بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

27 دی - 10 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-18-2011, 12:35 PM   #321
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

به لطف مدرسه که من نمیتونم بیشتر بازیها رو ببینم ، امروز هم بازی اندی رو از دست دادم
come on andy
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 12:42 PM   #322
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

انا باخت فقط امیدوارم هرچه زودتر انا مثل انا 2008 بشه ، اتفاق عجیب دیگه اینه که تسونگا 2-0 عقبه واقعا عجیبه تسونگا در استرالیا 2008 و 2010 فوق العاده بوده امیدوارم به بازی برگرده و بتونه ببره ، دلپو هم تونست حریفش رو ببره احتمال اینکه اندی و دلپو در راند 4 با هم بازی کنن هست و شاید اگه دلپو رو فرم باشه بازی زیبایی رو بتونیم ببینیم
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 12:54 PM   #323
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
این شما نیستی که صحیح یا غلط بودن حرف منو تشخیص میدی، این شواهدیه که تاحالا

وجود داشته و نشون داده بازی قبلی اگه زودتر تموم بشه بازی بعدی سرساعت مقرر برگزار میشه.

الانم دارم میگم بازی فردا فدرر-سیمون طبق اعلام رسمی 1:30 به وقت تهران برگزار میشه.

چیه ؟ دوباره کل کل خونت کم شده؟ کلا آدم بیکاری هستی ! از خروس خون تا بوق سگ میای تو سایت ببینی کی به کی چی میگه بپری وسط !

دفعه قبلی داشتم با علیرضا مورای بحث میکردم و گفتم بیشتر باختای فدرر به مورای مربوط به سال2008 بوده که پریدی وسط گفتی نه سال 2009 !!!! که بهت اثبات کردمو کنف شدی !

ای سریم باز یه چیزی گفتم اومدی گفتی نه دقیقا معلوم نیست کی برگزار میشه که بازم ... !!!

هنوزم که چندروزی بیشتر از کل کل تاریخیت(!) نمی گذره که اعصاب همه رو خرد کرده بود!

مجبور نیستی هرکی هرچی میگه بپری وسط و فکر کنی عقل کلی یا اطلاعات صحیح اونچیزیه که تو میگی !

دیگه بحثی بات ندارم !
دوست عزیز پوریا جان اول از همه اینکه لحن صحبتتون رو درست تر کنید...من نه آدم پرروییم که بخوام دخالت کنم نه آدمیم که تو هر بحثی خودمو بکشونم وسط اما چون اینجا بحث سر دوتاطرفدار راجر هست میگم...افشین اگه حرفی میزنه برا اینه که میخواد اطلاع رسانی کنه..بعضی کلماتت خدایش منو ناراحت کرد دوست ندارم اصلا تایپک رو منحرف کنم از دوستانم خواهش میکنم پاسخ منو انتقال بدن اگه دوست دارند،ولی اگه شخص من الان یه چیزی از تنیس میدونم مدیون کاربران این سایته..وقتی یه نفر میاد یه چیزی میگه قصدش خیره و اطلاع رسانی به بقیه کاربرا نه خدایی نکرده غرض بدی داره...خدایش خیلی ناراحت شدم بیشتر از هر وقتی
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 12:59 PM   #324
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

تنیس مثل فوتبال نیست که زمان بازی معین باشه شروع هر بازی به بازیه قبل وابسه است.به خاطر همین زمان دقیقی واسه شروع بازی وجود نداره. درک این مسئله زیاد سخت نیست
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 01:15 PM   #325
شایان نادال
Rafa's Fan

آواتار شایان نادال

پستها: 585
سپاس: 6,640
در 579 پست 3,471 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رررررررررررررررررافائل نادال و ایوانویچ و شاراپووا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط jiji-federer نمایش پست ها
هرچی باشه نیکولای از نادال و خیلیایه دیگه بهترنه ولی قشنگتر بازی می کنه ولیاقتش جایگاهی بالاترازاینه که هست.ولی هیچ وقت نمی تونست رنک 1 باشه
ببخشید اینو دارم میگم شما حتما موقع ارسال این پیام خواب بودید و اصلا تو این دنیا نبودید داویدنکو از رافا بهتر بازی میکنه
شایان نادال آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی شایان نادال به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 01:28 PM   #326
شایان نادال
Rafa's Fan

آواتار شایان نادال

پستها: 585
سپاس: 6,640
در 579 پست 3,471 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رررررررررررررررررافائل نادال و ایوانویچ و شاراپووا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger-Federer1 نمایش پست ها
دوست عزیز پوریا جان اول از همه اینکه لحن صحبتتون رو درست تر کنید...من نه آدم پرروییم که بخوام دخالت کنم نه آدمیم که تو هر بحثی خودمو بکشونم وسط اما چون اینجا بحث سر دوتاطرفدار راجر هست میگم...افشین اگه حرفی میزنه برا اینه که میخواد اطلاع رسانی کنه..بعضی کلماتت خدایش منو ناراحت کرد دوست ندارم اصلا تایپک رو منحرف کنم از دوستانم خواهش میکنم پاسخ منو انتقال بدن اگه دوست دارند،ولی اگه شخص من الان یه چیزی از تنیس میدونم مدیون کاربران این سایته..وقتی یه نفر میاد یه چیزی میگه قصدش خیره و اطلاع رسانی به بقیه کاربرا نه خدایی نکرده غرض بدی داره...خدایش خیلی ناراحت شدم بیشتر از هر وقتی
محمد رضا زیاد خودتو ناراحت نکن چیکار کنیم از این جور ادما هم پیدا میشه
شایان نادال آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی شایان نادال به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 02:43 PM   #327
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger-Federer1 نمایش پست ها

ضمن تشکر از تو دوست خوب خواستم بگم همونطور که توضیح دادم من برعکس بعضیا اهل کل کل نیستم ولی از حقم دفاع میکنم . تو موردی که گفتم اصلا من با ایشون بحث نمیکردم ولی ایشون طوری با قاطعیت حرف منو زیرسوال برد که تعجب کردم(در مورد بازی فدرر-موراِی)
این سریم باز تکرار کرد که دیگه تحمل نکردم !

آدم زمانی میاد حرف یکی دیگه رو نقض میکنه که کاملا مطمئن باشه .

ضمن اینکه امروز انقدر ابزارهای اطلاعاتی و در راسش اینترنت گسترده شده که هرکس به راحتی از پس خودش برمیاد ولی یه سری فکر میکنن که فقط خودشون میدونن و اگه اطلاع رسونی نکنن دیگران کارشون لنگ میشه .

ویرایش توسط pouriya.alex : 01-18-2011 در ساعت 02:50 PM
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-18-2011, 02:45 PM   #328
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط شایان نادال نمایش پست ها
محمد رضا زیاد خودتو ناراحت نکن چیکار کنیم از این جور ادما هم پیدا میشه

به این میگن نمونه بارز نخود هر آش !!

ممنون میشم تو کاری که بهت مربوط نیست دخالت نکنی !
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-18-2011, 02:55 PM   #329
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
یعنی الان به نظر شما راجر در سال 2005 یا 2006 اگر به دلپترو یا جوکویچ( در سطحی که راجر رو بردن در گرنداسلم ) بازی میکرد...نتیجه مشابه رقم میخورد؟
راجر فدرر الان خیلی بهتر از سال 2006 بازی میکنه ، همونطور که همه ی رقبا نسبت به اون زمان بهتر بازی میکنن . همه در حال پیشرفت هستند و اگه راجر فدرر الان مثل سال 2006 بازی میکرد اصلا نمیتونست موفق باشه . متس ویلندر حرف قشنگی زد ، گفت در چند سال گذشته نادال بیشترین پیشرفت رو بین بازیکنان Tour داشته و راجر فدرر بعد از نادال بیشترین پیشرفت رو داشته. ولی شاید اگه فدرر الان با همین بازی یه جوون 25 ساله بود خیلی بهتر نتیجه میگرفت.ولی درکل مقایسه های این چنینی کار چندان منطقی ای نیست.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 02:58 PM   #330
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
داویدنکو از نادال بهتره؟
خیلی حرف خنده داری زدی

هرچی باشه نیکولای از نادال و خیلیایه دیگه بهترنه ولی قشنگتر بازی می کنه ولیاقتش جایگاهی بالاترازاینه که هست.ولی هیچ وقت نمی تونست رنک 1 باشه

بنده خدا گفته بهتر نیست ، ولی قشنگتر بازی میکنه . بنده هم باهاش موافقم ، داویدنکو از نادال و خیلی های دیگه زیبا تر بازی میکنه ، زیباتر بازی کردن دلیل بهتر بودن نیست .
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
گرنداسلم اول، 2011، آزاد استرالیا، Australian Open

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)