بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

3-16 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان ویمبلدون 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 23 16.43%
اندی ماری 19 13.57%
راجر فدرر 77 55.00%
رافائل نادال 18 12.86%
جو ویلفرد سونگا 1 0.71%
توماس بردیک 0 0%
سایر تنیسورها 2 1.43%
رأی دهندگان: 140. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-02-2013, 11:42 PM   #501
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

آقا سروش حواستون باشه که این دومین باره دارید آمار غلط میدید اونم شماییکه از چند جای مختلف بازیها رو دنبال میکنید.اندی راند 2 تو کورت یک بازی کرد و حتی ویلیامز دوبار بازیش تو کورت 1 بود.در ضمن توی هر کشوری اولویت با تنیسور میزبان و اینجا اندی اولیت محسوب میشه نسبت به نواک ولی با این حال حتی بازی اندی رو هم توی کورت 1 انداختند.لطفا از این به بعد قبل از محکوم کردن و حکم صادر کردند و توهین کردن از صحت حرفتون اطمینان پیدا کنید
کامان اندی

ویرایش توسط sahand : 07-02-2013 در ساعت 11:50 PM
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 11:47 PM   #502
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط NimaRafi نمایش پست ها
سلام و درود بر همه
تنیس زنان واقعا غیر قابل پیش بینیه یکی مث رادوانسکا باید تو این مرحله باشه بعد ماشا نباشه؟؟؟ امیدوارم دخترک ژرمنی تو قسمت زنان قهرمان باشه. تو قسمت مردان هم کاشکی اندی به قهرمانی برسه که هم این همه تلاش انگلیسی ها به هدر نره! و هم دل علیرضا خوش بشه و در اخر خود اندی هم یکیم خودش رو باور کنه!
شما خیلی تو جو کنکور بودی گویا خبر نداری اندی یو اس اپن رو برده اندی خودشو باور داره
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2013, 11:57 PM   #503
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

سلام سروش جان
اگه آقای علیپور نمی خواد بیاد چه اصراری هست که ملت بهش گیر بدن زوری بیاد. با همون فالو کردن هم می شه پست هاش رو دید و حتی واسشون کامنت گذاشت.
راستی انگار این آقای علیپور طرفدار راجره. درسته؟

از صفحه ی آقای علیپور:

Monday بفرما--حرفی راکه من مدتها قبل تو صفحه تنیس. راجروماریا نوشته بودم--- تازه طرفداران راجرفدرر یادشون آمده میشه چنین چیزی نوشت-------او تنیس بازی نمیکند -او خود تنیس است.

He Doesn't Play Tennis , He Is Tennis

آخه اگه خود آقای علیپور بیاد اینجا مطلب بنوبسه خیلی بهتره. چون خیلی ها به فیسبوک دسترسی ندارن و بعضی ها هم مشکل عبور از فیلتر دارن. من فکر میکنم چون بلد نیست ثبت نام کنه و اینترنتش ضعیفه نمیاد. به هر حال فعلا که من مطالبش رو واستون میزارم و کسانی هم که فیسبوک دسترسی دارن پروفایل شخصیش رو ادد کننن. نه طرفدار راجر فدرر نیست آقای علیپور. اگه میبینی مطلب در مورد راجر زیاد میزاره چون میگه معمولا بیشتر سایت ها و پیج ها در مورد راجر بیشتر مینویسن نسبت به بقیه تنیسورها که من بیشتر مطلب در مورد راجر میزارم.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-03-2013, 12:02 AM   #504
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza Murray نمایش پست ها
سروش جان دقت کن تورو خدا اندی در راند 2 در کورت 1 بازی کرد با لو رابسون بیچاره هم فقط یه بازیش تو سنتر بود
شاید من اشتباه میکنم. آقا من حاضر بودم نواک تا راند 4 در کورت 1 بازی میکرد ولی کوارتر رو در کورت اصلی. حالا که شده عیبی نداره. فقط خدا کنه فردا بارون نیاد.
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-03-2013, 12:14 AM   #505
Amir_RF
Member

آواتار Amir_RF

پستها: 67
سپاس: 386
در 48 پست 301 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Stanisla Wawrinka , Griogor Dimitrov , Jo-wilfried Tsonga

امیدوارم تنیسور دوست داشتنی آرژانتینی بتوننه کاری از پیش ببره لیاقتشو داره
Amir_RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Amir_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-03-2013, 12:54 AM   #506
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova

شاید با جریانی که بازی قبل پیش اومد (در بازی نواک و هاس ) مسئولین فکر کردند که بازی ماری و نواک جدا باشه بهتره.زیادم مهم نیست. مسئله اصلی فقط بارونه که امیدوارم فردا رو آفتابی باشه.از اونجائیکه امروز باریده ، فردا باید دیگه آفتابی باشه.آمار بازی نواک و بردیچ حکم به برتری نواک میده.بازی اخر هم توی مسترز رم ، نواک باید توی 5.3 کار رو تموم میکرد . درست مشکل بازی با تامی هاس اونجا بوجود اومد با تفاوت اینکه اینجا نواک بازی رو به نفع خودش تموم کرد.نکته جالب درباره نواک اینکه شما در 11 گرند اسلم اخر نواک نمی بینید که از مرحله نیمه نهائی بالاتر نیومده باشه.مهمتر اینکه باختش در 2011 به بعد به نادال و فدرر در نیمه نهائی بوده و در فینالها بحث جداست بنظرم.اینکه نواک توی گرند اسلم بهتر کار مکینه چیز مهمیه.دلیلش اینکه وقتی کار گره میخوره زمان برای جبران بیشتره.فرض کنید مشکل مسترز رم در گرند اسلم بوجود میومد.به نظرتون بردیچ چقدر شانس برنده شدن داشت؟اینکه شما باید سه ست ببازید تا بازنده باشید و در مسترزها دو ست ، همه چیز رو متفاوت میکنه. بخاطر همینکه تنیسورهای بزرگ و مطرح با تعداد گرند اسلمهاشون معرفی میشند.راجر با 17و سمپراس با 14 و نادال با 12 و...و نواک با 6 که امیدوارم به هفتمی برسه.شخصا فکر کنم نواک تا فینال میره.درباه فینال هم اگر به امید خدا رسید صحبت میکنیم.بازی فرر و دل پوترو خیلی بازی قشنگی میشه. واقعا حیف که با بازی نواک و بردیچ همزمانه.اصلا دوست نداشتم این بازیو از دست بدم.حیف شد.نمیتونم تصور کنم کدومشون برنده میشه. قابل پیش بینی نیست. فکر کنم 5 سته بشه بازی.خودم دل پوترو رو بیشتر ترجیح میدم.ازش خوشم می آد..شخصا از ورداسکو خوشم نمی اد. قیافه اش هم ریش سبیل داشت بهتر بود، اما فکر نکنم بازی راحتی برای ماری باشه. ورداسکو ،ماری رو خیلی اذیت میکنه.اون دو تا لهستانی هم بدجوری توی ذوق میزنند. تصور کنید میشد جای اونها نادال و فدرر بازی کنند.خوب نشد دیگه.باید قبول کرد این قضیه رو.توی بازیهای زنان هم رادونسکا شانس زیادی داره.پارسال هم فینالیست بود.البته بازی بعدش حکم فینال رو براش داره.شخصا دوست داشتم یکی از بین ماریا ، آزرنکا ، سرنا و یا ایوانویچ قهرمان بشه. اما همشون حذف شدند.الان دیگه برام مهم نیست.هر کی بهتر بود قهرمان شه.البته از این بارتولی اصلا خوشم نمی اد.این و کویتوا آبرو تنیس رو با هیکلهاشون بردند. بازیها دیگه به مرحله خیلی حساس رسیده.امیدوارم فردا روز خوب نوله باشه.به امید قهرمانی نواک.
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-03-2013, 10:01 AM   #507
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sahand نمایش پست ها
آقا سروش حواستون باشه که این دومین باره دارید آمار غلط میدید اونم شماییکه از چند جای مختلف بازیها رو دنبال میکنید.اندی راند 2 تو کورت یک بازی کرد و حتی ویلیامز دوبار بازیش تو کورت 1 بود.در ضمن توی هر کشوری اولویت با تنیسور میزبان و اینجا اندی اولیت محسوب میشه نسبت به نواک ولی با این حال حتی بازی اندی رو هم توی کورت 1 انداختند.لطفا از این به بعد قبل از محکوم کردن و حکم صادر کردند و توهین کردن از صحت حرفتون اطمینان پیدا کنید
کامان اندی
من بازیهای اندی رو دنبال نمیکنم. فقط بازیهای نواک رو دنبال میکنم. شاید گاهی اوقات از بیکاری بازی بقیه تنیسورها رو دنبال کنم. ببین سهند جان این حق مرد شماره 1 و 2 است که همه بازیهاشون در کورت اصلی باشه. به نظر من البته. چون تنیسورهای رنکینگ بالا هستند که اعتباز یک تورنمنت رو بالا میبرن. نمونش مسترز مادرید در سال 2012 با اون خاک مسخره. نادال و جوکو تهدید کردن اگه سال دیگه در این زمین باشه ما شرکت نمیکنیم که در سال 2013 زمین رو به همون خاک همیشگی برگردوندن. به نظرت اگه دیمیتروف و روسول تهدید میکردند این اتفاق میوفتاد؟؟؟
ولی فکر نمیکنم اونطور که میگی باشه. ربطی به میزبان نداره. اگه اینطوره تو رولند گاروس همه تنیسورهای فرانسوی باید بازیشون رو در کورت اصلی انجام میدادند!
فقط امیدوارم امروز بارون نیاد.
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-03-2013, 11:07 AM   #508
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
من بازیهای اندی رو دنبال نمیکنم. فقط بازیهای نواک رو دنبال میکنم. شاید گاهی اوقات از بیکاری بازی بقیه تنیسورها رو دنبال کنم. ببین سهند جان این حق مرد شماره 1 و 2 است که همه بازیهاشون در کورت اصلی باشه. به نظر من البته. چون تنیسورهای رنکینگ بالا هستند که اعتباز یک تورنمنت رو بالا میبرن. نمونش مسترز مادرید در سال 2012 با اون خاک مسخره. نادال و جوکو تهدید کردن اگه سال دیگه در این زمین باشه ما شرکت نمیکنیم که در سال 2013 زمین رو به همون خاک همیشگی برگردوندن. به نظرت اگه دیمیتروف و روسول تهدید میکردند این اتفاق میوفتاد؟؟؟
ولی فکر نمیکنم اونطور که میگی باشه. ربطی به میزبان نداره. اگه اینطوره تو رولند گاروس همه تنیسورهای فرانسوی باید بازیشون رو در کورت اصلی انجام میدادند!
فقط امیدوارم امروز بارون نیاد.
اتفاقا سروش جان خیلی هم به میزبانی ربط داره شما اگه به برنامه های رولند گروس دقت کنید به این قضیه پی میبرید و البته تورنمنتی مثل ویمبلدون که این همه قدمت داره ارزشش مشخصه این نواک و اندی نیستن که بخوان ارزششو تعیین کنن
تا اونجایی هم که من یادمه هیچ بازیکنی نیست که تا کوارتر همه بازیاشو بندازن سنتر کورت و چون تا الان همه بازیهای نواک تو سنتر کورت بوده اینبار دلپو-فرر رو انداختن سنتر کورت حالا بعدشم اتفاق چندان مهمی نیست که تو کورت 1 بازی میکنه به نوله ضرری که نمیرسه
البته فرقی هم نداره نوله حتی فینال هم بیاد به لطف انگلسی ها و نقشه هاشون اندی قهرمان میشه
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-03-2013, 11:27 AM   #509
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger 4 ever نمایش پست ها

اما همون طور که گفتم از رادوانسکا نباید به راحتی عبور کرد...مهم ترین ویژگی رادوانسکا که امروز هم خیلی به کمکش اومد اینه که به راحتی از هیچ توپ و پوینتی عبور نمی کنه و این خیلی در موفقیتش تاثیر گذاره...خونسردی قابل تحسینی هم داره و به هیچ وجه تحت تاثیر هیچ عامل بیرونی قرار نمی گیره...با این حال به نظرم برای سابین ؛ لی حریف خطرناک تری بود تا رادوانسکا...

با درود، این بدترین مَچ آپ ممکن در نیمه نهایی هست. اگر می گفتن باید دوباره با سرینا ویلیامز بازی کنی، میشد شانس بیشتری رو برای پیروزی قائل بود اما این یکی رو نه.

رادوانسکا، راستش اگر نگیم عجیب و غریب ترین، بدون تردید یکی از بازیکنان استثنایی و غیر قابل پیش بینی تور در این چند سال هست. فینال پارسال رو هم دیدیم که ست اول رو به طرز وحشتناکی واگذار کرد (سرینا روی سِروش چندین بار ریترن وینر داشت) و بعد در ادامه چه نمایشی ارائه داد. ویلیامز بعد از بازی گفت که به شکست نزدیک بوده یا یه همچین چیزی. درست مثل یو اس اوپن برابر آزارنکا.

اگنیشکا رادوانسکا - قهرمان انفرادی دختران ویمبلدون در سال 2005 - بازیکنی هست که می تونه سه کیلومتر رو برای کسب یک پوینت طی کنه، اما بعد از اون خم به اَبرو هم نمیاره. واقعا بدنِ عجیبی داره. بسیار هوشمند و با اعتماد به نفسِ بالا هست، بازی روی نِتِش هم تقریبا بی نقصه (این برای لیسیکی که دیروز با سلاح دراپ شاپ حسابی حریفش رو اذیت کرد، اصلا خبر خوبی نیست) کم هم مصدوم میشه، حتی بر روی هارد کورت با اینکه دوندگی زیادی داره. مقایسه کنید با بخش مردان و بعضی بازیکنان که بعد از یک پوینت چه آه و ناله ای سر میدن . سبک بازیش شباهت هایی هم به ژیل سیمون داره. لی نا به نظرم بازیکن خیلی بهتری بود برای نیمه نهایی، مثل 2011. اگر اشتباه نکنم این چند بازی آخر روی هارد کورت هم به آسونی رادوانسکا رو شکست داده بود اما اینجا روی چمن - در راند چهارم ویمبی 2010 هم فقط پنج گیم به لهستانی داد - فرصت های زیادی رو هدر داد. (خانم لی‌نا، برو خونه و ببین در ست نخست چه اتفاقی افتاد که چهار ست پوینت رو از دست دادی. البته، بدتر از اون فاجعه‌ی ملبورن در برابر کلایسترز نبود).

بازیکنانی مثل کربر، ووزنیاکی و رادوانسکا برای آلمانی مثل سد می مونن، که هیچ راهی برای گذر از اونها متصور نیست. اونا دفاعشون خوبه و مجبورت میکنن که ضربات بیشتری به توپ بزنی و زمانی که شما تحمل رالی رو نداشته باشی، اشتباهات زیاد هجوم میارن. به نظرم نقطه کلیدی مسابقه برای لیسیکی، سرویس خودش و حریف هست. باید روز خوبت در نواختن سرو باشه، دابل فالت ندی (مثل بازی با کانپی که گیم رو از دست دادی) و روی سرویس لهستانی هجوم بی رحمانه ای داشته باشی. قدرت پایین سروهاش، این شانس رو بهت میده که امتیازات مهم و زیادی رو با ریترن مناسب بدست بیاری. از این فرصت باید به بهترین نحو ممکن استفاده کنی، چون در رالی هیچ راهی برای نفوذ نمیده و ذهن و بدنت رو از انرژی کاملا تخلیه میکنه. یک راه دیگه هم اینه که ضربات اغلب با پیس کمش رو به وینر تبدیل کنی و ریتم اون رو در رالی ها سریع قطع کنی. یعنی به جای فرستادن توپ به اوت یا تور، در زمین بخوابونی.(مثل کاری که هموطنت با شجاعت و خونسردی در راند نخست فرانسه با نادال کرد و امتیازات زیادی رو با کوبوندن توپ در همه جای زمین بدست آورد) نه مثل چیزی که در دوبی 2012 نشون دادی. این بازی رو یا باید مثل خودش باشی (جابجایی عالی، تحمل رالی های بالا و پرتعداد) یا تهاجمی تر از همیشه کار کنی (زدن ضربات با ریسک بالا، ضربات عمیق و دان د لاین که بازگشت اونها مشکل باشه). برو ببینم چه میکنی، تا آخرین پوینت بازی بجنگ، اولین فینال در سطح تخصصی انتظارت رو میکشه و کاملا شایستگی اون رو داری

لیسیکی، در راند چهارم کار بزرگی انجام داد، کار بزرگ بعدی، پیروزی در یک چهارم نهایی بود. پس از شکست دادن یک قهرمان، شماره یک یا .. فشار و بار روانی زیادی روی بازیکن هست (مخصوصا در این تورنمنت. به دو نفری که راند اول و دوم نادال و فدرر رو شکست دادن نگاه کنین، یکیشون در کورت حاضر نشد اون یکی هم شل و پل شد یا بازیکنی که شاراپووا رو شکست داد). اون تا به حال در همین تورنمنت، قهرمان 2010 آزاد فرانسه، یو اس اوپن 2011 و یکی از پرافتخارترین بازیکنان روی تور رو شکست داده، مسیری واقعا سخت.

نظر Wim Fissette (مربی سابق کیم کلایسترز):

باخت هایی که از سال 2009 در ویمبلدون داشته:
شکست در سه ست برابر کربر در یک چهارم نهایی - 2012 (از پنج ملاقات پیروزی نداشته)
شکست در دو ست برابر شاراپووا در نیمه نهایی - 2011 (در 2012 و روی چمن تونست مسیر رو پیدا کنه)
2010 - حضور نداشت. به علت آسیب دیدگی مچ پای چپ در یو اس اوپن 2009، کورت رو با ویلچر ترک کرد و پنج ماه دور از میادین بود. بعد هم راه رفتن رو با اعصا شروع کرد.
شکست در سه ست برابر سافینا در یک چهارم نهایی - 2009
امسال، چهارمین صعود متوالی به مرحله یک چهارم نهایی ویمبلدون محسوب میشه.

این بازی به نوعی از فینال سخت تره، چون اون طرف به نظر نمیاد مشکل چندانی باشه حتی با حضور کسی مثل بارتولی که تجربه فینال رو داره (انتظار داشتم کویتووا بالا بیاد، یکی از بازیکنانی که واقعا بازیش رو دوست دارم. بکهندهایی که میزنه میلی متری از روی تور عبور میکنن). از طرفی تنیس زنان باید خوشحال باشه که خواهر کوچکتر رادوانسکا، هنوز سطح بالایی رو نمیتونه حفظ کنه و چند لِوِل پایینتره، والا کاری که در راند نخست آزاد فرانسه با وینس کرد، خیلی بیشتر و احتمالا در سطوح دیگر برای بزرگان اتفاق می افتاد. پترا ستکووسکای 28 ساله ازجمهوری چک، که تنیس باز تاپی هم نیست و کمتر شناخته شده ست (در حال حاضر در رنک 196 جهان)، از چهار بازی برابر رادوانسکا، هر چهار تا رو (از 2005 تا 2012) در سطوح مختلف با پیروزی پشت سر گذاشته. مربی جدید لیسیکی باید یه چیزهایی از این دیدارها ببینه (مثل کاری که راجر رشید، مربی سونگا در فرانسه و در برابر فدرر کرد. اون گفت که قبل از مسابقه با سوئیسی، ویدئوی بازیهای نادال و فدرر رو دیده بود).

H2H
استنفورد 2011 که تونست در سه ست ببره

دوبی 2012 که بازی رو 2-6 1-6 باخت

پیش بینی (مصدوم نشدن حریف): 6-2 و 6-3 برای لهستانی.

اگر بازی رو از دست دادی، فرصت برای جبران هست چون فقط 23 ساله هستی. اگر رفتی فینال و قهرمان شدی تا یو اس اوپن میای روی آواتار. به جا مانده از دیدار با سرینا ویلیامز از یوتیوب ESPN (فقط یک بازی با شکستن رکورد خواهرش فاصله داشت):

نقل قول ها از سایت BBC Sport:

نظر سنجی ها در سایت ESPN و درصد آمارها در ایالت های متخلف امریکا (که با قرار دادن اشاره گر موس روی نقشه کوچک، آمار در سطح جهانی نیز قابل مشاهده ست):

روزنامه تایمز - اسپورت بریتانیا (چهارشنبه 3 جولای - صفحه آخر):

روزنامه خبر ورزشی - چهارشنبه 12 تیر 1392:

ویرایش توسط M∂hdi : 07-03-2013 در ساعت 01:45 PM دلیل: اسکیاوونه، قهرمان 2010 آزاد فرانسه بود نه 2011.
M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-03-2013, 11:59 AM   #510
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

بوکی ها هم شانس سـابـیـنـه رو بیشتر دونستند

بـه امـیـد پیروزی سابینه و زنده ماندن تنیس پـاک

Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ویمبلدون،2013،سومین گرند اسلم سال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)