بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-01-2013, 07:35 PM   #1
Amir_RF
Member

آواتار Amir_RF

پستها: 67
سپاس: 386
در 48 پست 301 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Stanisla Wawrinka , Griogor Dimitrov , Jo-wilfried Tsonga
پیش فرض سودرلینگ توپ «بی‌نقص» می‌سازد

جهان تنیس همچنان منتظر بازگشت رابین سودرلینگ است، اما این تنیس‌باز سوئدی مشغول طراحی و ساختن یک توپ تنیس «بی‌نقص» است.

تنیس 360: رابین سودرلینگ به دلیل ابتلا به بیماری مونو نوکلئوز عفونی (معروف به «بیماری بوسه»)، از جولای 2011 تا کنون در هیچ مسابقه‌ای شرکت نکرده است. معلوم نیست نفر چهارم سابق جهان چه زمانی به تنیس برمی‌گردد. اما این بازیکن 29 ساله از فرصتی که داشته استفاده کرده و وارد صنعت توپ‌ تنیس شده است.

سودرلینگ که در سال‌های 2009 و 2010 به فینال مسابقات اوپن فرانسه راه یافت و تنها کسی است که توانسته رافائل نادال را در این تورنمنت شکست دهد، یک توپ طراحی کرده و به مرحله تولید هم رسانده است. این توپ از فدراسیون جهانی تنیس مجوز هم گرفته و با نام «RS» توزیع هم شده است.

سودرلینگ در این مورد گفت: «چند توپ خوب در تنیس وجود دارد، اما من هنوز هیچ توپی را پیدا نکرده‌ام که آن طور باشد که باید باشد. برخی توپ‌ها سنگین‌اند که البته کنترل بیشتری به تو می‌دهند، اما ممکن است باعث آسیب‌دیدگی شوند. توپ‌های سبک هم هست که خیلی سریع‌اند و به هر سمتی ممکن است بروند.»

او در ادامه توضیح داد: «برای همین هدف من این بود که توپی طراحی کنم که هم کنترل داشته باشد و هم به بدن فشار نیاورد و باعث مصدومیت نشود.»
Amir_RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Amir_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-01-2013, 08:40 PM   #2
Mehdi.A
Novak's Fan

آواتار Mehdi.A

پستها: 114
سپاس: 183
در 112 پست 803 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bahrami| Becker| Cash| Henman| Ferrero| Nalbandian| Philippoussis| Robredo| Fish| Roddick| Baghdatis| Söderling| Tsonga| Isner| Almagro| Verdasco| Gulbis| Djokovic| Monfils| Seppi| Fognini| Querrey| Kokkinakis| Thiem| Ćorić| Sock| Bryans| Seles| Azarenka| Vekić| Italy in Davis cup & Fed cup

آخ که چقدر جاش خالیه. امیدوارم در سال 2014 امثال این و داوید نعلبندیان به مسابقات برگردند. هر چند قعطعا به موفقیتی نخواهند رسید اما دیدن دوبارشون هم می تونه جذاب باشه.

نقل قول:
این توپ از فدراسیون جهانی تنیس مجوز هم گرفته و با نام «RS» توزیع هم شده است.
البته فکر کنم هنوز به تولید انبوه نرسیده. هرچقدر سرچ کردم عکسی ازش پیدا نکردم (البته اگر اسمش همین باشه).

انصافا این سوئدی ها همه مخ اقتصادی هستند. متس ویلاندر که کمپ های آموزشی درست کرده و بیرون بورگ هم یه برند مشهور داره که خیلی موفقه و بعد از کلوین کلاین دومین برند با ارزش در سوئد هست. (شرت و زیر پیرهن و سایر لباس های زیر مردونه و زنونه درست می کنند ).

بعد التحریر 1: تشکر بابت عکس
بعد التحریر 2: نعلبندیان ظاهرآ خداحافظی کرد !

ویرایش توسط Mehdi.A : 10-02-2013 در ساعت 01:49 AM
Mehdi.A آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdi.A به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-01-2013, 09:00 PM   #3
Amir_RF
Member

آواتار Amir_RF

پستها: 67
سپاس: 386
در 48 پست 301 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Stanisla Wawrinka , Griogor Dimitrov , Jo-wilfried Tsonga

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdi.A نمایش پست ها
آخ که چقدر جاش خالیه. امیدوارم در سال 2014 امثال این و داوید نعلبندیان به مسابقات برگردند. هر چند قعطعا به موفقیتی نخواهند رسید اما دیدن دوبارشون هم می تونه جذاب باشه.

البته فکر کنم هنوز به تولید انبوه نرسیده. هرچقدر سرچ کردم عکسی ازش پیدا نکردم (البته اگر اسمش همین باشه).

انصافا این سوئدی ها همه مخ اقتصادی هستند. متس ویلاندر که کمپ های آموزشی درست کرده و بیرون بورگ هم یه برند مشهور داره که خیلی موفقه و بعد از کلوین کلاین دومین برند با ارزش در سوئد هست. (شرت و زیر پیرهن و سایر لباس های زیر مردونه و زنونه درست می کنند ).

آقا عکسش
Amir_RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Amir_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)