بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-22-2013, 10:12 PM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation کناره‌گیری مردان برتر تنیس بریتانیا و آرژانتین از مسابقات تنیس گرند اسلم 2013 آزاد فرانسه

کناره‌گیری مردان برتر تنیس بریتانیا و آرژانتین
از مسابقات تنیس گرند اسلم 2013 آزاد فرانسه

اندی ماری به دلیل آسیب دیدگی از شرکت در مسابقات تنیس آزاد فرانسه انصراف داد.

این تنیس‌باز بریتانیایی که در رده دوم بهترین تنیس‌بازان جهان قرار دارد هفته گذشته هم از شرکت در مسابقات رم انصراف داده بود. وی اکنون که امیدوار است به زودی بهبودی اش را به دست بیاورد، در این باره گفت: «تصمیم واقعا سختی بود چون من عاشق بازی در پاریس هستم اما بعد از انجام معاینات پزشکی مشخص شد که نمی توانم شرکت کنم.»

قهرمان گرند اسلم آزاد آمریکا افزود: «از مسوولان برگزاری مسابقات عذرخواهی می‌کنم و از همه کسانی که از من حمایت کردند سپاسگذارم. اکنون تمام تلاشم را برای بهبودی هرچه زودتر انجام خواهم داد.»

خوان مارتین دل پوترو آرژانتینی نیز که در رده هفتم تنیس جهان قرار دارد، پیش از آغاز مسابقات، از غیبت خود در گرند اسلم رولند گاروس خبر داد. بعد از اندی ماری اسکاتلندی، تنیس‌باز شماره دو جهان، دل پوترو دومین مرد تنیس‌باز برتر جهان است که از این گرند اسلم که از 26 مه تا نهم ژوئن سال 2013 برگزار می‌شود کناره گیری می‌کند. به گزارش خبرگزاری فرانسه از پاریس، این تنیس‌باز آرژانتینی سال 2009 در نیمه نهایی و سال گذشته در یک چهارم نهایی گرند اسلم رولند گاروس حضور داشت.

مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه اولین تورنمنت گرند اسلمی است که ماری بعد از مسابقات ویمبلدون در سال 2007 از دست می‌دهد. این رقابت‌ها دومین گرند اسلم سال جاری است که از روز یکشنبه در رولند گروس آغاز می‌شود. ماری سال گذشته به مرحله یک چهارم نهایی آزاد فرانسه رسید اما در این مرحله مغلوب داوید فرر شد با وجود این بعد از آن برای اولین بار به فینال ویمبلدون راه یافت و سپس قهرمان المپیک شد و در ادامه در آزاد آمریکا برای اولین بار قهرمانی در یک مسابقه گرند اسلم را به دست آورد.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)