.

اما در کُل خودم هم موافقم که مادرید مشکل داره ، زیادی لیزه ، بد باونس داره ، باید بازیکنای بزرگ هم زمین رو تست میکردن و باید سال دیگه سطح درست شه.همه ی اینا درست ، ولی میگم شما علت ِ اعتراضتون نتیجه نگرفتن تنیسورتون هست نه مشکل دار بودنه زمین ، وگرنه مونت کارلو خیلی سطحش بیشتر مشکل داشت.

در مورد خاک هم مساله خیلی خیلی سادست ، رافا روی خاک تنیسور ِ بهتری هست ، وگرنه فدرر روی خاک بد نتیجه نگرفته ، توی رولند هم 5 بار به فینال رسیده ، ولی خب رافا توی خاک قوی تره . این همه تورنمنت دیگه رو بُرده ، یدونه رو نبُرده گیر دادی به همون یکی ؟
ديگه رسما اعلام شد از سال ديگه برميگردن به خاك رس معمولي
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-13-2012, 08:26 PM   #188
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

قهرمانی یگانه اسطوره دنیای تنیس بر همه طرفداراش مبارک

فدرر مردی برای تمام سطوح
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-13-2012, 08:26 PM   #189
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

پستها: 591
سپاس: 2,600
در 577 پست 3,841 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic = Roger Federer = Maria Sharapova = Eugenie Bouchard = Victoria Azarenka

و اسطوره در جایگاه 2.....................................
Aryan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-13-2012, 08:26 PM   #190
SOROOSH_RF
Roger's Fan

آواتار SOROOSH_RF

پستها: 361
سپاس: 307
در 345 پست 2,198 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer&gulbis& sharapova&ivanovic

راجر قهرمان شده خدا میدونه که حقشه...

طرفدارا راجر تبریک خیلی چسبید...
SOROOSH_RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SOROOSH_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)