بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

5-19 خرداد - پاریس، فرانسه

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان رولند گاروس 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 24 16.00%
راجر فدرر 63 42.00%
رافائل نادال 61 40.67%
داوید فرر 0 0%
توماس بردیک 1 0.67%
جو ویلفرد سونگا 1 0.67%
سایر تنیسور ها 0 0%
رأی دهندگان: 150. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-02-2013, 04:31 AM   #191
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

گریگور دیمیتروف باید بره مدارک بازیگریش رو کامل کنه ، هر وقت تونست یک زن مثل راجر و 2تا بچه اونم دوقلو داشته باشه ، اونوقت میتونه بیاد گرنداسلم شرکت کنه دیمیتروف
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 07:44 AM   #192
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
گریگور دیمیتروف باید بره مدارک بازیگریش رو کامل کنه ، هر وقت تونست یک زن مثل راجر و 2تا بچه اونم دوقلو داشته باشه ، اونوقت میتونه بیاد گرنداسلم شرکت کنه دیمیتروف
مرسی خیلی باحال بود
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 09:11 AM   #193
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده

راجــر - سیمون، بازی آخر
راجر وقتی آخرای روز بازی داشته باشه، خیلی بهتر بازی می‌کنه، میاد کارو تموم می‌کنه می‌ره استراحت کنه

Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 09:49 AM   #194
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

پستها: 591
سپاس: 2,600
در 577 پست 3,841 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic = Roger Federer = Maria Sharapova = Eugenie Bouchard = Victoria Azarenka

دیمیتروف
Aryan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 10:00 AM   #195
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

بر گرفته از رویتر - ترجمه توسط آقای علیپور عزیز.
ماریا شراپووا درخواست اجرای سیستم "هاک آیز(چلنج)" را در رولندگاروس کرد، بعد از اینکه در سِت دوّم برنده شد از یک فریاد اشتباه(داور خط) ناراحت بود.
ماریا شراپووا گفت: داور صندلی بسختی از مکان خود پائین میاید تا نشانه های توپ در خاک رس را بررسی کند این مورد در رولندگاروس معمولی است. شراپووا اعتقاد دارد زمان تکنولوژی است بعد از اینکه او روز شنبه پیروز شد و از یک فریاد نادرست داور خط ناراحت بود. شراپووا در حالیکه در سِت دوّم 3-1 عقب بود و سرویس میکرد برای بار دوّم از داور صندلی درخواست کرد تا مکان برخورد توپ با زمین را بررسی کند. داور صندلی با اصرار شراپووا مکان برخورد توپ با زمین را بررسی کرد امّا فریاد داور خط را مورد تائید قرار داد اگرچه تکرار تلویزنی نشان داد که بدبینی شراپووا بحق بوده است.
ماریا شراپووا به خبرنگاران گفت: اوّل از هر چیز هدف من آن فریاد اشتباه داور خط نیست. من برای خودم فکر میکنم که داور صندلی محل برخورد توپ با زمین را از مکان واقعی یک پا دورتر نشان میدهد. با این موضوع این یک علامت سؤال بزرگ برای من است. تمام 3گرانداسلم دیگر سیستم هاک آیز(چلنج)دارند و من میدانم چنین شرایطی اتفاق می افتد اگرچه در خاک رس کمتر است. چرانه؟ چرا از سیستم هاک آیز استفاده نکنیم. منظورم این است -آیا نگرانی مادی است؟ من چنین فکرنمیکنم.این یک دلیل بسیار مهم است که در یک پوئن خیلی مهمی اتفاق افتاد و در هر شرایطی احتمال دارد اتفاق بیافتد.
شراپووا گفت: در 3گرانداسلم دیگر هر بازیکن 3چلنج در هرست داردو اگر احساس کند که داور خط اشتباه فریاد زده از سهمیه چلنج خود استفاده میکند.این سیستمی است که هم برای بازیکنان وهم برای طرفداران جالب است.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 10:48 AM   #196
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده

عكس شماره 1 - فيليپ شاتريه Philippe Chatrier رئيس سابق فدراسيون تنيس فرانسه و مؤثرترين فرد در بازگشت تنيس به بازي‌هاي المپيک در سال ۱۹۸۸ كه كورت اصلي رولان گاروس به نام وي نامگذاري شده است تاريخ فوت سال 2000
عكس شماره 2- سوزان لانگلنSuzanne Lenglen از اسطوره‌هاي تنيس که ۳۱ عنوان گرند اسلم در انفرادي ، دوبل و ميكس دوبل دارد. و يكي از دو كورت اصلي به نام وي نامگذاري شده است. تاريخ فوت حدود 80 سال پيش
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg philip chatreyeh1.JPG (8.9 کیلو بایت, 142 نمایش)
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
34 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 11:50 AM   #197
federer4ever
Roger's Fan

آواتار federer4ever

پستها: 41
سپاس: 235
در 40 پست 412 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

اقا بازيا داره ت ميشه ما هنوز رو قرعه داريم بحث مي كنيم ب نظره من قرعه راجر از رافاو جوكو سختره چون 2 بازيه سخت داره سونگا و فرر ولي اون طرف تا سمي خيلي سخت كسي نيست ديگه
federer4ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی federer4ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 12:28 PM   #198
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
بر گرفته از رویتر - ترجمه توسط آقای علیپور عزیز.
ماریا شراپووا درخواست اجرای سیستم "هاک آیز(چلنج)" را در رولندگاروس کرد، بعد از اینکه در سِت دوّم برنده شد از یک فریاد اشتباه(داور خط) ناراحت بود.
ماریا شراپووا گفت: داور صندلی بسختی از مکان خود پائین میاید تا نشانه های توپ در خاک رس را بررسی کند این مورد در رولندگاروس معمولی است. شراپووا اعتقاد دارد زمان تکنولوژی است بعد از اینکه او روز شنبه پیروز شد و از یک فریاد نادرست داور خط ناراحت بود. شراپووا در حالیکه در سِت دوّم 3-1 عقب بود و سرویس میکرد برای بار دوّم از داور صندلی درخواست کرد تا مکان برخورد توپ با زمین را بررسی کند. داور صندلی با اصرار شراپووا مکان برخورد توپ با زمین را بررسی کرد امّا فریاد داور خط را مورد تائید قرار داد اگرچه تکرار تلویزنی نشان داد که بدبینی شراپووا بحق بوده است.
ماریا شراپووا به خبرنگاران گفت: اوّل از هر چیز هدف من آن فریاد اشتباه داور خط نیست. من برای خودم فکر میکنم که داور صندلی محل برخورد توپ با زمین را از مکان واقعی یک پا دورتر نشان میدهد. با این موضوع این یک علامت سؤال بزرگ برای من است. تمام 3گرانداسلم دیگر سیستم هاک آیز(چلنج)دارند و من میدانم چنین شرایطی اتفاق می افتد اگرچه در خاک رس کمتر است. چرانه؟ چرا از سیستم هاک آیز استفاده نکنیم. منظورم این است -آیا نگرانی مادی است؟ من چنین فکرنمیکنم.این یک دلیل بسیار مهم است که در یک پوئن خیلی مهمی اتفاق افتاد و در هر شرایطی احتمال دارد اتفاق بیافتد.
شراپووا گفت: در 3گرانداسلم دیگر هر بازیکن 3چلنج در هرست داردو اگر احساس کند که داور خط اشتباه فریاد زده از سهمیه چلنج خود استفاده میکند.این سیستمی است که هم برای بازیکنان وهم برای طرفداران جالب است.
واقعا حق باشاراپواست و فکر کنم توی پست قبلیم به این موضوع اشاره کردم.واقعا مسخره است که با تکنولوژی برتری که وجود داره انقدر ساده دارند کار رو دنبال میکنند.راستی یه سوال دارم که چرا بازیکنها دنبال انتخاب توپ هستند ؟و چرا یکی مثل سرنا ویلیامز براش مهم نیست؟همون توپی که میگیره رو سرویس میزنه و حتی اگر برگشت بخوره همونو ورمیداره بازی میکنه.اما بقیه چند تا توپ میگیرند یکی دوتا رو انتخاب میکنند.چرا؟ دنبال چیند؟به چیش نگاه میکنند؟
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 01:45 PM   #199
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehdi_juve نمایش پست ها
راستی یه سوال دارم که چرا بازیکنها دنبال انتخاب توپ هستند ؟و چرا یکی مثل سرنا ویلیامز براش مهم نیست؟همون توپی که میگیره رو سرویس میزنه و حتی اگر برگشت بخوره همونو ورمیداره بازی میکنه.اما بقیه چند تا توپ میگیرند یکی دوتا رو انتخاب میکنند.چرا؟ دنبال چیند؟به چیش نگاه میکنند؟
بازیکن ها به دنبال توپ هایی هستن که پرز کمتری دارن و کمتر اون لایه ای که روشون هست ساییده شده باشه. البته شاید اون توپ ها تفاوت خیلی زیادی از نظر bounce با همدیگه نداشته باشن اما خوب بعضی بازیکن ها روی این قضیه حساسن و بعضی هم مثل سرنا حساسیت ندارن. در کل از اونجایی که هر نه ست دو بسته توپ جدید باز می کنن این جور چیزا بیشتر تاثیر ذهنی دارن تا عملی.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2013, 02:13 PM   #200
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

بازیکن ها به دنبال توپ هایی هستن که پرز کمتری دارن و کمتر اون لایه ای که روشون هست ساییده شده باشه. البته شاید اون توپ ها تفاوت خیلی زیادی از نظر bounce با همدیگه نداشته باشن اما خوب بعضی بازیکن ها روی این قضیه حساسن و بعضی هم مثل سرنا حساسیت ندارن. در کل از اونجایی که هر نه ست دو بسته توپ جدید باز می کنن این جور چیزا بیشتر تاثیر ذهنی دارن تا عملی.
دوست عزیزم بازیکنهایی مثل راجر توپها رو به نوعی تو دستشون تکون میدن که انگار دارن اونها رو از نظر وزنی باهم مقایسه میکنن و سبکتره و یا سنگین تره رو انتخاب میکنن . این مورد چه توجیهی داره ؟ با تشکر
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)