بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2017 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

27 دی - 10 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-17-2017, 03:57 PM   #31
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : گفتگو تبادل نظر و تحلیل پیرامون Australian Open 2017 نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس

بدترین قرعه دور اول مال نواک بود که پودرش کرد
میدونم خیلیا آویزون کرامات شیخ ناندو بودن بتونه یه کارایی بکنه
زهی خیال باطل
انتظارم البته از نواک بیشتر بود که مطمئنم بهتر میشه
ورداسکو حریف قویی بود برای دور اول اما باید بیگلش میکرد
ولی خوب همین قدرتنمایی امروز نواک فعلا باعث سوزشتان باشه تا بعد!

میگن این جرالد ملتزر ۳۵ ساله رنک ۲۵۴ جدوله
بابا دمش گرم
همون ست اول برک کرد بعد ست دوم را هم که برد
فقط حیف زود سیر شد
اما برسیم به نوه روبین یهودی آمریکایی بیست ساله رنک ۲۰۰
جای پسر راجه، چیکار میکنه؟
بنظرتون راج به بازی با بردیچ میرسه؟ یا قطع امیدین؟
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-17-2017, 04:00 PM   #32
SOHEIL_6128
Roger's Fan

آواتار SOHEIL_6128

پستها: 16
سپاس: 113
در 12 پست 89 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر ماریا شاراپوا پیت سمپراس رافا
پیش فرض پاسخ : گفتگو ، تبادل نظر و تحلیل پیرامون نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس Australian Open 2017

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
با سلام خدمت همه دوستان.خواستم بگم پاور عزیز هم مثل اینکه دیگه دل و دماغی برای گذاشتن پست تو این سایت نداره.چون یکی دو نفر از ذوب شدگان نواک که بنده خداها بدجوری با خودشون درگیری دارند این سایت رو تبدیل کردند به عقده گشایی.و بیشتر از اینکه فکر نواکشون باشند که در غیاب راجر و افول نادال عرضه نامبروانی رو نداره بیشتر دنبال این هستند که یک نقطه ضعف از راجر پیدا کنند و عقده های پوچشون رو اینجا خالی کنند.به نظر من باید اسم این سایت رو عوض کنند و بذارند نواکیون عقده تاکرز.
دقیقا با نظر شما موافقم خیلی خوبه انسانها اعتقادات خودشونو در راه شکستن و خورد کردن احترامات دیگران بکار نبرن هر کسی نسبت به یه بازکن و تیمی ابراز علاقه میکنه اما نباید در جهت کوبوندن طرف مقابل باشه این حداقل ترین چیزی بوده که از اسطوره خودمون راجر یاد گرفتیم ( اخلاق ورزشی)
چیزی که راجر رو اسطوره عرصه ورزشی کرد
SOHEIL_6128 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SOHEIL_6128 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-17-2017, 04:21 PM   #33
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : گفتگو ، تبادل نظر و تحلیل پیرامون نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس Australian Open 2017

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SOHEIL_6128 نمایش پست ها
دقیقا با نظر شما موافقم خیلی خوبه انسانها اعتقادات خودشونو در راه شکستن و خورد کردن احترامات دیگران بکار نبرن هر کسی نسبت به یه بازکن و تیمی ابراز علاقه میکنه اما نباید در جهت کوبوندن طرف مقابل باشه این حداقل ترین چیزی بوده که از اسطوره خودمون راجر یاد گرفتیم ( اخلاق ورزشی)
چیزی که راجر رو اسطوره عرصه ورزشی کرد
با سلام خدمت شما آقا سهیل عزیز.تو رو خدا یه نگاه به آخرین پستی که مسعود 289کذاشته یه نگاه بنداز ببین مدل حرف زدن و تمسخر کردنش رو ببین.این کاربر مطمئن هستم که تو خانواده اش مشکل داره.اگه این جور افراد رو سرکی تو زندگیشون بکشی می بینی که از دوران طفولیت خیلی زجر و عذاب کشیده اند و مشکل روحی و روانی دارند.البته هستند تو همین سایت کسانی که طرفدار نواک هستند و در عین حال خیلی هم آدم باشخصیتی هستند مثل آقای behsen.شما اگه پستهاش رو بخونی می بینی که در عین حال که علاقه زیادی به نواک داره ولی هیچ وقت من ندیدم که کوچکترین بی احترامی به هیچ تنیسور و طرفدارهاش بکنه.این قضیه بیشتر به مشکلات خانوادگی و تربیت فرد توسط پدر و مادر بر می گرده.البته این یارو نشاط هم لنگه همین 289 هست .کلا بخوام برات خلاصه کنم این دو نفر سایت رو متاسفانه به لجن کشیدند.من از پاور نازنین و کسانی که تو این سایت مسِِئول هستند عاجزانه خواهش می کنم که این زباله ها رو از توی سایت پاک کنند.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-17-2017, 05:58 PM   #34
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

پستها: 592
سپاس: 2,794
در 585 پست 3,988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: بزرگترین و پر افتخار ترین تنیسور تاریخ *Roger federer*
پیش فرض پاسخ : گفتگو تبادل نظر و تحلیل پیرامون Australian Open 2017 نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس

من‌که یوزر اصلی با جعلی هاشو گذاشتم تو لیست سیام دیگه پستای پستو بی ارزشه بچگونه اش رو نمیبینم پیشنهاد میکنم شما ها هم همین کارو کنید.
pourya RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-17-2017, 09:10 PM   #35
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

بریم سراغ بازی بعدی فدرر با حریف ۲۰ ساله ی امریکایی،.. حتی اگه روبین فردا توانایی بردن فدرر رو داشته باشه نمیتونه تو اولین بازیش با فدرر این کار رو انجام بده بخاطر خیلی چیزا مهم ترینش همین اسم راجر فدرر ... در کل فردا بازی نزدیکی بینشون نمیبینیم منتظر یه بازی یه طرفه باشین از اسطوره
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-17-2017, 09:54 PM   #36
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نیشیکوری فردا باز هم ساعت 11ظهر به وقت ملبورن بازی میکنه و اینکارش رو سخت میکنه
فدرر هم مقابل تنیسور جوان و با انگیزه آمریکایی کار آسونی نداره

تامی هاس بعد از یک سال و نیم در اولین بازی از نظر بدنی کم اورد و از ادامه مسابقه انصراف داد تامی هاس گفته هر تورنمنتی که شرکت میکنه احتمالا آخرین حضورش توی اون تورنمنت هست
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2017, 01:05 AM   #37
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

پستها: 103
سپاس: 170
در 61 پست 147 بار سپاسگزاری شده

Go Roger
ehsm آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ehsm به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2017, 09:44 AM   #38
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

فدرر مقابل حریف ۲۰ ساله ی امریکایی کار چندان سختی نداشت و موفق شد در ۳ ست پیاپی حریف خودشو شکست بده
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2017, 10:00 AM   #39
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

من برای هر گرند اسلم وارد انجمن میشم تا از حال و هوا و اخبار با خبر بشم ، البته که خود سایت atpworldtour خیلی جامع و کامل توضیح میده اما دوست دارم حال و هوای نظرات بچه هارو هم ببینم. ی مشکلی که سایت پیدا کرده نبود اون مطالب کارشناسانه است (که البته خیلی هم کارشناسی شده نبود اما جذاب بود). دیگه از دوستان قدیمی خبری نیست و حیف که اون مطالب جای خودشونو به ی مشت بحث و جدل داده ، بر سره پرچمداری فلان تنیسور.

با این اوصاف هم همچنان من برای هر گرنداسلم به سایت سر میزنم تا هم از پست های جامع پاور عزیز استفاده کنم ، هم کانال پوشش دهنده رو متوجه بشم و هم ببینم دوستان تبادل نظر میکنند یا تحمیل نظر.
یک نمونه از دوستانی که من کاری ندارم طرفدار کی هست اما :

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pourya RF نمایش پست ها
من‌که یوزر اصلی با جعلی هاشو گذاشتم تو لیست سیام دیگه پستای پستو بی ارزشه بچگونه اش رو نمیبینم پیشنهاد میکنم شما ها هم همین کارو کنید.
دوست عزیز من ، شما خودت پست های قبلی خودتو ببین ، بعد نظر راجع به کسی دیگه بده ، شما آیا فوایدی در پست هایی که میزاری میبینی ؟ بازی نواک و ورداسکو رو بازی مرگ و زندگی برای نوله میدونستی ؟! همه کارشناس ها بازیُ 3 سته به سود نوله پیش بینی کردن ، اونوقت شما از حساسیت بازی میگفتی. اما اون سمت قضیه برام جالبه ، شما میگی فدرر خیلی آمادست ! امروز بازی فدررُ دیدم و چیزی که خودشم اذعان داشت این بود که به شدت کند شده. ولی شما جوری پست میزاری که انگار فدرر رنک 2 و 3 رو حذف کرده. من از فدرر متنفر نیستم اما وقتی نظرهای شما ذوب شدگان میبینم ازش بدم میاد. بگذریم ، کور خود و بینای مردم ، من نمیگم کاربری که 100 یوزر داره درست میگه ، اما کسی میاد چیزی میگه که 4 تا پستش سود و سواد به تنیس ما اضافه کنه ، نه شما.

فدرر تو مصاحبش بشدت متواضعانه گفت که پیر شده و کند کار میکنه ، حریف بعدی هم بردیچ هست که بازی جذابی میشه ، دو تا از تاپ 10 های سابق که به شدت اُفت کردند. فدرر گفت بردیچ کسیه که خیلی دوست داره منو ببره ، و خوشحال میشه از این کار. نظر راجع به این بازی به شدت سخته ، بازی خیلی نزدیک خواهد شد ، اما من شانس فدرر بیشتر میدونم ، چون بردیچ توی زدن سرویس ها کمی نامتعادل هست و این یک شانس خوب برای راجر که سرویس هایی با فراز و نشیب کم میزنه. اما فدرر نشون داده از ست دوم به بعد دیگه خسته میشه و سخت میتونه بازی کنه. باید ببینیم پس فردا کدومشون به پیروزی میرسن. البته من بازی بردیچ ندیدم اما راند 4 به شدت سخت هست برای هرکی که صعود کنه
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2017, 10:38 AM   #40
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

راج بشدت ضعیف پراشتباه و خسته بود
اسم این برد را میگذارم برد تحقیرآمیز
برک شدن و دادن ۱۴ گیم و رفتن به تایبرک با یک بازیکن کوالیفایر ۲۰ ساله رنک ۲۰۰!
بردیچ منتظره پذیرایی گرمی ازش بکنه
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)