بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > دیویس کاپ 2014 (Davis Cup)

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-22-2014, 08:08 PM   #101
Just Nole
Banned Users

پستها: 134
سپاس: 242
در 114 پست 334 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
مدیران محترم سایت چرا این کاربر بی شخصیت 289 رو بن نمیکنید؟ دیگه باید چه الفاظی به کار ببره که بن بشه؟ این الفاظ رو به king roger federer گفته و همچنان داره راست راست تو این سایت میچرخه.خواهش میکنم رسیدگی کنید.خوب شد که چهره و شخصیت واقعی خودش رو نشون داد.چرا ای پی بن نمیکنیدش؟

نمی خواد خودشم درست کنه و یه تغییری تو این رفتار بچه گونش بده.خودش میگه 45 سالشه...واقعا جای بسی تاسف و تامل داره... یه ادم 45 ساله بیاد اینجا با کسانی که جای بچه هاشن کل کل بیهوده کنه...

واقعا برای امثال تو که صبح تا شب الافن و بیکار باید محدودیت پست در نظر گرفت وگرنه هم خودتو به کشتن میدی هم ملتو...واقعا حیف تنیس تاکرز که یه همچین کاربر بی نزاکت و بی ادبی مثل تو داره...

صد بار بن شدی باز هم اومدی خودتو تحمیل کردی...ادم خوبه یه ذره شخصیت عزت نفس و البته شعور داشته باشه از یه جا صدبار بیرونش کردن باز دوباره خودشو تحمیل نکنه...یه ذره فکر کن به این حرفها...اینجا همه که دشمنت نیستن...ببین فروم رو به چه حال و روزی انداختی...
خیلی دارم جلوی خودم را میگیرم بهت چیزی نگم
45 ساله؟قبلا مسدود شده!؟.....متوهم
بی شخصیت و بیشعور و تمام فحشهایی که دادی خودتی .فحش میدی به من میگی بی ادب!؟ خجالت بکش
واقعا لنگه رفیقت کنیگ! وقیح و بی ادب هستی خوب به هم میاین فحشهای اونم نوش جون خودت که شایستشی

ناظر سایت کودک نیست تحت تاثیر شانتاژ و امر و نهی تو قرار بگیره مگر اینکه بخواد جانبدارانه حق کشی کنه
شاهکار دیشبت جعل امضای کینگ آو اسپین برای مسدود کردنت کافیه خجالت بکش کوچولو

ویرایش توسط Just Nole : 11-22-2014 در ساعت 08:15 PM
Just Nole آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-22-2014, 08:21 PM   #102
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

چقدر فوق العاده بودن استن و راجر...بخصوص استن...چه والی هایی میزد.و چقدر خوب شد که بازی رو زود تموم کردن تا فردا از لحاظ بدنی تو شرایط بهتری باشن

راجر نسبت به دیروز خیلی بهتر شده بود ترسش از بابت مصدومیت ریخته بود و سرو به شدت بهبود پیدا کرده بود.بردن ست دوم خیلی تعیین کننده بود.اون بریک پوینت هایی که تو سراسر ست دوم نجات دادن و چقدر خوب و با ارامش بریک پوینت ها رو سیو کردن.

کلا بنتو و مونفیس بازیکن های خیلی خوبی تو شرایط ایندورز هستند.بنتو ویمبلدون 2012 با فدرر سقف رو بستن تو شرایط ایندورز فوق العاده سرو می کرد و یادمه تو تای بریک تنها دو امتیاز با پیروزی فاصله داشت.تو پاریس مسترز 2009 که بازم شرایط ایندورز بود مقابل فدرر ست اخر یادمه نزدیک بیست و خورده ای فرست سرو پیاپی اورد.و همینطور تو روتردام 2013 تو شرایط ایندورز راحت فدرر رو تو دو ست پیاپی شکست داد.مونفیس هم پاریس مسترز 2010 مقابل فدرر فوق العاده سرو کرد.مچ پوینت نجات داد و بازی رو برد.تو تورنتمنتی که (پاریس مسترز 2010) فدرر خیلی کم بریک شده بود و به نظر من بهترین سروش رو اونجا به نمایش گذاشت.

امروز بنتو خوب بازی کرد اما گسکه ضعیف بود.شاید بهتر بود سونگا رو انتخاب میکردن.چقدر تصمیم خوبی گرفت سورین از استفاده کردن از فدرینکا برای دابلز

مونفیس همونطوری که قبلا گفتم اگه on fire باشه و اگرسیو از هر جای زمین قابلیت گرفتن وینر رو داره کما اینکه دیروز تقریبا از تمام نقاط زمین وینر گرفت و با یه بکهند وینر هم بازی رو تموم کرد.هر چند که نباید از بازی ضعیف و محتاطانه (ترس از مصدومیت کمر) فدرر بگذریم.بخصوص ریترن های فدرر که بی نهایت کوتاه بود و البته rusty بودن فدرر که بعد از مدت ها clay رو تجربه می کرد

ویرایش توسط swiss express : 11-22-2014 در ساعت 10:16 PM
swiss express آنلاین نیست.  
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-22-2014, 08:25 PM   #103
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

1 - فرم فدرر در بازی اول کاملا قابل پیش بینی بود...هشدارش رو چند روز پیش داده بودم تو همین تاپیک که عدم تمرین مناسب که باعثه عدم تطبیق پذیری با شرایط جدید می شه، قطعا دست کم در بازی اول خودش رو نشون خواهد داد...دیدیم که عدم تمرین مناسب ناشی از مصدومیت می تونه خیلی جدی باشه چه برای فدرر با سبک خاصی تمرینیش و چه برای هر بازیکنه دیگه ای...فدرر مصدوم بود مقابل مونفیس؟ هرگز من اعتقادی به این قضیه ندارم همین طور که خودش با صداقت مصاحبه کرد و با صداقت دلایل باختش رو که همانا عدم تمرین مناسب و تطبیق پذیری با شرایط جدید بود رو بیان کرد...فرم راجر در بازی اول کاملا قابل پیش بینی بود...شرایط جدیدی که مصدومیت راجر به وجود آورده بود، وظیفه استن رو چند برابر می کرد و الحق که استن سر این «بزنگاه» تاریخی مردونه داره مبارزه می کنه...

2 - جدال امروز دوبل در حقیقت نه جدال بازیکنان بلکه جدال نفس گیری بین Severin Luthi و Arnaud CLEMENT بود که از بامداد امروز به وقت محلی جدالی نفس گیر برای تعیین بازیکنان نهایی شروع کرده بودند...جدالی که تا آخرین ثانیه های مهلت قانونی در جریان بود و بارها و بارها در رسانه های مختلف شایعات مختلفی به گوش رسید...در نهایت اما این Severin Luthi بود که مهم ترین تصمیم زندگیش رو به درستی اتخاذ کرد...با توجه به شرایط سخت فدرر در بازی انفرادی، ریختن سرمایه روی دوبل کاملا منطقی به نظر می رسید...من اسم این تصمیم هنرمندانه Severin Luthi رو یک تصمیم «اقتصادی» می ذارم...حالا خدا رو چه دیدید، راجر 3 ست بازی کرده دیروز، امروز هم 3 ست خیلی فانتزی بازی کرد و فردا که از خواب پاشه با روحیه ای دو چندان و شرایطی بهتر، می تونه برای قهرمانی در بازی چهارم تلاش کنه...بازی که فشار روی طرف مقابله، راجر اگه ببازه چیزی رو تیمش از دست نمی ده تا اون لحظه، اما فرانسه اوت خواهد کرد با این شکست...

3 - دیروز که استن در صحنه ای دراماتیک بالافاصله پس از شکست فدرر بهش نزدیک شد و کلماتی را در گوشش گفت، می شد فهمید که این تیم متحد تر از این حرفاست...صحنه دراماتیک دیروز و حمل وسایل فدرر توسط استن پس از اون شکست دردناک، نشون داد که عمق رفاقت استن و فدرر فراتر از این حرفاست که با یک بازی و حساسیت های طبیعی حین اون، بخواد از بین بره...صحنه دیشب پس از شکست دردناک فدرر مقابل مونفیس در یک نما نشون داد که قهرمانی در دیویس کمترین حق راجر و استن هست...حقی که با مصدومیت فدرر در لندن و شرایط جدید به وجود اومده، به شدت تحت الشعاع قرار گرفته...سوییس فردا فقط به کمی شانس نیاز داره، به کمی شانس نیاز داره برای قهرمانی...و این شانس هم کمترین حق اونا محسوب می شه...

4 - فردا به نظرم فرم فدرر قطعا بهتر از بازی مقابل مونفیس خواهد بود، اما آیا برای پیروزی مقابل سونگا کافیه؟! برای پاسخ به این سوال باید ببینیم وضعیت سونگا چه طوری می تونه باشه...اگه سونگا بتونه به فشارهای فوق العاده زیاد اطرافش غلبه کنه و بازی «آرام» و «متمرکزی» رو ارائه بده، کار دشوار خواهد بود اما در غیر این صورت فدرر می تونه با بهره گیری از انگیزه فوق العاده بالا و روحیه فوق العاده خوبش، کار رو تموم کنه...امیدوارم فردا فدرر جام و قطعی کنه در غیر این صورت بازی پنجم می تونه سناریویی متقاوت داشته باشه...

5 - سوییس امروز بسیار دوست داشتنی بود...سوییس از اول هفته بسیار دوست داشتنی بوده..این جام کمترین حق اوناست...کمترین حق فدرره، کمترین حقه استنه...امیدوارم شانس هم تو این بزنگاه تاریخی، روی خوش نشون بده...
roger 4 ever آنلاین نیست.  
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-22-2014, 08:34 PM   #104
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Just Nole نمایش پست ها
خیلی دارم جلوی خودم را میگیرم بهت چیزی نگم
45 ساله؟قبلا مسدود شده!؟.....متوهم
بی شخصیت و بیشعور و تمام فحشهایی که دادی خودتی .فحش میدی به من میگی بی ادب!؟ خجالت بکش
واقعا لنگه رفیقت کنیگ! وقیح و بی ادب هستی خوب به هم میاین فحشهای اونم نوش جون خودت که شایستشی

ناظر سایت کودک نیست تحت تاثیر شانتاژ و امر و نهی تو قرار بگیره مگر اینکه بخواد جانبدارانه حق کشی کنه
شاهکار دیشبت جعل امضای کینگ آو اسپین برای مسدود کردنت کافیه خجالت بکش کوچولو
هیچ کس غیر خودت لایق فحش های کینگ نیست اون فحش هارو به تو داده. با اومدنت اینجا نه تنها واسه خودت بلکه خانوادتم فحش خریدی.بیچاره جانوادت چی میکشن از دست تو...تو یه فضای مجازی همه رو کلافه کردی چه برسه به...ادم الافی مثل تو لیافتش خیلی فحش های بدتر از اینه.چون از الفاظ ناشایست استفاده کردی باید بن بشی الکی مغلطه نکن.در مورد امضای کینگ او اسپین میتونی از بقیه کاربرها هم بپرسی که عوض شده.

خودت رو زدی به ...تو به التماس کردن نیفتادی؟نگفتی میانسالی؟ به یکی از بچه ها پیغام خصوصی نفرستادی گفتی 45 سالته؟289 خجالت نمیکشی اینهمه دروغ میگی؟دیگه اینو همه فهمیدن میای با نام کاربری novak که مسدود شده از پست های تهوه اورت سپاس گزاری میکنی.

دیگه شخصیت حقیقیت واسه همه رو شده. شخصیت شعور عزت نفس واژه هایی هستن که تو باهاشون نامانوسی...
کاربر زیر از شما swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-22-2014, 08:57 PM   #105
Just Nole
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger 4 ever نمایش پست ها
1 - فرم فدرر در بازی اول کاملا قابل پیش بینی بود...هشدارش رو چند روز پیش داده بودم تو همین تاپیک که عدم تمرین مناسب که باعثه عدم تطبیق پذیری با شرایط جدید می شه، قطعا دست کم در بازی اول خودش رو نشون خواهد داد...دیدیم که عدم تمرین مناسب ناشی از مصدومیت می تونه خیلی جدی باشه چه برای فدرر با سبک خاصی تمرینیش و چه برای هر بازیکنه دیگه ای...فدرر مصدوم بود مقابل مونفیس؟ هرگز من اعتقادی به این قضیه ندارم همین طور که خودش با صداقت مصاحبه کرد و با صداقت دلایل باختش رو که همانا عدم تمرین مناسب و تطبیق پذیری با شرایط جدید بود رو بیان کرد...فرم راجر در بازی اول کاملا قابل پیش بینی بود...شرایط جدیدی که مصدومیت راجر به وجود آورده بود، وظیفه استن رو چند برابر می کرد و الحق که استن سر این «بزنگاه» تاریخی مردونه داره مبارزه می کنه...

2 - جدال امروز دوبل در حقیقت نه جدال بازیکنان بلکه جدال نفس گیری بین Severin Luthi و Arnaud CLEMENT بود که از بامداد امروز به وقت محلی جدالی نفس گیر برای تعیین بازیکنان نهایی شروع کرده بودند...جدالی که تا آخرین ثانیه های مهلت قانونی در جریان بود و بارها و بارها در رسانه های مختلف شایعات مختلفی به گوش رسید...در نهایت اما این Severin Luthi بود که مهم ترین تصمیم زندگیش رو به درستی اتخاذ کرد...با توجه به شرایط سخت فدرر در بازی انفرادی، ریختن سرمایه روی دوبل کاملا منطقی به نظر می رسید...من اسم این تصمیم هنرمندانه Severin Luthi رو یک تصمیم «اقتصادی» می ذارم...حالا خدا رو چه دیدید، راجر 3 ست بازی کرده دیروز، امروز هم 3 ست خیلی فانتزی بازی کرد و فردا که از خواب پاشه با روحیه ای دو چندان و شرایطی بهتر، می تونه برای قهرمانی در بازی چهارم تلاش کنه...بازی که فشار روی طرف مقابله، راجر اگه ببازه چیزی رو تیمش از دست نمی ده تا اون لحظه، اما فرانسه اوت خواهد کرد با این شکست...

3 - دیروز که استن در صحنه ای دراماتیک بالافاصله پس از شکست فدرر بهش نزدیک شد و کلماتی را در گوشش گفت، می شد فهمید که این تیم متحد تر از این حرفاست...صحنه دراماتیک دیروز و حمل وسایل فدرر توسط استن پس از اون شکست دردناک، نشون داد که عمق رفاقت استن و فدرر فراتر از این حرفاست که با یک بازی و حساسیت های طبیعی حین اون، بخواد از بین بره...صحنه دیشب پس از شکست دردناک فدرر مقابل مونفیس در یک نما نشون داد که قهرمانی در دیویس کمترین حق راجر و استن هست...حقی که با مصدومیت فدرر در لندن و شرایط جدید به وجود اومده، به شدت تحت الشعاع قرار گرفته...سوییس فردا فقط به کمی شانس نیاز داره، به کمی شانس نیاز داره برای قهرمانی...و این شانس هم کمترین حق اونا محسوب می شه...

4 - فردا به نظرم فرم فدرر قطعا بهتر از بازی مقابل مونفیس خواهد بود، اما آیا برای پیروزی مقابل سونگا کافیه؟! برای پاسخ به این سوال باید ببینیم وضعیت سونگا چه طوری می تونه باشه...اگه سونگا بتونه به فشارهای فوق العاده زیاد اطرافش غلبه کنه و بازی «آرام» و «متمرکزی» رو ارائه بده، کار دشوار خواهد بود اما در غیر این صورت فدرر می تونه با بهره گیری از انگیزه فوق العاده بالا و روحیه فوق العاده خوبش، کار رو تموم کنه...امیدوارم فردا فدرر جام و قطعی کنه در غیر این صورت بازی پنجم می تونه سناریویی متقاوت داشته باشه...

5 - سوییس امروز بسیار دوست داشتنی بود...سوییس از اول هفته بسیار دوست داشتنی بوده..این جام کمترین حق اوناست...کمترین حق فدرره، کمترین حقه استنه...امیدوارم شانس هم تو این بزنگاه تاریخی، روی خوش نشون بده...
متن قشنگ و پر احساسیه.اگر خودت نوشتی بیشتر از یک تشکر جا داره.البته من همچنان دوست دارم فرانسه جام را بگیره
Just Nole آنلاین نیست.  
قدیمی 11-22-2014, 08:59 PM   #106
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

دوستان فکر کنم باید یک تاپیک زد به نام فحش و دعوا پیرامون مثلا دیویس کاپ 2014. ..
تو رو خدا خجالت بکشید....اصلا به من ربطی نداره که شما بی شخصیت هستین ولی بدونین که آدم های دیگری هم اینجا هستن.....اگه می خواین دعوا کنین برید یک جای دیگه لطفا.
نه به مدیران میگم بن کنین و نه به کسی بی احترامی می کنم ولی واقعا افسوس می خورم که فرومی به این خوبی داره خراب میشه.لطفا و خواهشا تمام کنید این بحث ها رو.
تا حالا بیش از 5 بار از این جور پست ها نوشتم ولی انگار کسی قرار نیست تمومش کنه.لطفا و خواهشا یا تمومش کنید یا برید یک جای دیگه سایت رو خراب نکنید لطفا.
لطفا در مورد تنیس درست حرف بزنید و بدونید که فوتبال نیست این ورزش که بخواید این جوری کل کل کنید.
Mahdi Naji آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-22-2014, 09:00 PM   #107
Just Nole
Banned Users

دوست عزیز خدا شاهده از این جریان و مکالمات اصلا خشنود نیستم.روحیه و اخلاق من این نیست.اما دو تا لات افتادن به جون من و به بهای بی آبرویی خودو اغتشاش سایت میخواهند با تخریب وشانتاژ و فشار باعث مسدودی من بشن.خدا لعنتشون کنه که دارن باعث تضییع حق میشن
Just Nole آنلاین نیست.  
قدیمی 11-22-2014, 09:01 PM   #108
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Just Nole نمایش پست ها
بیسواد بی تربیت
اول یادبگیر درست نوشتن را بعد افاضه کن! الاف! تهوه!
چند کلاس سواد داری با این همه ادعا؟
راست میگی بگو پیام خصوصیم را بگذارند که گفتم 45 سالمه!
خجالت نمیکشی برای از میدان به در کردن من از هر حیله و ترفند و دروغ و تقلبی استفاده میکنی! بی حیا بی چشم و رو
متاسفم کینگ آو اسپین نیست که دست تو را رو کنه در تقلب و جعل امضاش
تو بدبخت گریه ات دراومده داری التماس میکنی من را مسدود کنند آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است به چه جرمی به خاطر دفاع ازخودم!؟
فرضا اگر با زدوبند بتونی مسدودم کنی باز هم خوشحالم که کاربران تو رفیقت را خوب شناختند چه آدمهای کثیف و وقیحی هستید.هرچند اگر نیمچه عدالتی باشه باید تو رفیقت را با تیپا بندازند بیرون نه من را
تند تند نوشتم اشتباه شد ولی نگران نباش غلط املایی هیچ چیزی رو در مورد ماهیت اشکار تو عوض نمیکنه.خوب شد که حالا دستت رو رو کردم داری بازم از همون فونت مورد علاقت استفاده میکنی.چرا انقدر ننه من غریبم بازی در میاری؟من از حیله و ترفند استفاده کردم؟تو در مورد king roger federer از الفاظ زشت استفاده نکردی که بن نشی؟

فحش هایی که کینگ به تو داد خیلی دقیق و درست و بجا بود.

نمونه یه ادم ترسو و بی شخصیتی.واقعا جامعه باید از افراد طفیلی و سرباری چون تو پاک و ریشه کن شه.بیچاره خانوادت از دست تو...
کاربر زیر از شما swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-22-2014, 09:12 PM   #109
abedafshin
Junior Member

پستها: 4
سپاس: 45
در 4 پست 28 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

درود بر همه بزرگواران
بنده مدتیه درین سایت عضوم.همیشه هم از مطالب لذت بردم و یاد گرفتم.اما متاسفانه درگیری چند تن از دوستان فضارو مسموم کرده.بنده 44 سالمه و پیشاپیش از همه دوستان عذر خواهی می کنم.
- یادمه قدیما که تلفن ها آی دی کالر نداشتن ، اگر کسی مزاحم میشد و شما پاسخ شو میدادی در واقع پالس مثبتی ارسال می کردی که باز طرف شماره تلفن شما را بگیرد. و اگر پاسخ نمی دادی و قطع می کردی پس از چندبار مزاحمت و قطع کردن از سوی شما ، مزاحم فرضی داستان ما دیگه تماس نمی گرفت.

- اگر کسی انصاف داشته باشه و از تنیس سر در بیاره .از هر بازی لذت می بره .از جنگدگی رافا یا روحیه بالای نواک.ناراحتی به هنگام باخت بازیکن مورد علاقه مون امری طبیعیست اما به چه میزان؟ آیا اگر بازیکنی
مورد علاقه بنده باخت باید بیام تو فروم و هر چی دلم خواست به دیگران بگم؟

- کلا صحبت کردن از بازیکن مورد علاقه خویش لذت بخشه یا تهاجم های بی مهابا به دیگران؟

- دوستان ! فارق از اینکه طرفدار کدوم بازیکن هستید آیا تا بحال واقعا از بازی دیگر رقبا لذت نبردین؟

در هر صورت هیچکس ازین وضعیت خوشحال نیست .

خواهش می کنم تمومش کنید چون در شان شما و اعضای این فروم نیست.

با سپاس

عابد[/SIZE][/SIZE]
abedafshin آنلاین نیست.  
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی abedafshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-22-2014, 09:23 PM   #110
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

من واقعا از همه اعضای سایت عذرخواهی میکنم ولی بعضی مواقع واقعا سخته ادم ببینه یه نفر داره به بقیه اعضاء توهین میکنه بن نمیشه...بارها و بارها با حیله و ترفند دست به ساختن ده ها نام کاربری گوناگون بزنه...از صبح تا شب پست بده و علیه یه بازیکن حرف بزنه.خیلی از اعضای سایت با این کاربر بحث کردن ولی فایده نداشته.رفتار این کاربر غیر معقول و غیر عادیه.اینکه از صبح تا شب بیای علیه یه بازیکن پست بدی نشونه چی میتونه باشه؟؟ قطعا مشکلات روحی و روانی.مجددا از اعضای سایت عذزخواهی میکنم.
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)