بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

4-17 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان US Open 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 14 8.48%
رافائل نادال 57 34.55%
اندی ماری 1 0.61%
داوید فرر 1 0.61%
توماس بردیک 0 0%
خوان مارتین دلپوترو 1 0.61%
راجر فدرر 91 55.15%
رأی دهندگان: 165. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-28-2013, 11:30 AM   #111
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger 4 ever نمایش پست ها
بعضی منطق های یک سری دوستای عزیز خیلی جالبه...می یان می شمارن بازی هایی که بازیکنشون خیلی خوب بوده رو می گن پیک بازیکنشون بوده و موقعی که بازیکنشون هم خوب نبوده پیکش نبوده...مثلا فینال ویبمی 2008 پیک بازیکنشون بوده ؛ باز پیکش نبوده و راجر به تنهایی بازی می کرده تا استرالیا 2012!!!!!!!!!!!!!!!!!عجیبا غریبا!!!..نه عزیزم ؛ با این حرفا شما نه می تونید خودتون و گول بزنید و نه اینکه می تونید بهترین تاریخ بودن راجر رو زیر سوال ببرید ؛ یعنی واقعا بعد این همه تکرار مکررات خسته نشدید؟!!!...

در ضمن در رابطه با طرفداری هم خیلی واضحه ؛ راج الان رنک نازله 7 رو در اختیار داره و امسال هم جز هال هیچی نبرده ؛ بشمار ببینم چند تا از طرفداراش کم شده؟!!!...اتفاقا به جرات می تونم بگم 1 نفر از طرفدارای واقعی راجر در کل کره ی خاکی به خاطر جام و گرند عاشقش نشدن...این دیگه یه مساله ای هست که طرفداران راجر می تونن نظر بدن نه فرد دیگه ای...
خب من از سطح غیر تخصصی رافا مثال زدم
سطوحی که بازیکنتون کینگ آو گرس و کینگ آو هارده!
از خاک مثال میزدم که آبرو ریزی میشد!
خب اگه حالا که راجر اومده رنک 7، ی عده از طرفداراش ولش کنن که وای ب حال این طرفداری!
رافای ما هم 8 ماه مصدوم بود مگه کسی ازش ناامید شد
ولی با اطمینان میگم آغاز کار راجر با ی عده چپرچلاق بوده(ب قولی خشی عزیز) و این کاملا فکته!
میدونی طرفداری رافا چرا ایول دارن
چون ما در حضور راجر فدرر ، رافا رو انتخاب کردیم
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2013, 11:34 AM   #112
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
درود.
تعداد قهرمانی و جام رابطه کاملا مستقیم با طرفدار و همچین هیتر .
یه بازیکنی هر چقدر موفقیت پیدا کنه 2 تا چیز بهش اضافه میشه ، طرفداران و کسایی که ازش متنفرن، نمونش نواک که از سال 2011 به بعد هم کلی طرفدار بهش اضافه شد هم کلی آدم که مخالفشن ازش بدشون می یاد.
اینکه بگیم قهرمانی و جام به طرفداری ربطی نداره حرف خنده داریه ، اگه بر فرض مثال واورینکا و ورداسکو به جای فدرر و نادال قهرمان 29 گرند اسلم بودن الان اونا بودن که طرفدارای خیلی زیادی داشتم نه رافا و راجر.
با درود متقابل...
اینکه ما خودمون و به جای طرفدارای راجر بذاریم و از طرف اونا حرف بزنیم کار خنده داریه دوست عزیزم...
اینکه <تعداد قهرمانی و جام رابطه کاملا مستقیم با طرفدار> داره در شرایط کلی درسته...اما من عرض کردم طرفدارای راجر فقط به خاطر جام و گرند طرفدارش نشدن و استدلال خودم رو هم عرض کردم که فکر می کنم بسیار واضح باشه...اگه شما به شخصه فاکتور های مثبت دیگه ای در بازیکنتون نمی بینید(حالا هر کسی ک هست) و فقط به خاطر جام و گرند طرفدارش شدید دلیل نمی شه که فکر کنید همه این طور هستند...شما یه نظر سنجی بذار ؛ ببین چند درصد از طرفدارای راجر به خاطر گرند و جام طرفدارش شدند...شما در همین فروم بررسی کن ببین طرفدارای راجر از جام هاش بیشتر می گن یا از فاکتور های دیگه ی راجر....باز هم تاکید می کنم ؛ این یه مساله ای هست که طرفداران راجر می تونن نظر بدن که به خاطر چی طرفدار راجر شدن و به نظرم هیچ نیازی هم ندارند که فرد دیگه ای این مساله رو براشون تحلیل کنه...!!
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2013, 11:38 AM   #113
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

خب بعضی افراد هستن که بخاطر افتخارات یک شخص عاشقش میشن بعضیا اخلاق واسشون مهم بعضیا هم سبک بازی و زیبایی و خیلی چیزای دیگه.
من با نظر هر دو گروه تا حدی موافقم من خودم بیشتر بخاطر اخلاق راجر که دوسش دارم اما اینکه بگم افتخاراتش در علاقه مندی من به راجر تاثیر نداشته فکر میکنم اشتباه.
هرچند اون افرادی که از ابتدای ورود راجر بهش علاقه مند شدن قطعا افتخاری چون نداشته راجر پس استثنا.راجر از بس خوبی داره هرکسی با دیدن این مرد شیفتش میشه.
ضمنا نباید افتخارات یک اسطوره رو لوث کرد چون زور الکی.اینکه نادال توی یو اس اپن 1 جام برده به راجر چه ربطی داره خب میخواست حذف نشه.این نکته رو هم اضافه کنم اگه اندی راجر رافا و نواک همه ی سن داشتن و در یدوره بودن قطعا از افتخارات راجر کم میشد اینو قبول دارم اما حتمنم رافا افتخاراتش کم میشد.شمایی که میگی دوره راجر فیلد ضعیف بود همین داویدنکو چند بار بردینو باختین؟؟؟6بار بردینو 6بارم باختین.اکثریت بردای رافا توی خاک بوده تازه.
از اینکه رافا تنیسور بزرگی شکی نیست اما راجریا هم میتونن افتخارات رافا رو لوث کنن اما روحیات اخلاقی راجریون کجا باقی تنیسورا کجا.
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2013, 11:39 AM   #114
The King
Roger's Fan

آواتار The King

پستها: 117
سپاس: 6,317
در 119 پست 1,431 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
ولی با اطمینان میگم آغاز کار راجر با ی عده چپرچلاق بوده(ب قولی خشی عزیز) و این کاملا فکته!
الان نادال هم جزو چپر چلاقا حساب میشه یا نه ؟ چون خودشم از 2005 بوده که راجر قبل از اون 4 تا گرنداسلم برده بود که دوتاش هم تو ویمبلدون بود ،اینکه نادال چرا دیر به پیک رسیده دیگه مشکل فدرر نیست و بحث پیک رو دیگه واردش نمیشم چون سلیقه ایه دیگه، هرکسی هرجا شاخ بود پیکش بوده اگه شاخ نبوده به پیکش نرسیده بوده ، حالا اگه این پیک رافاتون رو از 2006 که به فینال ویمبی رسید در نظر بگیرم تا استرالیای 2010 که بعدش دیگه راجر افت کرد از 17 فینال ممکن راجر فدرر به 16 تاش رسید ، por que ?

نقل قول:
میدونی طرفداری رافا چرا ایول دارن
چون ما در حضور راجر فدرر ، رافا رو انتخاب کردیم
شما رو نمی دونم ولی خیلیا رو میشناسم به خاطر افتخارات زیاد راجر فدرر ازش متنفر بودن ، بعدش نادال ظهور کرد و شگفتی ساز شد و این دوستان هم شدن طرفدار پرو پاقرص نادال ...
The King آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی The King به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2013, 11:42 AM   #115
roger 4 ever
Senior Member

گرچه این بحث به قدری پیش پا افتاده هست که دلیلی برای صحبت وجود نداره اما من یه مثال خیلی ساده می زنم برای بعضی از دوستای عزیزم...

فدالی که در سینسی امسال رخ داد بنا به حرف های خوده طرفدارای نادال در شرایطی بوده که نادال در پیک خودش بوده و فدرر هم در نازل ترین شرایط خود و در سن 32 سالگی...چه اتفاقی افتاد؟!...بازی چه طور پیش رفت؟!!!...تصوره اینکه اگر راجر 27 ساله بود و در پیک خودش قرار داشت چه اتفاقی می افتاد اصلا دور از ذهن نیست...ما خیلی خوشحال می شدیم که شما در همون دوران چپل چلاغ(!!) می بودید ؛ تصور اینکه در اون دوران چه بلایی سر نادال می یومد اصلا دور از ذهن نیست...حساب حسابه 2.2 تا 4 تا هست...
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2013, 11:44 AM   #116
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Thumbs down

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها

حالا این مهم نی کی طرفدارش بیشتره

اتفاقا بسیار مهم طرفدار کی بیشتره !! اخه دوستان توهم زده بودند در برهه ای از زمان که راجر پر طرفدار ترین نیست.

همین جا هم میبینیم که با وجود افت شدید راجر هواداراش تنهاش نمیزارن و در همه نظر سنجی ها پیشتازه !!
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2013, 11:53 AM   #117
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)

نقل قول:
گرچه این بحث به قدری پیش پا افتاده هست که دلیلی برای صحبت وجود نداره اما من یه مثال خیلی ساده می زنم برای بعضی از دوستای عزیزم...

فدالی که در سینسی امسال رخ داد بنا به حرف های خوده طرفدارای نادال در شرایطی بوده که نادال در پیک خودش بوده و فدرر هم در نازل ترین شرایط خود و در سن 32 سالگی...چه اتفاقی افتاد؟!...بازی چه طور پیش رفت؟!!!...تصوره اینکه اگر راجر 27 ساله بود و در پیک خودش قرار داشت چه اتفاقی می افتاد اصلا دور از ذهن نیست...ما خیلی خوشحال می شدیم که شما در همون دوران چپل چلاغ(!!) می بودید ؛ تصور اینکه در اون دوران چه بلایی سر نادال می یومد اصلا دور از ذهن نیست...حساب حسابه 2.2 تا 4 تا هست...
عزیزم اتفاق افتاده نیاز نیس فشار بیارید و تصور کنید اینجوری!
استرالیا 2009 و ویمبلدون 2008 دقیقا در همون زمان 27 سالگی راجر بوده

اگه هم منظورت سطح هارد سریع و سینسی ه که رافا کلا تو این سطح اگه هم ببره به سختی خواهد برد حتی اگه راجر 40 سالش باشه.این سطح و چمن سطوحی هستن که رافا فوق العاده باید انرژی و تمرکز بیشتری داشته باشه تا بتوه ببره!
S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2013, 11:59 AM   #118
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
با درود متقابل...
اینکه ما خودمون و به جای طرفدارای راجر بذاریم و از طرف اونا حرف بزنیم کار خنده داریه دوست عزیزم...
اینکه <تعداد قهرمانی و جام رابطه کاملا مستقیم با طرفدار> داره در شرایط کلی درسته...اما من عرض کردم طرفدارای راجر فقط به خاطر جام و گرند طرفدارش نشدن و استدلال خودم رو هم عرض کردم که فکر می کنم بسیار واضح باشه...اگه شما به شخصه فاکتور های مثبت دیگه ای در بازیکنتون نمی بینید(حالا هر کسی ک هست) و فقط به خاطر جام و گرند طرفدارش شدید دلیل نمی شه که فکر کنید همه این طور هستند...شما یه نظر سنجی بذار ؛ ببین چند درصد از طرفدارای راجر به خاطر گرند و جام طرفدارش شدند...شما در همین فروم بررسی کن ببین طرفدارای راجر از جام هاش بیشتر می گن یا از فاکتور های دیگه ی راجر....باز هم تاکید می کنم ؛ این یه مساله ای هست که طرفداران راجر می تونن نظر بدن که به خاطر چی طرفدار راجر شدن و به نظرم هیچ نیازی هم ندارند که فرد دیگه ای این مساله رو براشون تحلیل کنه...!!
خب این پستت کاملا متناقض با پست قبلیت چون شما تو پست قبلیت گفتی ، به جرات میتونم بگم که هیچ هوادار فدرری تو کره خاکی بخاطر جام و گرند نیومده سمت فدرر که خب این کاملا اشتباه نه فقط فدرر تو هر بازیکنی افتخار و جام خیلی مهمه ، همه چیز نیست ولی یه نکته کاملا مهم تو جذب طرفدار.
در ضمن اینجا تایپک بحث و تبادل نظر و من میتونم در مورد هر چیزی نظرم بدم همینطور که شما میتونی .
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2013, 12:04 PM   #119
roger 4 ever
Senior Member

نقل قول:
عزیزم اتفاق افتاده نیاز نیس فشار بیارید و تصور کنید اینجوری!
استرالیا 2009 و ویمبلدون 2088 دقیقا در همون زمان 27 سالگی راجر بوده
اگه هم منظورت سطح هارد سریع و سینسی ه که رافا کلا تو این سطح اگه هم ببره به سختی خواهد برد حتی اگه راجر 40 سالش باشه.این سطح و چمن سطوحی هستن که رافا فوق العاده باید انرژی و تمرکز بیشتری داشته باشه تا بتوه ببره!
عزیزم من مثال زدم عدد 27 رو...شما نیازی نیست برید آمار بازی های فدالی که راجر 27 سالش بوده رو بذارید...بنده منظورم این بود که در اون دوران چپل چلاغ(!) که شما ازش صجبت می کنید و به اصطلاح اعتقاد دارید بازیکنی نبوده ؛ اگر شما هم می بودید راهی از پیش نمی بردید...
خب پس چمن که هیچی ؛ سطح هارد سریعم که هیچی ؛ سینسی هم که هیچی...الان من رو خاک بحث کنم با شما؟!!...عجیبا غریبا...نه عزیزم همه ی ما کاملا می دونیم که بازیکنتون سلطان بی چون و چرای معقوله ی خاک هستش...این یکی واضجه...اگر این هم نبود که دیگه کلا محلی از اعراب نبود برای بازیکنتون...

یکی از دوستای عزیزم مطلب جالبی گفت:

الان نادال هم جزو چپر چلاقا حساب میشه یا نه ؟ چون خودشم از 2005 بوده که راجر قبل از اون 4 تا گرنداسلم برده بود که دوتاش هم تو ویمبلدون بود ،اینکه نادال چرا دیر به پیک رسیده دیگه مشکل فدرر نیست و بحث پیک رو دیگه واردش نمیشم چون سلیقه ایه دیگه، هرکسی هرجا شاخ بود پیکش بوده اگه شاخ نبوده به پیکش نرسیده بوده ، حالا اگه این پیک رافاتون رو از 2006 که به فینال ویمبی رسید در نظر بگیرم تا استرالیای 2010 که بعدش دیگه راجر افت کرد از 17 فینال ممکن راجر فدرر به 16 تاش رسید..

نقل قول:
خب این پستت کاملا متناقض با پست قبلیت چون شما تو پست قبلیت گفتی ، به جرات میتونم بگم که هیچ هوادار فدرری تو کره خاکی بخاطر جام و گرند نیومده سمت فدرر که خب این کاملا اشتباه نه فقط فدرر تو هر بازیکنی افتخار و جام خیلی مهمه ، همه چیز نیست ولی یه نکته کاملا مهم تو جذب طرفدار.
در ضمن اینجا تایپک بحث و تبادل نظر و من میتونم در مورد هر چیزی نظرم بدم همینطور که شما میتونی
نه دوست عزیز ؛ هیچ تناقضی نیست ؛ شما بد برداشت کردی...من الان هم می گم هیچ طرفدار راجر فقط به خاطر گرند و جام طرفدارش نشده و اتفاقا گرند و جام در اولویت دوم براش قرار داره و فاکتور های دیگه ی راجر خیلی براش پر رنگ تره...خیلی ساده و پیش پا افتاده هست این موضوع...یه سر به همین جامعه آماری این فروم بزن ؛ خیلی واضحه عزیزم...

نقل قول:
در ضمن اینجا تایپک بحث و تبادل نظر و من میتونم در مورد هر چیزی نظرم بدم همینطور که شما میتونی
باشه ؛ شما اگه اصرار داری دوست عزیزم که سخنگوی هوادارای راجر فدرر باشی هیچ مساله ای نیست ؛ سخنگو باشید ؛ اما این چیزی رو عوض نمی کنه...

ویرایش توسط roger 4 ever : 08-28-2013 در ساعت 12:12 PM
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2013, 12:13 PM   #120
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط The King نمایش پست ها

الان نادال هم جزو چپر چلاقا حساب میشه یا نه ؟ چون خودشم از 2005 بوده که راجر قبل از اون 4 تا گرنداسلم برده بود که دوتاش هم تو ویمبلدون بود ،اینکه نادال چرا دیر به پیک رسیده دیگه مشکل فدرر نیست و بحث پیک رو دیگه واردش نمیشم چون سلیقه ایه دیگه، هرکسی هرجا شاخ بود پیکش بوده اگه شاخ نبوده به پیکش نرسیده بوده ، حالا اگه این پیک رافاتون رو از 2006 که به فینال ویمبی رسید در نظر بگیرم تا استرالیای 2010 که بعدش دیگه راجر افت کرد از 17 فینال ممکن راجر فدرر به 16 تاش رسید ، por que ?

خب شوما میتونی چپرچلاق حساب کنی رافا رو
بقیه ی حرفاتو قبول دارم

شما رو نمی دونم ولی خیلیا رو میشناسم به خاطر افتخارات زیاد راجر فدرر ازش متنفر بودن ، بعدش نادال ظهور کرد و شگفتی ساز شد و این دوستان هم شدن طرفدار پرو پاقرص نادال ...
خب وقتی ورزشی یک طرفه باشه حال همه ب هم میخوره
ورزش وقتی جذابیت داره که رقابتی وجود داشته باشه
ظهور رافا نجات تنیس بود
من از اینکه ببینم در نبود فیلد قوی بازیکنی همه جام ها رو درو کنه،خوشم نمیاد
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)