بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-31-2013, 06:54 AM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation راجر فدرر سوییسی: توانايی قهرمانی مجدد در مسابقات تنیس گرند اسلم را دارم

راجر فدرر سوئیسی:
توانايی قهرمانی مجدد در مسابقات
گرند اسلم تنیس را دارم

راجر فدرر تنیسور سوئیسی روز دوشنبه تأکید کرد همچنان توانایی قهرمان شدن در یک گرند اسلم را دارد.

فدرر در پاسخ به سوالی در این باره که فکر می‌کند در سال 2014 در کدام گرند اسلم قهرمان خواهد شد، گفت:« می‌توانم بهترین بازی خود را ارائه دهم. ویمبلدون بهترین فرصت برای قهرمانی است.»

او همچنین اضافه کرد: «پس از آن، رقابت‌های تنیس آزاد آمریکا، تنیس آزاد استرالیا و سپس رقابت‌های تنیس آزاد فرانسه فرصت‌های بعدی برای قهرمان من هستند. من باید ثابت کنم و تلاش کنم همانند سال‌های گذشته از فرصت‌ها استفاده کنم.»

فدرر که در حال آماده شدن برای حضور در رقابت‌های آزاد استرالیاست اخیرا استفان ادبرگ را به کادر مربیگری خود اضافه کرده است. فدرر درباره ادبرگ گفت: «در اختیار داشتن ادبرگ فرصت خوبی برای من است. ما می‌توانیم با سورین درباره راه‌های بازی کردن و پیروزی همفکری کنیم. همچنین باید از نظر جسمانی و روانی در شرایط خوبی باشم.»

این در حالی است که فدرر در سال 2013 در رقابت‌های بین المللی تنیس، عملکردی نسبتا ضعیف داشت تا جایی که به رده ششم بهترین تنیس بازان جهان نزول کرد. این تنیسور 32 ساله در سال 2013 در برهه‌ای با مصدومیت مواجه شد و توانست تنها در یک تورنمنت قهرمان شود. این موضوع سبب شد بسیاری از هواداران تنیس درباره قهرمانی مجدد او در رقابت‌های تنیس ابراز شک و تردید کنند.

با این حال، مرد شماره یک سابق جهان اعلام کرد همچنان قابلیت قهرمانی در یکی از چهار گرند اسلم را دارد و گفت رقابت‌های ویمبلدون بهترین فرصت برای قهرمانی اوست.

فدرر گفته پیش بینی می‌کند رافائل نادال و نوواک جوکوویچ در سال 2014 در صدر بهترین بازیکنان تنیس در جهان باشند. او در عین حال گفت از بازگشت اندی ماری به رقابت‌ها پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت خوشحال است.

وی افزود: «من فکر می‌کنم رافائل نادال و نوواک جوکوویچ از تنیس‌بازانی خواهند بود که این فصل از بخت بیشتری برای قهرمانی برخوردارند. در عین حال باید ببینیم که آیا دچار مصدومیت نمی‌شوند و می‌توانند به روند پیروزی‌های خود ادامه دهند یا خیر.»

فدرر همچنین گفت امیدوار است ماری از مصدومیت در ماه سپتامبر به خوبی رهایی یافته باشد اما هشدار داد این تنیس‌باز بریتانیایی ِشماره چهار جهان به سبب دور بودن از میادین ممکن است در ابتدا دچار مشکلاتی شود.

فدرر افزود: «بسیار خوب است که ماری توانسته است امسال در چند بازی حاضر شود هر چند که این بازی‌ها نمایشی بودند. این گامی بزرگ برای اوست. مشتاقم تا دوباره او را ببینم. از زمان رقابت‌های آزاد آمریکا او را ندیده ام. رقابت‌های تنیس آزاد استرالیا آزمونی بزرگ برای اوست.»

varzesh3

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
35 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-31-2013, 02:43 PM   #2
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی !
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)